טיול מאורגן לאמירויות , מלון 5* עם מטבח כשר, בית כנסת , משגיח ישראלי צמוד , 6 ימים | כל השנה
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן לאמירויות , מלון 5* עם מטבח כשר, 6 ימים

6 ימים
/
5 לילות

אתרים ואטרקציות

  הטיול לאמירויות כולל נסיעה בג'יפים במדבר, מופע פולקלור, שייט בסירה, ביקורים באטרקציות המעניינות באבו דאבי, דובאי, שארג'ה ועוד.

  דובאי:

  סיור פנורמי , שייט בסירה במרינה עם הופעה , ביקור בשוק מדינת גומ'יירה, נסיעה ברכבת המונורייל, ביקור בקניון דובאי , הכפר הגלובאלי , פארק הפרפרים , גן הפרחים , המסגרת של דובאי , ספארי גיפים עם הופעה , ועוד

  אבו דאבי:

  סיור פנורמי, ביקור במסגד שייח זאיד , ביקור בקאסר אל ואטאן .

  שארג'ה:

  סיור פנורמי, טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים.

  פוגירה:

  אתרי העיר

למה דיסקברי?

חברת דיסקברי מתמחה בהוצאת טיולים כשרים לאמירויות , לחברה מטבח כשר למהדרין  במלון 5* במיקום מרכזי , לטיול משגיח ישראלי צמוד עם הסמכה של הרבנות , לחברה במלון בית כנסת עם ספר תורה . בטיול תשתתפו בספארי גיפים במדבר עם ארוחת ברביקיו כשר למהדרין ומופע במאהל מסורתי , שיט בספינה מסורתית במרינה עם ארוחה כשרה וערב פולקלור


 
אודות הטיול:

* הטיול בתנאי חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב כשרות ומלאות , ובנוסף כריכים לצהריים.
* הלינה במלון מרכזי , מלון 5* , בו בית כנסת עם ספר תורה .
*מדריכים מקומיים ומדריך מצוות דיסקברי
* מים מינרליים באוטובוס מדי יום .
ארוחות כשרות , משגיח עם הסמכה מרבנות צמוד לטיול .
הטיול כולל : ספארי בג'יפים במדבר עם ארוחת ברביקיו כשרה ומופע פולקלור, שייט בסירה מסורתית במרינה של דובאי עם ארוחה מלאה כשרה , ביקורים באטרקציות המעניינות בנסיכויות שבאמירויות : אבו דאבי, דובאי, שארג'ה ועוד.
אתרים בדובאי:
סיור בעיר העתיקה ובשווקים , ביקור בגן הפרחים המרהיב , ובגן הפרפרים   ביקור בהמסגרת של דובאי , ספארי גיפים עם הופעה , ועוד
אבו דאבי:
ביקור  במסגד שייח זאיד, ביקור בקאסר אל ואטאן .
שארג'ה:
טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים. 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 04/05/2024
חזרה: 10/05/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,590 $
מחיר לאדם יחיד 2,090 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,550 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,550 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 1,550 $
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 1,550 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,890 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $

המסלול

 1. יום 1- יום א תל אביב- דובאי, העיר העתיקה קניון דובאי ותצפית מקומה 124 בבורג' חליפה ,

  נפגש נרגשים בשדה התעופה בן גוריון לקראת הטיול לאמירויות ונטוס בטיסה ישירה במשך כ – 3 שעות ובמהלכה נחצה את שמי ערב הסעודית. לאחר ההגעה לאמירויות נעבור את נהלי הכניסה של רשויות ההגירה בשדה התעופה ונפגש עם הנציג המקומי והאוטובוס שימתינו לנו. נסע אל המלון ונסעד ארוחת בוקר כשרה . דובאי העיר הגדולה ביותר באמירויות ובה למעלה מ 3- מיליון תושבים. התפתחה מכפר דייגים ושולי פנינים לעיר מודרנית וחדשה, מטרופולין תוסס, בניינים גבוהים וחדישים, מרכזיי קניות עצומים ואינסוף אטרקציות . לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול בדובאי-נתחיל בעיר העתיקה (מהמאה הקודמת)-רובע אל פהידי בו נראה בתים קטנים, בתי קפה ציוריים וגלריות. נסייר רגלית בין החנויות והסמטאות העתיקות, נכנס לשוק הטקסטיל, לאחר מכן, נעבור את ערוץ נחל דובאי בסירות abre אל הגדה השנייה ונסייר בשווקי הזהב והתבלינים . לאחר מכן נסע אל המלון לקבלת חדרים ומנוחה עד ארוחת הערב הכשרה. במלון .  לאחר ארוחת הערב  נסע לביקור בקניון דובאי , הקניון החמישי בגודלו בעולם, בו עשרות חנויות יוקרה, מאות אלפי מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע ומתחמי אוכל. בקניון דובאי נמצא גם אקווריום ענקי שהוא אחד ממכלי האקווריומים הגדולים בעולם עם מיכל של כ-10 מיליון ליטר מים! הממוקם בקומת הקרקע של קניון.  ומשמש כביתם של אלפי בעלי חיים ימיים הכוללים מעל ל300 כרישים וחתולי ים מרשימים. נוכל לצפות באקווריום מיוחד זה במהלך הביקור בקניון. מחוץ לקניון הענק נמצאת מזרקה מפוארת   ומרשימה ואנו נצפה במופע המזרקות המפורסם והחדש של דובאי הכולל תאורה ומוסיקה. מכאן נמשיך לביקור בסמל של דובאי מגדל " בורג' אל חליפה". זהו  גורד שחקים והבניין הגבוה בעולם, המתנשא לגובה של 828 מטרים (2,717 רגל), והוא המבנה בעל מספר הקומות הגדול ביותר מאז ומעולם, עם 163 קומות. עלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר. ‎‎  כמו כן, הוקמו 194 עמודי יסודות עבור הבניין, בעומק של 15 מטרים. לא מפתיע אולי, שמספר סצנות של  סרטים מפורסמים כמו "מהיר ועצבני 7 " ו " משימה בלתי אפשרית 2" צולמו בגורד שחקים זה והוליווד עדיין לא מישה את מלוא הפוטנציאל של הגבוה במגדלי העולם.  כלול במחיר הטיול : נעלה אל קומה 124 במעלית מהירה, משם נצפה על כל העיר דובאי מהמפרץ הפרסי ועד המדבר.  

 2. יום 2- יום ב פאלם – אי הדקל שייט בסירה מסורתית במרינה עם ארוחת ערב כשרה בשיט

  לאחר תפילה וקריאה בספר התורה , נאכל ארוחת בוקר מלאה וכשרה ונסע בהמשך לטיולינו  לביקור  באי המלאכותי שהפך לסימן היכר לעושרה של דובאי: דקל ג'ומרייה. נעלה אל רכבת המונורייל , רכבת עילית שנחנכה ב2009, המחברת את האי המלאכותי ליבשה. אי הדקל נחשב לאחד מפלאי תבל- והאי המלאכותי הגדול ביותר על פני כדור הארץ (יש המתארים את האי כ"נס" שנוצר על ידי האדם). האי בצורת עץ דקל המוקף בשובר גלים בצורת סהר. נמצא בו גורדי שחקים, וילות יוקרתיות, פארקים, מועדוני גולף ועוד. נמשיך עד קצהו של האי שם נגיע לנקודת תצפית המכונה The Pointe   ונהנה מהמראה הפנורמי על אי התמרים המלאכותי "דקל ג'ומיירה" ועל מלון אטלנטיס המפואר והמפורסם הממוקם בדקל ג'ומיירה. נמשיך לסיור בחוף שממול לדקל ונצפה במוזיאון העיר ובמסגדים החשובים כולל במסגד המרשים "מסג'ד גו'מרייה" , ג'ומיירה הוא המסגד הגדול ביותר בדובאי ואחד המבנים הדתיים הגדולים באיחוד. הוא המסגד הראשון שפתח את שעריו לביקור ל "לא מוסלמים". נצפה גם במלון שנחשב למפואר ביותר בעולם "בורג' אל ערב" וגם נסייר בשוק המקורה מדינת ג'ומרייה המעוצב בסגנון מזרח תיכוני מסורתי ומציע בגדים, בשמים, מזכרות ועוד. לאחר מכן נחזור למלוננו למנוחה והתרעננות  ובשעות הערב  נסע אל המרינה ונצא  לשייט בפינה מסורתית במרינה הכולל ארוחת ערב כשרה ומופע  פולקלור.

 3. יום 3- יום ג אבו דאבי , קאסר אל ואטן , הלובר , המסגד הגדול

  לאחר ארוחת הבוקר המלאה והכשרה ותפילה בבית הכנסת שבמלון נסע אל העיר  אבו דאבי, בירת איחוד האמירויות והעיר השנייה בגודלה במדינה. בעיר נמצאים מרכזי השלטון ומשרדי ממשלת האמירויות וכמובן משכנו של נשיא האמירויות. העיר מפוארת מאוד וכוללת בניינים ייחודים, מסגדים, ארמונות וחופי ים. העיר בנויה על קצהו של אי הנמצא כ- 250 מטר מהיבשת. אוכלוסיית העיר מונה כ1.4 מיליון תושבים, מתוכם 80% זרים. באבו דאבי תוכלו למצוא מוזיאונים מפורסמים, שלל אטרקציות למשפחות ובכלל לתיירים. סיורינו בעיר  יתחיל לאורך החוף והטיילת ( הקורניש ) המרשימה וזרועה בבתי מלון, בתי קפה, מסעדות, גנים נאים ואתרי בילוי שונים לאורך 8 ק"מ. במהלך הסיור נבקר בארמון השליט המקומי "קסר אל וואטאן", הארמון הנשיאותי של איחוד האמירויות, שם נמצא משכנם של נשיא האמירויות והאמיר של אבו דאבי ח'ליפה בן זאייד ושל יורש העצר מוחמד בן זאיד, השליט בפועל והאיש החזק. הארמון נקרא בלשון העם "המצודה הלבנה". לאחר מכן נבקר ברחבת במוזיאון הלובר של אבו דאבי שהינו שלוחת המוזיאון המפורסם בעולם ומוצגות בו תערוכות מתחלפות וקבועות המשלבות תרבות, היסטוריה ויצירות של ציירים מפורסמים כגון פיקאסו ואחרים. במוזיאון נמצא גם ספר תנ"ך עתיק המתוארך ליותר מ 500 שנים שנמצא בתימן. עיצוב המוזיאון מרתק והוא מכוסה בכיפה מעוצבת הנראית כאילו צפה מעליו. השלוחה של המוזיאון הצרפתי באבו דאבי הוא סמל לחזון של איחוד האמירויות הערביות בנוגע לקדמה תרבותית , מחשבתית ופתיחות. בהמשך היום  נערוך סיור במרכז העסקים של העיר אבו דאבי, הכולל ריכוז גדול של גורדי שחקים כמו מגדלי "איתיחאד". עלותו המשוערת של בניית קומפלקס המגדלים עומדת על 2.5 מיליארד דירהם. המגדל השני מבין המגדלים הוא המגדל הגבוה ביותר באבו דאבי. במגדלים יש משרדים, קומת בידור, הסעדה ואפילו מצפה כוכבים. נראה שם את מלון הפאר "ארמון האמירויות". לאחר מכן נצפה על האי יאס המכונה פארק השעשועים של אבו דאבי בו נמצאות האטרקציות התיירותיות של אבו דאבי כגון "עולם הפרארי ", "עולם המים" ו"אולפני האחים וורנר" שהוא הפארק המקורה הגדול בעולם. לקראת סיום ביקורינו בעיר נסע  לביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה השייח' זאיד, אחד מהמסגדים הגדולים והמרהיבים ביופיים בעולם, הבנוי שיש וכולל קישוטים רבים. המסגד יכול להכיל עד 40,000 מתפללים. מלאכת התכנון והבנייה של המסגד הוטלה על מספר רב של אומנים ובעלי מקצוע מרחבי העולם מהודו עד ניו זילנד ויותר מ3,000 עובדים עסקו במלאכת הבנייה. בתום הסיור באבו דאבי נסע חזרה אל העיר דובאי. לפני שנחזור אל המלון נעצור בטיילת של דובאי ונראה את המזרקות המרהיבות שבדקל גו'מרייה. לאחר הסיור באבו דאבי נחזור למלוננו בדובאי לארוחת ערב כשרה ולינה .

 4. יום 4- יום ד המסגרת של דובאי גן הפרחים- גן הפרפרים, הכפר הגלובלי

  לאחר תפילה בבית הכנסת במלון וארוחת הבוקר המלאה והכשרה, נבקר  במסגרת של דובאי, מסגרת התמונה הענקית הזו בגובה 150 מטר, היושבת סמוך לשכונותיה העתיקות של דובאי. בתוך המסגרת ניתן למצוא מוזיאון המציג הסברים על ההיסטוריה של דובאי, התרבות בדובאי ועל המטרה להקמת המבנה השאפתני הזה. כמובן גם שישנה נקודת תצפית מרהיבה על העיר. לאחר מכן, נסע לביקור בגן הקסום: אחד מגני הפרחים הגדולים בעולם ובו למעלה מ45 מיליון פרחים מעוצבים בסגנונות שונים ומרהיבים על פני יותר מ70 אלף מטר מרובע. נצפה במטוס ענקי, ציפור ענקית, פילים, דמויות דיסני ועוד. המקום שבר שיא גינס עולמי בעיצוב וסידור פרחים. לאחר מכן נחזור אל המלון לארוחת ערב. לאחר ארוחת הערב הכשרה במלון נסע אל הכפר הגלובלי. אחד ממיזמי התיירות הגדולים והמושקעים בעולם. הכפר הוא אחד מיעדי הבילוי הפופולריים ביותר בדובאי המשלב חווית פסטיבל ופארק. הפארק נפתח מדי שנה בין נובמבר לאפריל ולוקח את המבקרים לסיור עולמי של ממש. בכפר ישנם אזורי תרבות מגוונים, מבנים אדריכליים מכל העולם, ביתני אוכל, שווקים , מופעים, מתקני אקסטרים ואפילו בית רדוף רוחות. האטרקציה המדוברת של הכפר הם 75 ביתני ענק ממדינות שונות. בכל אחד מהם נוכל להתרשם ממדינה אחרת בעולם. כל ביתן עם ארכיטקטורה ייחודית, הופעות, מסעדות ועוד. בין המדינות להן ביתנים: מצריים, תימן, איראן, אפגניסטן, הודו, לבנון , סוריה ועוד. המתחם מאגד בתוכו גם מתחמי קניות.

 5. יום 5- יום ה שארג'ה , ספארי ג'יפים במדבר עם מופע פולקלור וארוחת ברביקיו כשרה בספארי

    לאחר תפילה וקריאה בספר התורה של דיסקברי בבית הכנסת במלון ,נסעד ארוחת בוקר כשרה ומלאה . לאחר מכן  נסע  אל שארג'ה. הנסיכות השלישית בגודלה באמירויות ובירת התרבות של האיחוד. נבקר בטיילת , בשווקים ולאחר מכן נבקר ברחבת אחד המסגדים הגדולים באמירויות. המסגד המרשים הזה היה למעשה מתנה של המלך הסעודי פייסל עבור האמירויות. הוא נפתח ב- 1987 ויש בו ספריה אסלאמית, אחת מהגדולות בעולם עם יותר מ- 7.000 ספרים. בהמשך נבקר במוזיאון האיסלם הנמצא במבצר הנושא את שם הנסיכות המשמש גם מוזיאון המקבץ תצלומים וחפצים ארכיאולוגיים.  בנוסף נבקר בשוק הזהב  . בשעות אחה"צ נסע לחוות " ספארי במדבר" חגיגה מדברית ברכבי שטח 4*4 לנדקרוזר או אחרים , במהלכה נחווה את העוצמה של המדבריות בחצי האי ערב , האירוע כולל: אירוח במאהל בדואי,  מופע פולקלור מסורתי, בו תוכלו לנסות את התלבושות המסורתיות. בנוסף, תוכלו לקבל קעקוע חינה ולשתות קפה ערבי בדואי אסלי. נתארח כאן לארוחת ברביקיו כשרה מלווה במגיח צמוד עם תעודת הסמכה . בלעדי לדיסקברי . לאחר מכן נחזור למלון בדובאי .

 6. יום 6 דובאי , תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס חזרה לישראל. תם ונשלם ביקורינו המרתק באמירויות.

טיול מאורגן לאמירויות , מלון 5* עם מטבח כשר, 6 ימים

המחיר כולל

 טיסות ישירות

 מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.10.23

 בית מלון Elite Byblos ברמת 5* ( במלון חדר תפילה, הכולל ספר תורה )

 כלכלה- חצי פנסיון כשר

 אפשרות להכנת כריכים לצהרים.

 דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול

 תשר לנותני השירותים המקומיים באיחוד האמירויות למעט המדריך הישראלי

 מדריך ישראלי מצוות דיסקברי.

 אוטובוס תיירים ממוזג.

המחיר אינו כולל

 טיפ למדריך הישראלי ( נהוג לתת $5 לאדם ליום טיול)

 טיפ למשגיח הכשרות (נהוג לתת $2 לאדם ליום טיול)

 כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל"

 הוצאות אישיות

 ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה.

 שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.10.23

מלונות

ELITE 5*

טיסות

טיסות בינ"ל

הערות

חברת דיסקברי מתמחה בהוצאת טיולים כשרים לאמירויות , לחברה מטבח כשר למהדרין  במלון 5* במיקום מרכזי , לטיול משגיח ישראלי צמוד עם הסמכה של הרבנות  , לחברה במלון בית כנסת עם ספר תורה . בטיול תשתתפו בספארי גיפים במדבר עם ארוחת ברביקיו כשר למהדרין ומופע במאהל מסורתי , שיט בספינה מסורתית במרינה עם ארוחה כשרה וערב פולקלור   

מידע כללי

  איחוד האמירויות הערביות , UAE, היא מדינה מדברית בצפון מזרח חצי האי ערב, עשירה בנפט, לחופי המפרץ הפרסי. המדינה מאחדת בתוכה 7 אמירויות: אבו דאבי, דובאי, עג'מאן, פוג'ירה, ראס אל ח'ימה, שאר'יה ואם אל קיוין. הגדולה ביותר היא אבו דאבי. שליט כל האמירויות הוא שייח' היושב באבו דאבי והשלטון עובר בירושה. השייח' אחראי לענייני פנים, חוץ, הגנה וכדומה של כל המדינה. במדינה מתגוררים כ- 10 מיליון תושבים ומתוכם 1.2 מיליון אמירתיים והשאר מהגרי עבודה. הדת הרשמית אסלאם, חוקי השריעה תקפים לעניינים משפחתיים ואישיים.

  המדינה הינה פדרציה הכוללת התאגדות של 7 נסיכויות שקיבלה עצמאות בשנת 1971. במשך שנים לפני קבלת העצמאות חיו באזור המקומיים בשבטים והתפרנסו בעיקר מדייג, שליית פנינים, חקלאות, צאן ועוד.

  בשנות ה60 של המאה הקודמת התגלו מרבצי נפט עצומים ובתוך זמן קצר התעשרו תושבי המקום בקנה מידה עולמי. לאחר קבלת העצמאות מהבריטים וההתאגדות של הנסיכויות למדינה אחת, השכילו ראשיהן להפנות את התמלוגים העצומים שהתקבלו ממכירות הנפט לפיתוח מסיבי של המדינה ולהפניית משאבים ותקציבים לנושאים כגון: חינוך, תיירות, תשתיות, בנייה ועוד.

  כיום ההכנסות מנפט מהוות פחות מ10% מכלל התל"ג. חברות התעופה המקומיות "איתיחאד אירוויז" ו "אמירטס" מהמובילות בעולם, נמלי התעופה והים של אבו דאבי ודובאי גדולים מאוד ומהווים נקודת ביניים בין אירופה למזרח הרחוק. מספר התיירים גדל מאוד ומדובר בעשרות מיליונים בשנה והמאזן המסחרי עומד על עודף של עשרות מיליארדים והמשפחות העשירות של המדינה משקיעות בעשרות מדינות בעולם.

  רובה של המדינה מדבר, במזרחה מתנשא רכס חג'ר ( כ- 2500 מ'), ממנו משתרעת רמה מדברית המתפרשת צפונה ומערבה עד לגבולה של ערב הסעודית.

  בקיץ הטמפ' מגיעות ל -450 מעלות ויותר. הטמפ' באביב, החורף והסתיו נעות בין 20-35 מעלות צלזיוס. אין כמעט גשמים (80 מילימטר בשנה), סופות חול שכיחות וחמסינים שכיחים כל השנה.

  הטיולים לאמירויות חושפים את המטיילים לעושר בלתי נתפס, לאתרים מודרניים מדהימים, לאטרקציות תיירות ולבתי מלון מהרמה הגבוהה בעולם.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.