טיול מאורגן לטביליסי 5 ימים - 4 לילות

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

 • טביליסי:
 • סיור בעיר, מצודת נריקאלה, הרובע העתיק של העיר, בית הכנסת, גשר השלום, מחוז מרחצאות הגופרית , התאטרון הלאומי, מופע פולקלור ועוד.

 • גודאורי והרי הקווקז:
 • רכס הרי הקווקז הגבוה אל הגבול עם רוסיה, סיור ברכב שטח ייעודי לכיוון הקזבגי.

  דרך ערוץ דאריאלי

  מצודת אנאנאורי

  שמורת צאלקה,

  גשר היהלום

  ערב פולקלור

  חבל היין קאחתי

למה דיסקברי?

טיול לגיאורגיה עם דיסקברי טיול עולמי מציע חוויה ייחודי למטייל המנוסה, טיול הכולל נסיעה ברכבי 4X4 בהרי הקווקז, ערב פולקלור אותנטי, חצי פנסיון, הדרכה מקצועית ונופים מרהיבים. טיול מאורגן לפרטי פרטים אשר מוביל אתכם דרך האתרים החשובים בגיאורגיה, בעיר טביליסי המדהימה וסביבתה, 

טיול מאורגן לגיאורגיה כולל:

 •  יום טיול לחבל היין קאחתי 
 •  יום טיול לשמורת צאלקה וגשר היהלום
 • סיור ברכב שטח ייעודי להרי הקווקז
 • כרטיס כניסה למופע פולקלור
 • סיור בעיר הבירה טביליסי 
 • חצי פנסיון ואפשרוץ להכנת כריכים לצהריים
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע

המסלול

 1. יום 1 | ת"א – טביליסי

  נפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה אל טביליסי בירת גיאורגיה. בהתאם לשעת הנחיתה, נערוך סיור פנורמי ראשוני להיכרות עם העיר ואז ניסע אל מלונינו , לקבלת החדרים ולארוחת ערב.

 2. יום 2| טביליסי

  בוקר טוב טביליסי! יום זה יוקדש לסיור בבירת המדינה- טביליסי. על פי האגדה, טביליסי הייתה עיר חשובה, שיירות מערביות מן המזרח נהגו להתאסף כאן, והביאו תרבויות מזרחיות ומערביות. ומאז הקמתה, טביליסי הייתה מעין אסופה של תרבויות אירופיות ואסיאתיות. נערוך סיור רגלי בעיר שאותו נתחיל בביקור בכנסיית הבתולה מרי מטחי (המאה ה-12) ונחזה במבנה הלבנים הגבוה - שרידי המבצר העתיק של הטירה, המנזר והמקדש. נראה את גשר השלום ונבקר במחוז המרחצאות הוא החלק העתיק ביותר של טביליסי. המרחצאות שנבנו במאות ה-17 וה-18 השתמרו שם עד עצם היום הזה והם דוגמא לאדריכלות האסלאמית המפוארת. היתרון הגדול שלהם הוא מה שנקרא "חם ללא אש", כלומר מעיינות גופרית ללא בערה. לאחר מכן, נעלה ברכבל לראות את המצודה העתיקה של העיר, נריקלה ששמרה על העיר במשך מאות בשנים מאז סוף המאה ה-18 אשר משקיפה על העיר לנוף המדהים. נמשיך את ביקורנו בקתדרלת סיוני אחת הכנסיות העתיקות ביותר בטביליסי, אשר נהרסה שוב ושוב ונבנתה מחדש, ואימצה את הופעתה הסופית ב-1657, היא נקראת על שם הבתולה מרי, אחת הכנסיות היפות ביותר שתראו בטיול. בפנים, אין אזור אחד ללא קישוט של צבעי פסטל מרהיבים בצבעי זהב. נטייל בשדרת רוסתוולי הממוקמת במרכז טביליסי ובנייתה החלה בתחילת המאה ה-19. נתרשם ממשרד ראש העיר, הפרלמנט, האופרה, התאטרון הלאומי. נמשיך לביקור בקתדרלת השילוש הקדוש (סאמבה) היופי והגדלים של הקתדרלה אכן עוצר נשימה. סמבה היא הכנסייה הגבוהה ביותר בגיאורגיה. גובהה 101 מטר. קתדרלת סאמבה נבנתה בהיקף גרנדיוזי וכיפת הזהב שלה נראית כמעט מכל נקודה בטביליסי. לא נסיים את הסיור בטביליסי ללא ביקור בבית הכנסת הגדול של העיר., בית כנסת זה, הנקרא גם בית הכנסת של האחלציחלים, הוא אחד מחמישה עשר בתי כנסת שהיו בעיר והוא הגדול, המרכזי והמפואר שבהם. נהנה גם מזמן חופשי לקניות במרכז העיר ולאחר מכן נחזור אל מלוננו בטביליסי.

 3. יום 3 | יום טיול להרי הקווקז הגבוה ולהר קזבגי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע ליום סיור בנופים מרהיבים של הרי הקווקז הגבוה. תחילה נסע באחת הדרכים המפורסמות בחבל הקווקז – "הדרך הצבאית", שמגיעה עד רוסיה. נסע אל האזור ההררי, קזבגי. אזור זה הוא בגדר חגיגה מושלגת של נופים, רכסי הרים, עמקים, אגמים וטבע פראי. נעצור בתחילה במצודת אנאנאורי (Ananuri) שנבנתה במאה ה-17 על חוף אגם ז'נואלי. המצודה הוקמה ע"י הדוכסים לבית ארגווי, שושלת מפורסמת שאיש מגבריה לא מת מוות טבעי. המצודה נשמרה היטב וממנה נשקף נוף מרהיב אל האגם. לאחר ששטפנו את עינינו בנוף פתוח יפהפה, נמשיך את הסיור ברכבי דליקה- רכב שטח מקומי לכיוון הר קזבגי נטפס מעלה בנסיעה לצד נהר תרגי אשר תביא אותנו אל קזבגי – העיירה המרכזית באזור דרך עמקים יפהפיים ואזורים מיוערים אל כנסיית השילוש הקדוש של גרגטי הממוקמת בגובה 2,170 מטר. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, נוכל לצפות באחד הקרחונים הגבוהים ביותר באזור הקווקז – הר קזבגי (5,047 מטר). מכאן ניסע דרך ערוץ דאריאלי (באם עמק זה יהיה סגור לתנועה נבקר בעמק אחר במקום), ובתוך עמקים מופלאים ונהנה מטבע טהור ויפהפה של הרי הקווקז הגבוה. נהנה מהנוף המושלג בהרים ונגיע עד להר העליון, שם למעלה הכפר כולו נראה שונה - תחושה מלהיבה של להיות על גג העולם. לאחר מכן, נחזור למלוננו בטביליסי.

 4. יום 4| יום טיול לשמורת צאלקה וגשר היהלום – ערב פולקלור

  לאחר ארוחת הבוקר נסע ליום טיול לאחת משמורות הטבע היפות והמיוחדות בגאורגיה- שמורת צאלקה. השמורה שוכנת בגובה של כ1500 מטרים מעל פני הים ובליבה שוכן קניון דשבשי ובו זורם נחל חארמי. נערוך טיול בשמורה ונגיע אל האטרקציה החדשה בשמורה שנחנכה בשנת 2022 , גשר זכוכית שקוף שבאמצעו תלוי בר מרשים בצורת יהלום. אורכו של הגשר 240 מטר והוא מתנשא לגובה 280 מטר מעל הקניון הענק, מפלי המים והנחל השוצף. בר היהלום הוא המבנה השקוף התלוי הגבוה בעולם (נמצא בבחינת שיא גינס לתואר זה) וניתן לשבת בו, לשתות משהו וליהנות מהחוויה. את הגשר ובר היהלום עיצב ותכנן הישראלי תומר מור יוסף, על ידי שימוש בפלדה עדינה וזכוכית שאינה מסנוורת, כך שהגשר ישתלב בשמורת הטבע המיוחדת הזו. גם הגשר וגם הריזורט הסמוך אליו הוקמו עי חברה ישראלית. בתום הסיור באתר הייחודי נחזור אל טביליסי. טיולנו בגאורגיה לא יסתיים ללא הכרות עם המחול הגאורגי המפורסם. המחול הגאורגי הוא חלק חשוב בתרבות הגאורגית והוא מפורסם בכל העולם בשל סגנונו הייחודי, המלהיב והסוחף. בשעות הערב ניסע למסעדה גיאורגית מקומית לארוחת ערב חגיגית ולמופע פולקלור של ריקודים גיאורגים אוטנטיים ומלהיבים.

 5. יום 5 | יום טיול לחבל היין קאחתי – חזרה לת"א

  אמרתם גיאורגיה- אמרתם יין. גאורגיה מזוהה מאד עם יין איכותי ומשובח וגידול גפנים ליין מהווה נדבך חשוב בכלכלת המדינה. לכן, מיד לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות מדוע גיאורגיה, ארץ הולדתו של היין, מחזיקה במוניטין כה מכובד של תרבות שתייה. כדי לעשות זאת, נסע אל עבר חבל קאחתי. חבל זה הינו אזור שופע כרמים, יקבים ושלל כדי חרס עצומים - "הגן הגדול" כפי שכינה אותו הסופר הדגול אלכסנדר דיומא. נסייר בשדות היקב הרבים, נכנס לביקור ביקב ונהנה מטעימות היין גיאורגי משובח. נמשיך לביקור במנזר בודבה, שבו קבורה הקדושה נינו אשר הכירה את הנצרות לגיאורגיה. בהמשך נגיע לסיגנאגי, עיר עתיקה מוקפת חומה ובה 23 מגדלים. נמשיך ונסייר במקום ונהנה מחוויית אירוח בביתה של משפחה גיאורגית מקומית ונכיר באופן בלתי אמצעי את התרבות הגיאורגית. בדרכנו חזרה נעצור ב Outlet Village , קניון העודפים החדש של טביליסי ונהנה מזמן חופשי לקניות במחירים ידידותיים. לאחר מכן נסע היישר אל שדה התעופה של טביליסי ונטוס ישירות לת"א.

טיול מאורגן לטביליסי 5 ימים - 4 לילות

המחיר כולל

טיסות

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון . בנוסף תהיה אפשרות להכנת כריכים לצהריים

הסעות והעברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה)

סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

תשר לנותני שירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות ישירות מנתב"ג
 


הערות 

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת דיסקברי.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.