טיול מאורגן לוייטנאם צפון ודרום | סוכות 10.10 | 11/12 ימים 9 לילות

11/12 ימים 9 לילות

אתרים ואטרקציות

האנוי:
מוזיליאום הו צ'י מין, פגודת העמוד, מקדש הספרות, בית הסוהר "הואה לו".
מוזיאון ההסטוריה הצבאית של וייטנאם- Quan Thanh Temple, מופע פולקלור - תאטרון בובות המים.
סאפה:
כפר קאט קאט, שווקי המיעוטים המפורסמים, עלייה ברכבל להר פאנסיפאן, היכרות עם שבטים מקומיים.
נין-בין:
כפר הקרמיקה באט טראנג, ביקור במקדשי שושלת דין, "האלונג ביי שעל היבשה".
האלונג ביי:
שייט מפנק בנוף קסום וביקור במערת הנטיפים סונג סוט (Sung sut) ולאורך רציף טואן צ'או (Tuan Chau Wharf).
הו צ'י מין (סייגון):
מנהרות קו-צ'י (Cu Chi), אולם הוועד, ארמון האיחוד, בניין הדואר המרכזי, קתדרלת נוטרדאם, שוק Ben thanh.
מקונג דלתא:
יום טיול בדלתא של המקונג וביקור בשוק הצף.

למה דיסקברי?

טיול לצפון ולדרום וייטנאם של 'דיסקברי' הוא טיול מאורגן למדינה מאוד מיוחדת, בעלת היסטוריה עשירה, תרבות מעניינת ונופים מרהיבים. דיסקברי טיול עולמי מוציאה מדי שנה מגוון טיולים מאורגנים לוייטנאם, ומציעה למטיילים חוויה מיוחדת במינה שכוללת ביקור במקומות המרכזיים והאטרקטיביים ביותר: האנוי, האלונג ביי, סאפה, נין בין והו צ'י מין.

טיול לצפון ולדרום וייטנאם כולל: 

  • אוטובוס לסאפה במקום רכבת לילה (ייחודי לדיסקברי)
  • מופע פולקלור - תאטרון בובות המים
  • נין בין - "האלונג ביי שעל היבשה" 
  • האנוי: מוזיאון ההיסטוריה הצבאית של וייטנאם
  • האלונג ביי: אחד משבעת הפלאים של עולם הטבע
  • הו צ'י מין (סייגון): מנהרות קו-צ'י (Cu Chi)
  • חצי פנסיון
ימים עשירים ומלאים – ללא ימים חופשיים!
ללא סיורי בחירה בתוספת תשלום (אופשונלס)
מדריך מנוסה ומקצועי

 

 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 10/10/2019
חזרה: 20/10/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 2,790
תוקף המבצע: 15.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $2890
הנחות לילדים: 100$ לילד עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות:

המסלול

מעודכן ל 8.9.19

יום 1 | 10.10 | חמישי תל אביב - האנוי

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לוייטנאם דרך יעד ביניים.

יום 2 | 11.10 | שישי האנוי

Good Morning Vietnam! (קלישאתי, אבל נכון...). עם נחיתתנו נערוך סיור מקיף בהאנוי, בירת וייטנאם שנמצאת על גדות הנהר האדום ופירושה, באופן לא מפתיע, הוא "העיר בעיקול הנהר". זוהי עיר נפלאה עם אווירה של מושבה צרפתית, בנייניה מרשימים ביופיים וחלקם בנויים בסגנון קולוניאליסטי בכיסוי טיח צהוב. בתחילת סיורנו נבקר במאוזולאום של מייסד האומה הו צ'י מין (Ho Chi Minh Mausoleum). הו צ'י מין הוא דמות מיתולוגית בהיסטוריה של וייטנאם, אבי האומה הוייטנאמית המודרנית. בשנות הארבעים נלחם הו צ'י מין נגד הכיבוש היפני, לאחר מכן בשנות החמישים נגד הכיבוש הצרפתי ובשנות השישים הוא נלחם נגד דרום וייטנאם וארה"ב. הו צ'י מין חלם תמיד על איחוד וייטנאם תחת דגל קומוניסטי. הוא מת ב-1969, מספר שנים לפני שאוחדה המדינה בזכות ניצחון הצפון שהוא היה מנהיגו וסמלו. נסייר בגן ארמון השלטון ובמגוריו הצנועים של מייסד האומה, לאחר מכן נראה את הפגודה המיוחדת הניצבת על עמוד אחד (One Pillar Pagoda) שהוקמה בשנת 1049 על ידי המלך לי-טאי, אחד מהאתרים האייקונים ביותר של וייטנאם. נתרשם ממקדש הספרות (Temple Of Literature), אולי האוניברסיטה העתיקה בעולם - כאן ניכרת ההשפעה התרבותית של סין שגובלת עם וייטנאם ואף שלטה כאן במשך מאות שנים. נבקר במוזיאון מלחמת וייטנאם (The Vietnam Military Museum) או "מוזיאון הניצחון" כפי שמכונה על ידי המקומיים, שם נחזה בצלקות המלחמה של מדינת וייטנאם שעם השנים נהיו לאטרקציה תיירותית מבוקשת. בהמשך אנו נגיע אל מקדש השוכן על שפת אגם, לתוכו הופל מטוסו של ג'ון מקיין בתקופת המלחמה. חציו השני של היום יוקדש עבור הנופים ההרריים והאגמים הרבים של העיר. בהאנוי שוכנים מספר אגמים שמשרים אווירה פסטורלית קסומה. מתוך מכלול אגמים תכולים וצלולים שפזורים בעיר, אחד מהם, מצליח להתעלות ביופיו על כולם - אגם הואן קיאם (Hoan Kiem) הממוקם במרכז העיר. זהו אגם שבמרכזו נמצא אי ועליו שוכן מקדש 'נגוק סון' (Ngoc Son), לתוכו אנו ניכנס דרך גשר עץ אדום שחוצה את האגם. מדובר באחת מפינות החמד הנפלאות שקיימות בוייטנאם. לאחר שספגנו את התרבות המקומית וחקרנו את ההיסטוריה שלה, אקורד הסיום שלנו ליום הסיור המרתק בהאנוי יהיה - "תאטרון בובות המים" - מופע פולקלור וייטנאמי אמנותי ועתיק שנים, שמתאר את החיים בשדות האורז המוצפים מים. עם סיום יום טיולנו הראשון, נחזור למלוננו לארוחת ערב. לינה בהאנוי.

יום 3 | 12.10 | שבת נין-בין - האנוי

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בכפר הציורי 'באט טראנג' השוכן כ-15 ק"מ מהאנוי. כפר זה נחשב כמרכז ראשון במעלה ליצור כלי קרמיקה ופורצלן בעלי סגנון ועיצוב ייחודיים שזכו למוניטין רב והפכו, בעיקר בשנים האחרונות, למבוקשים ברחבי העולם. נסייר בכפר ונתחקה אחר תהליך הייצור של הקרמיקה. שם נוכל להתרשם מהאמנים (בעיקר הנשים) המציירים ביד אומן על הכלים בטרם אלו נכנסים לתנור הלוהט. נשוטט גם בשוק המרכזי והשוקק של הכפר כמו גם במזח שעל גדת הנהר האדום ממנו מעמיסים הפועלים על סירות את כלי הקרמיקה והפורצלן, בדרכם לחנויות רבות ושונות ברחבי הארץ והעולם. לאחר מכן, ניסע למחוז "נין בין" הידוע בכינויו "האלונג ביי שעל היבשה". אזור זה מלא בתצורות של סלעי גיר עצומים הבולטים מבין שדות האורז ומזכירים במראם את הסלעים המזדקרים מהים במפרץ האלונג. בדרך למקום, נעצור לביקור במקדשים המרשימים של שושלות דין ו-לי שהוקמו במאה ה-11, נהרסו ונבנו לאחר מכן בשנית ב-1696. המקדש הוקדש למלך דין טיין הואנג, המייסד של שושלת דין שהגיע ממשפחת איכרים והתגלה כמנהיג צבאי מחונן. על פי המיתולוגיה הווייטנאמית, הגיע דין טיין הואנג לכס המלוכה לאחר שהביס 12 מתחרים שטענו אף הם לכתר. לאחר שהצליח לעשות זאת, הפך לשליט יחידי, שאיחד את וייטנאם לראשונה תחת שלטון אחד. כשנסיים את ביקורנו במקדשים, ניסע אל העיירה "טאם קוק" (שלושת המערות) שם נשוט על הנהר הגדול באזור, עליו ממוקמות שלוש מערות נטיפים נדירות ביופיין. לאחר הטיול המהנה שלנו בנין-בין, נעשה דרכנו חזרה להאנוי. המעוניינים יוכלו לצאת בתחבורה ציבורית ולחוות את סצנת חיי הלילה התוססת של הבירה הוייטנאמית. לינה בהאנוי.

יום 4 | 13.10 | ראשון האנוי - סאפה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע באוטובוס ממוזג שייקח אותנו בדרך פתלתלה והררית אל עבר סאפה – עיר יפהפייה והררית הנחשבת לאחת מערי הטבע והתרבות הבולטות בוייטנאם. סאפה שוכנת במחוז לאו-צ'אי בגובה של 1500 מטרים מעל לפני הים (שימו לב, בחלק מהחברות לנים ברכבת לילה בתאים עם 4 נוסעים). במחוז לאו צ'אי נחזה ביופיו של עמק מונג הואה המוקף בהרים וסביבו מפלי מים קטנים המשמשים להשקיית טרסות האורז שבעמק. וייטנאם ידועה בשל הקשת האתנית הרחבה שבה ובמגוון התרבותי של תושביה. אחת הדרכים היותר מהנות שיאפשרו לנו להתוודע לכל אותן תרבויות מרתקות ושונות היא דרך ביקור בשווקים הצבעוניים של סאפה. סיורנו בסאפה יחל עם ביקור בשווקי המיעוטים שם נחווה את ההוויי הכה ייחודי של השבטים, נאזין בסקרנות לשפתם המתגלגלת בדיקציה שונה, נחזה בתלבושות מסורתיות ונתפעל ממלאכות היד האותנטיות המוצעות למכירה. השווקים בסאפה יציגו בפנינו נוף אנושי מקסים ואווירה עליזה ותוססת. אחת לשבוע נפתחים השווקים ומציעים מבחר מוצרים מקומיים שלא ניתן להשיג באזורים אחרים. ביקור מסוג זה מיועד לכל גיל, במיוחד עבור 'ציידי התמונות' שבינינו אשר מחפשים ללכוד את התמונות האותנטיות ביותר. בשעות אחר הצהריים לאחר שייסגרו השווקים, נעפיל אל ההר הגבוה בוייטנאם - הר פאנסיפאן המתנשא לגובה של 3143 מטרים. תחילה נגיע למרגלות ההר ומשם נעלה באמצעות רכבל הישר אל פסגת הר פאנסיפאן, ממנה נשקף נוף מרהיב על העמק המתפרש אל האופק. בשעות הערב נהנה מזמן חופשי בעיר לבילויים ולקניות. לינה בסאפה.

יום 5 | 14.10 | שני סאפה - האנוי

יום הטיול הנוסף שלנו באזור סאפה הירוק והפורה יפתח עם ביקור בכפר קאט קאט. באזור זה, הגבוה והקשה להגעה ולתנועה, התפתחו להם 54 שבטים בעלי מראה, שפה, מנהגים ואורח חיים שונים אלה מאלה - שבטים כמו המונג השחור, הזאי הירוק, הזאו השחור, הזאו האדום, פרח המונג, התאי השחור והסאפו. סאפה ועמק המונג הואה משמשים כמקום מפגש בין השבטים ובין עצמם ובין השבטים האחרים, מקום בו הם מנהלים חיי מסחר עשירים. ואכן לצדי הדרך נמצאים דוכנים רבים המוכרים מכל הבא ליד ואף דוכני מזון המגישים תה, פירות ודברי מתיקה. בכפר קאט קאט נתוודע לאורח חייהם של השבטים ונבלה בחיק הטבע הקסום והשופע טרסות אורז, שדות מוריקים ומפלי מים. בהמשך נצפה על תחנת הכוח המיוחדת והעתיקה שנבנתה על ידי הצרפתים במאה ה-20. בשעות אחה"צ נעשה דרכנו בחזרה להאנוי, לא לפני שנעצור במהלך הנסיעה כדי לצפות במעבר הגבול בין סין לוייטנאם. כשנגיע חזרה לבירת וייטנאם נאכל ארוחת ערב במלוננו. לינה בהאנוי

יום 6 | 15.10 | שלישי האנוי - האלונג ביי

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לחוות במשך יומיים שלמים את מפרץ האלונג ביי, המשתרע משפך הנהר האדום ומזרחה, לאורך חופי מפרץ טונקין. מפרץ האלונג ביי הוא ללא ספק אחד מאוצרות הטבע הקסומים ביותר בדרום מזרח אסיה. עם הגיענו להאלונג ביי, נתענג על יופיו הכפרי ונתרשם משדות האורז הפזורים סביב. בשעות הצהריים נגיע אל רציף טואן צ'או (Tuan Chau Wharf), נקבל תדרוך קצר ולאחר מכן נעלה על אוניה שתיקח אותנו לשייט חווייתי על מי המפרץ. נגיע אל האי "סוי סים" (soi sim), שם יהיה זמן לשחות בים ולנוח על החוף המרגיע ואפילו לטפס עד החלק העליון של האי כדי לצפות בנוף המתפרש אל האופק של מפרץ האלונג ביי. לעת ערב נעגון במפרץ, נאכל ארוחת ערב ונלון באוניה.

יום 7 | 16.10 | רביעי האלונג ביי – האנוי

עם שחר ניתן לחזות בזריחה עוצרת הנשימה של מפרץ האלונג ביי. גם היום ימשיך איתנו הקסם של המפרץ בעוד נחליף את הספינה הגדולה בקיאקים ובסירות עץ קטנות יותר, בהן נשוט אל ליבה של מערת לואון. לאחר מכן נבקר במערה היפה ביותר של מפרץ האלונג ביי - "סונג סוט", (sung sot). כבר בכניסה אל המערה המרתקת רואים את הנטיפים והזקיפים היפהפים אשר מעטרים אותה. נחזור לסירה ונמשיך בשייט על המפרץ כאשר נעבור בסמוך לכפר דייגים ציורי. בהמשך היום, נשוט עם ספינתנו בחזרה אל הנמל ונצפה בתהליך הכנת האוכל על הסיפון ולאחר מכן נהנה מארוחת צהריים. נרד מהספינה במרינה של טוואן צ'או ונעשה דרכנו חזרה להאנוי. עם חזרתנו לעיר הבירה ניסע להתרשם מ"המוזיאון האתנולוגי של וייטנאם" אשר מבליט ביצירותיו את היסטוריית כל 54 הקבוצות האתניות המזוהות עם וייטנאם. בסיום הערב, נחזור למלוננו בעיר. לינה בהאנוי.

יום 8 | 17.10 | חמישי האנוי - הו צ'י מין (סייגון)

היום נעתיק את טיולנו לדרום וייטנאם. לאחר ארוחת הבוקר נצא לנמל התעופה של האנוי ומשם נמריא אל העיר הו צ'י מין (סייגון) - בירת דרום וייטנאם, עד לאיחוד הרשמי והמוכר בעקבות תבוסת צבא הדרום ב – 1975. העיר מונה למעלה מ-10 מיליון תושבים והיא המרכז הפיננסי והעסקי של הארץ המתפתחת במהירות רבה. הו צ'י מין מתאפיינת בסגנונות בנייה רבים מהתקופה הצרפתית והאמריקאית. בעיר שווקים מקומיים ססגוניים וציוריים, לצד מרכזי קניות ובתי כלבו מודרניים שלא היו מביישים ערים רבות במערב. לאחר ההגעה, נצא לביקור מעניין בעיר הסינית ששמרה על צביונה הסיני האותנטי יותר מאשר בסין עצמה. נבקר בבית הממשל, ממנו התנהלה המלחמה כנגד כוחות הויאטקונג וצפון וייטנאם. נבקר בבניין עתיק שבכניסתו מוצב הטנק אשר פרץ את שעריו, באקט שהיווה למעשה את האות לסיום המלחמה. מהגג של אותו בניין המריא ההליקופטר שהבריח את הנשיא אל נושאת מטוסים אמריקאית אשר עגנה מול חופי העיר. בהמשך נבקר במוזיאון המלחמה, בקתדרלה נוטרדאם הקתולית שנבנתה בידי הצרפתים בשנת 1880 והפכה לכור ההיתוך הרוחני והתרבותי של הנוכחות הצרפתית במזרח. נצפה באולם הוועד ובסניף הדואר המרכזי שעוצב על ידי גוסטב אייפל בסגנון אירופאי מסורתי. מאוחר יותר יהיה גם זמן לקניות בשוק Ben thanh המפורסם - שוק מקורה ענק שמרגיש כמו עיר בפני עצמה. בשוק נשוטט בין הדוכנים המגוונים ונוכל לרכוש מזכרות ומתנות ליקירינו בארץ. בסיום היום נגיע למלוננו בעיר. לינה בהו צ'י מין.

יום 9 | 18.10 | שישי מקונג דלתא

היום השני שלנו בהו צ'י-מין יחל עם ביקור ב"מיי טאו" (My Tho) – ליבו של דלתת המקונג המפורסם שמוקף שדות אורז עצומים ובנופים ירוקים. דלתת המקונג (או בכינויו "נהר תשעת הדרקונים") הוכרז בשנת 1997 כ"אוצר ביולוגי של הטבע". זהו מקום משכנם של לא פחות מ-1000 מינים שונים של בעלי חיים, אזור פשוט מרתק ששאב אליו תרבויות מכל העולם כדי לחזות בכפרים צפים על נהרות וביצות. נבקר בפגודה (vinh trang) ונעצור ליד נהר הטיאן גיאנג (Tien Giang). נשוט בנהר המקונג אל האי פיניקס (Phoenix Island) שם באמצעות עבודת יד מייצרים ממתקים מקוקוס, אנו נזכה לטעום מהממתקים האקזוטיים הללו ואף נקנח במופעי מוזיקה חיה. ניסע על עגלת סוסים לבית מקומי טיפוסי כדי לטעום תה דבש תוצרת בית. נמשיך בשייט על גבי סירות קטנות דרך התעלות ונוכל להתרשם מחיי היומיום של התושבים. במהלך השייט, נעצור באחד הכפרים לצורך הליכה משחררת ב'אי הצבים' (Turtle Island). בסיום היום נחזור למלוננו בהו צ'י מין לארוחת ערב וללינה.

יום 10 | 19.10 | שבת מנהרות קו-צ'י – האנוי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למנהרות קו-צ'י (Cu Chi) - קומפלקס היסטורי מדהים של מנהרות תת קרקעיות אשר שימשו את לוחמי הצפון במהלך מלחמת וייטנאם. אזור קו-צ'י היה אחד ממוקדי הלחימה הבולטים במלחמה. המנהרות נפרשות לאורך של לא פחות מ -200 ק"מ עם סניפים רבים המחוברים למסתור תת קרקעי, מקלטים ולמנהרות נוספות - יחדיו הם מהווים עיר תת-קרקעית בפני עצמה. במהלך הסיור במנהרות נוכל ללמוד על החיים של הוייטקונג ואופי הלוחמה באזור קו-צ'י. נחזה באזורי המגורים, מרכזי הפיקוד ושלל המלכודות היצירתיות שנטמנו עבור החיילים האמריקאים. נוכל לזחול בתוך המנהרות האלה ולחוש על בשרנו את צורת הלחימה הויאטקונגית, בחוויה מטלטלת וריאליסטית ביותר של ימי המלחמה הגדולה. לאחר שנסיים את סיורנו במנהרות קו-צ'י ניסע לשדה התעופה ונמריא להאנוי. כשננחת נצא לחוות את חיי הלילה התוססים של האנוי בפעם האחרונה לפני חזרתנו ארצה ביום למחרת. לינה בהאנוי.

יום 11/12 | 20/21.10 | ראשון האנוי - טיסה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לנמל התעופה של האנוי ונמריא לכיוון ישראל - ננחת בנתב"ג ביום ה-11 בלילה או ביום ה-12 לפנות בוקר. תם ונשלם טיולנו לוייטנאם - חוזרים הביתה עם מתנות, מזכרות וחוויות בלתי נשכחות!

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול. מיסי נמל והיטל בטחון (מיסי נמל נוספים יגבו בחו"ל). בתי מלון מדרגה ראשונה ותיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. חצי פנסיון. סיורים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול. אוטובוס מתאים לתיירים בהתאם לרמה המקומית המקובלת בוייטנאם ובקמבודיה. תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי). מלווה קבוצה ישראלי בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל' סבלות תוספת ליחיד בחדר $790 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם על מחיר הטיול. במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול. המחיר אינו כולל ויזה ואשרות כניסה למדינות הנ"ל.

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתם), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול. 

 HANOI - Chalcedony Hotel   *4

SAPA - Sapa Leqend Hotel&Spa  * 4

HALONG - Royal Lotus Hotel   *4

הערות

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום.
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון
יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
דרושות אשרות כניסה לוייטנאם, לשם כך יש להעביר צילום דרכון למשרדנו עד 14 ימי עבודה טרם היציאה. תשלום במזומן ע"י הנוסע עבור האשרה לוייטנאם 25$ ולקמבודיה 25$. יש להצטייד ב-4 תמונות דרכון.
מס נמל ביציאה מקמבודיה כ- 25$ לנוסע, ישולם במזומן ע"י הנוסע.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

טיסות

10.10.19-20.10.19

הלוך: 10.10 

המראה בשעה 7:50, נחיתה בשעה 12:00 במוסקבה.

המראה בשעה 19:10, נחיתה בשעה 8:25 בהאנוי.

חזור: 20.10 

המראה בשעה 10:45, נחיתה בשעה 17:05 במוסקבה.

המראה בשעה 18:25, נחיתה בשעה 22:40 בתל אביב.

 

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.