טיול מאורגן כולל שייט באוסטרליה וניו זילנד | 17 לילות באונית הפאר NORWEGIAN JEWEL

18 ימים 17 לילות

אתרים ואטרקציות

אוניה: NORWEGIAN JEWEL
כמי שהעניקה את שמה לסדרה שלמה של אוניות בצי של נורוויג'אן, NORWEGIAN JEWEL (סדרת JEWEL) יש הכל. 15 ברים ומועדוני לילה, ספא ומכון יופי מפנקים עם מגוון טיפולים חדשנים, 15 מסעדות המציעות מאכלים מיפן, אטליה, ברזיל, צרפת ובידור ברמה עולמית. באו לעלות לסיפון וליהנות מחופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה בהפלגה בלטי נשכחת באוסטרליה וניו זילנד
פרטים על מפרט האוניה:
שנת בניה: 2005
שופצה: 2014
משקל: 93,502 טון
מס' נוסעים: 2376
אורך: 965 רגל
רוחב: 125 רגל

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 תל אביב - הונג קונג

נטוס בטיסת קתאי פסיפיק להונג קונג.

יום 2 הונג קונג

הגעה להונג קונג בשעות הבוקר המוקדמות. עיר קוסמופוליטי הכוללת אינספור אפשרויות מסעירות עם תערובת של מסורת סינית ותרבות מערבית. ניהנה מסיור בעיר ונבקר באתריה המפורסמים. לינה במלון.

יום 3 הונג קונג - אוקלנד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסניור נוסף בעיר. בשעות הצהריים נצא לשדה התעופה ונטוס לאוקלנד בירת ניו זילנד המרתקת

יום 4 אוקלנד, ניו זילנד | לינה במלון

יום 5 נמל: אוקלנד ניו זילנד | עלייה לאוניה | הפלגה 18:00

יום 6 נמל: טאורנגה, ניו זילנד | עגינה 08:30 הפלגה 15:45

יום 7 נמל: נאפייר, ניו זילנד | עגינה 08:00 הפלגה 16:00

יום 8 נמל: מרלבורו, פיקטון, ניו זילנד | עגינה 08:00 הפלגה 18:00

יום 9 נמל: אקארואה, ניו זילנד | עגינה 08:00 הפלגה 18:00

יום 10 נמל: וולינגטון, ניו זילנד | עגינה 08:00 הפלגה 16:00

יום 11 נמל: דנדין, ניו זילנד | עגינה 12:00 הפלגה 20:00

יום 12 הפלגה בדאסקי סאונד, ניו זילנד הפלגה דאוטפול סאונד, ניו זילנד הפלגה במילפורד סאונד, ניו זילנד

יום 13 הפלגה בלב ים

יום 14 הפלגה בלב ים

יום 15 נמל: סידני, אוסטרליה

יום 16 נמל: סידני, אוסטרליה | סיום הפלגה | לינה במלון

יום 17 סידני, אוסטרליה - הונג קונג - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה ונטוס דרך הונג קונג לארץ. נחיתה צפויה בבוקר של 24.12

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.