טיול מאורגן להרי הרוקי הקנדיים לסיאטל וקרוז באניית פאר באלסקה | 16 ימים | NORWEGIAN JOY

16 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

טיול בקנדה ושייט באניית פאר באלסקה. בשייט: פנסיון מלא וסיורי חוף כלולים.
באנף:
מפל הקשת,קניון גונסטון
הרכבל להר הגופרית, אגם לואיז, אגם מורין, אגם פייטו
שדה הקרח קולומביה:
נסיעה ברכב שטח על קרחון אטבסקה, מפלי אטבסקה
ג'ספר:
הפארק הלאומי, קניון מליגן, שייט באגם מליגן מעבר בעיטת הסוס, מנהרות הרכבת הספירליות, אגם אמרלד, הגשר הטבעי, תצפית על הר רובסון
פארק וולס גריי:
תצפית על מפלי מים אדירים
וונקובר:
גסטאון, סטנלי פארק, צ'יינה טאון
האי ויקטוריה:
הפרלמנט והמפרץ, גני בוצ'ארט
סיאטל:
סיור פנורמי בעיר, כולל: שוק העיר, הטיילת, אצטדיון אלופת הפוטבול האמריקאי.
שייט באוניית פאר:
שייט בין סיאטל לאלסקה וחזרה לסיאטל באניית פאר: NORWEGIAN JOY
פנסיון מלא, חדר עם מרפסת הפונה לים! (בתוספת מחיר)
סיורי חוף במתנה: רק בדיסקברי מקבלים במתנה שלושה טיולים בעת עגינת האנייה בנמלים השונים!! (ללא תוספת מחיר)

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי מתמחה בהוצאת טיולים מאורגנים עם שייט ומציעה טיול מיוחד לקנדה והרי הרוקי בשילוב שייט באניית פאר באלסקה. בטיול זה תיהנו משייט באנייה לאלסקה בתא עם חלון, תנאי פנסיון מלא וסיורי חוף כלולים במחיר.
בטיול נבקר בוונקובר, סיאטל ובפארקים לאומיים ושמורות טבע בג'ספר ובבאנף. טיול לקנדה והרי הרוקי של דיסקברי, אורז בתוכו אתרים מיוחדים כגון: פארק וולס גריי בו נצפה על מפלי מים מרהיבים, רכבל להר הגופרית בבאנף ואגם לואיז, נסיעה על קרחון באטבסקה ועוד.

האטרקציות הכלולות בטיול:
  • נסיעה ברכבל לתצפית בהר הגופרית.
  • נסיעה ברכב שטח על קרחון אטבסקה, מפלי אטבסקה.
  • שייט באגם מליגן מעבר בעיטת הסוס, מנהרות הרכבת הספירליות.
  • שייט בין סיאטל לאלסקה וחזרה לסיאטל באניית פאר, NORWEGIAN JOY  פנסיון מלא בשייט, חדר עם חלון
  • סיורי חוף במתנה:  שלושה טיולים במתנה בעת עגינת האנייה בנמלים השונים!! (ללא תוספת מחיר).
  • סיור בסיאטל.

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

מעודכן ל 12.3.19

יום 1 10.08 | ת"א - קלגרי קנדה

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס אל קלגרי, העיר הגדולה ביותר באלברטה, קנדה. קלגרי נקראת כך על שם חוף ים קלגרי שבסקוטלנד והיא נוסדה על ידי חוטב העצים ג'ון גלן. בדרך למלון נערוך סיור פנורמי בעיר בו נראה את אתריה המרכזיים.

יום 2 11.08 | הפארק הלאומי באנף

היום נבקר באחת משמורות הטבע המיוחדות של הרי הרוקי - שמורת הבאנף בנופי בראשית ואגמי טורקיז בוהקים. נתחיל את הביקור בעיירה באנף, נעלה ברכבל להר הגופרית לתצפית מרשימה על הפסגות המושלגות ונהר ה"באו", נצפה על מפלי הבאו השוצפים. לאחר מכן נצא לטיול רגלי במעבה היער אל עבר מפלי ג'ונסטון המרשימים. נמשיך בנסיעה בלב יערות לביקור באגמי הטורקיז של השמורה, במהלך הנסיעה ניתקל בבעלי חיים לצידי הדרך: דובים וצבאים עטורי קרניים. נבקר באגם לואיז לרגלי הקרחון ומלון הפאר, שאטו לייק לואיז. נצפה בתופעה מיוחדת במינה ,תוואי מסילת הרכבת הטראנס קנדית שעולה במעלה ההר באמצעות מנהרות חצובות בהר בצורה ספירלית, שמאפשרת לרכבת לטפס ברכס. נצפה בתופעה ובתנועה הערה של רכבות משא ארוכות "עורק החיים של קנדה ". נראה את אגם האמרלד, אגם מורין, פניני טורקיז מוקפים בהרים מושלגים וקרחונים.

יום 3 12.08 | באנף - ג'ספר - שדות הקרח

לאחר ארוחת הבוקר נצא לנסיעה לאורך אחת הדרכים היפות ביותר שבהרי הרוקי הקנדיים. לצדיי הדרך פסגות מושלגות ושיפוליו של שדה הקרח הענק: קולומביה, יערות כל מלא העין ואפשרות לצפייה בבעלי החיים שחיים באזור. ניסע ב"דרך הקרחונים" לעבר שדה הקרח קולומביה, נראה את אגם פייטו 'המככב' בגלויות ופוסטרים רבים ומצטיין בצבע טורקיז מרהיב, שהוא השתקפות של חופי האגם המיוערים בצפיפות. נגיע למרגלות הקרחון שגולש משדה הקרח הענק, קולומביה אייספילד - הגדול ביותר בחצי הכדור המערבי ומשתרע על שטח של אלפי קילומטרים רבועים. ניסע ברכבי שטח מיוחדים בעלי גלגלי ענק על גבי קרחון אטבסקה, נרד מהרכבים לטיול רגלי קצר על גבי הקרח. נבקר גם במרכז המבקרים, שמציג את ההשתלשלות הגיאולוגית והיווצרות הקרחונים. נעבור ונבקר במפלי אטאבסקה השוצפים ומפלי סנווופטה, שזרימתם האדירה ממש "חורצת" את הסלעים ומגלפת בהם צורות מיוחדות. נגיע אל העיירה ג'ספר ללינה.

יום 4 13.08 | ג'ספר

נבקר בג'ספר, שמורת הטבע הגדולה בהרי הרוקי שבמדינת אלברטה. השמורה הינה אתר מורשת מוכרז על ידי אונסק"ו. בשנת 2007 חגג הפארק את שנת המאה. נבקר בקניון מלין שם נעשה טיול רגלי קל, נערוך שייט באגם מלין, נסייר בשמורה היפה ונתרשם משפע בעלי החיים. לאחר מכן נחזור למלון.

יום 5 14.08 | ג'ספר - קמלופס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון ההר הגבוה ביותר בהרי הרוקי: הר רובסון. בדרך נקראת Yellow Head, נחלוף על פני עיירות קטנות וציוריות המהוות חלק מהנוף הפסטורלי. נבקר בפארק וולס גריי, נצפה על מפלים אדירים וצורות מיוחדות בסלעים שנוצרו משכבות של לבה ומים. נלון במלון באזור העיר קמלופס, שמרכזת את תעשיית העץ של מערב קנדה.

יום 6 15.08 | קמלופס - וונקובר

היום נשים פעמינו לוונקובר, הנחשבת ליהלום בכתר הקנדי. הדרך חוצה יערות ומראות טבע מדהימים לאורך שיפולי הרי הרוקי, נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות במעבר דגי הסלמון. במעלה הצר לעת ערב נגיע לוונקובר - העיר הגדולה במערב קנדה ואחד הנמלים הגדולים ביבשת אמריקה. נצא לסיור רגלי באזור רובסון השוקק חיים.

יום 7 16.08 | וונקובר - סיאטל

בשעות הבוקר, נצא לסיור באתרים המרכזיים של וונקובר. נבקר בפארק סטנלי רחב הידיים, במפרץ האנגלי, בצ'יינה טאון - רובע סיני גדול ושוקק חיים, נבקר בגסטאון - המרכז ההיסטורי של העיר, המשופע בחנויות מעוצבות, בתי קפה אופנתיים, גלריות אמנות, מבנים עתיקים ורחובות ציוריים מרוצפים. אחה"צ נשים את פעמינו לסיאטל, ארצות הברית, אחת הערים היפות בצפון אמריקה. העיר יושבת על 7 גבעות, מוקפת יערות וימות משלושת צדייה ולכן גם נקראת "עיר האזמרגד". ברקע של העיר היפיפייה מיתמר "הר הנייר" על כיפתו המושלמת, זהו אחד ההרים הגבוהים בארצות הברית. לאחר שנגיע לסיאטל נערוך בעיר סיור פנורמי הכולל את שוק הפייק, הטיילת, אצטדיון של אלופת הפוטבול האמריקאי . נלון בסיאטל.

יום 8 17.08 | סיאטל - עלייה לאנייה, תחילת השייט באוניית הפאר Norwegian Joy

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיור באתריה המרכזיים של העיר סיאטל ונשוטט במרכז העיר המפורסמת כמולדת סטארבאקס ומיקרוסופט. לקראת הצהריים נגיע אל הנמל ונעלה אל אניית הפאר Norwegian Joy, שתהייה לנו בית צף רווי מראות, נופים ובילויים למשך שבעה ימים. נוכל ליהנות ממתקני אניית הענק המפנקים. עיר צפה לכל דבר. ***פרטים על השייט באניית הפאר Norwegian Joy - אירוח בחדרים עם חלון או מרפסת פונה לים (בתוספת תשלום). 7לילות שייט באניית פאר על בסיס פנסיון מלא. בימים בהם נצא לטיולים מהאנייה ארוחות צהריים לא (תהיינה כלולות למעט מי שחוזר לאנייה לאכול). מה עוד אפשר לבקש? כשאתם נופשים באנייה אשר מציעה: מסעדות שונות, ברמה קולינארית עולמית ברכת שחייה, ג'קוזי פזורים ברחבי הספינה מיני גולף, מסלול הליכה / ריצה קארטינג – מסלול מרוצים המשתרע על פני 2 קומות קזינו, מועדון לילה עם בר משקאות ביום ובלילה, דיסקו ומועדון לילה מתחם ילדים, מתחם נוער, חדר משחקי וידאו, מגלשות, ברכת שחיה לילדים לאלו המחפשים קניות אפשר לבקר בחנויות הרבות על האנייה, פטורות ממס. מופעי בידור: מופעי מוזיקה בסגנון ברודווי, קוסם, סטנד-אפ, מסיבות ריקודים באנייה ספא עם כל המתקנים המודרניים וטיפולים כמו: ארומה, מסז'ים וכדומה מתקנים נוספים אשר מתחרים עם המלונות הטובים ביותר בעולם חלק מהמצוין ברשימה הוא בתשלום נוסף ודורש הזמנה ותשלום על האנייה.

יום 9 18.08 | הפלגה

היום נהנה משייט בלב ים, יום בו נוכל ליהנות מהמבחר העצום של המתקנים שיש באנייה.

יום 10 19.08 | קצ'יקן

לאחר ארוחת הבוקר, נרד מהאנייה ונצא לטיול בן כשלש שעות באזור קצ'יקיין. נראה את עמודי הטוטם שסימנו בעבר את מחנות שבטי האינדיאנים. ניסע למוצא הנהר לים ואולי נוכל לראות את חזרת דגי הסלמון מהים ואת הדובים האורבים להם. לאחר הטיול יישאר זמן חופשי לשיטוט בעיירה היפה. ניפרד מהעיירה ונשוב לאנייה לארוחה ובילוי. הסיור כלול במחיר הטיול (אצלנו בדיסקברי לא נבקש מכם על הטיול תשלום נוסף!).

יום 11 20.08 | ג'ונו + קרחון הולקהום ביי

בבוקר האנייה תעגון בבירתה של אלסקה - ג'ונו, הבירה היחידה בעולם שאין לה קשר יבשתי נגיש לפנים הארץ. לג'ונו ניתן להגיע בים או באוויר בלבד. בלוויית מדריך הקבוצה (וכלול במחיר הטיול) נצא לסיור בעיר, נראה את בית הממשל - כאן כיהנה שרה פיילין כמושלת. אחה"צ נחזור לאנייה ובדרכנו ל-Icy Strait Point נצפה בקרחון Holkhom Bay המרשים, ואולי אפילו יתמזל מזלנו ונפצה בלוויתן או באורקה הולכים בדרכנו.

יום 12 21.08 | אייסי סטרייט פוינט

היום נבקר ב- Icy Strait Point, המקום המושלם עבור הרפתקנים המחפשים חוויה יוצאת דופן. אייסי סטייט פוינט הינו כפר קטן ליד הכפר הונה וקרוי כך בשל המצר הסמוך לו. המקום מוקף ביערות גשם עם אוכלוסיית חיות בר העולה במספרם על אוכלוסיית האדם שמורכבת בעיקר מילידים, רובם משבט הטינגליט. נצא לסיור בכפר שהיה פעם בית חרושת לשימורי דגים, נגלה כיצד חיו הילידים, נחווה את הטבע הפראי ונצפה בחיות הבר. לקראת ערב נחזור לאנייה.

יום 13 22.08 | הפלגה

היום נהנה משייט בלב ים. במהלך היום, מעבר לנופים המרהיבים הנשקפים מסיפון האנייה נהנה גם ממגוון מתקני האנייה הרבים.

יום 14 23.08 | ויקטוריה

היום נבקר באי ויקטוריה, בירת המחוז של בריטש קולומביה. ויקטוריה היא מעין בועה אנגלית טיפוסית בלב קנדה. בנייניה העתיקים והצבעוניים מזכירים במידה רבה סגנון בנייה בממלכה המאוחדת. בולטים במיוחד בנייני הפרלמנט ומלון פיירמונט אמפרס. זהו מלון עתיק עם השפעות בריטיות מובהקות. למבקר בו נדמה כאילו הוא נמצא באנגליה של המאה ה -19. נבקר גם בגני בוצ'ארט, מקום שהיה בעבר מחצבת סיד של משפחת בוצ'ארט והפך לגן פורח שנשאר בבעלות המשפחה. הגן משופע בצמחייה עשירה ופרחונית, מזרקות מים ונחשב לאחד הגנים היפים בעולם. בתום הביקור נחזור בשייט לסיאטל, שם נלון.

יום 15 24.08 | סיאטל - תל אביב

בשעות הבוקר תעגון האנייה בסיאטל. נשלים סיורים בעיר, משם נטוס דרך יעד ביניים חזרה לישראל.

יום 16 25.08 | תל אביב

בשעות הבוקר ננחת בישראל.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול מיסי נמל והיטל ביטחון בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים חצי פנסיון סיורים מודרכים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול אוטובוס מתאים תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) מלווה קבוצה ישראלי בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק .

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.2.19 ועד למועד הכרטוס ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול. בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות. טיפים לצוות האוניה. תוספת יחיד בחדר- 490$ .

טיסות


הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.