טיול מאורגן ליפן לשומרי מסורת כשר

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

אתרים ואטרקציות

טוקיו - האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע גינזה
אזור האקונה - שייט באגם האשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)
קיוטו - גן הזן היבש, טירת השוגוןניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב
אוסקה- מדרחוב דוטונברי, סיור בעיר
הירושימה - פארק השלום, האי מיאג'מה, - המקדש הצף
האי שיקוקו - מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה- גשר אקאשי ותצפית ממרכז המבקרים. (ייחודי לדיסקברי!!!)
הימג'י- טירת האנפה הלבנה
3 נסיעות ברכבת המהירה "שינקאנסן" וטיול יעיל ונח.

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן ליפן לשומרי מסורת כשר, של דיסקברי טיול עולמי תוכנן תוך תשומת לב רבה לכל הפרטים כדי להבטיח טיול מעניין, מקורי עם שפע של אטרקציות וכמובן לטובת רווחת הנוסעים. מסלול הטיול כולל אתרים ומקומות שלא תמצאו באף מסלול אחר ומשלב בתוכו אתרי טבע, תרבות ואתרים היסטוריים תוך איזון ביניהם ומשקף נאמנה את תרבותה ויופייה הייחודיים של יפן.  לחברת דיסקברי ניסיון רב ועשיר בארגון טיולים ביפן בכלל וטיולים לציבור שומרי המסורת בפרט. המדריכים שלנו הם משורה הראשונה, מקצועיים ,בעלי ניסיון עשיר וידע נרחב. 

הטיול ליפן  של דיסקברי מציג יתרונות רבים ובהם:

v     טיסות בחברות תעופה סדירות דרך יעד ביניים באירופה. 

v     ימים עשירים ומלאים – ללא ימים חופשיים!

v     ללא סיורי בחירה בתוספת תשלום! כל הסיורים כלולים במחיר.

v     חצי פנסיון - ארוחות כשרות בבית חב"ד או במלון לאורך כל תקופת הטיול !

v     ביקור בטירת הימג'י-  האנפה הלבנה- היפה ביותר ביפן.!

v      נסיעה ברכבת המהירה- שינקאנסן , כדי להבטיח הגעה מהירה וחלקה. !

v     מדריך מנוסה ומקצועי

v     ביקור באי שיקוקו

 

יציאה - חזרה
12/11/2019
21/11/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
4,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
0 $
4790
תוקף המבצע
0 $
10.11.19
הנחות לילדים
0 $
$690 הנחה לילד עד גיל 12 בחדר ההורים (3 או 4 בחדר)
הערות
0 $

המסלול

מעודכן נכון ל 14.2.19

יום 1 | שני תל אביב – טוקיו

הטיול ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון, משם נטוס דרך יעד ביניים ליפן. למחרת בבוקר ננחת בעיר טוקיו, בירתה של יפן.

יום 2 + 3 | שלישי +רביעי טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון

ברוכים הבאים לטוקיו! פסגת התרבות העולמית, כרך אדיר ומרתק וככל הנראה גם המטרופולין הגדולה בעולם. חרף היותה עיר עולם תוססת ומודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד בנייניה העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, מנהטן, ניתן לראות בטוקיו גם בתי עץ, מקדשים עתיקים, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. נקדיש יומיים אלה לבילוי בטוקיו המרתקת ונבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט ובשער ארמון הקיסר. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י ובו מאות דוכנים ומסעדות ונתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק.לאחר מכן, נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה כלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, שבמרכזה נמצאת סגידה ל"קאמי "- אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו ברחוב אומוטסנדו היוקרתי הצמוד אליו. נבקר גם במוזיאון אדו ובשוק הדגים.

יום 4 | חמישי האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר פוג'י

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השניה, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להציג את יצירותיהם במוזיאון. ביניהם, גם האמן הישראלי יגאל תומרקין הוזמן לקחת חלק בפרוייקט ויצירתו מוצגת במוזיאון. במוזיאון מוצגים גם ציורים של ציירים ידועי שם ובהם פאבלו פיקאסו. לאחר הביקור במוזיאון ניסע אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בסיום יום טיול יפה זה, נחזור אל מלוננו בטוקיו. בשעות הערב נוכל לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה הציבורית לטיול באחד ממרכזי הבילוי של העיר התוססת טוקיו.

יום 5 | שישי טוקיו - קיוטו–קובה

הבוקר נסע אל תחנת הרכבת של טוקיו ונעלה על הרכבת המהירה- שינקאנסן באמצעותה נסע אל קיוטו. רכבת זו, המכונה גם "הבולט"(קליע) היא אחת האטרקציות המרתקות של יפן, המדגימה יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). קיוטו Kyoto נחשבת ליפה בערי יפן ולמרכז התרבותי של המדינה. נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נבקר במתחם ובו שני מקדשים מפורסמים: kinkaku-ji – פביליון הזהב, וRyoan-ji- מקדש האבן ובו גן זן- גן סלעים מיוחד במינו . משם נמשיך לסיור בטירת ניג'וnijo סמל העיר, שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר).נגיע גם למקדש המפורסם קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. לאחר הביקור במקדש נסייר בגיון –הרובע העתיק של קיוטו הנמצא למרגלות המקדש ונטייל בסמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו . בתום סיורנו בקיוטו ניסע אל העיר קובה, עיר נמל ומסחר גדולה וחשובה, וככזאת יש בה הישגים טכנולוגים רבים ובהם הגשר התלוי הארוך בעולם. קובה היפה, שבה שילוב ים והר. ניסע אל מלוננו ונתכונן לשבת.

יום 6 | שבת שבת- קובה

שבת יום מנוחה. בצאת השבת נצא בתחבורה ציבורית עם המדריך לרובע העתיק של קובה ולמוקדי הבילוי.

יום 7 | ראשון נארה- אוסקה- קובה

הבוקר ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. בעיר מספר מקדשים חשובים ויפים ביותר וסביבם מסתובבים בחופשיות צבאים ואיילות, המעניקים למקום קסם מיוחד. נסייר בעיר ונבקר בשני מקדשים ,האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן..לאחר הביקור במקדשים ניסע לאוסקה העיר השלישית בגודלה ביפן השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי חשוב. נצא לסיור פנורמי באוסקה ,נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית ונעלה לתצפית מרהיבה מראש מגדל אומדה. נטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה ונשוטט להנאתנו ברחוב עם שפע החנויות שבו. בשעות הערב נסע בחזרה אל מלוננו בקובה.

יום 8 | שני הירושימה - האי מיאג'מה

אחרי ארוחת הבוקר, נצא אל תחנת הרכבת ונעלה שוב על הרכבת המהירה- השינקנסן וניסע אל העיר הירושימה. עם ההגעה להירושימה, נצא בהפלגה אל האי מיאג'ימה - אי מיוער ובו שוכן אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נראה כאילו צף על פני המים. בתום הביקור נחזור אל העיר הירושימה וניסע אל פארק השלום - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני.לאחר סיור מרגש זה, נחזור ברכבת השינקנסן אל מלוננו בעיר קובה.

יום 9 | שלישי האי שיקוקו- טקאמצו- טירת הימג'י

יום מלא וגדוש לפנינו: לאחר ארוחת הבוקר נסע אל האי שיקוקו, האי הקטן מבין 4 האיים המרכזיים של יפן. בנסיעה זו נחזה בגשר אקאשי העצום בגודלו שהוא הגשר התלוי הארוך בעולם (כ 4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על העליונות הטכנולוגית וההנדסית של יפן. נבקר בעיר טקאמצו( Takamatsu)היא עיר נמל השוכנת לחוף הים הפנימי ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. מיד עם הגיענו לטאקמצו נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין. לאחר הביקור בגן היפיפה נחזור לאי המרכזי הונשו וניסע לטירת הימג'י המפורסמת הידועה גם בשם "טירת האנפה הלבנה" וזאת בשל צבע הקירות החיצוניים וגגות המבנה אשר מזכירים אנפה הפורסת כנפיה לפני מעופה . הטירה נחשבת לאחת הטירות הידועות והיפות ששרדו ביפן, אם לא היפה שבהן, והיא ממוקמת בראש גבעה בעיר הימג'י. הטירה נבנתה במאה ה17 והיא הוכרה כאתר מורשת עולמי. הטירה הופיעה במספר סרטים, וביניהם ראן- סרט זוכה האוסקר של אקירה קורוסאווה, הסמוראי האחרון של טום קרוז.בסדרת הטלוויזיה שוגון. בשעות הערב נחזור אל קובה ונצא לארוחת ערב לסיום הטיול.

יום 10 +11 | רביעי וחמישי אוסקה - ת"א

ניסע לשדה התעופה באוסקה משם נמריא דרך יעד ביניים חזרה לישראל. נחיתה ביום ה-11 בלילה או ביום ה-12 לפנות בוקר.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.7.2019 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.7.19 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $690(דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.

טוקיו

PRINCE HOTEL KEIKYU EX INN SHINAGAWA

קובה


הערות

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק. הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת. הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: 3 נסיעות ברכבת המהירה - "הבולט" לנוחות המטיילים והאתרים הקלאסיים: טוקיו, פוגי, קיוטו, נארה, הירושימה, אוסקה, קובה. 

טיסות


12.11.19 הלוך

המראה בשעה 07:00, נחיתה בשעה 10:10 במינכן.

המראה ממינכן בשעה 12:20, נחיתה באוסקה בשעה 07:20 למחרת.

 21.11.19 חזור

המראה בשעה 10:40 מטוקיו, נחיתה בשעה 15:25 בציריך.

המראה מציריך בשעה 22:40, נחיתה בתל אביב בשעה 03:35 למחרת.


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.