טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר, 8 ימים
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן למשפחות לטנזניה וזנזיבר | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  שמורת מניארה - ספארי בשמורת מניארה

  שמורת לוע נגורונגורו - ספארי ב"פלא השמיני" של העולם

  שמורת הסרנגטי - ספארי בשמורת הסרנגטי העשירה בעולם בבעלי חיים

  מסאי - ביקור בכפר מסאי (מנייטה)

  אולדובאי - ביקור מיוחד בעמק בו נמצאו שרידי האדם הקדמון

  ארושה - סיור בעיר וביקור בשוק הססגוני

  זנזיבר – טיסה והעברות, נופש במלון מדרגה ראשונה ושייט עם שנורקלים.

למה דיסקברי?

טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר עם דיסקברי טיול עולמי, מציע חוויה מיוחדת במינה, של נופים קסומים, מזג אוויר טרופי, היכרות עם הטבע הפראי שבשמורות הטבע, צפייה ולמידה על בעלי חיים בספרי וביקור בשווקים מעניינים. הטיול לטנזניה וזנזיבר מציע הדרכה מקצועית,היכרות עם התרבות המקומית, שייט שנורקלים וטיולי ספארי בהן נוכל לצפות בג'ירפות, זברות, אנטילופות ועוד. 

הטיול כולל:

 • פנסיון מלא בטנזניה, חצי פנסיון בזנזיבר.
 • ספארי ב-3 שמורות מהיפות בעולם לספארי.
 • נופש באי הטרופי זנזיבר כולל טיסת פנים לזנזיבר, והעברות שייט בזנזיבר.
 • הדרכה מקצועית ומיומנת.
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים

המסלול

 1. מעודכן נכון ל - 18.6.2019

 2. יום 1 | תל אביב - קילימנג'רו

  נטוס מנמל התעופה בבן גוריון דרך יעד ביניים לנמל התעופה קילימנג'רו בטנזניה. עם הגעתנו נצא ברכבים שימתינו לנו לספארי הראשון שלנו בטנזניה, בשמורת מניארה במהלכו נצפה בנופים קסומים, נראה מגוון רחב של ציפורים, אריות והיפופוטמים.משם נמשיך לארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

 3. יום 2-3 | עמק אולדובאי- שמורת הסרנגטי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו אל מרחבי מישורי העשב האין סופיים ונגיע לעת צהריים לשמורת סרנגטי (Serengeti National Park) הידועה כבית הגידול העשיר ביותר בעולם בבעלי חיים. בדרכנו נעצור לביקור מרתק בעמק אולדובאי, בו מצאו בני משפחת ליקי מאובני אדם בני 2 מיליון שנה. בהמשך נבקר במוזיאון הצנוע ונמשיך לשמורת הסרנגטי בה נבלה את היומיים הקרובים. נערוך סיור ספארי מקיף במהלכו נוכל לראות אלפי טורפים ונטרפים, צדים וניצודים כמו הגנו, זברות, ג'ירפות, אנטילופות, צבאים ומיני עופות דורסים ואחרים האוכלים ונאכלים על ידי אריות, נמרים, ברדלסים וצבועים. בערבים נתכנס ונשמע הרצאות על בעלי החיים השונים והשבטים מפי מדריך הקבוצה. לינה בשמורת הסרנגטי.

 4. יום 4 | שמורת לוע הנגורונגורו

  לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לעבר "הפלא השמיני" של העולם הלא הוא לוע הנגורונגורו (Ngorongoro Crater) הלוע הכבוי ששטחו 200 קמ"ר מכיל בתי גידול מגוונים הכוללים סוואנה, חורש, ימה וביצות בהם ניתן לראות כמעט כל חיה המשוטטת באפריקה. בדרכנו נערוך ביקור מרתק במנייטה (כפר) מסאי בו נוכל ללמוד מקרוב על אורחות חייהם של בני שבט ססגוני זה הניזון מדם וחלב! עם הגיענו לשמורת הנגורונגורו נערוך תצפית מגובה 600 מטר אל תחתית הלוע הכבוי. לוע הנגורונגורו הוא לוע כבוי של הרי געש, ונחשב לאחד מבתי הגידול העשירים בעולם. בלוע ניתן למצוא בעלי חיים מזנים שונות, כולל זברות, תאו, אריות, נמרים ועוד. מלבד בעלי החיים הייחודים שמתהלכים באופן חופשי, נהנה מנופים אפריקאיים מרהיבים. נרד לעומק 600 מטר עם רכבי השטח המיוחדים אל תחתית הלוע ונעקוב מקרוב אחרי שפע בעלי החיים, כאשר מסביבנו תפאורה מיוחדת של קירות ההר המתרוממים מאות מטרים מעלינו ובעמק אוכלי עשב, בעלי כנף ואף טורפים המשחרים לטרף. לינה בלודג' בשמורת נגורונגורו.

 5. יום 5 | נסיעה לארושה - הגעה לזנזיבר

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ארושה, נערוך סיור בעיר, נבקר בשוק המקומי ולאחר ארוחת הצהריים נמשיך אל שדה התעופה ונמריא לזנזיבר. לאחר הנחיתה נגיע למלון בו נשהה שלושה לילות בפנסיון מלא.

 6. יום 6 | יום של שייט שנורקלים

  ניסע הבוקר אל דרום זנזיבר משם נצא לשייט עד אחר הצהריים. על הסירה נהנה משתיה ופירות טרופיים כמו גם נהנה משחיה עם שנורקלים וניחשף לעולם התת ימי והקסום של האי. לארוחת הצהריים נרד לאי קטן לסיור קצר ומנוחה כמו גם נחזה במראה המרהיב של עץ הבאובב הענק. אחה"צ נחזור למלון.

 7. יום 7 | יום מנוחה והתרגעות

  מנוחה והנאה מפנקת במלון – פנסיון מלא.

 8. יום 8 | סיור פנורמי וטיסה חזרה ארצה

  הבוקר נצא לסיור פנורמי בסטון טאון כמו גם נהנה מהשווקים הססגוניים בעיר. משם נמשיך לשדה התעופה ונעלה על טיסה דרך יעד ביניים לישראל.

טיול מאורגן למשפחות לטנזניה וזנזיבר | 8 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות על-פי המסלול

בתי מלון ולודג'ים עם חדרים זוגיים ושירותים צמודים ברמה טובה

פנסיון מלא : ארוחות בוקר מלאות וארוחות צהריים וערב, כולל מים מינרלים במהלך הספארי

בספארי: תחבורה צמודה ברכבי שטח 4x4 עם גג נפתח המאפשר צפייה בבעלי חיים מקרוב

נהגים מקומיים דוברי אנגלית המכירים היטב את השטח

דמי כניסה לשמורות והאתרים שבתכנית

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ויזה- כ 50 דולר לאדם בכניסה לטנזניה

שינויים במסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה – 1.2.2019

ביטוח נסיעות – רפואי ומטען

הוצאות אישיות

סבלות

תוספת ליחיד בחדר: 590 $

כל מה שלא כלול בסעיף 'המחיר כולל'

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות דרך יעדי ביניים 

הערות

כל מי שחלם אי פעם להיות קצת כמו רובינזון קרוזו, או מוטב ד"ר דוליטל רופא החיות המפורסם שנטש את בני האדם והקדיש את חייו לבעלי החיים, מוזמן לבקר בטנזניה. זוהי ללא ספק אחת המדינות האחרונות בעולם בה אפשר להתחבר אל הטבע במלוא יופיו, לחוש את אמא אדמה ולהתבונן בבעלי החיים על רקע המרחבים הפתוחים ונופי הסוואנה. כאן אפשר לפגוש עדרי זברה ותאו, אריות, ברדלסים, נמרים, פילים וכמובן בעלי כנף צבעוניים כמו להקות פלמינגו חינניות, נשרים ואפילו תנינים הממלאים את הנהרות והימות שלאורך השבר הסורי אפריקאי. טיול לטנזניה הנו חוויה חד פעמית לילדים וילדים בנשמתם, מסע מופלא אל טבע פראי וקשוח, כזה שיד האדם טרם נגעה בו והוא נותר היולי ובתולי הדבר הקרוב ביותר לגן העדן.

מידע כללי

 • מידע חיוני:

 • דרושה אשרת כניסה שתונפק בארושה כ- $50 ישולם במזומן ע"י הנוסעים.

  דרוש דרכון בתוקף חצי שנה לפחות עם שני דפים ריקים.

  חיסונים: יש לבדוק בלשכת הבריאות המחוזית.

  נדרש חיסון נגד קדחת צהובה לא יאוחר מ-10 ימים לפני הכניסה לטנזניה.

  חובה להציג אישור זה בכניסה.

 • מידע כללי לנוסעים:

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים.

  הערה חשובה: לגבי חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד היציאה לטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.