טיול מאורגן לברלין בשילוב דרזדן | 7 ימים

טיול מאורגן לברלין

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  במהלך טיולינו נבקר בין השאר במקומות הבאים

  אי המוזיאונים ושוק האקטה הסמוך

  הקתדרלה של ברלין

  מוזיאון הפרגמון, הקו המפריד בין ברלין המזרחית למערבית,

  מוזיאון הטופוגרפיה של הטרור

  צ'ק פוינט צ'רלי, קניון ברלין

  ברלין היהודית כולל הרובע היהודי, בית הקברות היהודי וקברו של משה מנדלסון, המוזיאון היהודי

  כנסיית וילהן

  ביקור בפוטסדאם, שוק חג המולד בכיכר ז’נדארמנמארקט

למה דיסקברי?

ברלין היא עיר מיוחדת מינה שמלאה בקסם, מיסתורין ויופי. העיר הצםליחה להתנער מעברה הקודר וכיום היא מציעה שילוב מרתק של היסטוריהף תרבות, טבע, אוכל ומוסיקה. בטיול זה ניקח אתכם לליבה של העיר המיוחדת הזו ונחקור אותה לאורכה ולרוחבה. רק בדיסקברי ניקח אתכם לכל הנקודות הכי מעניינות שלא תגיעו אליהן עם שום חברה אחרת, הטיול מרתק וההנאה מובטחת!!!! 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 29/12/2024
חזרה: 02/01/2025
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,450 €
מחיר לאדם יחיד 1,550 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,650 €
תוקף המבצע 1.7.24 0 €

המסלול

 1. יום 1- 2024\12\29 יום א' תל אביב- ברלין וסיור פנורמי בעיר

  ניפגש נרגשים בנמל התעופה בן גוריון לקראת טיולנו המרתק לברלין. ברְלִין היא בירת הרפובליקה הפדרלית של גרמניה, העיר הגדולה ביותר בגרמניה ואחת מ-16 המדינות המרכיבות אותה. היא אחת הערים הגדולות באירופה בשטחה. אוכלוסיית ברלין מונה כ-3.7 מיליון תושבים, והיא המאוכלסת בערי גרמניה. לאחר הגעתנו נצא לסיור רגלי על הרחוב הראשי של ברלין, במהלך הסיור נלמד על גרמניה, על ברלין על עברה ועל עתידה. סיורינו ייקח אותנו עד לשער ברנדנבורג. שער זה הוא אחד מהמבנים המפורסמים ביותר בברלין ונחשב גם אולי לסמל הכי גדול כיום של גרמניה כולה. המבנה ממוקם בקצה של כיכר גדולה הנקראית כיכר פאריזר והוא שער הכניסה לשדרות אונטר דן לינדן, השדרות המרכזיות והקלאסיות של רובע מיטה בברלין, בעת ביקורינו במקום נשמע על ההיסטוריה של השער, ועל אודותיו. לאחר מכן נמשיך אל אנדרטת השואה. אנדרטה ענקית המוקדשת לזכרם של יהודי אירופה שנרצחו על ידי הנאצים במהלך מלחמת העולם השנייה. האנדרטה כוללת כ2,711 קוביות בטון, בדיוק לפי מספר הדפים בתלמוד הבבלי, המסודרים באופן המזכיר מצבות בבית עלמין, ברוחב ואורך קבועים אך בגבהים משתנים, אשר מייצגים את זכרם של היהודים והמשך חייהם. לאחר מכן ניסע אל מלוננו בברלין

 2. יום 2- 2024\12\30 יום ב' סיור מלא בברלין

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר במתחם ההאקשה מרקט, מתחם זה הוא אחת האטרקציות הצבעוניות והתוססות של ברלין. המתחם בנוי מחצרות פנימיות של מספר בתים, שחוברו יחדיו, וסביבם רחובות שוקקים בחנויות, ברים, מסעדות, גלריות וחנויות עיצוב מיוחדות ויוצאות דופן. נסתובב ברחבי המתחם, נתרשם מצורת בנייתו וכמובן שנוכל לרכוש מזכרות. לאחר מכן נמשיך לאי המוזיאונים. המוזיאונים הראשונים על האי הוקמו בסוף, המאה ה-19, כשארכיאולוגיה הייתה העיסוק המעניין ביותר באירופה באותה התקופה, בתקופה זו החלו ארכיאולוגים אירופאיים בחשיבה מהפכנית. הם מצאו ממצאים מעניינים במדינות רחוקות, כשהרעיון היה להביא את המוצגים לאירופה היכן שהקהל יוכל לראות אותם בעצמו. הארכיאולוגים הגרמנים הביאו עתיקות אלו לברלין, הקימו במרכז העיר מוזיאון על אי, והמקום הפך להצלחה מסחררת. מבין שלל המוזיאונים שנמצאים במקום, ניתן למנות חמישה מוזיאונים עיקריים: מוזיאון הפרגמון, נוייס מוזיאום (המוזיאון החדש), המוזיאון הישן, מוזיאון ההיסטוריה הגרמנית, והגלריה הלאומית הישנה. נסתובב ברחבי האי, ונשמע על אודותיו ועל סיפור הקמתו של האי ועל המוזיאונים המצויים בו. משם נמשיך לקתדרלה של ברלין הסמוכה למקום. הקתדרלת נבנתה בין השנים 1895–1905. בעבר הוקם במקום ארמון הרפובליקה וכיום נוכל למצוא שם את מוזיאון פורום הומבולדט שמראהו החיצוני זהה לברלינר שטאדטשלוס. לאחר מכן (במידה ויתאפשר) נמשיך אל מוזיאון פרגמון. מוזיאון זה הוא מוזיאון המצוי באי המוזיאונים שבברלין. בשל ייחודו הארכיטקטוני של המבנה, ובשל ייחודיות מוצגיו החליט ארגון אונסק"ו כי מוזיאון זה, יחד עם מוזיאונים אחרים באי המוזיאונים יהוו אתר מורשת עולמית. מבנה המוזיאון תוכנן על ידי אלפרד מסל ולודוויג הופמן ונבנה בין השנים 1910–1930. נמשיך לאורך הקו שהפריד בין חלקה המזרחי לחלקה המערבי לביקור במוזיאון הטופוגרפיה של הטרור שם שכנו מרתפי הגסטפו. הטופוגרפיה של הטרור הוא מוזיאון פתוח הממוקם במרכז ברלין בירת גרמניה. המוזיאון ממוקם ברחוב נידרקירכנר במקום בו עמד בעבר, המשרד הראשי לביטחון הרייך של הגסטפו וה-SS בין השנים 1933–1945, בתקופת השלטון הנאצי. נמשיך לאורך תוואי החומה דרך פרידריך שטראסה ונגיע ל"צ'ק פוינט צ'רלי", נקודת המעבר המרכזית בין שני חלקי העיר עד נפילת החומות. לאחר מכן נמשיך אל קניון ברלין ושם נהנה מזמן חופשי וקניות "וחגיגית כריסמס" לקראת תקופת חג המולד, הקניון משנה את פניו ומאות אורות צבועניים מקשטים את רחבי הקניון ויוצרים חוויה ויזואלית ומרהיבה. נצפה באורות הצבעוניים ונהנה מהמופע המרהיב. מהקניון נחזור אל מלוננו ללינה.

 3. יום 3- 2024\12\31 יום שלישי ברלין היהודית

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר ברובע היהודי ובו נבקר בכל אתריו החשובים. ראשית נבקר בבית הקברות היהודי הישן בו ניצבת מצבתו של משה מנדלסון, נלמד על מי היה משה מנדלסון ועל תרומתו לקהילה היהודית. משם נמשיך לביקור במוזיאון היהודי אשר מספר על יהדות גרמניה. המוזיאון היהודי המקורי נחנך ב־1933, זמן קצר לפני עליית הנאצים לשלטון. ב־1938 הוא נסגר על ידי הנאצים. המוזיאון בעל העיצוב הארכיטקטוני המרשים והלא שגרתי תוכנן בידי האדריכל היהודי דניאל ליבסקינד, נחנך ב-2001 ומתעד במוצגיו 1,500 שנות היסטוריה יהודית, גרמנית ואירופית. תערוכת הקבע עוסקת בחיי היהודים בגרמניה מהתקופה הרומית ועד היום באמצעות טקסטים, אמצעי מולטימדיה ומוצגים היסטוריים. לאחר מכן ניסע לאורך שדרות קודאם, השדרה המרכזית של ברלין המערבית, נבקר בכנסיית וילהלם, אשר נשתמרה כזיכרון לימי מלחמת העולם השנייה ולאחר מכן נהנה מזמן חופשי ברחוב הקו דאם. קו דאם הוא רחוב קניות מרכזי בברלין. לאורך הרחוב פזורות חנויות של כל הרשתות המובילות לצד חנויות מעצבים יוקרתיות. תמצאו כאן סניפים של H&M, C&A, Benetton, Nike במהלך ביקורינו ברחוב נוכל להינות גם מאורות חג המולד הצבעוניים, שיקשטו את הרחובות לכבוד השנה החדשה.

 4. יום 4- 2024\1\1- יום רביעי פוטסדאם ושוק חג המולד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בפוטסדאם בירת מדינת ברנדנבורג שהתפרסמה במאה ה18- כמקום מושב המלך הפרוסי. נגיע לביקור בוואנזה ונבקר בוילה* המפורסמת השוכנת על שפת האגם בה נערכה הועידה בה תואמו מרכיבי "הפתרון הסופי". נבקר בגני ארמון סאנסוסי, נראה את ארמון סאנסוסי, בית התה הסיני, הארמון החדש ונכנס לסיור מודרך בארמון סיסילנהוף בו נערכה ועידת פוטסדאם. לאחר מכן נחזור לברלין לשוק חג המולד שוק חג המולד בכיכר ז’נדארמנמארקט. השוק הזה נחשב למפורסם וליפה מכל שווקי חג מולד בברלין. בכיכר המרכזית יקבל את פניכם עץ אשוח עצום ממדים מקושט ומואר. השוק תוסס ויפהפה, והדוכנים בו נמצאים באוהלים מחוממים המעניקים הפוגה מהקור. תוכלו ליהנות ממופעי ריקודים ומוזיקה מקומית לצד פריטים בעבודות יד, שלל צעצועים, מזכרות ופריטי נוי וכמובן הכרת המטבח המקומי המציע שלל מנות גרמניות מסורתיות, קינוחים ויין חם. לאחר מכן נחזור למלוננו

 5. יום 5- 2024\1\2- יום חמישי קניות וחזרה לארץ

  יום 5- 2024\1\2 קניות וחזרה לארץ לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יומנו לקניות בברלין. אמרתם ברלין אמרתם קניות. ברלין היא בין הערים הטובות ביותר באירופה לקניות, כאן תמצאו את כל אשר אתם חפצים בו, מוצרי אלקטרוניקה, בגדים, נעלים, וכל מה שתחשבו עליו ניתן למצוא כאן במחירים נוחים ובאיכות טובה. לאחר שנרכוש מזכרות ומתנות, ניסע לשדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ

טיול מאורגן לברלין

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון

בית מלון דרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

ארוחות בוקר מדי יום

סיורים וביקורים כמפורט במסלול

סיור ערב (בתחבורה ציבורית או רגלי)

אוטובוס ממוזג ונוח

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט סבלות

מדריכ/ה מקצועי/ת ומנוסה של חברת דיסקברי

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

תשר לסבלים ולמדריך הישראלי

כל מה שלא מצוין במחיר כולל

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות ישירות 

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.