טיול מאורגן ליפן וטיוואן אקספרס | 12 ימים

12 ימים 9 לילות

אתרים ואטרקציות

אתרים ואטרקציות בטיול ליפן וטיוואן
טיוואן
טאיפיי, דנשוי, פארק ינגימינשן שמורת טבע אלישן, שוק מסורתי, אולם ההנצחה של צ'יאנג קאי שק, מגדל 101
טאיפיי
דנשוי + פארק ינגימינשן, שמורת טבע אלישן
יפן
טוקיו:
האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון,
אזור האקונה:
פוג'י, שייט באגם אשי.
קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב.
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".
אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת מהירה "בולט".

למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן וטיוואן אקספרס של דיסקברי טיול עולמי. כולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת. הטיול ליפן וטיוואן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם.

 למה לצאת לטיול מאורגן ליפן וטיוואן עם דיסקברי?

1.נסיעות
הטיול כולל ימים ארוכים ומלאים ו-2 מדינות מיוחדות במינן כמו כן ניסע ברכבת מהירה "הבולט".
2.טיוואן
נבקר בעיר הבירה טאיפיי, וכן בשמורות טבע היפות במדינה.
3.יפן
נבקר באתרי התיירות המרכזיים של יפן: טוקיו, קיוטו,פוג'י, הירושימה, אוסקה.
 
*הטיול לקבוצות סגורות בלבד - מידע במשרדי דיסקברי*

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1+2 תל אביב - טאיפיי

הטיול המאורגן של דיסקברי לטיוואן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס דרך יעד ביניים לטאיפיי בירת טיוואן. לאחר הנחיתה העברה למלון. המעוניינים יצאו לסיור עם המדריך בעיר.

יום 3 דנשוי , פארק ינגימנשן

היום ניסע לצפון טייוואן. נסיעה לאורך החוף, שם נוכל לראות בלוקים מבטון ששימשו להגנה מפני פלישות מסין. תחילה נגיע לעיירה דנשוי, השוכנת על חוף הים, עם רציף הדייגים וגשר האהבה המפורסם. משם אנו נוסעים ל Yingmingshan, הפארק הלאומי הגדול ביותר בצפון, הממוקם על רכס הרים. נהנה מיופיים של גנים, גשרים, פרחים, ושעון מדהים עשוי כולו צמחים, כולל פריחת הדובדבן באביב, סוגים רבים של פרפרים ומגוון של ציפורים.

יום 4 שמורת הטבע אלישן

לאחר ארוחת בוקר, ניסע דרומה על כביש 21, כביש מרשים, אל שמורת הטבע אלישן. תחילה נגיע לנקודת תצפית שבה נוכל לראות את השמורה ולאחר מכן לבקר בה, שם נוכל ליהנות מנוף הרים מדהים, יערות ונחלים. השמורה מכילה את ההר הגבוה ביותר במדינה, הר יו שאן בגובה 3,977 מטרים מעל פני הים. האטרקציה המדהימה ביותר באזור היא "ים העננים", הנראית בזריחה ובשקיעה.

יום 5 טאיפיי- שוק מסורתי, אולם ההנצחה של צ'יאנג קאי שק, מגדל 101

נחזור לעיר הבירה טאיפיי לטיול בעיר. נטייל בשוק מסורתי בן שלוש קומות, לא רחוק מאולם ההנצחה של צ'יאנג קאי-שק, נמצא במגדל 101, הנחשב לאחד המגדלים הגבוהים בעולם (עד לפני שנתיים הוא היה המגדל הגבוה ביותר) הבניין בעל 101 קומות מתנשא לגובה 509 מטר. לזכר צ'יאנג קאי-שק, הגנרל שאיחד את סין והוביל את הרפובליקה עד 1945, כשלא הצליח לדכא את המפלגה הקומוניסטית ונאלץ לסגת לטייוואן יחד עם ממשלתו וצבאו, אתר ההנצחה ממוקם בלב הפארק.

יום 6 טאיפיי – טוקיו

היום נשלים את הסיור בטאיפיי, ולאחר מכן נטוס לטוקיו בירת יפן, לאחר הנחיתה העברה למלון. המעוניינים יצאו לטיול עם המדריך בעיר בתחבורה ציבורית.

יום 7 טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון

פסגת הטיול המאורגן ליפן היא טוקיו. שהיא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן. בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר ארוחת הבוקר נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות. לאחר מכן נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו. בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה ציבורית אל אחד מאזורי הבילויים והמסחר של טוקיו.

יום 8 האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר הפוג'י

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול שהינו אחד היפים בטיול ליפן. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. לאחר מכן נמשיך אל אוסקה.

יום 9 קיוטו, פביליון הזהב , "הגן היבש", טירת ניג'ו, במקדש קיומיזו-דרה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול באחת הערים היפות בטיול המאורגן ליפן, קיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: "פביליון הזהב", "הגן היבש", טירת ניג'ו שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, גיון על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. בשעות הערב נצא ביחד עם המדריך ובתחבורה הציבורית לסיור ובילוי באוסקה התוססת.

יום 10 הירושימה- אוסקה, מדרחוב דוטונבורי, אתר ההנצחה לפצצת האטום, פארק השלום, מוזיאון הפצצה, האי מיאגימה

אחת החוויות בטיול ליפן היא נסיעה ברכבת המהירה "השינקנסן" – "הבולט", הרכבת המהירה המגיעה למהירות של 250 קמ"ש. ניסע ברכבת מהירה "הבולט" להירושימה. (יפן היתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה,) לאחר ההגעה נצא לביקור באתר ההנצחה לפצצת האטום. בתחילה נתרשם מפארק השלום ובו פיסול סביבתי מרשים שהנושא המרכזי הוא זוועות המלחמה. לאחר מכן נבקר במוזיאון ההפצצה. משם ניסע אל נקודת יציאה של המעבורת מיאגימה –אי מיוער ואחד המקדשים המפורסמים בטיול ביפן "המקדש הצף "אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, כאילו צף המקדש על פני המים. אחר הצהריים נחזור לאוסקה ברכבת מהירה. בשעות הערב נבלה במדרחוב דוטונבורי השוקק חיים.

יום 11 + 12 אוסקה - תל אביב

היום נטוס מאוסקה חזרה הביתה. בסיום ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נצא אל שדה התעופה לטיסה הביתה - תל אביב.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

• טיסות בינלאומיות • מסי נמל. • תוספת דלק והיטל בטחון. • נכון ל-30.2.2019 מלונות מדרגת תיירות טובה. • ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון • מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה, • כניסות לאתרים כמפורט בתכנית • מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי, • אוטובוס תיירים, • שיט, • רכבת מהירה • טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה, כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 30.4.19, ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה), הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי. הוצאות אישיות, כל מה שלא כלול בתכנית הטיול, תשר למדריך הישראלי, דמי סבלות, המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 103 ל $1 תוספת ליחיד בחדר - $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין
בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.
 
טוקיו
PRINCE HOTEL
KEIKYU EX INN SHINAGAWA
 
 
הירושימה
MITSUI GARDEN HOTEL, WASHINGTON HOTEL
 
אוסקה
OSAKA BAY TOWER, PLAZA OSAKA HOTEL, MONTEREY HOT

הערות


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.