טיול ליפן לפסטיבל טאקאימה 15 ימים

15 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

פסטיבל טאקאימה: הפסטיבל האביבי של העיר טאקאימה. אחד מהפסטיבלים הגדולים ביפן שעוסק בחגיגת מרכבות אלי השינטו. בפסטיבל נראה תהלוכות מקושטות, עגלות מקושטות כמקדשים קטנים ובמות המציגות הופעות של בובות מכניות שמבדרות את את הקהל.
טוקיו
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו (המוזיאון יהיה סגור במהלך חודש מרץ), תצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י.
ניקו
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
אזור האקונה
שייט באגם אשי,הר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)
אזור מאטסומוטו - טירת מאטסומוטו
טאקאיימה
מוזיאון מרכבות האלים, שוק הבוקר, "פסטיבל טאקאימה".
שיראגאווה-גו
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קנאזאווה
גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
קיוטו
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב.
נארה
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
האי נאושימה
"כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי)
הירושימה
פארק השלום, האי מיאג'מה, ה"שער הצף"
קוראשיקי
עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!)
האי שיקוקו
מערכת הגשרים האדירה (בלעדי לדיסקברי) . גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים. (ייחודי לדיסקברי!!!)
אוסקה
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" שנקראת גם ה"בולט".
שימו לב: יתכן שבחלק מהתאריכים המסלול הפוך, מתחיל באוסקה ומסתיים בטוקיו.
סדנת סושי - ייחודי לדיסקברי - השתתפות בסדנת סושי.

למה דיסקברי?

 • טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי בזמן הפסטיבל בטאיקמה, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק, בעונה בה פורח הדובדבן.
 • הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.
 • הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו.
 • בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן האתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מאטסומוטו, טאקאיימה,קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.
 • חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן, מדי שנה מוציאה החברה עשרות טיולים ומאות נוסעים.
 • תכנית הטיול ליפן של דיסקברי הינה ייחודית מבין התכניות של כלל החברות וכוללת בתוכה אתרים ואטרקציות רבים שלא תמצאו בשום חברה אחרת.
 • אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו בדיסקברי, תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות.
 • הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.
 • כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות – נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם – חוויה בפני עצמה.
 • אטרקציות מיוחדות - בטיול ליפן של דיסקברי תשתתפו בסדנה להכנת סושי, תבקרו במוזיאון הזהב ועוד.
 • בטיול תסעו גם כמובן ברכבת מהירה – "הבולט", תשוטו באגם ותבקרו בכל האתרים הקלאסיים שמופיעים בכל החברות.
 • והכי חשוב – בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 10/04/2019
חזרה: 25/04/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,290
תוקף המבצע: 15.3.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $5790
הנחות לילדים: 100$ הנחה לשלישי בחדר
הערות:

המסלול

מעודכן נכון ל - 4.2.2019

יום 1+2 תל אביב - טוקיו

הטיול ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס לטוקיו בירת יפן, דרך יעד ביניים. נחיתה בטוקיו והעברה אל המלון בשעות הערב.

יום 3 טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, מקדש אסאקוסה ועוד..

טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. נבקר במקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר במקדש בודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו. נצפה בבית הפרלמנט, בשער ארמון הקיסר, בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י, שמספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק מאות דוכנים ומסעדות. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו edo (שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה - 19. לסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן. בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה ציבורית אל אחד מאזורי הבילויים והמסחר של טוקיו.

יום 4 האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר הפוג'י

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף ומודרך. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להשתתף במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים וגם יצירתו יגאל תומרקין הישראלי מוצג במוזיאון. בתוך המוזיאון יש גם פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בשעות הערב ניתן לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה הציבורית לטיול באחד ממרכזי הבילוי של העיר התוססת טוקיו.

יום 5 טוקיו, המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, niko השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים והיא אחת הערים המפורסמות והמתויירות ביפן. באזור העיר שוכן המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייס(וTokugawa Ieyasu) אשר בראשית המאה ה -17, איחד את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. המזולואום הוא חלק ממכלול מקדשי טושוגו המפוארים והגדולים יחסית למקובל ביפן,ועבודות גילוף העץ שבמקדשים הן מרשימות ביותר. בלב מתחם המקדשים הגדול במקדש ניצב פסל שלושת הקופים החכמים שהפך לסמל מוכר בעולם כולו. נבקר במתחם המקדשים אשר יער העבות המקיף אותם מוסיף לאווירתם המיוחדת ונראה גם את אגם צוזנג'י, tsulunji הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון השוצפים. לאחר מכן נמשיך לעבר העיירה מטסומוטו או טקאיימה ללינה.

יום 6 טירת מטסומוטו – "פסטיבל טאקאימה"

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בטירת מטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה, אשר נבנתה במאה ה -16 ושמשה את הסמוראים במשך מאות שנים. לאחר הביקור נמשיך בדרך נופית מיוחדת, בה נחצה את רכס האלפים היפניים לעבר בירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. נבקר בעיר בזמן פסטיבל טאקאימה, אשר משערים שהתחיל במאה ה - 16 והוא מככב כאחד הפסטיבלים הגדולים והמרכזיים ביפן ומתקיים באביב ובסתיו מדי שנה. בסתיו חוגגים את הפסטיבל במקדש הצפוני ובאביב במקדש הדרומי, מקדש השינטו. במהלך הפסטיבל מתקיימים תהלוכות מקושטות, במות ניידות שקשטו לפי המסורת המציגות הופעות של בובות מכניות אשר רוקדות ומשעשעות את הקהל. בנוסף,בפסטיבל ניתן למצוא דוכני אוכל, מוסיקה, עגלות מקושטות כמקדשים קטנים, תיירים, אנשים מאמינים ואוירה שמחה. בשעות הלילה לאחר סיום הביקור בפסטיבל ניסע למלוננו.

יום 7 שירקאווה - גו - קנאזאווה, גן קנראקואן, מוזיאון הזהב, שכונת הסמוראיים.

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיר קנאזאווה ונראה את גן קנראקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן, נראה את מוזיאון הזהב המציג עיטורי אמנות יפניים מסורתיים ונטייל בשכונת הסמרואיים. לאחר מכן ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה" בבית אחר.

יום 8 + 9 קיוטו, פביליון הזהב , "הגן היבש", טירת ניג'ו, במקדש קיומיזו-דרה

ביומיים הקרובים, נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: "פביליון הזהב," kinkaku-ji "הגן היבש", טירת ניג'ו nijo שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסא) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, גיון, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. נבקר בתצוגת קימונו ואם יתמזל מזלנו נצפה בגיישות הצועדות ברחובות רובע גיון.

יום 10 נארה - פארק צבאים ואיילות - קיוטו תצוגת קימונו מסורתית " יער הבמבו"

בשעות הבוקר ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. לאחר מכן ניסע לאוסקה. נצפה במצודת אוסקה - אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית. נצפה על העיר ממגדל אומדה ונטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה. במהלך היום נשתתף בסדנה להכנת סושי.

יום 11 אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו, טאקמצו

לאחר ארוחת הבוקר, נסע אל המקום ממנו נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. נבקר באחד המוזיאונים באי. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע לאי הרביעי בגודלו היפן – האי שיקוקו – אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה וגם הכפרי יותר מבניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם (כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לאחר הביקור בגשר ניסע אל העיר טאקאמצו בשיקוקו, השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שוגונים ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. לינה בטאקמצו.

יום 12 חזרה אל האי המרכזי הונשו - קוראשיקי – הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין, הממוקם ליד טאקמצו, לאחר מכן ניסע אל האי המרכזי הונשו על גבי גשר סטו האשי האדיר. נתרשם שוב מנקודת התצפית מהיכולת הטכנולוגית המתוחכמת והמתקדמת של יפן. לאחר חזרתנו לאי הונשו, ניסע אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי, שגם היא נשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. לאחר ביקורנו בקוראשיקי, נמשיך בנסיעה לעבר הירושימה. במידת ויתאפשר,נבקר במוזיאון השואה שהוקם ע"י קהילת בית שלום - קהילת נוצרים פרוטסטנטים יפנים אוהבי ישראל. הירושימה מהווה נקודת מפנה בהיסטוריה העולמית, כאשר כאן לראשונה נעשה שימוש בפצצת אטום - אירוע ששינה לחלוטין את מאזן האסטרטגיה העולמית. בערב נצא עם המדריך בתחבורה ציבורית אל מרכזי הבילוי והקניות של העיר.

יום 13 הירושימה - האי מיאג'ימה -פארק השלום

הבוקר נצא לביקור באתרי העיר הירושימה. נצא בהפלגה אל האי מיאג'מה - אי מיוער ואחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, כאילו צף המקדש על פני המים. בתום הביקור נחזור אל העיר הירושימה לביקור באתר ההנצחה לפצצת האטום, נתרשם מפארק השלום ובו פיסול סביבתי מרשים שהנושא המרכזי הוא זוועות המלחמה, כמו כן נכנס למוזיאון הפארק. בשעות הערב נצא לטיול בתחבורה הציבורית אל אחד מאזורי הבילוי התוססים של העיר המודרנית.

יום 14 רכבת המהירה השינקאנסן - "הבולט" לקובה - ביקור בעיר

במידה ויתאפשר נבקר במפעל למכוניות מזדה המהווה מוזיאון המציג את ההיסטוריה של החברה, נותן מבט לטכנולוגיה עכשווית והצצה לטכנולוגיה עתידית. נערוך סיור במפעל ונחזה בקווי הייצור, פסי הייצור וההרכבה של מספר דגמי מזדה. נעזוב את הירושימה וניסע ברכבת המהירה השינקאנסן ("הבולט") אל העיר קובה, עיר נמל ומסחר גדולה וחשובה. קובה היפה שבה שילוב ים והר, מפורסמת גם בשל "קובה ביף", בשר הבקר שנחשב לטעים ביותר בעולם . נסייר בעיר ונעצור לנקודת תצפית על המפרץ. לאחר ביקורנו בקובה, ניסע אל אוסקה ונטייל במדרחוב דוטנבורי ההומה ונוכל לערוך קניות אחרונות. בערב נאכל ארוחת ערב חגיגית לסיום הטיול ונחזור אל מלוננו.

יום 16/ 15 אוסקה – תל אביב

בסיום ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, נשלים ביקורים וסיורים באוסקה. לאחר מכן נצא אל שדה התעופה לטיסה הביתה - תל אביב. נחיתה ביום ה- 16 לפנות בוקר.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.2.2019 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.2.19 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.

טוקיו:

PRINCE HOTEL KEIKYU EX INN SHINAGAWA

טאקאימה:

BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA, ASSOCIA TAKAYAMA

קאנזאווה:

HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA

הירושימה:

MITSUI GARDEN HOTEL, WASHINGTON HOTEL

אוסקה:

OSAKA BAY TOWER, PLAZA OSAKA HOTEL, MONTEREY HOT

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. 
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. 
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. 
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

טיסות

 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.