טיול מסורת כשר לגיאורגיה למשפחות

9 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

טביליסי:
מצודת נריקלה, הרובע העתיק של העיר, בית הכנסת, גשר השלום, מרחצאות הגופרית, בית הפרלמנט, התאטרון הלאומי וקתדרלת סיוני, שדרת רוסתוולי,
פארק שעשועים "מטאטסמינדה"
פארק מים "ג'ינו פרדייס" ומופע פולקלור
חבל היין קחאתי:
ביקור ביקב יין
מצחטה:
כנסיית הצלב ג'ווארי, סווטיצחובלי - כנסיית "העמוד החי" - אתר מורשת עולמית של אונסק"ו
גודאורי:
נסיעה ברכבי דליקה (רכב מקומי), תצפית מרהיבה לפסגות הקווקז הגבוה, כנסיית השילוש הקדוש

למה דיסקברי?

בטיול המאורגן של דיסקברי למשפחות כשר לגיאורגיה חשבנו על הכל עבורכם. אין ימים חופשיים, הטיול בתנאי חצי פנסיון כשר. במהלך הטיול יהיה ערב פולקלור גאורגי טיפוסי. בקיצור, למעט הוצאות על קניות ומעט הוצאות נוספות הכסף ששילמתם עבור הטיול מכסה כמעט הכל.

הטיול מהנה וההנאה מובטחת!

 הטיול המאורגן של דיסקברי לגיאורגיה לשומרי מסורת כולל:

·        חצי פנסיון - 2 ארוחות ביום, בוקר וערב.

·        בתי מלון בדרגת תיירות טובה.

·        ביקור באטרקציות המתאימות למשפחות: פארק שעשועים "מטאטסמינדה" ופארק מים "ג'ינו פרדייס"

·        טיול רכבי דליקה4X4  (רכב שטח מקומי) לקווקז הגבוה.

·        בילוי מהנה בערב פולקלור גאורגי טיפוסי.

·        מדריך מקצועי ומנוסה מטעם חברת דיסקברי

 

כל האטרקציות כלולות במחיר!

 

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

מעודכן ל 18.8.19

יום 1 | ת"א - טביליסי

נפגש בשדה התעופה נתב"ג משם נטוס אל טביליסי בירת גיאורגיה, לאחר נחיתה העברה למלון.

יום 2 | פארק שעשועים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפארק השעשועים הגדול בגיאורגיה, פארק "מטאטסמינדה" בין האטרקציות הרבות בפארק נמצא גם את הגלגל הענק שבאמצעותו ניתן לקבל תצפית פנורמית מדהימה על העיר (כדאי להגיע עם בגדים קצרים, חלק מהמתקנים הם מתקני מים). בשעות אחה"צ נסע לסיור רגלי בעיר העתיקה ובסיום ארוחת ערב בעיר לאחר מכן חזרה למלון.

יום 3 | טביליסי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר טביליסי, בירת גיאורגיה, טביליסי הייתה עיר חשובה לצד כביש המשי ששימש את השיירות המערביות מן המזרח שנהגו להתאסף כאן, ואשר הביאו תרבויות מזרחיות ומערביות. מאז הקמתה, טביליסי הייתה מעין אסופה של תרבויות אירופאיות ואסיאתיות. נטייל בשדרה המרכזית בעיר על שם רוסתוולי שנבנה במאה ה 19 המהווה כיום כעורק החיים הראשי של טביליסי, ונתרשם מבית הפרלמנט לשעבר והתאטרון הלאומי ונראה את גשר השלום העשוי מפלדה המעוצב בצורת קשת שיושב מעל הנהר. לקראת ערב נתכנס לקבלת שבת וארוחת שישי.

יום 4 | טיבליסי - מופע פולקלור

שבת מנוחה, תוקדש לתפילות וארוחות שבת. סיורים רגליים באזור המלון ביחד עם המדריך. לאחר צאת השבת נצא לצפייה במופע פולקלור מקומי מהנה.

יום 5 | פארק מים

לאחר ארוחת הבוקר נסע לפארק המים הגדול בגיאורגיה "ג'ינו פרדייס" הנמצא ליד ים טביליסי, נשתובב בין עשרות האטרקציות והמגלשות שהפארק הגדול בגיאורגיה מציע: ג'קוזי ענקי מרכזי וקטנים יותר, בריכת גלים, קירות טיפוס בתוך המים, בריכות מקורות ופתוחות, מסלול אבובים, מגלשות שונות גבוהות מאוד ונמוכות לקטנטנים, מסלולים אתגרים, פארק דינוזאורים ועוד.

יום 6 | חבל היין קאחתי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לחבל היין קאחתי. זהו אזור עתיר כרמים ויקבים רבים, שכונה ע"י הסופר אלכסנדר דיומא "הגן הגדול". נגיע לסיגנאגי, עיר עתיקה מוקפת חומה ובה 23 מגדלים. נמשיך ונסייר במקום ונהנה מחוויית אירוח בביתה של משפחה גאורגית מקומית. לאחר מכן, נחזור לטביליסי .

יום 7 | הרי הקווקז (כולל טיול ברכבי שטח מקומי – דליקה)

אחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון האזור ההררי של הרי הקווקז הגבוה , קזבגי. בדרך נעבור בעיר הבירה העתיקה מצחטה, שהיא אתר אונסק"ו עם שתי הכנסיות היפות שלה הנמצאת במפגש הנהרות מטקווארי ואראגבי. נשקיף אל נוף המרהיב על העיר בסמוך לכנסיית הצלב ג'ווארי. נמשיך אל כנסיית "העמוד החי" - סווטיצחובלי המרשימה, שהוכרזה כאתר מורשת עולמי של אונסק"ו. כאן גם נספר את סיפור הנצרות הגיאורגית הקדומה הקשורה גם לקהילה היהודית העתיקה, שהייתה קיימת במקום. נמשיך את מסענו לגודאורי ושם נצא לסיור ברכבי שטח מקומי (דליקה) עד מעלה ההר. משם נערוך תצפית מרהיבה אל הרי הקווקז המרהיבים, לאחר מכן נגיע למלוננו באיזור.

יום 8 | הרי הקווקז - טביליסי

היום נשלים את סיורנו בהרי הקווקז. לאחר מכן נחזור לטביליסי, נגיע אל מרכז מסחרי ויהיה זמן לקניות. בשעות הערב נסע אל שדה התעופה.

יום 9 | טביליסי - תל אביב

בשעה 02:15 נמריא לישראל וננחת בתל אביב בשעה 03:50 לפנות בוקר.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

• טיסות בינלאומיות • מיסי נמל ובטחון • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה חשוב להדגיש כי רמת המלונות במדינה זו נמוכה מהמקובל במדינות מפותחות • בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון • הסעות בטיול המאורגן לגאורגיה • העברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה) חשוב לציין שרמת הכבישים והרכבים בגאורגיה נמוכה מזו המקובלת בארצות מפותחות סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול • מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה • תשר לנותני שירותים בחו"ל - מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

• תוספת ליחיד בחדר: 390$ • סבלות בבתי המלון ובתי הארחה • ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל • תשר למדריך הקבוצה. • כל דבר שאינו מופיע בתוכנית הטיול

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות ,בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול:

Tbilisi   - CITADINES

טיסות

הלוך
המראה מתל אביב בשעה 21:30, נחיתה בשעה 01:05 בטביליסי. 
חזור
המראה מטביליסי בשעה 02:15, נחיתה בשעה 03:50 בתל אביב.


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת דיסקברי.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.