מרוקו - טיול מאורגן בסוכות

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

6 ימים 5 לילות

אתרים ואטרקציות

קזבלנקה: כיכר מוחמד ה-5, העיר העתיקה, טיילת קזבלנקה
מרקש: הרובע היהודי, גני ובריכת מנארה, מסגד קוטוביה, מופע פנטזיה
הרי האטלס: עמק האוריקה, ביקור בבית ברברי טיפוסי
מפלי אוזוד: מפלים וקניון נהר אל עביד
אסואירה:נבקר בעיר הנמל המוכרת גם בשם מוגדור

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 11/10/2022
חזרה: 17/11/2022
1,590 $
1,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
1,790 $
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע: תוקף המבצע
הנחות לילדים 100$ לילד בחדר הורים
הערות: הערות

המסלול

יום 1 מרקש

נפגש בנתבג ונטוס דרך יעד ביניים או בטיסה ישירה למרקש . לאחר ההגעה  נטייל בעיר האדומה מרקש, אשר שמה יצא למרחקים בזכות מקומה המיוחד ואופייה יוצא הדופן. מרקש, השוכנת לרגלי האטלס הגבוה, נבנתה במאה ה-11 ומשלבת למעשה את ההיסטוריה של מרוקו, העיר החדשה והעיר העתיקה מעניקים לה את צביונה הייחודי. אתריה המפורסמים ושווקיה המיוחדים נותנים לעיר את האווירה הססגונית שלה. נבקר בגני המנארה, במלאח, הרובע היהודי, ונצפה על מסגד קוטביה. כמובן שגם נבקר בשווקים הצבעוניים של העיר. לקראת הערב, נתארגן ונצא למופע פולקלור ייחודי, ה"פנטזיה של עלי".

יום 2 מפלי האוזוד , מופע פנטסיה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למפלי האוזוד, המפלים הגבוהים והיפים ביותר במרוקו, אחד הסמלים של מרוקו שזכו לשמם בזכות ריבוי עצי הזית הגדלים באיזור. גובה המפלים כ-100 מטר הנשפכים לקניון נהר אל עביד. נבקר בבוסתנים ומסעדות בקרבת המקום. בשעות הערב נצא למופע פנטסיה "אצל עלי" מופע הכולל מופעי ריקודים רכיבת סוסים  ועוד .

יום 3 הרי האטלס – עמק האוריקה

לאחר ארוחת בוקר נצא לטיול בהרי האטלס. נחצה את עמק אוריקה, נתענג ממראה הכפרים הברברים הבנויים בהר ובולטים בצבעם האדום, נהנה ממראה הנחלים ומהטבע המרהיב של העמק. במהלך הטיול נבקר בבית ברברי טיפוסי ונחווה את התרבות המקומית. 

יום 4 אסאווירה

לאחר ארוחת בוקר ניסע אל העיר הפורטוגזית אסאווירה, השוכנת גם היא על חוף האוקיאנוס האטלנטי וידועה גם בשם מוגודור. בתחילת דרכה שימשה מוגודור כעיירת חוף על ידי הפיניקים. במאה ה- 16 הפורטוגזים השתמשו בה כעיר נמל ומעבר בדרכם של המגלים הגדולים. לעיר עבר עשיר בהיסטוריה של יהדות מרוקו וכיום היא עיר של אמנים ודייגים. נסייר בסמטאות העיר העמוסות בתי מלאכה של עץ הערער. כמו כן נבקר במצודה "הסקאלה". כמו כן, נטייל גם בנמל ונצפה בדייגים המוכרים את שלל הדגים שדגו.

יום 5 קזבלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בקזבלנקה, העיר הגדולה ביותר במרוקו עם הנמל הגדול והעיקרי של המדינה. בנוסף, קזבלנקה משמשת כמרכז תחבורה ראשי ומרכז הכלכלה, התעשייה והמסחר של המדינה. העיר הוקמה בראשית המאה שעברה ויש בה אזורים ושכונות שהוקמו בימי השלטון הצרפתי. באזורים אלה שדרות רחבות, בניינים וקניונים מודרניים, וצמתים בצורת כוכב, בדומה לצמתים של פריז. נסייר באתרי העיר החשובים כגון כיכר מוחמד ה-5, העיר העתיקה וטיילת קזבלנקה.

יום 6 רבאט

היום נצא לטיול ברבט.

בשעות הלילה נסע אל שדה התעופה .

יום 7 קזבלנקה - תל אביב

נטוס לתל אביב דרך יעד ביניים.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

- טיסות בינלאומיות - מסי נמל והיטלים (כפוף לשינויים) - בתי מלון בדרגה ראשונה ובדרגת אירוח טובה - כלכלה -חצי פנסיון- דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול - תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) - אוטובוס תיירים ממוזג - מדריך ישראלי צמוד, מומחה בנושא טיול למרוקו, מבית דיסקברי - העברות

המחיר אינו כולל

-כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל" - הוצאות אישיות במהלך טיול למרוקו - ביטוח רפואי ומטען - שינויים במסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה – 1.10.2022 - דמי סבלות- ויזה למרוקו בעלות של 55 $

מלונות

תיירות טובה 

טיסות

ישירות

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.