טיול מאורגן ליפן בסוכות 11.10 | 14 ימים כולל האיים שיקוקו ונאושימה

14 ימים 12 לילות

אתרים ואטרקציות

אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן", ה"בולט".
האי שיקוקו:
גשר האקאשי העצום מפלאי ההנדסה של יפן. (ייחודי לדיסקברי!!!)
קוראשיקי:
עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!)
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף", מפעל מכוניות 'מאזדה' (אם יתאפשר)
האי נאושימה:
אי האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי)
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
קיוטו:
גן הזן - גן הסלעים, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, רובע גיון, היכל הקימונו.
קנאזאווה:
גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
שיראגאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
טאקאיימה:
מוזיאון מרכבות האלים ושוק הבוקר.
אזור האקונה:
שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח, האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)
מאטסומוטו:
טירה השחורה
ניקו
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין.

למה דיסקברי?

 

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק.

הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.

הטיול ליפן כולל ביקור באתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו.

בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן ביקור באתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מאטסומוטו, טאקאיימה, קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן. מדי שנה מוציאה החברה עשרות טיולים ומאות נוסעים.

תכנית הטיול ליפן של דיסקברי הינה ייחודית מבין התכניות של כלל החברות וכוללת בתוכה אתרים ואטרקציות רבים שלא תמצאו בשום חברה אחרת.

אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו בדיסקברי, תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות.

הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.

כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות – נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תיסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם – חוויה בפני עצמה.

אטרקציות מיוחדות - בטיול ליפן של דיסקברי תשתתפו בסדנה להכנת סושי, תבקרו במוזיאון הזהב ועוד. במידה ויתאפשר תבקרו במפעל מכוניות 'מאזדה'. 

בטיול תיסעו גם כמובן ברכבת מהירה – "הבולט", תשוטו באגם ותבקרו בכל האתרים הקלאסיים שמופיעים בכל החברות.

והכי חשוב – בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).

הערה: הביקור במפעל המכוניות 'מאזדה' אינו מובטח והוא תלוי בזמינות ביקורים, ימי פתיחה וכיו"ב. במידה ויתאפשר נערוך ביקור במפעל. 


 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 11/10/2019
חזרה: 24/10/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 10.10.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $5990
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1 | 11.10 תל אביב - אוסקה

נפגש בשעת בוקר מוקדמת בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לאוסקה ביפן.

יום 2 | 12.10 אוסקה - הירושימה

בוקר טוב יפן! בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה של אוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי בולט בחשיבותו. זוהי עיר יפנית-מודרנית, יפהפייה וגדולה בשטחה. רבים מחשיבים את אוסקה ל'אחות הקטנה' של טוקיו, רק פחות צפופה ויותר זולה. מיד עם הגעתנו, נצא לסיור פנורמי בעיר שם נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית. בראש מגדל אומדה נזכה לשטוף את עינינו בנוף הפתוח, דרך עמדת תצפית מרהיבה. אח"כ ניסע אל תחנת הרכבת ומשם ברכבת המהירה - השינקאנסן "בולט", שתיקח אותנו להירושימה. טכנולוגיית הרכבת הכה מיוחדת הזו, מדגימה אולי יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). נוסף להיותה הרכבת המהירה ביותר בעולם, השינקאנסן בולט היא גם המדויקת ביותר מבחינת זמנים, 'על הדקה' ככתוב על הכרטיס. הנסיעה עצמה עוברת בין רכסי הרים וגבעות, כפרים זעירים ושדות מעובדים שיעניקו לנו מראות נהדרים להשקיף עליהם, זאת בזמן שאנו "טסים" עם הרכבת אל עבר הירושימה במהירות של 340 קמ"ש (!) . לינה בהירושימה.

יום 3 | 13.10 סיור בהירושימה - הפלגה לאי מיאג'ימה

אחרי ארוחת הבוקר,נצא לסיור בעיר הירושימה. את העובדה המפורסמת על הירושימה כולם יודעים - זוהי העיר הראשונה בהיסטוריה עליה הוטלה פצצת אטום, ומאז היא לא מפסיקה להתחדש. זוהי עיר שופעת טבע קסום הכולל נהרות רבים, עמקים ושדות, והיא שוכנת למרגלות רכסי ההרים של חבל 'צ'וגוקו' העצום ולחופי הים הפנימי סטו. הירושימה מתפארת במאכל מקומי ומפורסם מאוד שלה- האוקונומיאקי (Okonomiyaki), סוג של פנקייק-חביתה יפני מדהים, אותו נחפש לטעום במהלך ביקורנו בעיר. כשנגיע להירושימה נערוך סיור בעיר שבו נבקר במקומות ואתרים בולטים דוגמת הארמון המואר, מקדשים ומנזרים עתיקים ועוד. ניסע אל 'פארק השלום' - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני. במידה ויתאפשר, נערוך סיור מרתק במפעל המכוניות של 'מאזדה'. בהמשך היום, נגיע בהפלגה אל האי מיאג'ימה - אי מיוער שבו שוכן אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נראה כאילו צף על פני המים. באי מיאג'ימה גם נמצאים המוני איילים אשר מסתובבים בחופשיות. עבור המקומיים, הם נתפשים כנושאי מסרים מהאלים ובשל כך נחשבים לבעלי חיים קדושים בהם אסור לפגוע. אך כן מותר להאכיל את האיילים היפהפים בקרקרים מאורז אשר נמכרים בכל האי. בתום הביקור באי מיאג'ימה, נחזור למלוננו בהירושימה. המעוניינים יוכלו בשעות הערב לצאת עם המדריך בתחבורה ציבורית אל מוקדי הבילוי של העיר. לאחר סיור מרגש זה נגיע בהפלגה אל האי מיאג'ימה - אי מיוער ובו שוכן אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נראה כאילו צף על פני המים. בתום הביקור נחזור למלוננו בהירושימה. בשעות הערב נוכל לצאת עם המדריך בתחבורה ציבורית אל מוקדי הבילוי של העיר.

יום 4 | 14.10 קוראשיקי - אי האמנויות נאושימה

יום גדוש לפנינו. בבוקר נשלים את הביקורים בהירושימה ואז ניסע אל עיר המסחר העתיקה Kurashiki, עיר שהשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. במידה והזמן יאפשר, נעצור בדרך לקוראשיקי, לביקור במוזיאון השואה שהוקם ע"י קהילת בית שלום - קהילת נוצרים פרוטסטנטים יפנים אוהבי ישראל. לאחר סיורנו בקוראשיקי נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מהמעלה הראשונה. באי נבנו מוזיאונים לאמנות מודרנית ובהם מוצגים יצירותיהם של גדולי האמנים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר באחד המוזיאונים המרכזיים באי. בתום סיורנו באי האומנויות נפליג בחזרה אל קוראשיקי. שם נלון.

יום 5 | 15.10 האי שיקוקו - אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל העיר Takamatsu השוכנת באי שיקוקו, האי הקטן מבין 4 האיים המרכזיים של יפן. בדרך נוכל לצפות בגשר סטו האשי האדיר והמרשים. טקאמצו היא עיר נמל השוכנת לחוף הים הפנימי ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. מיד עם הגיענו לטאקמצו נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין. לאחר הביקור נחזור אל האי המרכזי הונשו ונעבור על גשר אקאשי העצום בגודלו שהוא הגשר התלוי הארוך בעולם (כ 4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על העליונות הטכנולוגית וההנדסית של יפן. ניסע אל אוסקה אליה נגיע לעת ערב

יום 6 | 16.10 קיוטו

ניסע בבוקר אל העיר Kyoto הנחשבת ליפה בערי יפן ולמרכז התרבותי של המדינה. נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נסייר בטירת ניג'ו nijo סמל העיר, שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר). נגיע לביקור ב"היכל הקימונו" ונחזה בתצוגה מרשימה של פריט לבוש יפני מסורתי זה ונבין את חשיבותו הרבה בתרבות היפנית. נגיע גם למקדש המפורסם קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. לאחר הביקור במקדש נסייר בגיון –הרובע העתיק של קיוטו הנמצא למרגלות המקדש ונטייל בסמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו נגיע למלוננו בעיר לעת ערב ונוכל לצאת עם המדריך לחקור את חיי הלילה של העיר התוססת.

יום 7 | 17.10 קיוטו - אראשיאמה- נארה

את הבוקר נקדיש להמשך הסיור בקיוטו המרתקת. נבקר במתחם ובו שני מקדשים מפורסמים: kinkaku-ji – פביליון הזהב, ו Ryoan-ji- מקדש האבן ובו גן זן- גן סלעים מיוחד במינו. לאחר הביקור במקדשים ניסע ל Arashiyam לביקור ביער הבמבוק בו גדלים קני במבוק המתנשאים לגובה של עשרות מטרים. זהו מקום מופלא, סוריאליסטי ומאוד ייחודי. בתום הביקור ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב פסל של בודהה ענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. לאחר הסיור מצפה לנו חוויה קולינרית יפנית אותנטית: סדנת סושי. לאחר שנלמד את רזי הכנת הסושי ונטעם את מעשי ידינו נחזור אל קיוטו היפה.

יום 8 | 18.10 קנאזאווה

הבוקר נשלים את סיורינו בקיוטו ונראה את תחנת הרכבת של קיוטו- משיאי האדריכלות המודרנית. ניסע לקנאזאווה (Kanazawa )היושבת בקרבת החוף ופירוש שמה הוא ביצת זהב. נערוך סיור בעיר ונבקר במוזיאון עלי הזהב בו נראה מגוון של עיטורי זהב דקיקים וייחודיים לתרבות היפנית. נסייר גם ברובע העתיק של העיר (higashi chaya ) שבעברו אכלס גיישות ונכנס לבקר בבית סמוראים משוחזר. נלון בקנאזאווה.

יום 9 | 19.10 קנאזאווה - כפר אוגימצ'י - טאקאימה

נקדיש את הבוקר להמשך הסיור בקנאזאווה. נבקר בגן קנראקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן. נסייר בשוק אומיצ'ו –השוק המרכזי של העיר. נפרד מהעיר וניסע אל הכפר ogimachi הנמצא בלב עמק ונעלה לתצפית מרהיבה על הכפר. הכפר מפורסם בזכות בתיו בעלי גגות קש ענקיים ונבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית. נמשיך בנסיעה בדרך נופית הררית אל Takayama בירת האלפים היפנים. העיר טאקאימה שכמעט ולא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מן הכלל על צביונה היפני המסורתי. נסייר בעיר העתיקה של טאקאימה ונגיע למלונינו בעיר.

יום 10 | 20.10 טאקאימה - מטסומוטו

נפתח את הבוקר בחוויה יפנית אותנטית ונבקר בשוק הבוקר מיאג'וואה המגוון וההומה. משם, ניסע לבקר במוזאון מרכבות האלים בו המרכבות עשויות עץ ומקושטות בזהב. המרכבות הן חלק ממסורת יפנית עתיקת יומין. פעמיים בשנה, בפסטיבלי האביב והסתיו, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר בתהלוכה ססגונית. משם, נמשיך אל שוק העיר, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. ניסע אל העיירה מטסומוטו (matsamoto) המפורסמת בשל הטירה השחורה שנבנתה במאה ה 16 ושימשה את הסמוראים במשך מאות שנים. נערוך סיור בטירה שהיפנים מכנים אותה בחיבה "העורב השחור" שהיא אחת הטירות השמורות ביותר ביפן ואחת הגדולות שבהן. לאחר הביקור בטירה נמשיך לאזור פוג'י, שם נלון לקראת יום מיוחד שמחכה לנו מחר. לינה בפוג'י.

יום 11 | 21.10 הר פוג'י- אגם האשי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השניה, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להציג את יצירותיהם במוזיאון. ביניהם, גם האמן הישראלי יגאל תומרקין הוזמן לקחת חלק בפרוייקט ויצירתו מוצגת במוזיאון. במוזיאון מוצגים גם ציורים של ציירים ידועי שם ובהם פאבלו פיקאסו. לאחר הביקור במוזיאון ניסע אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. לאחר מכן, ניסע לטוקיו.

יום 12 | 22.10 טוקיו –האי אודאייבה

בוקר טוב Tokyo! טוקיו היא כרך אדיר ומרתק וגם נמנית בין הערים הגדולות בעולם. חרף היותה עיר עולם תוססת ומודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, מנהטן, ניתן לראות בטוקיו גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. מיד לאחר ארוחת הבוקר ניכנס אל החוויה של בירת יפן נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן וכך נוכל להבין כמה עצום הוא גודלו של כרך זה. בתום ביקורנו במגדל, נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה כלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, שבמרכזה נמצאת סגידה ל"קאמי "- אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו ברחוב אומוטסנדו היוקרתי הצמוד אליו. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. לאלו שעוד רוח הטיולים פועמת בהם, נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר - חוויה יפנית בפני עצמה.

יום 13 | 23.10 ניקו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, niko השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים והיא אחת הערים המפורסמות והמתויירות ביפן. באזור העיר שוכן המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו אשר בראשית המאה ה -17, איחד את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. המזולואום הוא חלק ממכלול מקדשי טושוגו המפוארים והגדולים יחסית למקובל ביפן,ועבודות גילוף העץ שבמקדשים הן מרשימות ביותר. בלב מתחם המקדשים הגדול במקדש ניצב פסל שלושת הקופים החכמים שהפך לסמל מוכר בעולם כולו. נבקר במתחם המקדשים אשר יער העבות המקיף אותם מוסיף לאווירתם המיוחדת ונראה גם את אגם צוזנג'י, chuzengi השוכן למרגלות הר געש רדום ונבקר במפלי קגון השוצפים. בתום יום טיול יפה זה, ניסע אל בירת יפן טוקיו, אליה נגיע לעת ערב.

יום 14 | 24.10 טוקיו - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה נריטה ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב. ננחת בשעת לילה עמוסי חוויות אחרי חצות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.1.2019 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.19 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

הערות

טיסות

11/10/2019 - 24/10/2019
הלוך:
המראה בתאריך 11/10/19 מתל אביב בשעה 06:55, נחיתה במינכן בשעה 09:50.
המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 06:20 למחרת.
חזור:
המראה בתאריך 24/10/19 מטוקיו בשעה 13:35, נחיתה בציריך בשעה 18:35.
המראה מוינה בשעה 20:15, נחיתה בתל אביב בשעה 00:40 למחרת.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.