טיול ספארי למשפחות לטנזניה | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  *ארושה סיור בעיר וביקור בשוק, ספארי בשמורת ארושה, אגמי מומלה

  *מניירה- ספארי בשמורת ימת מניירה

  *שמורת מכתש נגורונגורו - ספארי ב"פלא השמיני" של העולם

  *שמורת טרנגירי

  *מנייטה - ביקור שבט מסאי

  *זנזיבר - איי זנזיבר, פארק ג'וזני, סטון סיטי

למה דיסקברי?

צוות 'דיסקברי טיול עולמי' מזמין אתכם להצטרף אליו לחוויה פראית ובלתי נשכחת - טיול ספארי מאורגן לטנזניה ולזנזיבר שיכיר לנו את חיי הטבע המופלאים והנופים הציוריים -  של השמורות הכי מרתקות ביבשת ואולי גם בעולם. בטיול המאורגן לטנזניה וזנזיבר צוות 'דיסקברי' דאג לספק עבורכם את התנאים האופטימליים, בכדי שתוכלו ליהנות מחוויית ספארי איכותית ומהנה :       

פנסיון מלא (3 ארוחות ביום), לינה בלודג'ים נוחים ואיכותיים, אשרת כניסות (כלולות במחיר) לשלל השמורות והכפרים הנפלאים וכן אספקה של מים מינרלים ברכב. 

טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר של צוות 'דיסקברי' ייקח אתכם לחוות את שמורות הטבע מהיפות ביותר שקיימות ביבשת אפריקה. שם נוכל להתמוגג מבעלי החיים האקזוטיים בסביבתם הטבעית, נחווה מפגש תרבויות שאין שני לו עם שבטי פרא מקומיים, נטייל לאורכה ולרוחבה של הסוואנה הקסומה ונצבור חוויות שלא נמצא באף מקום אחר. בנוסף, דיסקברי ארגן עבורכם נסיעות ברכבי שטח בעלי גג נפתח, על מנת שתוכלו לקבל את חוויית התצפית האולטימטיבית וכן לצלם את התמונות הטובות ביותר. 


טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר כולל: 

 • פנסיון מלא - החל מהצהריים של היום הראשון ועד לצהריים של היום האחרון. 
 • ספארי ונופש בשמורות טבע עוצרות נשימה
 • ספארי ברכבי שטח עם גג נפתח.
 • הדרכה מקצועית ומיומנת ע"י ד"ר צחי פלג, מנהל גן החיות בחיפה לשעבר, זואלוג ומדריך טיולים בכיר, מרצה בכיר וכותב בנושאי טבע, בעלי חיים ותיירות. המדריך עושה את ההבדל.
 • לודג'ים איכותיים (סופה, סרנה ואחרות).
 • הרצאות בנושאי טבע בערבים במהלך הטיול. 

 

מדריך הטיול - ד"ר צחי פלג.

ד"ר צחי פלג זואולוג ומדריך טיולים שנים לטנזניה. 
מנהל גן החיות בחיפה לשעבר, הדריך עשרות טיולים באפריקה, בקיא בנושא בעלי חיים במיוחד באפריקה.

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 18/08/2024
חזרה: 25/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 4,490 $
מחיר לאדם יחיד 5,590 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 4,400 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 4,300 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 4,390 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 5,790 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $

המסלול

 1. 13.10 | יום 1 טיסה ישירה לטנזניה - שמורת ארושה

  נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה אל ארושה, בירת צפון טנזניה. לאחר סידורי הכניסה נפגש עם הנהג ורכב השטח שלנו ונצא לסיור בשמורת ארושה בעלת הנוף הכה הררי ומיוחד. נטייל לאורך שבילי השמורה אשר יאפשרו לנו להתמוגג מבעלי החיים המצויים ביער ובימות שבלב השמורה, הכוללים בין היתר את קופי הקולובוס המופלאים שיפגינו לנו וירטואוזיות מהי בעודם מנתרים מעץ לעץ, ממש מעל לראשינו. עם סיום חוויות היום הראשון לטיול נעשה דרכנו אל המלון לארוחת ערב ולינה (משך הסיור מותנה בלוח הטיסות).

 2. 14.10 | יום 2 שמורת ימת מיניירה

  משנסיים את ארוחת הבוקר שלנו, רכבי השטח הממתינים עבורנו ייקחו אותנו הפעם אל שמורת ימת מניירה (Manyara National Park ). נסייר ביער היפהפה המקיף את הימה ונפגש לראשונה פנים אל פנים עם מגוון גדול של בעלי חיים, ביניהם קופים, פילים, אנטילופות, וכמובן, קבוצות שונות של טורפים וביניהן אריות. אם יתמזל מזלנו נזכה להביט באריות אשר רובצים על העצים הגבוהים, תופעה נדירה שמתרחשת בסוואנה הפראית. בהמשך היום, נגיע לימת מניירה השוכנת על השבר הסורי-אפריקאי ונצפה בהיפופוטמים מרהיבים ועופות מים צבעוניים דוגמת הפלמינגו. לאחר שנספוג את כל ההנאה הפראית הזו, נחזור אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 3. 15.10 | יום 3 שמורת טרנגירה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשמורת טרנגירה (Tarangire) הנקראת גם שמורת הפילים ועצי הבאובאב. שמורה זה היא ללא ספק אחת השמורות הקסומות ביותר בטנזניה. נסייר בשמורה העשירה באלפי פילים, אוכלי עשב וטורפים. עדרי הפילים אשר נעים על רקע עצי הבאובאב הענקיים – יספקו לנו מראה יוצא דופן שילווה אותנו לנצח. בתום סיורנו נשוב אל ללודג' לארוחת ערב ולינה.

 4. 16.10 | יום 4 שבטי הבושמנים

  נקום עם שחר לארוחת הבוקר שלנו ולאחריה ניסע אל עבר אזור ימת אייסי, בכדי לפגוש בשבטי הבושמנים של טנזניה- ההדזבה והדטוגה. שבטים אלו נחשבים לפרימיטיביים שבשבטי אפריקה, שכן אורח חייהם בהווה עדיין מתבסס על צייד ולקט. נתלווה לגברים ולנשות השבט הפראי אשר ילמדו אותנו על התרבות המיוחדת שלהם, שיטות הציד הנועזות ודרכי הכנת המזון. המתורגמן שיתלווה אלינו (הבושמנים מדברים רק את שפת "הקליקים") יסביר לנו על תרבותם החומרית וכן על שלל טקסי הפולחן אותם הם מקיימים. בערב ניפרד לשלום מהשבטים הלבביים, וניסע בחזרה אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 5. 17.10 | יום 5 שמורת סרנגטי

  הבוקר ניסע לשמורת סרנגטי (Serengeti ) המכילה את אוכלוסיית בעלי החיים האקזוטית והמגוונת ביותר בטנזניה, יש שיגידו אפילו בכל העולם כולו. בדרכנו נעצור לביקור במניאטה, כפר יפהפה כשלעצמו, שם חיים להם בני שבט המסאי, שבט ססגוני וקדום שיקבל אותנו לחיקו וישתף אותנו באורחי חייו השונים והמשונים. תופתעו לגלות כיצד חברי השבט מרווים את צימאונם (רמז דק: מנוזל עשיר בחמצן שזורם בכל גוף). בשעות הצהריים נגיע אל השמורה, שם נמצא לנו פינה וצל שיאפשרו ארוחה מזינה וגם איזו מנוחה קלה לקראת ההמשך. בשעות אחר הצהריים, נצא לסיור ספארי ראשון במרחבי סוואנת העשב של השמורה. נביט מקרוב על עדרי ענק של אוכלי עשב ובהם גנו, באפלו, אנטילופות ממינים שונים, ג'ירפות ובעלי כנף לצד טורפים מטילי אימה ובהם אריות, נמרים, צי'טות וצבועים. כשתשקע עלינו השמש בסופו של היום הקסום הזה, נדע שזה הזמן שלנו לחזור אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 6. 18.10 | יום 6 שמורת סרנגטי

  לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו בשמורה הענקית (15000 קמ"ר) שמישורי הסוואנה שלה משתרעים מאופק לאופק. ננוע בעקבות עדרי חיות גדולים, דבר אשר יגדיל את סיכויינו לחזות באחד מן הטורפים צד את ארוחתו הבאה או בלהקת נשרים מסתערת על פגר כשמסביבו צבועים, תנים ושועלים. במהלך הסיור נעבור גם ליד מקורות מים, שם נתרשם מתנינים עצומים המגיעים לאורך של 5 מטרים! כשיגיע לקצו עוד יום מרתק ומלא חוויות, נחזור אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 7. 19.10 | יום 7 שמורת נגורונגורו

  לאחר ארוחת הבוקר ננוע לכוון שמורת נגורונגורו (Ngorongoro) הממוקמת בתחתיתו של מכתש בעומק של 600 מטרים! האתר המופלא הזה, הנקרא גם "הפלא השמיני של העולם", מכיל בתוכו מגוון עצום של בעלי חיים המתגוררים בבתי הגידול שבמכתש ובהם ימת מים, מישורי עשב ויער. כל אלה מאכלסים לא פחות מ-20,000 בעלי חיים "הכלואים" בתחתית המכתש. נוסף על כך, זו תהיה הזדמנות נהדרת עבורנו לחזות לראשונה בקרנף, בעל החיים המדהים ביופיו שלמרבה הצער מצוי בסכנת הכחדה. את ארוחת הצהריים שלנו נאכל על שפת הימה הציורית, כאשר בין ביס לביס ירחפו מעלינו שלל עופות המים והדורסים. לאחר שנמלא את בטננו בכל טוב, נעלה לראש המצוק ונזכה לתצפית יוצאת דופן ממעוף הציפור על המכתש האדיר. בשעות הערב, משכל הקסם הזה ייחרט בזיכרוננו, ניקח עצמנו חזרה אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 8. 20.10 | יום 8 ארושה - תל אביב

  היום מגיע לסיומו הטיול הנפלא שלנו, וזהו הזמן לחזור הביתה לישראל עם אינספור סיפורים, זיכרונות ומראות מטנזניה הפראית, שלא יישכחו לעולם.

טיול ספארי למשפחות לטנזניה | 8 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

אירוח בתנאי פנסיון מלא

מדריך

משקפות

לודגים באיכות טובה

רכב 4*4

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות

ביטוח

תוספת מיסי נמל ודלק על טיסות לאחר 18.10.23

טיפ למדריך

מלונות

לודגים באיכות טובה

טיסות

בינלאומיות

הערות

חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים / מרפאת מטיילים, אם נדרש חיסון לקדחת צהובה או המצאת פטור. 

1.המחיר אינו כולל תוספת מיסוי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4.
אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.

5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול, במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.   
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת 
תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול, יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכוח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי 'גוגל' או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. 

את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. 


דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.