טיול מאורגן לרוסיה - מוסקבה, סנט פטרסבורג | 29.6, 13.7, 2.8, 19.8 | 8 ימים, 7 לילות | כולל ערי טבעת הזהב, מופעי בלט ופולקלור

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

הטיול המאורגן של חברת 'דיסקברי' לרוסיה הוא טיול מקיף ומלא של 8 ימים ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה. הכלכלה היא על בסיס חצי פנסיון ותכנית הטיול גדושה ומלאה באטרקציות ובאתרים בליווי מדריך מקצועי ומנוסה.
בטיול המאורגן לרוסיה של דיסקברי תקבלו מופעים ואטרקציות (כולם כלולים במחיר הטיול) אותם לא תקבלו בחברות אחרות: מופע בלט, מופע פולקלור בהשתתפות עשרות רקדנים ולוליינים, סיורי לילה חווייתיים במוסקבה וסנט פטרסבורג, שייט ברחפת לפטרהוף, ארוחה אותנטית אצל משפחה רוסית ועוד.
הטיול המאורגן לרוסיה עם 'דיסקברי' לא ישאיר אתכם אדישים. זהו מסע אל הנפש, מפגש עם תרבות מוכרת ואהודה, גם אם מרחוק. מוסקבה וסנט פטרסבורג הן ערים עם היסטוריה ומורשת תרבותית עשירה שירתקו כל אחד ואחת מכם.
אצלנו ב'דיסקברי' מסלול הטיול כולל מופע בלט, מופע פולקלור, 2 סיורים ליליים, ארוחה בבית מקומי, טיול לערי הטבעת ושייט ברחפת לפטרהוף.
מוסקבה:
קרמלין, מוזיאון הנשקייה, בית הכנסת, מגדל הפעמונים, מנזר נובודוויצ'י, גני אלכסנדר, הכיכר האדומה, כנסיית ישו המושיע, מרכז הקניות המפואר "גום", כנסיית ואסילי הקדוש, "הר ההשתחוות", מתחם פארק הניצחון, מדרחוב ארבט, גלריית טריטיקוב, תחנות המטרו המפוארות, פארק צאריצינו - "הפארק של הצאריות", סיורי לילה בעיר, ערב פולקלור.
סוזדל:
סיור בעיר טבעת הזהב העתיקה - ביקור מוזיאון האתנוגרפי עם מבנים עתיקים מחיי הכפר, אירוח אצל משפחה מקומית לארוחת ערב רוסית טיפוסית.
סרגייב פוסאד:
סיור ב"עיר הקתדרלות של רוסיה" שבטבעת הזהב. ביקור בלאוורת השילוש-סרגייב.
סנט פטרסבורג:
סיור הכרות בעיר, שדרות נייבסקי, קתדרלת קזן, מצודת פטר ופול, מוזיאון הרמיטאז' (מהגדולים והחשובים בעולם), ארמון משפחת יוסופוב, כנסיית "הדם השפוך", סיור לילי ותצפית על פתיחת גשרי "הנייבה".
פושקין:
סיור בעיירה הציורית על שמו של המשורר אלכסנדר פושקין, כולל ביקור בארמון "יקטרינה".

למה דיסקברי?

 טיול לרוסיה בפעם הראשונה עשוי להיראות כמו הרפתקה מטורפת. למרות שמדיניות 'הדלת הסגורה' של המעצמה הסובייטית הייתה קיימת כמעט מאה שנה, רוסיה השתחררה מכבלי העבר ופתחה את שעריה עבור עולם התיירות שחיכה לה זמן רב. העושר התרבותי, הארמונות המפוארים והנופים היפהפים במדינה הגדולה בעולם יפתיעו כל אחד ואחת מכם. טיול של חברת 'דיסקברי' לרוסיה הוא מסע אל ערים יפהפיות ושופעות בהיסטוריה מיוחדת, המעניקות תחושה של טיול בתוך מוזיאון פתוח שבמקרה הפך למאוכלס. נבקר במטרופולינים הגדולים ביותר של המדינה, מוסקבה וסנט פטרסבורג המדהימות, שיספרו לנו את סיפורן ההיסטורי עם קרמלינים אדירים, כנסיות צבעוניות וגלריות אמנות. נבקר גם בעיירות העתיקות של "טבעת הזהב", פושקין, ולדימיר וסוזדל שהשתמרו בצורה מושלמת. ולאורך כל הטיול לא נשכח גם להביט סביב על מישורים נרחבים המצטלבים עם המוני נהרות, אגמים צלולים ורכסי הרים דרמטיים - היופי הטבעי של רוסיה במלוא הדרו. 'דיסקברי' מזמינה אתכם לטיול מאורגן אל אחת מהמדינות המסתוריות, המסקרנות והיפהפיות ביותר בעולם.  
 
טיול מאורגן של 'דיסקברי' לרוסיה כולל אטרקציות ואתרים שלא תמצאו בחברה אחרת:
  • סיור לילי במוסקבה
  • סיור לילי בסנט פטרסבורג לצפייה בפתיחת הגשרים 
  • מופע בלט
  • מופע פולקלור רוסי עממי
  • סיור בעיירות העתיקות של "טבעת הזהב" 
  • אירוח בבית מקומי
  • שייט ברחפת אל פטרהוף
  • חצי פנסיון

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 29/06/2020
חזרה: 06/07/2020
1,790 ₪
2,090 ₪
$1990
0 ₪
תוקף המבצע: 25.2.20
הערות:
יציאה: 13/07/2020
חזרה: 20/07/2020
1,790 ₪
2,090 ₪
$1990
0 ₪
תוקף המבצע: 25.2.20
הערות:
יציאה: 19/08/2020
חזרה: 26/08/2020
1,790 ₪
2,090 ₪
$1990
0 ₪
תוקף המבצע: 25.2.20
הערות:
יציאה: 02/08/2020
חזרה: 09/08/2020
1,790 ₪
2,090 ₪
$1990
0 ₪
תוקף המבצע: 25.2.20
הערות:

המסלול

מעודכן לתאריך - 9.12.19

יום 1 | תל אביב - מוסקבה

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה אל עיר הבירה מוסקבה השוכנת על גדות הנהר הגדול בעל אותו השם. חרף העובדה שחלף זמן רב מאז נפילת המשטר הקומוניסטי וניתן למצוא גם לא מעט סממנים מערביים במוסקבה, ניתן להרגיש בעיר כי היא שרויה בין עבר לבין הווה. כובשים גדולים ניסו לספח את מוסקבה אך הובסו שוב ושוב, וכיום מוסקבה התנערה מעברה כעיר של מלחמות ונהייתה לעיר שוקקת חיים ותשוקה. מטרופולין ענק של אימפריה חדשה, עשירה בתרבות, אמנות, מוזיאונים ותאטראות, כמו גם המוני מרכזי בילוי וסצנת חיי לילה תוססת. לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות בעיר הבירה ונצלול מיד אל תוך האווירה והתרבות המקומית כאשר נבקר בכיכר האדומה שלצד מתחם הקרמלין, הלב הפועם של העיר. הטיול בכיכר והמראות סביב העניקו למקום את תואר 'אתר מורשת עולמי' מארגון אונסק"ו, ולא לחינם. נצטלם ליד צאר-תותח וצאר-פעמון, התותח והפעמון הגדולים בעולם, ונחזה במאוזולאום של מנהיג המהפכה הרוסית, ולדימיר איליץ' לנין. נמשיך את סיורנו במוסקבה עם ביקור בכנסיית בזיליאוס הקדוש, ולאחר מכן נבקר במרכז הקניות "גום" הוותיק והמפואר בו מותגים רבים ומפורסמים. נמשיך לאחד המוזיאונים הידועים והמרשימים ביותר במוסקבה וברוסיה בכלל, גלריית טרטיאקוב. הגלריה מציגה את האוסף החשוב ביותר של אמנים רוסיים לאורך השנים. נסייר בין היצירות שהם הסיפורים של האימפריה הרוסית, משם נמשיך אל כיכר האמנויות ונצפה על המבנה המרשים של תאטרון בולשוי ועל המבנה המרשים אך המאיים באותה המידה, בניין ארגון ה"ק.ג.ב" . נבקר בכנסיית ישו המושיע שנהרסה בתקופתו של סטלין ושוחזרה מחדש, כנסייה המהווה את המרכז הדתי-פרבוסלבי של מוסקבה ונבקר בבית הכנסת כוראלי הגדול של הקהילה היהודית המוסקבאית. בשעות הערב נצא לסיור במדרחוב ארבט העתיק הנחשב ללב הבוהמה הרוסית, ונטייל בין בתי הקפה, מסעדות, חנויות בוטיק ומזכרות, אמני רחוב ועוד. לינה במוסקבה.

יום 2 | מוסקבה, תרבות אומנות ושווקים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במתחם הקרמלין המפורסם - מעון הממשל הרוסי ובו הסנאט ומשרדו של ולדימיר פוטין הנשיא. מאז ימי שלטונם של הצארים ועד ימינו, הקרמלין הוא הסמל המובהק לחוזקה של רוסיה. נמשיך אל מוזיאון "הנשקייה" בעל אוסף מרשים ויקר ביותר של מתנות מלכותיות שהוענקו לכס הצארים הרוסי. לאחר מכן, נמשיך לסיור ייחודי במטרו המוסקבאי. תחנות הרכבת של מוסקבה הן לא פחות מתצוגת מופת של הוד והדר, אולמות עמוסים בנברשות נוצצות ופסיפסים צבעוניים המזכירים יותר אולמות נשפים מאשר תחנות רכבת . נמשיך לסיור באחד המוזיאונים הידועים והמרשימים ביותר במוסקבה וברוסיה בכלל, גלריית טרטיאקוב. הגלריה מציגה את האוסף החשוב ביותר של אמנים רוסיים לאורך השנים ויצירותיהם המפוארות יספרו לנו את סיפורי האימפריה הרוסית. בשעות הצהריים נסייר בפארק הניצחון על "הר ההשתחוות" - פוקלונאיה גורה. שם נצפה באנדרטה לציון הניצחון על הגרמנייה הנאצית. האנדרטה המרשימה עוצבה על ידי הפסל הלאומי זוראב צרטלי לזכר קורבנות השואה. נבקר במתחם מוזיאון הניצחון הסמוך, שביל "דמעות מבדולח", המיצגים המתארים את מערכות הקרב המכריעות ואירועי המפתח שבמלחמת העולם השנייה. בשעות הערב, נצא לסיור לילי בין האתרים המעניינים ביותר של מוסקבה המוארת ונסיים בכיכר האדומה לצלילי החצות של שעון מגדלי הקרמלין (שימו לב: הסיור כלול במחיר הטיול - בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף). לינה במוסקבה.

יום 3 | מוסקבה - סוזדל

היום ניסע מזרחה אל עבר העיר סוזדל, אחת מערי "טבעת הזהב של רוסיה" - כינוי הניתן ל-8 ערים הנחשבות למוזיאונים פתוחים ובהן מבנים עתיקים מימי הביניים, ערים להן היה תפקיד חשוב בהתפתחות הכנסייה הרוסית ובהיסטוריה של רוסיה בכלל. זוהי הזדמנות נהדרת לזכות להצצה לחיי היומיום של המקומיים בערי הטבעת בהן נדמה שהזמן קפא מלכת. סוזדל זוהי עיר מרתקת במיוחד ששמרה על צביונה הייחודי מימי הביניים (העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י ארגון אונסק"ו). את העיר חוצה נהר יפהפה ומשני צידיו ניצבים בתי עץ עתיקים, כנסיות ומנזרים. רבים יגידו כי סוזדל העתיקה היא העיר היפה ביותר מבין ערי טבעת הזהב של רוסיה. עם הגעתנו נערוך סיור פנורמי בעיר ובו נראה כמה מאתריה הייחודיים של סוזדל שיפתחו עבורנו צוהר אל רוסיה האמתית והעתיקה, זאת שלפני מוסקבה. נבקר ב"שער הזהב" המרשים שנבנה במאה ה- 12 על פי מיטב אנשי האדריכלות הרוסית. נבקר בקתדרלה שנבנתה גם היא באותן שנים ועוטרה בקישוטים נהדרים מעשה ידיו של אחד מגדולי הציירים הרוסים, אנדריי רובליוב. נבקר במנזר הגברים ע"ש אותימיוס הקדוש, ממנו מתנשא מגדל פעמונים מרשים. נבקר במוזיאון האתנוגרפי, או בשמו האחר: "מוזיאון העץ" - מתחם נפלא שבאמצעות מיצגיו השונים יעניק לנו הצצה אל אורח החיים הקדום והקשוח ברוסיה. לאחר מכן נבקר בבית ייחודי וכנסייה מהמאה ה-19 (עשויים מעץ) ונמשיך לביקור במתחם קרמלין מן המאה ה-10.בשעות הערב, נתארח אצל משפחה מקומית ונסעד ארוחת ערב רוסית טיפוסית. לינה בסוזדל.

יום 4 | סוזדל - סרגייב פוסאד - מוסקבה - מופע פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסרגייב פוסאד, עיר נוספת מערי טבעת הזהב ובה מספר אתרים בעלי ערך היסטורי. סרגייב פוסאד היא המוכרת ביותר מבין 8 ערי "טבעת הזהב", הרבה בזכות קרבתה אל עיר הבירה מוסקבה, אך גם הרבה בזכות היותה מרכז דתי בולט ובו מספר רב של קתדרלות המעניקות לעיר את הכינוי 'עיר הקתדרלות של רוסיה'. סרגייב פוסאד מכונה גם 'בירת ממלכת השעשועים' של רוסיה, הודות לתעשיית ייצור הצעצועים הגדולה שלה - הכוללת את בובת מטריושקה המפורסמת. נבקר בלאוורת השילוש-סרגייב, המנזר הגדול ביותר ברוסיה שהוקם במאה ה-14 על ידי סרגיי רדונז'סקי ,מהקדושים הרוסים הנודעים במדינה ('לאוורה' - תואר נזירות מהקדושים ביותר שקיימים). בתום הביקור נחזור למוסקבה, ובערב נצא למופע פולקלור בו עשרות זמרים רקדנים ולוליינים המספרים את ההיסטוריה של רוסיה באמצעות שירה וריקוד מהפנטים (שימו לב: המופע כלול במחיר הטיול - בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף). בסיום הערב החגיגי נעשה דרכנו חזרה למלוננו בעיר. לינה במוסקבה.

יום 5 | מוסקבה - סנט. פטרסבורג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל תחנת הרכבת של מוסקבה ונעלה על הרכבת המהירה שתיקח אותנו בנסיעה של 4 שעות (כמות זמן זהה לזו של טיסת פנים) אל עבר העיר סנט פטרסבורג, אחת מהערים המדהימות של רוסיה בפרט ושל אירופה בכלל. זוהי עיר בה הארמונות, הגנים והפארקים, תעלות המים והגשרים לא נותנות לדמיון מנוחה לרגע. דוסטויבסקי הסופר הדגול נהג לקרוא לה - "העיר הפנטסטית בעולם". סנט פטרסבורג מתפרשת על 42 האיים של נהר נייבה הגדול ותעלותיו, נהר המהווה עורק ראשי בחיי העיר ומקנה לסנט פטרסבורג את הכינוי "ונציה של הצפון". לאחר הגעתנו לסנט פטרסבורג נצא לסיור פנורמי בעיר. תחילה נעלה לאי השפנים בו נמצאת מצודת "פטר ופול", המצודה המקורית של סנט פטרבורג, אשר נבנתה על ידי פטר הגדול (שליט רוסיה מ- 1682 ועד יום מותו) בשנת 1703 על גדות נהר נייבה, במטרה להגן מפני תקיפה אפשרית של הצי השבדי. השבדים הובסו עוד לפני השלמת המבנה אשר שימש את חיל המשמר וכן ככלא לאסירים פוליטיים. נבקר בכנסייה הראשונה של העיר בת 300 השנים ששומרת בתוכה את הקברים של משפחה הצארית מבית רומנוב כמו פיטר ה-I ויקטרינה הגדולה, ניקולאי ה- II ובני משפחתו. נתרשם מהנוף על העיר שנשקף ונשמע את יריית התותח המסורתית. לאחר מכן, נמשיך לתצפית על סירת קרב "אורורה" אשר השתתפה במלחמת רוסיה-יפן והפכה לסמל מהפכת אוקטובר בשנת 1917 - הספינה השתתפה במלחמת רוסיה יפן בראשית המאה ה-20, ומילאה את אחד התפקידים החשובים במהפכת אוקטובר ב-1917 כאשר סימנה את תחילת ההתקפה על ארמון החורף. כיום עוגנת הספינה לצד ביה"ס הגבוה לקציני חיל הים הרוסי. נבקר בכנסיית "הדם השפוך" שלה חשיבות היסטורית עצומה לצד חשיבותה הדתית, שכן היא הוקמה במקום בו נרצח השליט אלכסנדר ה-2 ובשל כך "זכתה" לשמה המצמרר. כנסיית "הדם השפוך" מעוצבת בסגנון עתיק והיא בעלת מראה מלכותי הן מבפנים והן מבחוץ -כיפות ססגוניות מקשטות את הארכיטקטורה הביזנטית של הכנסייה, בעוד את חלליה הפנימיים מעטרים אריחי פסיפס יפהפיים. נמשיך את סיורנו בטיול לאורך שדרת נייבסקי, השדרה הראשית של סנט פטרסבורג שלאורכה פזורים מבנים מרהיבים שילכדו את עינינו. בשעות הערב המאוחרות, נצא לסיור בסנט-פטרסבורג הלילית אשר יסתיים יימשך אל השעות הקטנות של הלילה, עד לאחר שנחזה בפתיחת הגשרים הגדולים שמעל נהר הנייבה (הסיור כלול במחיר הטיול - בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף). לינה בסנט פטרסבורג.

יום 6 | סנט פטרסבורג - פטרודבורץ - מופע בלט רוסי

הבוקר נצא בנסיעה קצרה לרציפי נהר הנייבה ונעלה על רחפת מהירה שתשיט אותנו לכיוון פטרודבורץ – מתחם הארמונות של פיטר הגדול. מתחם פטרודבורץ (או בשמו הנרדף בלועזית: פטרהוף) נבנה על ידי ארכיטקט צרפתי נודע באותה המתכונת העיצובית של ארמון ורסאי, אולם את הטאצ' האחרון לעיצוב הארמון העניק ארכיטקט איטלקי. הארמון המפואר מתהדר בגנים ירוקים, פארקים נפלאים ואוסף מזרקות יוקרתיות. המאפיין הטבעי הדומיננטי ביותר של מתחם הארמונות הוא צוק אדיר השוכן בסמוך לחוף, ומעניק לארמון תפאורה קסומה ויוצאת דופן. נטייל לאורך השבילים העוברים בין גני הארמון הירוקים הנושקים לחוף המפרץ הפיני, נתרשם מהפסלים והמזרקות, חלקן תוכננו ע"י פטר הגדול בכבודו ובעצמו. סנט פטרסבורג זוהי עיר מולדתו של מופע הבלט הרוסי, אספקט חיוני של התרבות בסנט פטרסבורג במשך שנים רבות. לאורך ההיסטוריה בסנט. פטרסבורג התכנסו משפחות אצולה על מנת להעריך את המופע האמנותי, לצפות בבלרינות אשר באותם ימים נחשבו לכוכבות-על בסטנדרטים "הוליוודיים" של ימינו. לכן יהיה זה רק מן הראוי שנצא יחדיו אל אחד מהתאטראות של סנט פטרסבורג כדי ליהנות ממופע בלט רוסי קסום שאותו קשה יהיה לשכוח ( שימו לב - המופע כלול במחיר הטיול. בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף עבור המופע). בסיום המופע הנהדר נעשה דרכנו למלוננו בסנט פטרסבורג.

יום 7 | סנט פטרסבורג - פושקין - מוסקבה

הבוקר נמשיך את סיורנו בסנט פטרסבורג הנפלאה. תחילה נבקר במוזיאון ההרמיטאז' הממוקם בארמון החורף, על גדת נהר נייבה. מדובר באחד מהמוזיאונים הגדולים והחשובים בעולם אשר מוזכר באותה נשימה עם הלובר בפריז והמטרופוליטן בניו-יורק, וביקור בו הוא חוויה גם עבור אילו שאינם שוחרי אמנות מטבעם. במוזיאון נתפעל מאוסף יצירות ענק (למעלה מ-3 מיליון פריטי אמנות) של אמנים בעלי שם עולמי: רפאל, רמברנדט, מיכלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, ורונזה, קרבג'ו וכמובן גם אמני סוף המאה ה 19 – תחילתה של המאה ה -20 כגון: מנה, מונה, דגה, ואן גוך, פיסרו, רנואר והרשימה עוד הולכת ומתארכת. אחרי הסיור במוזיאון, נמשיך לכיכר ארמון החורף, הכיכר המרכזית של העיר ובמרכזה עמוד אלכסנדר המרשים. בהמשך היום נעשה דרכנו אל העיירה פושקין (עיירה על שמו של המשורר אלכסנדר פושקין) ונבקר בארמון "יקטרינה"במהלך הסיור המודרך בין החדרים ואולמות הארמון, נתרשם משחזור מדוקדק של חדר הענבר המפואר ושתעלומת היעלמותו טרם פוענח. נטייל בגנים היפים ולאורך האגם המלכותי, נעצור ונאכיל סנאים. לא במקרה שומרים את אחד המקומות היפים ביותר לשעות האחרונות של ביקורנו בסנט פטרסבורג! בדרך חזרה אל העיר, נעצור ליד האנדרטה המנציחה את גבורתם ההירואית של תושבי סנט פטרסבורג במלחמת העולם השנייה אל מול המצור הנאצי שנמשך 900 ימים. ההרג והחורבן אמנם כבר אינם , אך מאורעות המצור לנצח נצורים בליבם של כלל תושבי העיר. בשעות אחה"צ נחזור ברכבת למוסקבה. לינה במוסקבה.

יום 8 | מוסקבה - פארק צאריצינו - טיסה חזרה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ב- ודנח (VDNKHׁׂ), מרכז ירידים ותערוכות בינלאומי הנמצא במחוז הצפון-מזרחי במוסקבה ומוכרז בתור רובע עצמאי בתוך היר. זהו מרכז התערוכות והירידים הגדול בעולם ובו מעל 400 מבנים. מאז נפילת ברית המועצות המקום משמש בעיקר עבור ירידים בהם נמכרים מוצרים לבית וכו'. מרכז התערוכות הוקם על פי חזונו של ג'וזף סטלין ששאף להקים מרכז תערוכות בדמות עיר סובייטית שיפאר את האידאולוגיה הסוציאליסטית והקומוניסטית. לאחר מכן נמשיך לפארק צאריצינו (Tsaritsyno Park ) שבדרום מוסקבה, פארק הנחשב ברוסיה ל"פארק של הצאריות". מדובר בפארק מרהיב ויפה להפליא, שרבים רואים בו את אחד המקומות היפים בעולם. פארק צאריצינו הוא פארק בסגנון אנגלי, שבו עצים עתיקים ומרבדי פרחים ססגוניים, לצד אגמים מלאכותיים, שבהם שטים חרישית ברווזים וברבורים רבים. הפארק שמור היטב ומטופח לאורך כל עונות השנה. תושבי מוסקבה אוהבים מאוד להגיע לכאן כדי לשוט ולדוג באגם, לגלוש על הקרח בחורף, לשוטט ביער באביב ולצלם את העלים הנושרים בשלכת המרהיבה של הסתיו. בכניסה לפארק נצפה ב 3 אגמים ציוריים המחוברים ביניהם בזכות גשרים העוברים מעל. על אחד הגשרים נצפה במזרקה מפוארת ממנה המים פורצים על רקע שלל אורות וצבעים בליווי מוזיקה קלאסית. נראה גם את הארמון הגותי המרשים שבפארק בו שוכן היום מוזיאון הצאריצינו. את הנחלה הענקית הזו קנתה הצארינה יקטרינה הגדולה, בסוף המאה ה-18. מטרתה הייתה לבנות כאן את מעון הקיץ שלה במוסקבה. היום הארמון הזה משמש מוזיאון. בתום ביקורנו בפארק צאריצינו הנפלא, ניסע אל שדה התעופה ונטוס לישראל. תם ונשלם טיולנו המאורגן לרוסיה - אנו בטוחים שנהניתם וצברתם זיכרונות בלתי נשכחים, נפגש שוב בטיול הבא של 'דיסקברי'!
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מלונות ברמת אירוח אירוח טובה כלכלה - חצי פנסיון סיורים מודרכים עלי ידי מלווה קבוצה ומדריך מקומי אוטובוסים נוחים וממוזגים לביצוע התכנית מסי נמל, בטחון ודלק נכון לתאריך 1.1.20 טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי) תוספת סינגל - $390

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות תוספות דלק במידה ויהיו עד למועד הטיול - כל שינוי במסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.20 כל מה שלא נכלל תחת "המחיר אינו כולל" דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול: (המלונות בדרגת תיירות טובה)

מוסקבה:

Novotel Kievskaya 4*

Or

 Azimut Smolenskaya 4*

or

Intourist Kolomenskoye 4*

סוזדל:

Hotel Sokol 4*

סנט פטרסבורג:

Azimut SPB 4*

הערות

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.

טיסות

תאריך הטיול: 29.6.20-6.7.20
הלוך: 29.6
המראה מנתב"ג בשעה 06:00, נחיתה במוסקבה בשעה 10:05.
 
חזור: 6.7
המראה ממוסקבה בשעה 20:35, נחיתה בנתב"ג בשעה 00:45. 
 
תאריך הטיול: 13.7.20-20.7.20
הלוך: 13.7
המראה מנתב"ג בשעה 06:00, נחיתה במוסקבה בשעה 10:05.
 
חזור: 20.7
המראה ממוסקבה בשעה 20:35, נחיתה בנתב"ג בשעה 00:45. 
 
תאריך הטיול: 2.8.20-9.8.20
הלוך: 2.8
המראה מנתב"ג בשעה 06:00, נחיתה במוסקבה בשעה 10:05.
 
חזור: 9.8
המראה ממוסקבה בשעה 21:55, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:05. 
 
תאריך הטיול: 19.8.20-26.8.20
הלוך: 19.8
המראה מנתב"ג בשעה 06:00, נחיתה במוסקבה בשעה 10:05.
 
חזור: 26.8
המראה ממוסקבה בשעה 21:55, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:05. 
 
***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.