טיול מאורגן כולל שייט | 13/14 ימים שייט במזרח קנדה וניו אינגלנד באניית פאר NORWEGIAN DAWN

13/14 ימים 12 לילות

אתרים ואטרקציות

שייט באוניהת הפאר NORWEGIAN DAWN
קוויבק סיטי, בירת חבל קוויבק:
סיור בעיר התחתונה העתיקה, סיור בעיר העליונה, טירת פרונטנאק, תצפית על מפל מונטמורנסי. ביקור באתר טבע, מפלי סט. אן, הגשר התלוי.
שארלוטטאון, בירת הפרובינציה של אי הנסיך אדוארד:
סיור בעיירה שרלוט, רצועת החופים הצפונית GREEN GABLES SHORE, תצפית על צוקי אבן חול אדומה.
סידני, נובה סקוטיה:
סיור במצודת לואיבור, ביקור בביתו של המדען הידוע אלכסנדר בל.
הליפקס, נבירת מחוז נובה סקוטיה:
סיור באתרים החשובים של הליפקס, בית העירייה, מגדל השעון, שוק האיכרים, המגדלור, מרכז קניות ספרינגס גרדנס, מוזיאון הימי.
בר הרבור, מיין:
סיור בשמורה אקדיה, תצפית מOTTER POINT, טיול רגלי עד "חוף החול".
פורטלנד, מיין:
סיור ברחובות ההיסטוריים של העיר, המגדלור העתיק, סיור בOLD PORT EXCHANGE, ביקור באחוזת ויקטוריה.
ניופורט, רוד איילנד:
סיור בעיר ההיסטורי, ביקור בבית הכנסת העתיק, טיול רגלי על "שביל המצוק", ביקור באחד הארמונות הקיץ.
ניו יורק סיטי
סיור פנורמי בעיר, פארק באטרי, תצפית על פסל החרות, וול סטריט, ביקור בגרנד זירו, השדרה החמישית, מרכז רוקפלר, מגדל ONE WORLD OBSERVATORY.
אוניית Norwegian Dawn
אוניית Norwegian Dawn מציעה חווית קרוז כמו שרק אוניות בגודל בינוני יכולות להציע. באוניה 14 אפשרויות הסעדה הכולל מסעדה מקסיקנית משובחת.
11 ברים וטקלינים, קזינו ועוד. בסתיו האוניה מפליגה באזור קנדה וניו אינגלנד המרתק ובקיץ באיי הבהאמס והקריביים.
פרטים נוספים על מפרט האוניה:
שנת בניה: 2002.
שופצה בשנת: 2016.
משקל: 92,250 טון.
מס' נוסעים: 2340.
אורך: 965 רגל.
רוחב: 125 רגל.

למה דיסקברי?

שייט בקנדה וניו אינגלנד עם דיסקברי טיול עולמי מקנה חוויה ייחודית של טיול, בו תגיעו לאתרים רבים אך גם מהמנוחה של שייט בים הפתוח. 
במהלך הטיול ובזמן עגינת האנייה, תבקרו באתרים היסטוריים, בערים עתיקות. תיהנו מביקורים במוזיאונים מעניינים, כנסיות, ארמונות מצודות  - וכל זה כאשר הלינה תתבצע באנייה גדולה ומפנקת שתיקח אתכם מחוף אל חוף.

***שייט בקנדה וניו אינגלנד של חברת דיסקברי כולל:
  • סיורי חוף באתרים בהם תעגון האנייה. כל הסיורים כלולים במחיר הטיול ! 
    (קוויבק סיטי, שארלוטטאון, סידני, הליפקס, בר הרבור, פורטלנד, ניופורט, ניו יורק)
  • פנסיון מלא בשייט.
  • לילה בקוויבק + 2 לילות נוספים בניו יורק. 
  • חדרים עם חלון פונים לים (יש אפשרות לשדרג לחדר עם מרפסת בתוספת תשלום).

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב - טורונטו - קוייבק

נטוס בטיסת אייר קנדה לטורונטו וממנה בטיסת המשך לקוויבק. הגעה בשעות הלילה והעברה למלון בקוויבק סיטי.

יום 2 | נמל: קוויבק סיטי - עלייה לאוניה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר היפה קוויבק (QUEBEC) בירת חבל קוויבק, הגדול ביותר בקנדה. העיר שוכנת על גדות הנהר סן לורנץ, היא הישוב היחיד בצפון אמריקה המוקף עדיין בחומה!. נסייר בשני חלקיה של העיר: העיר התחתונה העתיקה שהוכרזה אתר מורשת עולמית של אונסק"ו על שלל המבנים ההיסטוריים שלה, בתי הקפה והחנויות הציוריות. נמשיך לעיר העליונה, נראה את המבנה המרשים של טירת פרונטאנק השולט על קו הרקיע של העיר ונלך לאורך הטיילת ממנה נשקפים ביצורי העיר ונופי הנהר על שתי גדותיו. על פי לוח הזמנים נוכל לשוטט בין החנויות והברים ונחוש את האוירה הצרפתית היחודית של העיר. לקראת צהריים נגיע למזח ונחל בסידורי העליה לאוניה. לאחר שנתמקם בחדרים ונאכל ארוחת צהריים, נערוך מפגש תדרוך על המדריך במהלכו תוצג תכנית הטיול לימים הבאים. לינה וארוחות באוניה.

יום 3 | נמל: קוויבק סיטי | הפלגה 14:00

מפלי מונטמורנסי - קניון סט. אן. תחילת הפלגה. לאחר ארוחת בוקר באוניה, נצא לחצי יום סיור בסיביבות העיר קוויבק סיטי. תחילה ניסע לנקודת תצפית יפה על מפל מונטמורנסי הציורי והגועש אליה נגיע במעלית מיוחדת. את הדרך חזרה נשעה בירידה בשורת מדרגות מהן תצפיות יפות על המפל וסביבתו. נמשיך לביקור באתר טבע יפה נוסף, מפלי סט. אן והקניון הציורי המתוח מתחתם. נלך על "גשר תלוי" המתוח 70 מטר מעל הקניון ונהנה מנופי הצמיחה העבותה הצבועה בצבעי שלכת מרשימים. בתום סיורנו נשוב לאוניה לקראת ההפלגה הצפויה בשעה 2 אחרי הצהריים. לינה וארוחות באוניה.

יום 4 | הפלגה

יום ים. נהנה מהשירותים השונים ופעילויות באוניה. בהם ברכת שחיה קאזינו, חניות פטורות ממס, ספא, מרכז פיטנס ומופעי בידור. במהלך היום נתכנס כדי לשמוע הרצאה על החי והצומח של ניו אינגלנד. ארוחות ולינה באוניה.

יום 5 | נמל: שארלוטטאון, אי הנסיך אדוארד I | הגעה 10:00 הפלגה 18:00

הבוקר נעגון בעיר שרלוט טאון (CHARLOTTETOWNׂ) בירת הפרובינציה של אי הנסיך אדוארד (PRINCE EDWARD ISLAND). העיר נקראת על שם הנסיכה שרלוט, אשתו של ג'ורג' השלישי מלך אנגליה ששלט במהלך המאה ה-18. המקום התפרסם כמקום הולדתה של הילדה "האסופית", ספרה של הסופרת הקנדית המפורסמת ל.מ. מונטגומרי שחיה וגרה באי. נערוך סיור בעיירה שרלוט ונראה את הארכיטקטורה הוויקטוריאנית האופיינית למאה ה-19 לצד מבנים מודרניים שקמו בשנים האחרונות. נמשיך וניסע בכבישים המפותלים שמסביב לאי הקטן ונתרשם מהחופים הציוריים והבתוליים ובעיקר רצועת החופים הצפונית הקרויה GREEN GABLES SHORE שם נצפה של צוקי אבן חול אדומה, חוף ים לבן ובתים ציוריים המשתלבים בנוף הלקוח מהאגדות. בתום סיורנו נשוב לאוניה להמשך ההפלגה. לינה וארוחות באוניה.

יום 6 | נמל: סידני, נובה סקוטיה | עגינה 08:00 הפלגה 17:00

הבוקר נעגון בעיירה סידני (SYDNEY) שבפרובינציה נובה סקוטיה. העיירה נוסדה ב1785 על ידי מתיישבים אנגליים, מונה כ-30000 איש והייתה מרכז חשוב לתעשיית הפלדה אך ירדה מגדולתה עקב הקטנת הביקוש העולמי לפלדה לאחר מלחמת העולם השנייה. לאחר שנרד מהאוניה ניסע לסיור במצודת לואיבור, אתר לאומי היסטורי המשחזר עיר צרפתית מבוצרת מהמאה ה-18 המדגימה את הארכיטקטורה וחיי היום יום של המתיישבים הצרפתיים הראשונים בחופי מזרח קנדה. בתום ביקרנו ניסע לביקור מרתק בביתו של המדען הממציא הטלפון ומייסד חברת בל. בתום סיורנו נשוב לאוניה להמשך ההפלגה. לינה וארוחות באוניה

יום 7 | נמל: הליפקס, נובה סקוטיה | עגינה 08:00 הפלגה 17:00

הבוקר נעגון בעיר הליפקס (HALIFAXׂ) בירת מחוז נובה סקוטיה. זוהי עיר גדולה המהווה מרכז כלכלי ותרבותי של מזרח קנדה. העיר שימשה כנקודת מוצא לקליטת מהגרים שהגיעו מאירופה במאה ה-19 אך קבלה פרסום גדול לאחר שבתקופת מלחמת העולם הראשונה התפוצצה בנמלה אוניית נשק. עוצמת הפיצוץ (החזק ביותר בהיסטוריה עד הטלת פצצות באטום ביפן) גרמה למותם של יותר מ1600 בני אדם ופציעתם של אלפים. העיר שוקמה ונבנתה מחדש לאחר מכן וכיום משמשת יעד תיירותי חשוב במזרח קנדה. נסייר באתריה החשובים של הליפקס ובהם בניין העיריה, מגדל השעון, שוק האכרים, מגדלור בנקודת פגי ומרכז הקניות ספרינגס גרדנס. בשעות אחר הצהריים נבקר במוזיאון הימי של העיר המתעד את טביעת הטיטניק ואת אסון פיצוץ אונית הנשק ב-1917. בתום סיורנו נשוב לאוניה להמשך ההפלגה. לינה וארוחות באוניה.

יום 8 | נמל: בר הרבור, מיין | עגינה 08:00 הפלגה 17:00

הבוקר נעגון בעיירה בר הרבור (BAR HARBOR) שבמדינת מיין בארצות הברית. לאחר שנרד מהאוניה נצא לסיור בשמורה הלאומית אקדיה (ACADIA NATIONAL PARK ), אחת משתי השמורות הלאומיות בחוף המזרחי של ארצות הברית. הפארק שוכן דרומית מערבית לעיר בר הרבור ומשמר את רוב שטחו של אי הר המדבר ואיים נוספים לאורך החוף האטלנטי של מיין. נסייר בשמורה ברגל וברכב ונערוך תצפיות מרשימות לאורך הכביש הנופי המעגלי ממנו יוצאים שבילי הליכה קצרים המובילים לפינות חמד של צמחים ובעלי חיים. נערוך תצפית מ- OTTER POINT המשקיפה על אוקיינוס והמפרץ, נטייל רגלית במסלול OCEAN PATH עד "חוף החול" - חוף ים עם חול לבן המוקף בהרים וצוקים מרשימים. לפי הזמן שיוותר נטייל בדרום הכביש המעגלי בשביל קצר HUNTER BEACH COVE המוביל לחוף ציורי עמוס באבנים מכל הגדלים והסוגים. במהלך הסיור נתרשם מצבעי השלכת העזים שיקיפו אותנו מכל עבר. בתום סיורנו נשוב לאוניה. לינה וארוחות באוניה.

יום 9 | נמל: פורטלנד, מיין | עגינה 08:00 הפלגה 17:00

הבוקר נעגון בעיר פורטלנד, (PORTLAND) שבמדינת מיין. זוהי העיר הגדולה ביותר במיין ושימשה אף כבירתה עד 1832. לאחר שנרד מהאוניה נצא לסיור בפורטלנד. נראה את רחובותיה ההיסטוריים והמבנים הוויקטוריאניים שנבנו בה בשיא פריחתה, נראה את המגדלור העתיק ביותר שנבנה בארצות הברית משנת 1791 ועדיין נמצא בשימוש, נסייר באזור המשופץ OLD PORT EXCHANGE שבו חנויות רבות. בהמשך הסיור נבקר באחוזת יקטוריה, מבנה יפהפה שהוקם בשנים 1858 - 18602 על ידי האדריכל הנרי אוסטין וידוע בקירותיו המקושטים, עבודות גילוף בעץ, שטיחים מיוחדים, חפצי זכוכית וחרסינה. בתום סיורנו נשוב לאוניה להמשך ההפלגה. לינה וארוחות באוניה.

יום 10 | נמל: ניופורט, רוד איילנד | עגינה 12:00 הפלגה 18:00

הבוקר נעגון בעיר ניופורט (NEWPORT) שברוד איילנד בה שוכנת מכללת המלחמה של הצי האמריקאי. ניופורט היא שילוב של עיר היסטורית יפה ועיר קייט החביבה במיוחד על גני המעמד הגובה ועשירי ארצות הברית שחלקם בנו בה בתי קייץ הפתוחים כיום לביקורי תיירים. נבקר בבית הכנסת טורו שנבנה בשנת 1759 והוא בית הכנסת העתיק ביותר בצפון אמריקה שעדיין פעיל ונשמע על תולדות הקהילה היהודית באזור. נמשיך לטיול רגלי מהנה על "שביל המצוק" ממנו נופים יפים על אוקיינוס ותצפית על חלק מבתי הקייץ הבנויים לאורכו. נמשיך ונבקר באחד הארמונות הקיץ היפים והמרשימים ביותר שנבנה עבור אייל מסילות הברזל קורנליוס ונדרבליט בשנת 1895 בידי האדריכל ריצ'רד מוריס. המבנה המיוחד בנוי בסגנון ניאו רנסנס ורוב פריטי הריהוט הובאו מצרפת ואיטליה. מהבית מהוגנים היפים שסביבו באוניה. לינה וארוחות באוניה.

יום 11 | נמל: ניו יורק, ניו יורק סיטי | עגינה 07:00 | ירידה מהאוניה

הבוקר מסתיים הקרוז המרתק. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאוניה עם כל מציודנו ונצא לסיור מודרך בעיר ניו יורק. נבקר ונראה את אתריה החשובים של העיר הנחשבת לבירה הכלכלית והתרבותית של ארצות הברית. בין השאר נראה את פארק באטרי שבחלק הדרומי ביותר של העיר ונצפה ממנו על פסל החרות המפורסם, נעבור במרכז הפיננסי החשוב ביותר בעולם, וול סטריט, נבקר בגראונד זירו - האנדרטה המפורסמת לזכר אסון התאומים, השדרה החמישית, מרכז רוקפלר ועוד. לינה בניו יורק

יום 12 | ניו יורק

יום נוסף של סיורים בניו יורק. נחל את היום בעליה לתצפית מרהיבה על העיר ממרומי מגדל ONE WORLD OBSERVATORY (לשעבר מגדלי התאומים) ולאחר מכן נגיע לאזור ההומה העמוס בחנויות שבשדרה חמישית בו תוכלו לשוטט ולהשלים קניות לקראת השיבה לארץ. (המעוניינים יוכלו לבקר באתרים נוספים אותם יציע המדריך). לינה בניו יורק.

יום 13 | ניו יורק - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לה גרדיה ונטוס דרך מונטריאול לארץ. נחיתה צפויהמ בבוקר של 23.09

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

מסים: מיסי נמל ,היטל דלק ובטחון בארץ ובחו"ל נכונים לתאריך 1.1.19 וכפופים לשינויים בחברות התעופה והשייט עד מועד הכרטוס מיסים באנייה נכונים ל- 1.1.19 וכפופים לשינויים שיקבעו על ידי חברת הספנות טיסות: טיסות סדירות וטיסות פנים טיפים: טיפים לנותני השירותים בחו"ל הדרכה: מדריך מנוסה מצוות מדריכי טיולי דיסקברי המומחה לאזור כלכלה: פנסיון מלא בשייט

המחיר אינו כולל

ויזות: ארה"ב/קנדה ביטוח נסיעה רפואי ומטען דמי סבלות תוספת למיסים ודלק ( בטיסות ובשייט ) שיהיו עד יום היציאה ויקבעו על ידי חברות התעופה והשייט לאחר 01.1.2019 ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל' סבלות טיפים לצוות האוניה אוניה ולמדריך הישראלי תוספת ליחיד בחדר:

הערות

הפלגה מפנקת באניית הפאר NORWEGIAN DAWN, ומיטב האתרים בקנדה וארה"ב. החבילה כוללת סיורי חוף מלאים ומיוחדים לקבוצה בכל האתרים בהם תעגון האנייה, כולל ביקורים בארמונות ופארקים.

טיסות


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקור באתרים ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים וללוח הטיסות.
הטיסות הינן באותו מטוס, אולם עשויות לכלול עצירה אחת בדרך לזמן קצר, מפאת נהלי והסכמי טיסות ו/או נהלי ביטחון.
חברת השיט ורב החובל של האוניה שומרים על הזכות לפעול על פי שיקול דעתם הבלעדי לסטות מהמסלול המקורי, לפסוח על נמלים, לבקר בנמלים נוספים או להחליף אוניה או נמל באחר/ת . שינויים במסלולים מיועדים להגן על האינטרסים ובטיחות של הנוסעים.
נשים בהריון אינן מורשות להפליג אם ביום ההפלגה או במהלכו יכנסו לשבוע ה 24 להריונן. כל אישה בהריון חייבת בתצהיר מהרופא שהיא ועוברה במצב בריאותי תקין וכשיר להפלגה. כמו כן, בתצהיר חובה לציין את תאריך הלידה הצפוי.
דמי ביטול
*שימו לב לדמי הביטול המופיעים בפרק התנאים כלליים באתר דיסקברי.
* מומלץ לרכוש ביטוח כנגד ביטול בהזמנת הטיול.
מטען וכבודה:
משקל מאושר ללא תוספת מחיר: 1 מזוודה מקסימום משקל 20 ק"ג לאדם בטיסות פנים יש תשלום נוסף בהתאם לתקנות חברת התעופה.
התשלום יתבצע בחו"ל, בעת הבידוק לטיסה הרלוונטית , ישירות לחברת התעופה ( נתון לשינויים בהתאם לחריגות במשקל במידה ויהיו כאלו.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום.
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, הכולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ לבטח בביטוח הכולל כיסוי לביטוח טיול מסיבה רפואית מיום ההרשמה וכן לבטח בביטוח המתאים לתכנית הטיול, הכול בהתאם לתנאי הביטוח של דיסקברי. ביטוח כזה ניתן לעשות באמצעות דיסקברי או באמצעות סוכני ביטוח.
*במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים.
הערה חשובה!
לגבי חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד היציאה לטיול.
הבהרה
ככלל, הנכם יוצאים לטיול מאורגן. אמנם מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה, אולם מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.