טיול מאורגן לברלין למשפחות | 7 ימים

7 ימים 6 לילות

אתרים ואטרקציות

ביקור בלוגו-לנד
גן החיות הגדול
האקווריום הענק
עולם השוקולד
צ'ק פוינט צ'רלי, אלכסנדרפלאץ, שער ברנדנבורג ועוד
טיסות אייר ברלין
בתי מלון בדרגת תיירות טובה
ע"ב ארוחות בוקר

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב, ברלין

ניפגש בשדה התעופה בנתב"ג ונטוס לברלין.

יום 2 | ברלין – שער ברנדבורג, אלכסנדרפלאץ

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר. נראה את שער ברנדנבורג ההיסטורי, אחד מציוני הדרך החשובים בתולדותיה של ברלין. נבקר באתר הזיכרון ליהודי אירופה שנרצחו בשואה, באזור שער ברנדנבורג. נעבור בשדרת אונטר דן לינדן – שדרת עצי התרזה – אותה הפך פרידריך הגדול לציר המרכזי של העיר ובנה לצדיה מבנים חשובים. נראה את פסלו ואת בניין האוניברסיטה המפורסמת, על שם הומבולדט. נחצה את נהר השפריי ונבקר באי המוזיאונים האוצר בתחומו שכיות חמדה נדירות. האי הוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת תרבות עולמי. נגיע לאלכסנדרפלאץ, מעליה ניצב רם ונישא מגדל הטלוויזיה, סמלה המסחרי של מזרח ברלין.

יום 3 | לגולנד ברלין

היום נבקר באתר הלגולנד הממוקם בבניין סוני סנטר בכיכר פוטסדאם בברלין – אטרקציה חלומית לילדים ומבוגרים שהיו ילדים ואהבו את משחק ההרכבה הידוע. בלגולנד פינות משחקים לילדים, מתקני שעשועים ואטרקציות רבות כגון: קולנוע ארבעה מימדים, מסע גונדולות, ג'ונגל חיות לגו, "מינילנד" דגמי לגו של אתרי תיירות מרכזיים בברלין ועוד. אחה"צ זמן פנוי.

יום 4 | ברלין - רובע מיטה, כיכר ז'נדרמנמרקט, רחוב ירושלים

היום נבקר ברובע מהמפורסמים ביותר בעיר: רובע "מיטה" - לבה של ברלין המזרחית ונבקר בכיכר היפה ביותר בברלין "ז'נדרמנמרקט"- המעוטרת בכמה מסמליה הארכיטקטוניים הידועים ביותר: הכנסיות הגרמנית והצרפתית משני צדי הכיכר ובמרכזה שוכן במלוא הדרו בניין הקונצרטים המפורסם של ברלין. נמשיך בסיורנו אל עבר רחוב "ירושלים" לראות את אנדרטת שלושת המראות לזכר בעלי המלאכה היהודיים שפעלו במקום.

יום 5 | ברלין – גן החיות + אקווריום + עולם השוקולד

יום מרתק לפנינו ועשיר בחוויות. היום נבקר בגן החיות של ברלין, מגני החיות הגדולים בגרמניה ובאירופה ומהעתיקים בעולם. בהחלט אטרקציה מומלצת לכל המשפחה. לאחר מכן נמשיך לביקור באקווריום המרשים של ברלין - אקווה דום, שנמצא באזור גן החיות. שם תוכלו לראות מגוון עצום של יצורים ימיים. אחה"צ נבקר בעולם השוקולד הצבעוני של ריטר ספורט – אתר חובה לכל מי שמבקר בברלין. זו לא רק חנות שוקולדים, אלא חוויה שלמה לילדים ומבוגרים כאחד. החנות משתרעת על פני כמעט 1000 מטרים רבועים ומציעה מסלול חווייתי שיכניס אתכם לתוך עולם הכנת השוקולד.

יום 6 | ברלין

היום נבקר בקו התפר בין "מזרח" ל"מערב". נראה את מתחם ה"טופוגרפיה של טרור", שם שכנו מרתפי הגסטאפו. נמשיך לאורך תוואי החומה צפונה עד הגיענו ל"צ'ק פוינט צ'רלי" נקודת המעבר המרכזית בין שני חלקי העיר, לאורך 28 שנות קיומה. ניסע צפונה לאורך פרידריך שטראסה ונתרשם מההתפתחות האורבאנית המרשימה של ברלין. נערוך ביקור מעניין באתר התיעוד המרכזי והרשמי של חומת ברלין ב"ברנאוורשטראסה", נעלה אל מרפסת התצפית ממנה נראה כיצד נראתה חומת ברלין שחילקה את העיר בין מזרח למערב.

יום 7 | ברלין – תל אביב

נשלים ביקורנו בעיר ויהיה גם זמן לקניות. בהמשך ניסע אל שדה התעופה ונחזור הביתה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול מיסי נמל והיטל בטחון בית מלון דרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה ארוחות בוקר מדי יום סיורים וביקורים כמפורט במסלול סיור ערב (בתחבורה ציבורית או רגלי) אוטובוס ממוזג ונוח תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט סבלות מדריכ/ה מקצועי/ת ומנוסה של חברת דיסקברי

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות תשר לסבלים ולמדריך הישראלי כל מה שלא מצוין במחיר כולל דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.