פיקסהביי

טיול מאורגן לדרום ספרד אנדלוסיה, 7 ימים, 5 לילות 2.10

7 ימים
/
5 לילות

אתרים ואטרקציות

  חוף השמש: עיר הנמל מלגה | העיירות הלבנות מיחאס ורונדה | עיר החוף מרבלה.

  גיברלטר - מושבה בריטית על אדמת ספרד

  אנדלוסיה: סביליה | קורדובה | המסקיטה וכיכר הרמב"ם | גרנדה וארמון אלהמברה | השוק הצועני.

למה דיסקברי?

ארוחות בוקר

ימי טיול מלאים, ללא ימים חופשיים.

מסלול עשיר ומעניין.

אוטובוס צמוד בהתאם לתכנית הטיול.

מדריך מקצועי דובר עברית מטעם חברת דיסקברי.

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

 1. יום 1 |יום ג' 2.10 תל אביב- מלגה

  נתאסף בנמל התעופה לטיסה אל מלגה שבדרום ספרד בירת חוף השמש. לאחר הנחיתה העברה אל בית המלון.

 2. יום 2 | יום ד' 3.10 "העיירות הלבנות" - סביליה

  על הגבעות ורכס הרי החוף בנויות עיירות שבתיהם צבועים לבן. עיירות אלו שמרו על צביונן הישן והן מוכרזות כאתרי שימור מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו. לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיירה מיחאס, ממנה נשקף נוף מרשים של כל רצועת החוף ועד לחופי אפריקה ופסגות הרי האטלס. נמשיך לעבר עיר הנופש היוקרתית, מרבלה (Marbella) ונבקר באחת ממעגני היאכטות המפורסמים בעולם - פוארטו בנוס. לאחר הביקור נטפס הרכס ההרים לעבר העיר העתיקה רונדה, שיושבת על קצה מצוק וגשר רומי עתיק מחבר את שני חלקי העיר. כאן ברונדה, נמצאת זירת מלחמות השוורים הראשונה בספרד וכאן גם נפתחת כל שנה עונת מלחמות השוורים - ללא ספק אירוע בעל משמעות דתית ותרבותית בספרד. נבקר בעיר שישבה על דרך המסחר בין נמלי רצועת החוף אל פנים הארץ. בתום הביקור נמשיך לעבר בירת אנדלוסיה, סביליה. העיר סביליה יושבת על גדות נהר גואדלכביר (הוואדי בגדול בערבית) - כאן התארגן קולומבוס לקראת מסעו ההיסטורי ומכאן יצא למסע ששינה את פני העולם ואת מהלך ההיסטוריה העולמית. לכאן גם הגיעו כל אוצרות ה"עולם החדש". במשך למעלה ממאתיים שנה בסביליה, התקיימה קהילה יהודית עשירה בחומר וברוח עד לגירוש ספרד ב – 1492. לאחר מכן התקיימה כאן קהילה של אנוסים. בעברה שימשה העיר גם כבירה מוסלמית, עד לכיבוש מחדש בידי הנוצרים ב 1248.

 3. יום 3| יום ה' 4.10 סיביליה

  נצא לסיור מעניין בעיר. נבקר בכיכר ספרד ובבנייני התערוכה העולמית של 1929 שלא התקיימה. נבקר ברובע היהודי הישן, בו התקיימו חיי קהילה עשירים עד לגירוש. נבקר גם בקתדרלה הענקית בה נמצא גם קברו של קולומבוס - כאן מוכתרים מלכי ספרד עד עצם היום הזה. נבקר באתר בו התקיימה התערוכה הבינלאומית: אקספו, לרגל מלאות 500 שנה למסע ההיסטורי. נסיים במדרחוב התוסס של העיר. בערב אפשרות לצפות במופע פלמנקו קצבי וסוער. הלינה בסביליה.

 4. יום 4 | יום ו' 5.10 קורדובה - גרנדה

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לעבר העיר קורדובה, אף היא יושבת על גדות הנהר גודלכביר. גם העיר קורדובה הייתה בירה מוסלמית ולפני אלף שנה נבנה כאן המסגד הגדול ביותר בעולם המוסלמי בזמנו. החליפות נשלטה מדמשק, לאחר הכיבוש הנוצרי נבנתה כנסייה אדירה בתוך מבנה המסגד ולא נודע כי בא אל קירבו. המסגד נבנה על אלף עמודים מגולפים ומעוטרים. לצורך בניית הכנסייה נכרתו מאתיים עמודים. נבקר ב"מסקיטה" - כך נקרא המתחם הענק. נראה את "רחוב הפרחים", בית הכנסת העתיק וכיכר טבריה, שברובעי היהודי העתיק כאן הציבה העירייה פסל של הרמב"ם למלאות 900 שנה להולדתו בעיר קורדובה. אחרי הפסקת הצהרים וטיול חופשי בעיר העתיקה, נצא בנסיעה אל עבר גרנדה. בדרכנו נעבור באזור של גידול עץ הזית - מהגדולים בעולם, מטעים ובתי בד לכל מלוא העין. אחר הצהרים המאוחרות נגיע אל גרנדה שבחבל אנדלוסיה. זו הבירה המוסלמית האחרונה על אדמת אירופה. למעוניינים אפשרות להתארח במערות של הצוענים למופע פלמנקו אותנטי ומסעיר. העיר גרנדה, שיושבת בלב עמק פורה, אשר מושקה במי הפשרת השלגים של הרי נוואדה, הייתה מעוזם האחרון של הכובשים המוסלמים בספרד משנת 711 ועד 1492. מכאן התפשטה המורשת המוסלמית ברחבי חצי האי האיברי, ספרד ופורטוגל, בארכיטקטורה ,שפה ועוד. גם כאן התקיימה קהילה יהודית גדולה ורבת השפעה - בעיקר בתקופת השלטון המוסלמי: רבי שמואל הנגיד אבן עזרא ועוד רבים מענקי "תור הזהב" בספרד.

 5. יום 5 | יום שבת 6.10 גרנדה - ארמון האלהמברה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד האתרים המפורסמים בעולם: ארמון אלהמברה - מכאן שלטו החליפים והסולטנים המוסלמים, על אזורים נרחבים בספרד במשך למעלה מ - 700 שנה. נבקר במתחם הארמון והגנים, ששמם המקורי הוא "חנרליפה" גן העדן. נצא בנסיעה אל מלגה ללינה. לאחר מכן, נערוך ביקור בשוק הצועני הססגוני ובקתדרלה המרכזית בה גם קבורים "המלכים הקתוליים" פרדיננד ואיזבלה.

 6. יום 6 | יום א' 7.10 גרנדה – מלגה

  הבוקר ניסע לכיוון מלגה, בירת חוף השמש ואחת מערי הנמל העיקריים של ספרד בים התיכון. בעיר יש רובע ישן שהשתמר בצורה יוצאת מן הכלל, לצד מרכזי קניות ענקיים. נטייל בעיר, נעלה לתצפית מהמבצר המוסלמי (המורי). נלך לאורך הטיילת, שהיא למעשה גן בוטני מרהיב ובו פסלים ומזרקות. בלילה נסע אל שדה התעופה ונטוס לישראל

 7. יום 7 | יום ב' 8.10 מלגה-תל אביב

  ננחת לפנות בוקר בתל אביב

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים :*פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.4.17. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.1.2017 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1350$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.