טיול כשר לתאילנד לשומרי מסורת | 13/14 ימים

13/14 ימים 11 לילות

אתרים ואטרקציות

בנגקוק:
רובע ה "קאו סאן", ארמון המלך, בודהא מזהב
צ'אנג ראי:
ביקור במקדש הלבן, , ביקור בשבט ההרים ובשבט ארוכות הצוואר
ביקור במקדש וואט פארטאס דוי סוטפ לאחר טיפוס באמצעות רכבל
צ'אנג מאי:
ביקור בשמורת המאה טאנג + שייט ברפסודות במבוק וביקור בכפרי האומנים + אתר המעיינות החמים + מופע פולקלור של שבטי הגבעות בסגנון קנטוק
ביקור בחוות פילים במאה-טאנג
שייט במבו בנהר
ביקור בחוות הסחלבים והפרפרים
שמורת הטבע דוי אינטנון
ביקור במקדש "דוי סוטפ"
עיירת החוף פטאיה, פארק נונג נוש

למה דיסקברי?

  • חצי פנסיון - ארוחות כשרות
  • הדרכה מקצועית צמודה
  • ימי טיול מלאים
  • אוטובוס תיירים ברמה טובה
  • טיולי שייט חווייתיים
  • ביקורים בשווקים
  • ביקור במקדשים ואתרים חשובים
  • ביקור שמורות טבע, חופים מרהיבים ועוד

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | יום ד' | תל אביב - בנגקוק

נתאסף בשדה התעופה לטיסה אל בנגקוק בירת תאילנד. בנגקוק היא אחת הערים הגדולות והמרתקות באסיה (למעלה מתשעה מיליון תושבים), נקראת גם "עיר הזהב", בגלל ריבוי המקדשים שגגות הפגודות שלהם צבועות בצבע זהב שהוא הצבע השולט בבודהיזם, העיר שוקקת חיים כל שעות היממה ומהווה מטבח רחוב אחד גדול על המדרכות ובכיכרות, שפועל כל שעות היום והלילה. זה גם אחד ממאפייני העיר המרתקת הזו. בנגקוק משלבת בין תצורה מסורתית בודהיסטית על גדות התעלות, לבין עיר מערבית מודרנית עם מרכזי קניות ענקיים וחדישים: אלפי "טוקטוק" (אופנוע, ריקשה ,טקסי) ורכבת עילית מפותחת ונוחה. לאחר הנחיתה העברה למלון.

יום 2 | יום ה' | קנצ'נבורי - הגשר על נהר קוואי

הבוקר ניסע לראות ולחוות את הסיפור המרתק של מלחמת העולם השנייה. נגיע אל העיירה קנצ'נבורי על גדות הנהר קוואי. הכוחות היפניים שנכחו בתאילנד בשיתוף פעולה עם המלך דאז, ריכזו את השבויים של בעלות הברית שנפלו בשבי בהונג קונג ובפיליפינים במחנות עבודה, שנועדו לסלול מסילת ברזל מבנגקוק אל ראנגון שבבורמה. המחנה שהתפרסם בסרט "הגשר על נהר קוואי" היה בעיר קאנצנבורי, נבקר במוזיאון מחנה השבויים, באתר הגשר שהופצץ בידי בעלות הברית עם השלמתו. נבקר גם בבית הקברות הענקי והמטופח שמתוחזק בידי ממשלות בעלות הברית.

יום 3 | יום ו' | סיור בעיר

נצא לסיור מודרך ב "עיר הזהב" הנקראת כך בגלל צריחי הזהב של המקדשים, נבקר במתחם ארמון המלך וננראה את הארכיטקטורה המיוחדת לתאילנד כאשר הבניינים מצופים באבני החן של תאילנד טבי רובי בצבע אדום איזמרגד יהלומים וזהב. נמשיך לראות את בודהא מזהב, פסל בודהא במשקל שלושה וחצי טון של זהב טהור שנוצק בבירתה העתיקה של תאילנד לפני כ 300 שנה ונתגלה רק לאחרונה, נקיים שייט מעניין בתעלות העיר ונהר הצ'או פראייה , נתרשם מהחיים על גדות התעלות, רבים מתושבי העיר חיים על גדות התעלות. בתום הסיור המהנה נחזור למלון להכנות לקראת שבת.

יום 4| יום שבת

ום מנוחה ניתן לראות את חיי התושבים בטיול מהנה בסביבות המלון.

יום 5 | יום א' | צ'אנג ראי

הבוקר נצא בטיסה אל צפון תאילנד - העיר צ'אנג ראי. העיר יושבת על גדות נהר הקוק והיא משמשת מרכז לשבטי המיעוטים הססגוניים שחיים בצפון תאילנד. לאחר הנחיתה נצא לבקר את אחד משבטי הגבעות - שבט "ארוכות הצוואר". עוד מגיל הילדות עונדות נשות השבט טבעות כבדות על צווארן, כדי להאריך את הצוואר כאלמנט של יופי נשי. נטייל בכפר, נראה את צורת המגורים, את התלבושת הססגונית ומלאכות היד שמייצרות נשות השבט. בתום הביקור , נבקר במקדש הלבן מבנה חדיש בארכיטקטורה חדשנית עשוי כולו שיש לבן ובין הדמויות המגולפות בו גם ה"ביטלס" ואחרים נמשיך דרך שדות אורז ונגיע אל בירת הצפון ציאנג מאי ללינה.

יום 6 | יום ב' | צ'אנג מאי - כפר הפילים במאה-טאנג - מקדש דואי סוטפ

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשמורת יער באזור הגבעות שמחוץ לעיר מאה טאנג - מחנה הפילים. הפילים שבעבר עבדו ביערות, מפגינים כאן את יכולותיהם בגרירת בולי עץ ענקיים, בבנייה באמצעות קורות עץ. הפילים גם ישחקו בכדור רגל ויציירו על פיסות בד ענקיות. נראה את רחצת הפילים במי הנהר. בג'ונגל ובנהר. לאחר מכן נצא לשייט בנהר על גבי רפסודות במבוק בתוך הג'ונגל. בתום הביקור בכפר הפילים נגיע אל חוות הסחלבים. הסחלב הוא הפרח הלאומי של תאילנד שגדל בטבע על העצים בג'ונגל. בחווה עוסקים בפיתוח זנים וצבעים מגוונים וביקור כאן הוא חגיגה לעיניים. בחווה גם תצוגה מרהיבה של פרפרים בצבעים נדירים. אחרי הפסקת הצהרים נצא לביקור מרתק באחד המרכזים הקדושים לבודהיזם התאילנדי, מקדש דואי סוטפ. המקדש בראש הר, שממנו נשקף נוף מרשים של כל העמק ואזור ההרים עד לבורמה השכנה. נעלה ברכבל אל המקדש ונתרשם ממאות המאמינים שמקיימים כאן פולחנים במשך כל שעות היום. נחזור אל בית המלון. בערב נצא לחוויה תאילנדית - מופע פולקלור של שבטי הגבעות.

יום 7 | יום ג' | צ'אנג מאי כפר האומנויות

הבוקר נצא לביקור מעניין בכפר האומנויות, תושבי תאילנד בעיקר במחוזות הצפון מצטיינים בניצול יפהפה של חומרי הגלם הטבעיים שהארץ משופעת בהם ליצירת עבודות יד בתחומים רבים הן לקישוט לתכשיטים, ריהוט כלי בית בדי משי ומזכרות .נבקר במפעלים המעניינים האלו גילוף בעץ התיק האיכותי והייחודי לתאילנד ובורמה, גילוף רהיטים וכלי בית מרהיבים ביופים, נמשיך לעבר מפעל משי ונלמד את תהליך גידול תולעת המשי והפקת חוטי המשי ואריגתם לבדים מרהיבים ביופים, נברא במפעל לעיבוד אבני החן שמופקים מאדמת תאילנד, אבי רובי, איזמרגד, זהב וכסף, כל אלו מעובדים לתכשיטים בעיצובים מיוחדים, נראה כיצד מעבדים מקליפת עץ יריעות לשמשיות צבעוניות ומעוטרות בציורים מרהיבים. נמשיך את היום בסיור מרתק בספארי של ציאנג מאי כאן נוכל לראות את הנמר הסיאתי פילים בטבע קופים ובעלי כנף, את היות נסיים בביקור במרכז הקניות הגדול ביותר בצפון, אירפורט סנטר.

יום 8 | יום ד' | שמורת דוי אינטאנון

הבוקר נצא ברכבי שטח אל אחת משמורות הטבע היפות של תאילנד, אזור הררי הגבוה ביותר בתאילנד, יערות ומפלי מים, שני מקדשים יפהפיים על רקע הנוף ההררי אחד מוקדש למלך והשני למלכה, נבקר בחווה לגידול פרחים כאמצעי פרנסה לתושבים שהתפרסמו כאן מגידול אופיום , אחד הפרויקטים של משפחת המלוכה הוא הסבה של גידול האופיום לגידולי פרחים ליצוא , נצא לטיול רגלי אל אחד המפלים היפים של השמורה, בתום הביקור נחזור אל בית המלון.

יום 9 | יום ה' | פטאיה

נצא בטיסת בוקר אל שדה התעופה בבנגקוק ממנו נמשיך בנסיעה לעבר עיר החוף פטאיה שבמפרץ תאילנד, העיר פטאיה היא עיר נופש בינלאומית מצטיינת בחופי רחצה טרופיים, פעילות חוף מגוונת, כמו אופנועי ים מצנחים איים במפרץ מרכזי קניות ומדרחוב תוסס, לאחר ההגעה נצא עם מלווה הקבוצה אל הטיילת הסואנת והמדרחוב.

יום 10 | יום ו' | פארק נונג נוש

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בפארק נונג נוש. הפארק מרכז צמחייה מכל רחבי אסיה, נטייל בגן קקטוסים מיוחד במינו, נמשיך למופע מרתק שיתאר בפנינו את החיים בתאילנד בריקודים ותלבושות, נצפה גם בטקס מקומי, אחרי ההצגה נצפה גם במופע פילים מעניין, בתום הביקור נחזור למלון לקראת שבת.

יום 11 | יום שבת | פטאיה

מנוחת שבת, ניתן לטייל לאורך שפת הים שוקקת פעילות ימית.

יום 12 | יום א' | בנגקוק תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה בת כשלוש שעות לעבר בנגקוק, ככל שיאפשר הזמן עד למועד הטיסה נשלים קניות וניפרד מהעיר המרתקת הזו.

יום 13 | יום ב' | נחיתה בתל אביב

תם ונשלם עוד טיול מוצלח של דיסקברי טיול עולמי.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות העברות מיסי נמל והיטל ביטחון בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים כלכלה: חצי פנסיון – ארוחות כשרות אוטובוס מתאים מדריך צמוד מטעם חברת דיסקברי

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.3.2017 ועד למועד הכרטוס ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד דמי סבלות: במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

הערות

הטיול בליווי מדריך דובר עברית מקצועי ומנוסה - מומחה לאזור, מטעם חברת דיסקברי.  
מסלול הטיול מותאם במיוחד לשומרי מסורת ללא נסיעות בשבת + ארוחות כשרות לאורך כל הטיול!!!!

מידע כללי

ועדי הטיסות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חיסונים - בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול.
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון
יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.