טיול מאורגן לטנזניה - ספארי ב 4 שמורות | 8 ימים

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

ארושה – סיור בעיר וביקור בשוק הססגוני , ספארי בשמורת ארושה ואגמי מומלה
מניירה - ספארי בשמורת ימת מניירה
שמורת לוע נגורונגורו - ספארי ב"פלא השמיני" של העולם
הסרנגטי - ספארי בשמורת הסרנגטי העשירה בעולם בבע"ח
מסאי - ביקור בכפר מסאי (מנייטה)
אולדובאי - ביקור מיוחד בעמק בו נמצאו שרידי האדם הקדמון,
שבטים - ביקור מיוחד אצל שבט ההדזבה והדטוגה- הבושמנים של מזרח אפריקה
ספארי ברכבים מיוחדים 4x4 עם גג נפתח לצפייה נוחה וצילום
פנסיון מלא

למה דיסקברי?

כל מי שחלם אי פעם להיות קצת כמו רובינזון קרוזו, או מוטב ד"ר דוליטל רופא החיות המפורסם שנטש את בני האדם והקדיש את חייו לבעלי החיים, מוזמן לבקר בטנזניה. זוהי ללא ספק אחת המדינות האחרונות בעולם בה אפשר להתחבר אל הטבע במלוא יופיו, לחוש את אמא אדמה ולהתבונן בבעלי החיים על רקע המרחבים הפתוחים ונופי הסוואנה. כאן אפשר לפגוש עדרי זברה ותאו, אריות, ברדלסים, נמרים, פילים וכמובן בעלי כנף צבעוניים כמו להקות פלמינגו חינניות, נשרים ואפילו תנינים הממלאים את הנהרות והימות שלאורך השבר הסורי אפריקאי. טיול לטנזניה הנו חוויה חד פעמית לילדים וילדים בנשמתם, מסע מופלא אל טבע פראי וקשוח, כזה שיד האדם טרם נגעה בו והוא נותר היולי ובתולי – הדבר הקרוב ביותר לגן העדן.

המסלול

יום 1 ת"א-קילימנג'רו - שמורת ארושה

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא לטנזניה. עם הגעתנו נצא ברכבים שימתינו לנו לספארי הראשון שלנו בטנזניה,בשמורת ארושה במהלכו נראה פילים, ג'ירפות, אנטילופות שונות, קופים קולובוס המרחפים על צמרות העצים, בעלי כנף רבים, ואם יתמזל מזלנו גם טורפים ובהם הנמר. לינה: ארושה. שמורה ארושה ממוקמת לרגלי הר מרו, אנחנו נזכה לראות מגוון של בתי גידול, בין היתר של קופים, פרפרים, ציפורים ועוד. בשמורה נראה גם יער גשם , מכתש וולקני , ביצות ועוד.

יום 2 שמורת אגם מניירה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר שמורת אגם השבר מניירה ( (Lake Manyara National Parkהממוקמת למרגלות מצוק וידועה במגוון בעלי הכנף החיים בה וכן פילים, קופים וטורפים שונים. זהו אחד המקומות הבודדים בהם נוכל, עם קצת מזל, לצפות באריות המטפסים ונחים על עצים בקרבת הימה. נלמד על אורח חייהם של בעלי החיים השונים בשמורה ונעצור לתצפיות צילום. לינה במניירה.

יום 3-4 עמק אולדובאי- שמורת הסרנגטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו אל מרחבי מישורי העשב האין סופיים ונגיע לעת צהרים לשמורת סרנגטי (Serengeti National Park) הידועה כבית הגידול העשיר ביותר עולם בבעלי חיים. בדרכנו נעצור לביקור מרתק בעמק אולדובאי, בו מצאו בני משפחת ליקי מאובני אדם בני 2 מיליון שנה. בהמשך נבקר במוזיאון הצנוע ונמשיך לשמורת הסרנגטי בה נבלה את היומיים הקרובים. נערוך סיור ספארי מקיף במהלכו נוכל לראות אלפי טורפים ונטרפים, צדים וניצודים כמו הגנו, זברות, ג'ירפות, אנטילופות, צבאים ומיני עופות דורסים ואחרים האוכלים ונאכלים על ידי אריות, נמרים, ברדלסים וצבועים. בערבים נתכנס ונשמע הרצאות על בעלי החיים השונים והשבטים מפי מדריך הקבוצה. לינה בשמורת הסרנגטי

יום 5 סרנגטי- לוע הנגורונגורו

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לעבר "הפלא השמיני" של העולם הלא הוא לוע הנגורונגורו (Ngorongoro Crater) הלוע הכבוי ששטחו 200 קמ"ר מכיל בתי גידול מגוונים הכוללים סוואנה, חורש, ימה וביצות בהם ניתן לראות כמעט כל חיה המשוטטת באפריקה. בדרכנו נערוך ביקור מרתק במנייטה (כפר) מסאי בו נוכל ללמוד מקרוב על אורחות חייהם של בני שבט ססגוני זה הניזון מ....דם וחלב! עם הגיענו לשמורת הנגורונגורו נערוך תצפית מגובה 600 מטר אל תחתית הלוע הכבוי ולאחר מכן ניסע ללודג' לארוחת צהרים. לינה בשמורת נגורונגורו.

יום 6 ספארי בתוך לוע הנגורונגורו - נסיעה לימת אייסי

לאחר ארוחת הבוקר נרד לעומק 600 מטר עם רכבי השטח המיוחדים אל תחתית הלוע ונעקוב מקרוב אחרי שפע בעלי החיים, כאשר מסביבנו תפאורה מיוחדת של קירות ההר המתרוממים מאות מטרים מעלינו ובעמק אוכלי עשב, בעלי כנף ואף טורפים המשחרים לטרף. את ארוחת הצהרים נאכל בלב השמורה. בשעות אחר הצהרים נצא מהלוע וננוע לעבר ימת אייסי ונתמקם ללינה בלודג' אהלים מפואר לארוחת ערב ולינה.

יום 7 ימת אייסי- שבטי ההדזבה והדטוגה

ארוחת בוקר מוקדמת ואנו בדרכנו למפגש מרתק עם בני שבט ההדזבה והדטוגה. נעקוב מקרוב אחר בני שבטים אלה הנחשבים לפרימיטיביים שבשבטי אפריקה החיים עדיין על ציד ולקט ולנים תחת כיפת השמים. לאחר שנאכל ארוחת פיקניק בשטח, נצא לכיוון קאראטו. ' נערוך סיור מעניין במטע הקפה שבמקום ונלמד על דרך גידולו ויצורו.

יום 8 נסיעה לארושה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכוון ארושה. עם הגיענו נערוך סיור בעיר נבקר בשוק המקומי .לאחר מכן נצא אל שדה התעופה בדרכנו חזרה לישראל.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות על-פי המסלול בתי מלון ולודג'ים עם חדרים זוגיים ושירותים צמודים ברמה טובה . פנסיון מלא (בטנזניה): ארוחות בוקר מלאות וארוחות צהריים וערב, כולל מים מינרלים במהלך הספארי תחבורה צמודה ברכבי שטח 4x4 עם גג נפתח המאפשר צפייה בבעלי חיים מקרוב נהגים מקומיים דוברי אנגלית המכירים היטב את השטח דמי כניסה לשמורות והאתרים שבתכנית תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) מדריך מיומן מומחה למזרח אפריקה הבהרות כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים. מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים. דמי הרשמה ותנאי ביטול הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר. ביטוח חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי". בריאות וחיסונים חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. הערה חשובה! לגבי חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד היציאה לטיול. הבהרה ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

המחיר אינו כולל

ויזה- כ 50 דולר לאדם בכניסה לטנזניה ביטוח נסיעות – רפואי ומטען הוצאות אישיות סבלות תוספת ליחיד בחדר: 690 $ כל מה שלא כלול בסעיף 'המחיר כולל' למשלמים בכרטיס אשראי תחול תוספת של 2.5% על מחיר הטיול במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

מידע כללי

דרושה אשרת כניסה שתונפק בארושה כ-50$, ישולם במזומן ע"י הנוסעים
דרוש דרכון בתוקף חצי שנה לפחות עם שני דפים ריקים
חיסונים: יש לבדוק בלשכת הבריאות המחוזית.
נדרש חיסון נגד קדחת צהובה לא יאוחר מ-10 ימים לפני הכניסה לטנזניה.
חובה להציג אישור זה בכניסה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.