טיול מאורגן לאלסקה והרי הרוקי הקנדיים | 9.8 | 18 ימים, 16 לילות | כולל ביקור בשמורות הטבע באלסקה ושייט באניית פאר

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

18 ימים 16 לילות

אתרים ואטרקציות

הערה חשובה:
שימו לב - נדרשות אשרות כניסה/ויזות לארה"ב ולקנדה!
שמורת באנף :
טיול בשמורת הטבע של הרי הרוקי - עלייה ברכבת להר הגופרית, מפלי באו ומפלי ג'ונסטון, אגם מורין, שאטו לייק לואיז.
שדה הקרח קולומביה:
נסיעה ברכב שטח על קרחון אטבסקה , מפלי אטבסקה.
שמורת ג'ספר:
סיור לאורך הפארק הלאומי הנפלא - קניון מלין, שייט באגם מלין, מנהרות הרכבת הספירליות, אגם אמרלד, הגשר הטבעי, תצפית על הר רובסון.
שמורת פסיפיק רים:
ביקור בפארק הלאומי הראשון שהוקם בקנדה.
וונקובר:
גסטאון, פארק קפילנו, סטנלי פארק, צ'יינה טאון.
קלגרי:
סיור בעיר הגדולה ביותר של מחוז אלברטה. תצפית פנורמית ממגדל קלגרי במרכז העיר.
ויקטוריה:
בניין הפרלמנט והמפרץ, גני בוצ'ארט.
אנקורג':
סיור בעיר הגדולה באלסקה - שווקי איכרים, גלריות אמנות, ביקור ב"פארק רעידות האדמה".
טופינו:
סיור בעיירה אשר זכתה לכינוי "בירת אוהבי העצים של העולם".
קצ'יקיין:
עמודי הטטום האינדיאנים, מרכז העיר המשוחזר, טיול לאורך הנהר.
סקאגווי:
עיירה בסגנון 'המערב הפרוע'. טיול ברחוב ברודווי, "נתיב מחפשי הזהב".
שייט בין וונקובר לאלסקה באניית פאר:
קרוז על אניית הפאר NORWEGIAN JEWEL: פנסיון מלא, תאים חיצוניים עם חלון הפונה לים! (ללא תוספת מחיר).
סיורי חוף במתנה:
רק 'בדיסקברי' מקבלים במתנה שלושה טיולים בעת עגינת האנייה בנמלים השונים!. (ללא תוספת מחיר).

למה דיסקברי?

'דיסקברי' טיול עולמי מתמחה בהוצאת טיולים מאורגנים עם שייט ומציעה טיול מיוחד לקנדה והרי הרוקי, בשילוב שייט באניית הפאר Norwegian Jewel באלסקה. בטיולנו נבקר בערים וונקובר, אנקורג', קלגרי ו-ויקטוריה, וגם בעיירות הופ, סאן פיקס, באנף, ג'ספר, טופינו, סקאגוויי וקצ'יקיין. נבקר בפארקים לאומיים ושמורות טבע דוגמת שמורת ג'ספר, פארק קפילנו, שמורת באנף, 'פסיפיק רים'. נצפה על קרחונים ועל חיות בר, נשוט על אגמים צלולים ונהנה מתפאורה עוצרת נשימה של הנופים הפראיים ביותר בעולם. הצטרפו אלינו לטיול בלתי נשכח!  

טיול כולל שייט לקנדה ואלסקה כולל בתוכו את האטרקציות הבאות:
  • עלייה ברכבל לתצפית בהר הגופרית
  • נסיעה ברכב שטח על קרחון" אטבסקה"
  • צפייה בקרחונים - קרחון "מנדנהייל", קרחון "הובארד", קרחון "דאלי" 
  • שייט בין אלסקה לבין קנדה על אניית הפאר -  NORWEGIAN JEWEL - פנסיון מלא בשייט + חדר עם חלון
  • סיורי חוף במתנה: שלושה טיולים במתנה בעת עגינת האנייה בנמלים השונים!! (ללא תוספת מחיר)
  • סיורים בערים ובעיירות: קלגרי, וונקובר, סקאגווי, קצ'יקיין, אנקורג', ויקטוריה, טופינו ועוד
  • ביקור בשמורות הטבע: 'פסיפיק רים', שמורת ג'ספר, פארק קפילנו, שמורת באנף, פארק "רעידות האדמה", סטנלי פארק

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 09/08/2022
חזרה: 26/08/2022
4,950 $
5,360 $
5,590 $
תוקף המבצע: 25.4.22
הערות:

המסלול

מעודכן ל 9.12.19

יום 1 | 9.8 ת"א - אנקורג'

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים אל העיר אנקורג', הגדולה מבין ערי אלסקה. בתקופה הזו באנקורג' השמש זורחת במשך רוב שעות היממה ומאפשרת ראות נקייה וממושכת. אך אל תתנו לתחושות החמימות של העיר לבלבל אתכם, אנקורג' היא השער של אלסקה המוביל אל השמורות הפראיות העצומות של המדינה, חלקן הגדול בקרבת מקום. לאחר הנחיתה באנקורג' נגיע למלוננו בעיר.

יום 2 | 10.8 סיור באנקורג' - נמל סיורד: עלייה לאניית הקרוז Norwegian Jewel

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר. באנקורג' ישנם לא מעט שווקי איכרים הפועלים ברחבי העיר בעונת הקיץ, זאת בנוסף למסעדות מקומיות רבות, ברים, גלריות אמנות וחנויות מזכרות שכדאי לבקר בהן. נסייר לאורך השווקים בעיר ונתרשם מפריטי המסחר האותנטיים והמגוונים, ולאחר מכן נבקר ב"פארק רעידות האדמה" הממוקם בלב יער, על רקע רכס הרי צו'גאץ'. בפארק שבילי הליכה מותאמים ולאורכם פזורים שלטים המספרים את סיפור רעידת האדמה ההרסנית שהתרחשה באנקורג' בשנת 1964. בשעות אחה"צ ניסע אל נמל סיורד ממנו נעלה אל אניית הקרוז שלנו - Norwegian Jewel - שתהייה לנו בית צף רווי מראות, נופים ובילויים, עיר צפה לכל דבר. אוניית הפאר מציעה שפע של אטרקציות - 15 ברים וטרקלינים מגוונים שלכל אחד אג'נדה משלו, מתחמי ספורט רבים לצד מתחמים בהם מעבירים שיעורי יוגה וזומבה, שני חדרי אוכל ראשיים ברמה קולינארית עולמית בהם מזנון 'בופה' בהגשה עצמית, בריכה גדולה, קזינו, סצנת חיי לילה תוססת של מוזיקה חיה, מועדון לילה וכמה מופעים פנטסטיים בתאטרון 'סטרדאוסט' שבאוניה - כל אלו ועוד אינספור מתקנים ואטרקציות מחכים עבורכם על אוניית הפאר Norwegian Jewel.

יום 3 | 11.8 שייט אל קרחון "הובארד"

היום נזכה לצפות באחד המראות היפים ביותר בטיולנו. בשעות הבוקר תעגון האנייה מול אחד הקרחונים הגדולים שבאלסקה, קרחון "הובארד". אורכו של הקרחון העצום הוא לא פחות מ- 122 ק”מ(!), זהו אחד הקרחונים הבודדים בעולם אשר ממשיכים לנוע באופן רציף לאורך 100 השנים האחרונות (לא נרד מהאנייה שכן ניתן להגיע אל הקרחון אך ורק דרך הים). נתרשם מממדיו האדירים של הקרחון ומגושי הקרח הניתקים ממנו וצפים במימי המפרץ, נצלם את הקרחון המדהים מכל זווית אפשרית ולאחר מכן נמשיך בהפלגתנו אל עבר אייסי סטרייט פוינט, כפר מורשת היסטורית קטן אליו נגיע מחר. לינה באנייה.

יום 4 | 12.8 נמל אייסי סטרייט פוינט: סיור בכפר

היום נגיע לביקור באייסי סטרייט פוינט (Icy Strait Point), כפר קטן הנודע בכינויו "המקום בו הרוח הצפונית לא נושבת", כינוי הניתן לכפר בשל המצר הגדול הסמוך אליו. זהו כפר שכולו בגדר טבע פראי. למעשה, כפר זה הוא אחד המקומות הבודדים בעולם בו אוכלוסיית חיות הבר עולה בכמותה על אוכלוסיית האדם. הכפר מוקף ביערות גשם, נופים בתוליים ותרבות עשירה של בני שבט 'הטלינגיט' השוכנים במקום. עם הגעתנו לאייסי סטרייט פוינט נערוך סיור בכפר ולקראת ערב נחזור לאניית הקרוז שלנו.

יום 5 | 13.8 ג'ונו - קרחון "מנדנהייל"

הבוקר תעגון האנייה בבירתה של אלסקה - ג'ונו, הבירה היחידה בעולם שאין לה קשר יבשתי נגיש לפנים הארץ. לג'ונו ניתן להגיע בים או באוויר בלבד. נערוך סיור בעיר ובו נראה את בית הממשל (כאן כיהנה שרה פיילין כמושלת). כמו כן, נצפה על הקרחון הענקי - קרחון "מנדנהייל" ה"זורם" באשליה אופטית הישר אל תוך אגם קרחוני בצבע טורקיז. מדובר באחד מפלאי הטבע המוכרים ביותר באלסקה. מרכז המבקרים השוכן במקום יאפשר לנו להתפעל מהפלא האקולוגי הכה שברירי ויוצא דופן. אורכו של קרחון "מדנדהייל" הוא כ-20 קילומטר והוא גולש הישר אל עמק הר מנדנהול. זהו הקרחון הגדול ביותר אשר אליו ניתן להגיע על גביי רכב. הסיור כלול במחיר הטיול (שימו לב - בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף).

יום 6 | 14.8 סקאגווי

בשעות הבוקר המוקדמות נגיע אל סקאגוואי, עיירה ציורית השוכנת בלב יערות, בקרבת קרחונים ומפלי מים רבים. עיירה זו הפכה למעין אנדרטה לזכרם של מחפשי הזהב, דרכה עברו המוני אנשים בחיפושם אחר הזהב האבוד. פירוש השם סקאגוואי בשפת הילידים הנו "ביתה של הרוח הצפונית" – שם המרמז על מזג האוויר והרוחות הקרות המנשבות בה בחורף. הרחוב הראשי בעיירה הוא רחוב ברודווי המזכיר את המערב הפרוע. רחוב זה מעוטר כולו בבתים ציוריים ושפע של מסבאות מקומיות הנראות כאילו נלקחו ממערבון קלאסי. נצא לסיור בעיירה ובו נצפה באגמים העיליים שעל הרכס ולקראת ערב נשוב לאנייה לארוחת ערב והמשך השייט. (שימו לב - זהו הסיור השני הכלול במחיר הטיול)

יום 7 | 15.8 קצ'יקיין

לאחר ארוחת הבוקר, נרד מהאנייה ונצא לטיול בעיר קצ'יקיין. העיר מוצבת בנקודה הדרומית ביותר של “המעבר הפנימי”, והיא למעשה העיר הראשונה אותה פוגשים באלסקה כאשר מפליגים צפונה (לפיכך, מכונה קצ'יקיין “העיר הראשונה”). במהלך סיורנו בעיר נראה את עמודי הטוטם שסימנו בעבר את מחנות שבטי האינדיאנים, נחלוף ליד מרכז העיר המשוחזר ובו רחוב היסטורי אשר בנוי כולו מעץ. בעבר נחשבה קצ'יקיין למרכז ענק של תעשיית דגי סלמון, אנו ננצל את העובדה הזאת כדי לטייל אל מוצא הנהר לים ואולי נזכה לראות את חזרת דגי הסלמון מהים ואת הדובים האורבים להם. לאחר הטיול יישאר זמן חופשי לשיטוט בעיר היפה. בהמשך היום ניפרד מקצ'יקיין ונשוב לאנייה לארוחת ערב ולינה (שימו לב - זהו הסיור השלישי הכלול במחיר הטיול).

יום 8 | 16.8 יום שייט ב"מעבר הפנימי"

היום תפליג האנייה לאורך ה"מעבר הפנימי" - נתיב מים מרהיב ביופיו העובר בין החופים המיוערים של קולומביה הבריטית לבין האי וונקובר. מסיפוני האנייה נשקף נוף מיוחד במינו. במהלך היום יינתנו הסברים על ידי מדריכינו בנושאי אלסקה והאזור הארקטי הצפון. בשעות הערב נהנה ממתקני הבידור של האנייה כולל: מופע רוויו (Review) מרשים בתאטרון הגדול, או בפיאנו בארים המפוזרים ברחבי האנייה, מזנוני לילה, הרקדות ועוד ועוד.

יום 9 | 17.8 וונקובר

היום נשוט אל עבר העיר וונקובר, הנחשבת ליהלום בכתר הקנדי. זוהי עיר קוסמופוליטית וציורית הנחשבת לשלישית בגודלה בקנדה, ולגדולה והבולטת ביותר במערב קנדה. וונקובר מכהנת כמרכז תרבותי פורה ותוסס על רקע תפאורה של חופים מפורצים והרים גבוהים. היום מסתיים הקרוז שלנו, נעגון בנמל ונעזוב את האנייה ונצא לסיור בוונקובר. תחילה נבקר בפארק סטנלי רחב הידיים (שטחו כ-40,000 מ"ר), הפארק העירוני הגדול ביותר בצפון אמריקה. פארק סטנלי הוא אזור ירוק ומרהיב בתוך הנוף האורבני של וונקובר. בפארק נתענג על נופים מדהימים של רכסי הרים, אגמים צלולים והמוני עצים ענקיים הפזורים לאורך שפת הים המפורסמת של סטנלי. קילומטרים של שבילי הליכה מותאמים, חופים יפהפיים, חיות בר מקומיות ועוד הרפתקאות רבות. נצפה על המפרץ האנגלי הסמוך לפארק סטנלי, אחד היעדים הפופולריים ביותר בעיר, ולאחר מכן נמשיך לביקור באחד מהאתרים הוותיקים של וונקובר, וגם אחד מהמיוחדים ביותר באזור - פארק קפילנו (או בשמו השני: "פארק הגשר התלוי"). זהו פארק השוכן עמוק בלב יערות גשם, שופע בצמחייה ירוקה ובגשרים תלויים נהדרים. רבים יגידו שעבורם ביקור בפארק קפילנו הוא בגדר חוויה בלתי נשכחת. בפארק קפילנו נטייל בין קירות זקופים וגבוהים של קניונים, לצלילי שצף זרימת המים של נהר קפילנו הגועש הנמצא בסמוך. נהלך על גשרים תלויים בין עצי אשוח גבוהים במיוחד ונתענג על מראה הנוף טבעי הנפלא של היערות. נצפה על "סכר קליבלנד" הענק ועל הגשר התלוי מעליו, ואף נגיע לאזור מדגרה של דגי סלמון. לקראת ערב נטייל ברובע צ'יינה טאון, הרובע הסיני הגדול ושוקק החיים ונמשיך לביקור ב'גסטאון' - המרכז ההיסטורי של העיר, המשופע בחנויות מעוצבות, בתי קפה אופנתיים, גלריות אמנות, מבנים עתיקים ורחובות ציוריים מרוצפים. בסיום הסיור נעשה דרכנו אל מלוננו בעיר, לינה בוונקובר.

יום 10 | 18.8 וונקובר - הפארק הלאומי 'פסיפיק רים' - טופינו

הבוקר נשוט עם מעבורת אל האי וונקובר, ומשם ניסע לבקר באחד מאוצרות הטבע הנהדרים בקנדה - הפארק הלאומי 'פסיפיק רים'. פארק זה נוסד לפני כחמישה עשורים והוא הפארק הלאומי הראשון שהוקם בקנדה. פארק 'פסיפיק רים' מעניק כמה מהמראות המרהיבים ביותר במדינה. רצועת חופים מוזהבים, מפורצים ובתוליים המתפרשת לאורך של 10 קילומטרים, נושקת לפסגות הרים על רקע יער גשם ירוק השופע בעצי ענק. הפארק הלאומי 'פסיפיק רים' הוא אחד המקומות הטובים ביותר לצפייה ביונקים ימיים דוגמת אריות ים השוכבים במפרצי הסלע, לוטרות ים צפות על פני המים ונשרים גדולים המקננים על העצים גבוהים שבשמורה. בסיום הבילוי שלנו בחיק הטבע של 'פסיפיק רים' ניסע אל העיירה טופינו, הממוקמת בחוף המערבי של וונקובר איילנד. טופינו מתהדרת בכינוי "בירת אוהבי העצים של העולם". העיירה כולה שופעת בהרים מיוערים, חופים אקזוטיים, איים קטנטנים, מפרץ שקט ובעלי חיים – חלקת גן עדן עבור כל חובב טבע. בסיום סיורנו נגיע למלוננו באזור העיירה טופינו.

יום 11 | 19.8 טופינו - ויקטוריה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר ויקטוריה, בירת המחוז של בריטיש קולומביה. ויקטוריה היא מעין בועה אנגלית טיפוסית בלב קנדה, שכן בנייניה העתיקים והצבעוניים מזכירים במידה רבה את סגנון הבנייה בממלכה המאוחדת. בולטים במיוחד בנייני הפרלמנט ומלון 'פיירמונט אמפרס' העתיק שלו השפעות בריטיות מובהקות. למבקר בו נדמה כאילו הוא נמצא באנגליה של המאה ה -19. נבקר גם בגני בוצ'ארט, מקום שהיה בעבר מחצבת סיד של משפחת בוצ'ארט והפך לגן פורח שנשאר בבעלות המשפחה. הגן משופע בצמחייה עשירה ופרחונית, מזרקות מים ונחשב לאחד הגנים היפים בעולם. בסיום סיורנו נגיע למלוננו בעיר. לינה בוויקטוריה.

יום 12 | 20.8 ויקטוריה - הלס גייט - הופ - סאן פיקס

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהעיר ויקטוריה, נעשה דרכנו במעבורת אל האי וונקבור ומשם אל עבר העיירה הופ. נגיע אל העיירה הציורית הופ ונסייר לאורך רחובות העיר המעוטרים בציורי קיר מרשימים. נמשיך בנסיעתנו ונבקר באתר הלס גייט ("שער הגיהינום"), אתר יפהפה שבו ניתן לצפות בדגי סלמון מגשר תלוי ארוך מעל לנהר שוצף. נמשיך בנסיעה לאורך נהר פרייזר הזורם בקניון צר ועמוק, נחלוף על פני עיירות קטנות, יערות מחטניים ואזורי חורש גדולים בעולם. נגיע אל עיירת הסקי סאן פיקס, ונסייר לאורכו של המדרחוב היפהפה שבמרכז העיירה הציורית ולאחר מכן נגיע למלוננו. לינה בסאן פיקס.

יום 13 | 21.8 סאן פיקס - הר רובסון - ג'ספר

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהנוף המקסים ונעשה דרכנו על העיירה ג'ספר. במהלך הנסיעה נעבור בדרך הנקראת " מעבר - Yellow Head", נחלוף על פני עיירות קטנות וציוריות המהוות חלק מהנוף הפסטורלי. נגיע אל העיירה קליר-ווטר שם ניכנס לפארק "וולס גריי" ונצפה על מפלים אדירים הנובעים מהסלע אשר נוצרו משכבות של לבה ומים. בסיום הביקור בפארק נמשיך בדרכינו לחניון התצפית אל עבר ההר הגבוה ביותר מבין הרי הרוקי, הר "רובסון" העצום. לעת ערב נגיע אל שמורת ג'ספר. לינה בעיירה ג'ספר.

יום 14 | 22.8 שמורת ג'ספר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת ג'ספר, שמורת הטבע הגדולה בהרי הרוקי המשוכנת במדינת אלברטה. השמורה הוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי ארגון אונסק"ו. הכינו עצמכם למראות עוצרי נשימה של אוצרות הטבע הנהדרים שבמקום - קניונים גדולים, צוקים אציליים, עמקים בהם נושבות רוחות חמימות מן האוקיינוס, אגמים צלולים וחיות בר העוברות בצידי הדרכים. נטייל לאורך קניון 'מלין' הנוצר בעקבות זרמי מים חזקים אשר חצבו את הקניון העמוק והמפותל הזה. נמשיך ללכת לאורך הנהר עליו נבנו חמישה גשרים, ונעבור אל מעל הקניון כדי להביט בו מכיוונים שונים. מסלול זה יוביל אותנו אל אגם 'מדיסין' היפהפה, אגם בצבע טורקיז אליו נשפך נהר 'מלין'. בהמשך היום נערוך שייט באגם 'מלין', הארוך ביותר בשמורת ג'ספר (אורכו כ-22 ק"מ). אגם 'מלין' ממוקם בגובה של 1,690 מטר והוא מפורסם במימיו התכולים וברכסי ההרים והקרחונים אשר מקיפים אותו, כמו גם בחצי האי הקטנטן 'ספיריט' (Spirit) הבולט מהחוף ואותו מקשטים מספר עצים ברי מזל. לקראת ערב נחזור למלונו בגס'פר.

יום 15 | 23.8 ג'ספר - קרחון אטבסקה - באנף

הבוקר ניסע לאורך אחת הדרכים היפות ביותר באלסקה - "אייסלנד פארק וואיי". נראה את מפלי אטבסקה השוצפים ולאחר מכן נגיע אל קרחון אטבסקה ונעלה על רכבי שטח מיוחדים בעלי גלגלי ענק שיסיעו אותנו לאורך תוואי השטח המוצק. נרד מהרכבים לטיול רגלי קצר על גביי הקרח ונבקר גם במרכז המבקרים אשר מציג את ההשתלשלות הגאולוגית והיווצרות הקרחונים. נתצפת על אגם פייטו 'המככב' בגלויות ופוסטרים רבים ומתפאר בצבע טורקיז מרהיב, ולעת ערב נגיע אל העיירה באנף, שם נלון.

יום 16 | 24.8 שמורת באנף

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באחת משמורות הטבע המיוחדות של הרי הרוקי - שמורת באנף המעוטרת בנופי בראשית ואגמי טורקיז בוהקים. נתחיל את הביקור בעיירה באנף, נעלה ברכבל להר הגופרית לתצפית מרשימה על הפסגות המושלגות ונהר "באו", נצפה על מפלי הבאו השוצפים, על "שאטו לייק לואיז" ועל אגם מוריין המשתלב גם הוא בנוף המפורסם של "עמק עשר הפסגות" - נוף אשר הונצח על גביי שטר 20 הדולרים הקנדיים. לאחר מכן נצא לטיול רגלי במעבה היער אל עבר קניון ג'ונסטון המרשים בו זרימת המים היא עזה ושוצפת, שם נחזה במפלי ג'ונסטון המדורגים בקירות הקניון הגדול. נמשיך בנסיעה בלב יערות לביקור באגמי הטורקיז של השמורה המקבלים את צבעם מהמינרלים הנשטפים אליהם משבירת הקרחונים בהרים ושכבות הסלע תחתם. נבקר באגם "אמרלד" המדהים אשר זכה לשמו המיוחד הודות לצבעם המיוחד של מימיו - אמרלד בוהק. בשעות הערב לאחר שנהנינו מהקסם של השמורה, נחזור למלוננו בבאנף.

יום 17 | 25.8 קלגרי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר קלגרי דרך מעבר ההרים היפהפה "היי-ווד", המעבר הגבוה ביותר בקנדה אשר מתנשא לגובה של 2,210 מטרים מעל פני הים. בנסיעתנו נביט על נופים מתחלפים של שדות ירוקים, עדרי בקר ואף שדות נפט המופיעים מדי פעם. נגיע אל העיר קלגרי השוכנת על גדות נהר 'בואוו' למרגלות הרי הרוקי, העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה והשישית בגודלה בקנדה. לאחר שנגיע אל קלגרי נערוך סיור בעיר ובו נצפה על בניין העירייה, על הפארק האולימפי המרשים ונטייל לאורך רובה צ'יינה טאון. בהמשך היום נעשה דרכנו אל שדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים בחזרה לישראל.

יום 18 | 26.8 נחיתה בתל אביב

ננחת בתל אביב בתאריך ה-26.8 בשעות הערב. תם ונשלם הטיול המאורגן כולל הקרוז של 'דיסקברי' לקנדה ואלסקה - כעת חוזרים הביתה גדושים בחוויות וזיכרונות מדהימים מהטבע הפראי בעולם.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

מסים: מיסי נמל, היטל דלק ובטחון בארץ ובחו"ל נכונים לתאריך 1.1.20 וכפופים לשינויים בחברות התעופה והשייט עד מועד הכרטוס מסים באנייה נכונים ל- 1.12.19 וכפופים לשינויים שיקבעו על ידי חברת הספנות תחבורה: אוטובוס ממוזג ונוח לאורך המסלול טיסות: טיסות סדירות וטיסות פנים טיפים: טיפים לנותני השירותים בחו"ל טיפים לנותני השירותים באנייה הדרכה: מדריך מנוסה מצוות מדריכי טיולי דיסקברי המומחה לאזור לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה כלכלה: B.B - ארוחות בוקר לאורך הטיול | בשייט יש פנסיון מלא

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: $1890 אשרת כניסה לארצות הברית – רבת כניסות ביטוח נסיעה רפואי ומטען דמי סבלות תוספת למיסים ודלק ( בטיסות ובשייט ) שיהיו עד יום היציאה ויקבעו על ידי חברות התעופה והשייט לאחר 1.1.20 כל תוספת תשלום שתיתכן ותהיה בשדות התעופה בחו"ל ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל' תוספת ליחיד בחדר במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם על מחיר הטיול במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול מטען וכבודה: משקל מאושר ללא תוספת מחיר: 1 מזוודה מקסימום משקל 20 ק"ג לאדם בטיסות פנים יש תשלום נוסף בהתאם לתקנות חברת התעופה. התשלום יתבצע בחו"ל , בעת הבידוק לטיסה הרלוונטית , ישירות לחברת התעופה ( נתון לשינויים בהתאם לחריגות במשקל במידה ויהיו כאלו. במקרה של תוספת לילה למסלול תחול תוספת של 100$ לאדם ויזות: הכניסה לצורך הכניסה לארה"ב עליכם לדאוג לוויזה תקינה וכן אשרת כניסה לקנדה (ATV/ אותו ניתן להוציא באינטרנט ובשגרירות

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול: (המלונות בדרגת תיירות טובה)
אנקורג' - Ramada By Wyndham
וונקובר - Lonsdale Quay Hotel
סאן פיקס - Nancy Greene's Cahilty Hotel
ג'ספר - Lobstick Lodge
באנף - Brewster's Mountain Lodge

הערות

***הערה חשובה: ויזות - הכניסה לצורך הכניסה לארה"ב עליכם לדאוג לוויזה תקינה וכן אשרת כניסה לקנדה (ATV) אותו ניתן להוציא באינטרנט ובשגרירות.

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.


טיסות

הלוך: 9.8.20 

המראה מנתב"ג בשעה 04:50, נחיתה ביעד הביניים פרנקפורט בשעה 08:20. 

המראה מפרנקפורט בשעה 10:30, נחיתה באנקורג' בשעה 10:20 . 

חזור: 25.8.20 

המראה מקלגרי בשעה 17:05, נחיתה ביעד הביניים פרנקפורט בתאריך ה-26.8 בשעה 10.10. 

המראה מפרנקפורט בשעה 14:00, נחיתה בנתב"ג בשעה 19:05. 

 

***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.