טיול מאורגן כשר ליפן | 13 ימים | 5.11

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

13 ימים 10 לילות

אתרים ואטרקציות

טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע שיבוויה, רובע גינזה, קאנון, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו, עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י.
ניקו:
קומפלקס מקדש טושוגו, אגם צוזנגי, מפל קגון.
אזור האקונה:
שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)
אזור מאטסומוטו - טירת מאטסומוטו
טאקאיימה:
מוזיאון מרכבות האלים שמהוות פסטיבל המרכבות המפורסם של טאקאיימה, שוק הבוקר, רחוב סאנמאצ'י, .
קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, רובע הגיישות גיון. אראשייאמה ויער הבמבוק - מקדש טנריו - וקיומיזודרה arashiyama
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
ביקור במוזיאון סאקה המשקה הלאומי של יפן (ייחודי לדיסקברי!!!)
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".
אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" (ה"בולט").

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן ליפן לשומרי מסורת כשר, של דיסקברי טיול עולמי תוכנן תוך תשומת לב רבה לכל הפרטים כדי להבטיח טיול מעניין, מקורי עם שפע של אטרקציות וכמובן לטובת רווחת הנוסעים. מסלול הטיול כולל אתרים ומקומות שלא תמצאו באף מסלול אחר ומשלב בתוכו אתרי טבע, תרבות ואתרים היסטוריים תוך איזון ביניהם ומשקף נאמנה את תרבותה ויופייה הייחודיים של יפן.  לחברת דיסקברי ניסיון רב ועשיר בארגון טיולים ביפן בכלל וטיולים לציבור שומרי המסורת בפרט. המדריכים שלנו הם משורה הראשונה, מקצועיים ,בעלי ניסיון עשיר וידע נרחב. 

אטרקציות בטיול:

  • רכבת מהירה לנארה, הירושימה (הלוך וחזור)
  • עלייה לתחנה 5 בהר פוג'י
  • הירושימה ושייט אל האי מיאג'ימה
  • שייט באגם אשי
  • ביקור במוזיאון המרכבות
  • פארק השלום ומוזיאון הפצצה
  • פארק הצבאים

 

המסלול

יום 1 + 2 (5-6.11) | ראשון - שני תל אביב – טוקיו

הטיול ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון, משם נטוס דרך יעד ביניים ליפן. למחרת בבוקר ננחת בעיר טוקיו, בירתה של יפן. לאחר הנחיתה, העברה אל מלוננו ללינה וארוחת ערב כשרה.

יום 3 (7.11) | שלישי טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון

ברוכים הבאים לטוקיו! פסגת התרבות העולמית, כרך אדיר ומרתק וככל הנראה גם המטרופולין הגדולה בעולם. חרף היותה עיר עולם תוססת ומודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד בנייניה העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, מנהטן, ניתן לראות בטוקיו גם בתי עץ, מקדשים עתיקים, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. נקדיש יומיים אלה לבילוי בטוקיו המרתקת ונבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט ובשער ארמון הקיסר. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י ובו מאות דוכנים ומסעדות ונתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק.
 
לאחר מכן, נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה כלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, שבמרכזה נמצאת סגידה ל"קאמי "- אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו ברחוב אומוטסנדו היוקרתי הצמוד אליו. נבקר גם במוזיאון אדו ובשוק הדגים.
 
בסיום היום, נגיע אל מלוננו לארוחת ערב כשרה.

יום 4 (8.11) | יום רביעי ניקו , מקדשי טושוגו , אגם צוזנקו , מפלי קגון

לאחר תפילה וארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון.
 
לאחר הביקור נחזור למלוננו לארוחת ערב כשרה.

יום 5 (9.11) | חמישי האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר פוג'י

לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השניה, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להציג את יצירותיהם במוזיאון. ביניהם, גם האמן הישראלי יגאל תומרקין הוזמן לקחת חלק בפרוייקט ויצירתו מוצגת במוזיאון. במוזיאון מוצגים גם ציורים של ציירים ידועי שם ובהם פאבלו פיקאסו. לאחר הביקור במוזיאון ניסע אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם.
 
בסיום יום טיול יפה זה, נחזור אל מלוננו בטוקיו לארוחת ערב כשרה.
 
בשעות הערב נוכל לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה הציבורית לטיול באחד ממרכזי הבילוי של העיר התוססת טוקיו.

יום 6 (10.11) | שישי נארה - פארק צבאים ואיילות - קובה

לאחר תפילה וארוחת הבוקר ניסע לעיר נארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. בעיר מספר מקדשים חשובים ויפים ביותר וסביבם מסתובבים בחופשיות צבאים ואיילות, המעניקים למקום קסם מיוחד. נסייר בעיר ונבקר בשני מקדשים ,האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן.
 
נחזור אל מלוננו בקובה להתארגנות לקראת שבת.

יום 7 (11.11) | שבת שבת מנוחה - במוצ"ש סיור ברציף קובה

שבת מנוחה יוקדש לתפילות וארוחות. נצא לאחר ארוחת הצהריים לסיור רגלי בעיר.

במוצאי השבת נצא למוקדי הבילוי בעיר.

יום 8 (12.11) | ראשון הירושימה - האי מיאג'מה

אחרי תפילה וארוחת הבוקר, נצא אל תחנת הרכבת ונעלה שוב על הרכבת המהירה- השינקנסן וניסע אל העיר הירושימה. עם ההגעה להירושימה, נצא בהפלגה אל האי מיאג'ימה - אי מיוער ובו שוכן אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נראה כאילו צף על פני המים. בתום הביקור נחזור אל העיר הירושימה וניסע אל פארק השלום - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני.
 
לאחר סיור מרגש זה, נחזור ברכבת השינקנסן אל מלוננו בעיר קובה, לארוחת ערב כשרה.

יום 9 (13.11) | שני סיור בקיוטו

לאחר תפילה וארוחת הבוקר, נערוך סיור בקיוטו Kyoto, הנחשבת ליפה בערי יפן ולמרכז התרבותי של המדינה. קיוטו, שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נבקר במתחם ובו שני מקדשים מפורסמים: kinkaku-ji – פביליון הזהב, וRyoan-ji- מקדש האבן ובו גן זן- גן סלעים מיוחד במינו . משם נמשיך לסיור בטירת ניג'וnijo סמל העיר, שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר).נגיע גם למקדש המפורסם קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. לאחר הביקור במקדש נסייר בגיון –הרובע העתיק של קיוטו הנמצא למרגלות המקדש ונטייל בסמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו
 
בסיום היום, נחזור אל מלוננו ונאכל ארוחת ערב בבית חב"ד

יום 10 (14.11) | שלישי קיוטו- אראשייאמה ויער הבמבוק - מקדש טנריו - וקיומיזודרה

לאחר תפילה וארוחת הבוקר, נמשיך את טיולנו בקיוטו המרתקת. ניסע ל- Arashiyam לביקור ביער הבמבוק בו גדלים קני במבוק המתנשאים לגובה של עשרות מטרים. זהו מקום מופלא וסוריאליסטי ומאד יחודי. נבקר במקדש טנריו-ג'י (Tenryu-ji), אשר נבנה בשנת 1339 ונחשב לאחד מחמשת המקדשים המפורסמים בקיוטו, בו גנים יפניים ומרהיבים. המקדש הינו אתר מורשת עולם של יונסקו ושימש בעבר כמקום מגוריו של הקיסר. 
 
לאחר מכן, נמשיך אל מקדש קיומיזודרה, זהו אחד המקדשים המפורסמים והמרהיבים ביפן ופירושו: "מקדש המים הטהורים". הוקם בשנת 780 ומשויך לזרם ה"הוסו" (Hosso sect) אחד מהזרמים העתיקים בבודהיזם היפני. בשנת 1994 מוכר מקדש זה כ"אתר מורשת עולמי" ב UNESCO. המקדש ניצב על גבעות מיוערות במזרח קיוטו ומציעים למבקרים תצפית מרהיבה על קיוטו ממרפסת העץ המפורסמת שבו. מתחת למרפסת ניתן ללגום ממי המעיין הטהורים, מהם נגזר שם המקדש ולהם מיוחסים סגולות ריפוי.
 

בסיום היום, נחזור אל מלוננו ונאכל ארוחת ערב בבית חב"ד.

יום 11 (15.11) | יום רביעי האי נאושימה ועיר המסחר העתיקה קוראשיקי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו (אדמה) במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים אירופים ואמריקאים - ממיטב אמני העולם.

לאחר סיום הביקור באי נאושימה נמשיך אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי, שגם היא נשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. 

לאחר מכן נחזור למלוננו 

יום 12 (16.11) | יום חמישי אוסקה והמראה לארץ

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן, השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי חשוב. נצא לסיור פנורמי באוסקה, נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית ונעלה לתצפית מרהיבה מראש מגדל אומדה. נטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה ונשוטט להנאתנו ברחוב עם שפע החנויות בו.

בשעות הערב ניסע אל שדה התעופה ונמריא בחזרה לישראל.

יום 13 (17.11) | יום שישי חזרה לישראל

הנחיתה בישראל בשעות הבוקר.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

**טיסות בינלאומיות מסי נמל **תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.6.2023 **מלונות מדרגת תיירות טובה ** כלכלה: ע"ב חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב כשרות) **מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה **כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים ** שיט **רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.6.23 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח מעל 60 ימים לפני היציאה מהארץ ) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1

מלונות

מלונות מדרגת תיירות טובה


הערות

טיול מאורגן כשר ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק. הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת. הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון:  נסיעות ברכבת המהירה - "הבולט" לנוחות המטיילים והאתרים הקלאסיים: טוקיו, פוגי, קיוטו, נארה, הירושימה, אוסקה, קובה , טקאימה. 

טיסות

טיסות בינ"ל

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.