טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה | טיסה במסוק מעל קרחון | 28/29 ימים

28/29 ימים 27 לילות

אתרים ואטרקציות

אל חצי הכדור הדרומי: טיול של פעם בחיים!
טבע בתולי ופראי, חופי זהב, הרי געש, גייזרים ומעיינות חמים: ברוכים הבאים לאוסטרליה וניו זילנד - שתי מדינות מרתקות שמושכות אליהן עשרות אלפי מטיילים מידי שנה. בטיול זה נשלב בין מסלולי הליכה בטבע וביקורים בשמורות טבע נדירות - מהיפות בעולם, לבין ביקורים בערים המרכזיות. נתוודע אל תרבויות רחוקות ובלתי מוכרות ונכיר מקרוב את מולדת האבוריג'ינים באוסטרליה ואת ארצם של המאורים בניו זילנד. מסלול מעודכן ומשופר!
תכנית מקיפה, עם מיטב האתרים בניו זילנד ואוסטרליה, כולל אתרים שלא תמצאו אצל חברות אחרות
סיור בהונג קונג בדרך לניו זילנד (ככל שיאפשר זמן הטיסה)
מדריך מקצועי
אוטובוס צמוד
חצי פנסיון באוסטרליה ובניו זילנד
טיסה במסוק מעל קרחון פרנץ ג'וזף
ללא אופשונאלים
מחירי מבצע לנרשמים בהרשמה מוקדמת!
הונג קונג / סינגפור
נקיים סיור בהונג קונג ככל שיאפשר מועד הטיסה לאוקלנד (בחלק מהטיולים תהיה עצירה בסינגפור).
ניו זילנד
אוקלנד - תצפית מהר הגעש עדן, ביקור באי ההיסטורי דוונפורט, מגדל העיר, ביקור במוזיאון המלחמה, אקוואריום של אוקלנד, תצפית ממגדל אוקלנד.
מערת וואיטומו, שייט בנהר תת- קרקעי שבו נצפה על תולעים זוהרים, מרכז המבקרים המיוחד.
רוטורואה - ביקור ב 'ארץ הגייזרים' וטבילה במעיינות החמים, מופע פולקלור וארוחה מאורית טיפוסית, שמורת הרי הגעש, רחצה בספא פולינזי , ביקור באגרדום – תצוגת כבשים וכלבי רועים
וולינגטון - מוזיאון טה פאפא, הגנים הבוטניים, ביקור בפרלמנט של ניו זילנד, שייט לפיקטון.
נלסון - ביקור בשמורת החוף "אייבל טסמן", ביקור באי טונגה לצפייה על מושבת אריות ים.
קייקורה – מרכז היונקים הימיים החשוב של ניו זילנד, ביקור במושבת כלבי ים, צפייה בדולפינים מזנקים, לווייתנים מלהיבים ועוד.
קרייסטצ'רץ' – חציית האלפיים הניו זילנדים, מעבר בארתור פאס, סיור בשמורת הקרחון "
החוף המערבי – העפלה אל מעבר ההרים היפה "האסט", ביקור ב"עולם הפאזל", העפלה ברכבל על פסגת הר בוב.
קווינסטאון – טיול אל מיצרי מילפורד, שייט בפיורד המקומי, נסיעה לאורך אגם וואקאטיפו, סיור באינברקרגיל ובלאף, העיירות הדרומיות ביותר באי.
האי סטיוארט – שייט וסיור באי, תצפיות על בעלי חיים וצמחים נדירים בניו זילנד.
חצי האי אוטגו – ביקור במרכז המבקרים אתר הקינון של היסעור.
אוסטרליה
סידני - האקוואריום של סידני, בית האופרה, ההרים הכחולים, ביקור בצוקים הגבוהים, חווית החיות אוסטרליות - פדרייל, ביקור בסלע מונומנט שלושת אחיות.
אולורו – אתר הסלע האדום ומושבות האבורג'ינים.
קיירנס - שייט לשונית האלמוגים הגדולה – יום של חוויית צלילה
מלבורן – סיור בגנים המרהיבים של העיר, שוק ויקטוריה, ביקור בהר דנדנונג, הפלגה אל אי פיליפ ותצפית על מצעד הפינגווין הכחול.
קורנדה – נסיעה ברכבת עתיקה והעפלה ברכבל מהארוכים בעולם.

למה דיסקברי?

טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה עם דיסקברי טיולי עולמי, כולל בתוכו את המיטב שיש לניו זילנד ואוסטרליה להציע. בטיול תראו טבע פראי ועוצר נשימה, תיהנו מהדרכה צמודה של מדריך מקצועי ומנוסה, תטיילו בנוף אורבני לצד שמורות טבע נדירות. הטיול בניו זילנד כולל טיסה בהליקופטר (ייחודי לדיסקברי!) עליה לתצפית בהר געש באוקלנד, ביקור בארץ הגייזרים וטבילה במעיינות חמים ברוטורואה, ביקור בקייקורה במושבת כלבי ים, ביקור בקרייסטצ'רץ', שייט במושבת הקרחון ועוד. נטייל גם באוסטרליה בעריה המרכזיות סידני ומלבורן ונבקר בחוות החיות האוסטרליות. בנוסף, נטייל גם בסינגפור או בהונג קונג, תלוי במסלול הטיסה וטיול. 

טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה כולל:

  • טיסה במסוק מעל קרחון בניו זילנד (מתנה מדיסקברי).
  • יום סיור בהונג קונג או סינגפור בתחילת הטיול (תלוי במסלול הטיול).
  • חצי פנסיון בניו זילנד ובאוסטרליה (רק בדיסקברי – כלול במחיר).
  • שייט וסיור לאי סטיוארט בניו זילנד.
  • שייט לצפייה בדולפינים ולווייתנים קטלניים חצי האי אוטגו.
  • ביקור בשבטי המאורים בניו זילנד ואצל אבוריג'ינים באוסטרליה.
  • שייט אל מחסום האלמוגים מול חופי אוסטרליה! בשייט נהנה משחייה, נצלול עם שנורקלים, נאכיל דגים, נבקר בתצפית תת ימית בריף האלמוגים ולסיום ארוחת בופה מפנקת.

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

מעודכן נכון ל - 10.3.19

יום 1-2 | תל אביב – אירופה - הונג קונג / סינגפור (בחלק מהטיולים תהיה עצירה בסינגפור).

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא דרך יעד באירופה להונג קונג. לאחר הנחיתה נקיים סיור במושבה הבריטית לשעבר שחזרה להיות חלק מסין ב- 1997. כיום מנוהלת המושבה לשעבר באזור מנהלי נפרד של סין. נעלה לתצפית על העיר והנמל מפסגת וויקטוריה. נעבור במרכז הפיננסי ובאזורי המסחר הסואנים של העיר.

יום 3-4 | הונג קונג - אוקלנד

הבוקר נטוס לאוקלנד. לאחר הנחיתה ניסע למלון. למחרת נצא לטיול באוקלנד - "עיר המפרשים" שנמצאת בניו זילנד - העיר הפולינזית הגדולה בעולם. בין היתר, נעצור לתצפית מרהיבה מהר עדן - גבעה געשית המתנשאת מעל העיר. מראש הגבעה נוכל לערוך תצפית של 360 מעלות על אוקלנד והסביבה. כמו כן נוכל לצפות על חופי הים והמפרצים המדהימים שבאזור - כולל על אזור הנמל בו נערכות תחרויות מפרשיות לעיתים קרובות. בהמשך הסיור נערוך סיור במרכז העיר, נעבור בגשר אוקלנד לתצפית מהר ויקטוריה, נבקר בפארקים המפורסמים של העיר ונחווה את החוויה העירונית הניו זילנדית בשלווה. בערב נצא במעבורת ציבורית ונבקר באי ההיסטורי דוונפורט, ממנו נצפה על העיר. במהלך הסיור נעלה למגדל העיר - המבנה הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי.

יום 5 | אוקלנד - מערת וואיטומו - רוטורואה

לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור מעניין במוזיאון ההיסטוריה והמלחמה. המוזיאון מציג את העבר העשיר של ניו זילנד מימי הגירת המאורים אליה ועד מלחמות העולם, כולל ההגירה של הפולינזים לניו זילנד, הכול באמצעות פריטים ומוצגים ייחודים. לאחר מכן נבקר במרכז חקר הקוטב הדרומי - שם נוכל לחזות במגוון מרשים של יצורים ימיים האופייניים לאזור. נצא לביקור מרתק במערות וואיטומו - מערות שהתגלו כבר במאה ה-19 ומהוות אטרקציה תיירותית. כמו כן, נשוט בנהר תת קרקעי, שם אפשר לצפות בתולעים המאירות לאורכו של הנהר התת-קרקעי . כמו כן, נבקר במרכז המבקרים המיוחד ונלמד על הביולוגיה המיוחדת של יצורים אלה, החיים רק בניו זילנד. עם סיום סיורנו כאן, נמשיך בנסיעה לרוטורואה, המכונה "בירת החגורה התרמית" - על היותה יושבת בלב האזור הגעשי, במרכז האי הצפוני על שפת אגם רוטורואה, המוקף ירוק והרי געש שונים. רוטורואה היא מרכז התרבות והמורשת המאורית, במרכז נוכל ללמוד על תרבות הילידים של ניו זילנד ונלמד על אופי התרבות והחקלאות של המאורים במשך מאות שנים. בערב, לאחר התארגנות במלון נצא לחוויית רחצה בספא פולינזי. זה הזמן לנוח ולהירגע קצת לקראת המשך הטיול.

יום 6 | רוטורואה – שייט בלוע של הר געש (שייט ייחודי) ביקור באגרודום, ערב פולקלור מאורי

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באגרודום, חוות כבשים, שם נלמד על מגוון מיני הכבשים ומומחיות הגוזזים המקומיים וכלבי הרועים שלהם. כידוע ניו זילנד משופעת בכבשים, שנחשבים לענף החקלאות מספר אחד שלה. לידע כללי: בניו זילנד יש למעלה מ - 19 סוגי כבשים ואת כולם נזכה לראות כאן. בהמשך, נצא ללמוד על תרבות המאורים, תושביה המקוריים של ניו זילנד ומורשתם. לשם כך, נבקר במרכז המאורי טה פויה ונכיר את האמנות המסורתית לבוש, מאכלים ועוד. לאחר מכן נסייר בעמק הטרמאלי פקרווהרווה, בו נראה פעילות געשית של מעיינות בוץ מבעבעים, נצפה על מעינות הקשת ונחזה בגייזר המפורסם פוהוטו. בהמשך היום, נבקר בעמק הגעשי של שמורת וויאמנגו, "המים השחורים", כמו כן נשוט באגם שנוצר בלועו של הר געש, במשך למעלה משעה וחצי על מנת לחוות את החוויה במלואה. בערב נצא לאירוח בכפר מאורי, שם נחזה במופע מאורי מסורתי וארוחת ערב בסגנון האנגי, העשויה מאוכל מאודה המבושל מתחת לאדמה בטכניקת בישול ייחודית.

יום 7 | טאופו - וולינגטון – מפלי הוקה – פארק לאומי טונגרירו (המקום בו צולמה סדרת הסרטים "שר הטבעות")

אחרי ארוחת בוקר ניסע לכיוון טאופו - העיירה הציורית השוכנת לחופי אגם טאופו, הגדול באגמי ניו זילנד (619 קמ"ר!). האגם נוצר מאחת ההתפרצויות הגדולות בהיסטוריה. בדרכנו לשם נבקר במפלי הוקה השוצפים וכן בתחנת כוח הפועלת בעזרת קיטור הפורץ מהאדמה. משם נמשיך בכביש מתפתל אל הפארק הלאומי טונגרירו שבלב רמה געשית - המכוסה יערות גשם ומוקפת בשלושה הרי געש גבוהים. הפארק הלאומי מוגדר אתר מורשת עולמית בזכות תופעות טבע מיוחדות שבו ובזכות המורשת התרבותית הייחודית של תושבי המקום. בשמורה זכתה לפופולאריות רבה בעקבות הקרנת סדרת הסרטים הפופולארית "שר הטבעות" שצולמו במקום. נערוך סיור רגלי קצר בשמורה ונצפה אל הפסגה המושלגת של הר רואפהו שצורתה כצורת חרוט. בשעות אחר הצהרים ניסע לעיר וולינגטון.

יום 8 | וולינגטון – פיקטון - נלסון

הבוקר נתחיל את ביקורינו בעיר וולינגטון בירת ניו זילנד. נסייר בגנים הבוטניים של העיר, נבקר במוזיאון טה פאפה המפורסם, המציג את מיטב חפצי האמנות המאורית והקולוניאלית בעץ, עצם ואבנים טובות. לאחר מכן נערוך סיור פנורמי בעיר, במהלכו נעלה לתצפית מהר ויקטוריה לתצפית של 360 מעלות על העיר ומפרציה. נבקר בבניין הפרלמנט של ניו זילנד, שם נלמד על שיטת המשטר במדינה. משם נגיע אל המזח של וולינגטון לשוט במיצר שבין האיים, המשופע בנוף מדהים לעיירה פיקטון, אשר באי הדרומי. עם הגיענו, ניסע בכביש מפותל העובר ביערות ויקבים ציוריים עד לעיר נלסון, שם נלון הלילה. הידעתם? וולינגטון, בירת ניו זילנד היא עיר מרהיבה השוכנת בקצה הדרומי של האי הצפוני. זוהי עיר נפלאה עם ארכיטקטורה מעניינת, חיי לילה תוססים וסצנה תרבותית מפותחת – מדי חודש מתקיימים בוולינגטון פסטיבלים מעניינים ואירועי תרבות עדכניים. בנוסף להיותה בירת התרבות של ניו זילנד, מציעה העיר בילויים לכל כיס, מסעדות טובות במחירים שפויים וקניות בלי הפסקה.

יום 9 | שמורת איבל טסמן - נלסון – שיט אל השמורה וצפייה באריות ים

הבוקר נצא לאחד מאתרי הטבע היפים בטיול - השמורה הימית איבל טסמן, הנקראת על שמו של האדם הלבן הראשון שהגיע לאי. השמורה משתרעת על פני מפרצים ואיים, העשויים מסלעי גרניט מחודדים, מכוסים בצמחייה עשירה ומשתלבים בצורה נהדרת עם צבע החולות הזהוב וים הטורקיז של מפרץ טסמן. השמורה מלאה במבחר ייחודי של ירק ובעלי חיים. מהעיירה הציורית קאיטריטרי, נשוט לאורך החופים המרהיבים אל וואנטאהוטי שבלב השמורה ומשם אל האי טונגה שבשמורה, בו נוכל לצפות מקרוב על מושבת אריות הים הנמצאת על האי. נערוך סיור רגלי מהיער עד לחוף בארק, הנודע גם הוא ביופיו המיוחד. אם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בדרך בחיות ים נדירות. עם סיום הסיור בשעות אחר הצהרים, ניסע לקיאקורה ללינה.

יום 10 | קייקורה - קרייסטצ'ירץ' – שייט לצפייה בדולפינים וליוותנים קטלנים

הבוקר ניסע דרומה, דרך אזור הכרמים הגדול ביותר בניו זילנד אל קייקורה - מרכז היונקים הימיים, פה נוכל ליהנות ממי ים עשירים בחומרים מזינים ובדגה המושכת כמות אדירה של יצורים ימיים. נבקר במקום במושבת כלבי ים ונשוט לצפייה בדולפינים המזנקים, לווייתנים קטלניים, דובי ים ודולפיני הקטור. המראה המרהיב של המקום יישאר אתכם זמן רב. בתום השייט נצא בנסיעה דרומה לעיר קרייסטצ'רץ'. (השייט בדיסקברי כלול במחיר הטיול!)

יום 11 | קרייסטצ'רץ' - מעבר ארתור- פונקייקי - הוקיטיקה - פרנץ ג'וזף – טיסה במסוק מעל קרחון (בלעדי לדיסקברי!!!) (הטיסה תלויה במזג האוויר)

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל לנוע מערבה אל פנים האי הדרומי. בדרכנו נחצה את שרשרת האלפים הניו זילנדים בדרך נופית מרשימה ומפותלת, בה נוכל להבחין כל העת בשינוי הצמחייה וסוגי בעלי החיים. בדרך נעצור לתצפיות על רכס ההרים האדיר החוצה את האי הדרומי לאורכו. נעבור באחד המעברים הנופיים היפים - ארתור פאס. בדרכנו נעצור לביקור מרתק וטיול רגלי קצר בסלעי הפנקייק- תופעה גיאולוגית מיוחדת באזור זה, המשלבת מפגש בין מצוקי סלע ענקיים וגלי הים הטסמני. משם נמשיך בדרכנו כשאנו עוברים בעיירה הוקיטיקה - מרכז עיבוד אבן הירקן המקומית. בחלקו השני של היום, נמשיך בנסיעה דרומה דרך עיירות החוף המערבי, עד שנגיע לקרחון פרנץ ג'וזף – קרחון הררי, ייחודי במיקומו הקרוב מאוד לים. שם נצא לסיור רגלי אל חזית הקרחון היפה. כשתראו את הקרחון תתפלאו לגלות מה צבעו. בסמוך אליו נמצא קרחון פוקס. במידה ומזג האוויר יאפשר נמריא מעל קרחון פוקס במסוק. הלינה תהיה באזור הקרחון. שימו לב! הטיסה במסוק, מתנה מחברת דיסקברי לנוסעים. הידעתם? קרחון פרנץ ג'וזף מתפרש לאורך 12 ק"מ והוא נמצא בסמוך לקרחון אחר - "קרחון פוקס". אם אתם מגיעים לקרחון, מוזמנים לטפס עליו או לבחור מסלול בסביבתו. אתם יכולים גם להגיע לפארק הלאומי ווסטלנד שנמצא בסמוך לשני הקרחונים.

יום 12 | החוף המערבי - מעבר ההרים "האסט" – וואנקה - רכבל להר בוב – קווינסטאון – ביקור ב"עולם הפאזל"

היום נמשיך בנסיעה לאורך החוף ונשלב מספר מסלולי הליכה מרתקים באזור הגבול בין החוף לבין יערות הגשם המרשימים, הגולשים לעיתים עד קו החוף. לאחר מכן נעלה אל מעבר ההרים היפה "האסט" ולאחר שנחצה אותו ונעצור לתצפית, נעבור בעיירה מאקרורה - שם נצפה על מפל הנהר ווילקין. לאחר מכן נגיע לוואנקה השוכנת לחופו הדרומי של אגם וואנקה הציורי. בהגיענו לאזור, נבקר ב"עולם הפאזל", בו נוכל ללמוד על "אשליות אופטיות" וכן ליהנות מ"עולם הפירות והירקות" בקרומוול. מכאן נמשיך אל קווינסטאון, שנחשבת לאחת הערים היפות בעולם, ומחר נגלה למה. בשעות הערב נעפיל ברכבל לפסגת הר בוב לתצפית מרשימה על העיר וסביבתה, הסיור כולל ארוחת ערב.

יום 13 | קווינסטאון - מיצרי מילפורד - ארץ הפיורדים – שייט בפיורד מילפורד (מרתק!!!)

היום לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול מרתק למצרי מילפורד, אליהם נגיע דרך כביש מילפורד היפהפה המתפתל בין אגמי מראה, מנהרה חצובה בסלע ויערות אשור. בדרך נערוך מספר תצפיות וכאשר נגיע אל הכפר מילפורד נשוט ממנו בפיורד מילפורד החודר ליבשה לעומק 22 קילומטר בין מפלי ענק, פסגות קרחוניות, צמחייה עשירה וחיות ים. זהו חלק משמורת הפיורדים של ניו זילנד - השמורה הגדולה ביותר במדינה המשתרעת על שטח ענק ובתולי של 12,500 קמ"ר. במהלך השייט נצפה אל פסגת מיטרה, המתרוממת ישירות מן הים לגובה של 1700 מטר! בתום יום מרתק זה נשוב לקווינסטאון ללינה בעיר. הידעתם? קווינסטאון נחשבת לבירת תיירות האקסטרים: כאן ניתן לקפוץ באנג'י, לצאת לצניחה חופשית, לעשות סקי בחורף ולצאת לטרק בהרים. למי שאוהב ספורט ימי מומלץ לנסות סקי מים, שייט, שחייה וחתירה.

יום 14 | קווינסטאון – וואקטיפו – ארוטאון - אינברקרגיל - כפר קארוואה (בו מתקיימת קפיצת הבנג'י המפורסמת)

את היום נתחיל בסיור מרתק בעיר קווינסטאון ובסביבותיה. תחילה נבקר בעיר כורי הזהב ההיסטורית ארו טאון, לאחר מכן בנהר התלול קאראוואה, בו מתקיימת קפיצת הבנג'י המפורסמת. בהמשך ניסע לאורכו של אגם וואקאטיפו המפותל והארוך, באגמי ניו זילנד והשלישי בשטחו (291 קמ"ר). זו ימה ידועה בנופיה הציוריים ובעושר הטבע שבה. המקום נחשב לבירת הכבשים בניו זילנד. עם סיום הסיור שלנו, נמשיך בנסיעתנו לעיירה אינברקרגיל - העיר הדרומית ביותר באי הדרומי (למעט העיירה הקטנה בלאף). נערוך סיור בעיירה ציורית זאת ולאחר מכן נגיע למלוננו ללינה.

יום 15 | אינברקרגיל - האי סטיוארט (גן עדן לבעלי חיים ימיים יונקים ועופות כגון הקיווי), האי אלבה "הזוהר הדרומי"

הבוקר ניסע לעיירה בלאף, הדרומית ביותר בניו זילנד ואחת העיירות דרומיות בכדור הארץ. שם נעלה על מעבורת ונשוט לאי סטיוארט - האי השלישי בגודלו ניו זילנד, הנמצא כ - 30 קילומטר דרומה. האי נחשב גן עדן לבעלי חיים ימיים, יונקים ועופות אותם נראה במהלך השייט אל האי ובזמן שהותנו עליו. עם הגעתנו נערוך סיור בכפר שעל האי, לאחר מכן נמשיך בסיור מודרך לאי השכן אלבה, שבשל בידודו ניתן לראות בו בעלי חיים וצמחים נדירים וכאלה שנעלמו מנופי ניו זילנד. בין השאר נראה כאן את הקיווי (העוף הלאומי של ניו זילנד), תוכים ובעלי כנף נוספים. בתום סיורנו, נשוב בשייט ליבשה ומשם בחזרה למלוננו באינברקרגיל. הידעתם? באי סטיוארט חיים פחות מ-500 תושבים למרות שהוא האי השלישי בגודלו בניו זילנד. רובו מכוסה צמחייה עבה והוא שייך לפארק הלאומי ראקיאורה. מהאי ניתן לצפות בתופעת הזוהר הדרומי, ומכאן גם גם שמו של האי "שמיים זוהרים"

יום 16 | אינברקרגיל - דונדין

הבוקר נצא בנסיעה לדונידן שבחופה המזרחי של ניו זילנד דרך כביש הקטלינס שבדרום האי הדרומי. בדרך נעצור במספר נקודות תצפית. כמו כן נסייר ביערות החוף השוממים והמבודדים ובהם היער המאובן החבוי בין גלי הים. נערוך תצפית מגדלור ו "נקודת הגבי" (nugget point) - אזור פראי בו צוקי החוף מזדקרים מתוך המים ובעלי חיים רבים מוצאים כאן מסתור בין הגומחות שבסלעים. בהמשך יומנו, נמשיך בנסיעה עד הגיענו לעיירה דונדין, בה נערוך סיור במהלכו נראה את הקתדרלה העירונית, האוניברסיטה, תחנת הרכבת המפורסמת, רחוב בולדווין התלול בעולם והגנים הבוטניים.

יום 17 | חצי האי אוטגו – מושבת קינון "האלבטרוס" – מוארקי – אומרו – טומארו - קרייסטצ'ירץ'

הבוקר ניסע לחצי האי אוטאגו, בו נמצא אתר הקינון של ה"יסעור" הוא ה"אלבטרוס" – העוף גדול בעולם. שם נקבל הסבר על אורח חייו במרכז המבקרים שבמקום. בדרכנו נעצור בחוף מוארקי בשביל לצפות בתופעת טבע ייחודית מסתורית, תצורות האבן המעוגלות והמשונות שיצר הטבע. משם ניסע לעיירה ההיסטורית "אומרו", בה נסייר רגלית בין מבני מרכז העיירה הייחודיים שנבנו בסגנון יווני-רומי, מאבן גיר צהובה מקומית. בשעות הערב נגיע לקרייסטצ'רץ' ונערוך סיור פנורמי באתרי העיר המרכזיים, כמו האוניברסיטה המקומית, יער ריקרטון, הגנים הבוטניים, מוזיאונים מקומיים ועוד. בתום הסיור שלנו ניסע לעיר קרייסטצ'ירץ' - העיר השנייה בגודלה בניו זילנד. העיר נהרסה בעברה ברעידת אדמה ועד היום היא עוברת תהליכים של שיפוץ מסיבי בשביל להחזיר אותה לתהילתה. נלון בקרייסטצ'רץ'.

יום 18 | קרייסטצ'רץ' – אוקלנד- סידני

היום נטוס מקרייסטצ'רץ' לאוקלנד ומשם סידני - עיר מהיפות בעולם. עם הגענו לעיר נערוך סיור פנורמי בדרכנו למלון. כך נעשה היכרות ראשונה עם העיר, אשר שימשה במאה ה – 18 ו ה- 19 כמחנה אסירים של האימפריה הבריטית וצמחה מאז להיות כאמור, לדעת רבים, העיר היפה בעולם.

יום 19 | סידני

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בו נראה מקרוב את בית האופרה המפורסם בעולם - "בניין המפרשים" (בימים של מופעים לא ניתן להיכנס לתוך בניין האופרה). נבקר ב "רוקס" – בית הסוהר לפושעים בריטים, שהובאו לכאן מרחבי האימפריה, נראה את גשר המפרץ המפורסם הנישא מעל מפרץ סידני, נעבור בגנים הבוטניים ונראה את ספסל האבן של אשת המושל מקגאייר, עליו ישבה דומעת בגעגועיה לאנגליה תוך כדי שהיא מלשינה על הספנים הגונבים סחורה מאניות המסחר. בהמשך טיולנו נראה את הצוקים הגבוהים ואת חוף הרחצה היפה בונדיי ביץ'. אחר הצהריים נעשה סיור נוסף בעיר והפעם בספינה במימי מפרץ סידני. את יומנו נסיים בביקור באקווריום הגדול של העיר, המשופע בדגים וחיות ים שונות.

יום 20 | סידני - ההרים הכחולים – חוות חיות אוסטרליות, אקו פוינט

הבוקר נצא לביקור ב "הרים הכחולים" מצפון לסידני - שמורת טבע שקיבלה מעמד של אתר מורשת עולמית בזכות יופייה המרהיב. שם נבקר בחוות חיות אוסטרליות – פדרייל (FEATHERDALE WILDLIFE PAR), בה נוכל לצפות בחיות אוסטרליות ייחודיות כמו, קואלות, קנגורו וומבטיים ועוד. חוות החיות החלה את דרכה כבית חולים ווטרינרי וכיום היא אחת המקומות הפופולריים ביותר באוסטרליה. בחווה תוכלו להצטלם עם Cuddly Koala, ללטף ולהאכיל חיות שונות, רק בזהירות. משם נלך אל אקו-פוינט בו נצפה על "שלושת האחיות" - סלע מונומנט ייחודי ומרתק ביופיו. במקום נשמע את ההיסטוריה ואת הסיפור של סלע זה. לאחר מכן נרד ברכבת מכרות לפתח מכרת פחם ישן ונחלוף מעל העמק העמוק ברכבל. בערב נצא לבלות ב "דרלינג הרבור" - אזור בילויים מוביל בסידני.

יום 21 | אולורו - איירס רוק - הסלע האדום הקדוש לאבוריג'ינים

אחרי ארוחת הבוקר, נטוס למרכז אוסטרליה אל אולורו - "איירס רוק", שם מצוי הסלע הקדוש לאבורג'ינים, סלע שמושך אחריו פולקלור מקומי ייחודי. בסלע נגלה מעיינות נסתרים במקום ונראה תופעות טבע מרהיבות. האזור הנקרא בפי המקומיים "קאטה ג'וטה" (האולגאס) - הינו שמורת טבע ענקית מדברית, בה נוכל לבצע צילומי טבע מרהיבים ותצפיות מיוחדות. נסייר רגלית בקניונים שבמקום, כולל קניון וואלפה ונהנה ממפגש עם צמחייה מיוחדת. בערב, עם שקיעת השמש מעל הסלע הקדוש, נצפה כיצד מחליף הסלע את צבעו תחת קרני השמש השוקעת.

יום 22 | אולורו – קיירנס

הבוקר נשכים מוקדם בשביל לצפות בזריחה על גבי הסלע האדום. כמו בשקיעה, גם בזריחה יחליף הסלע את צבעיו לאורם של קרני השמש. לאחר ארוחת בוקר, נצא למרכז התרבות האבוריג'יני, כדי ללמוד על אורח חייהם במדבר, על תרבותם, אמונותיהם ואומנותם. נשמע סיפורים מבני המקום ועל ההיסטוריה של הילידים האוסטרלים. לאחר מכן נטוס אל קיירנס - עיר נופש צפונית שמצויה באזור הטרופי של אוסטרליה. בדרך למלון שלנו נערוך סיור פנורמי. במהלך הסיור נוכל לראות את החופים של קיירנס, הטיילת הארוכה בעיר, ואת המלונות החדשים וההיסטוריים של העיר.

יום 23 | קיירנס – קורנדה, כפר אבורג'יני

לאחר ארוחת בוקר מפנקת, נעלה אל אזור קורנדה באמצעות רכבת עתיקה, אשר שימשה בעבר את אנשי המכרות והתיירים שבאו בעקבותיהם. במקום נראה את ההתיישבות הראשונה של כורי "אופל" על ההר, נטייל בין אמני עבודות יד ונוכל לרכוש עבודות מקומיות. את הדרך חזרה נעשה עם רכבל - מהארוכים ביותר בעולם, מעל צמרות עצים, עמק נהר הברון ומפלי מים מרהיבים. עם ירידתנו מהרכבל נגיע אל כפר תרבות אבורג'יני הצפוניים - נבקר במקום ונצפה בחיי התושבים.

יום 24 | מחסום האלמוגים – שייט וצלילה עם שנורקלים

בבוקר נצא בשייט אל מחסום האלמוגים הענק מול חופי אוסטרליה, מחסום הפרוס לאורך למעלה מ - 2000 ק"מ. את היום נבלה בשחייה, צלילה עם שנורקלים, האכלת דגים, תצפית תת ימית על ריף האלמוגים מסירת זכוכית ולסיום ארוחת בופה מרשימה.

יום 25 | קיירנס –מלבורן

היום נטוס למלבורן. לאחר הגעתנו נערוך סיור פנורמי בעיר.

יום 26 | מלבורן , האי פיליפ (צפייה בפינגווין הכחול הקטן)

מלבורן , העיר השנייה בגודלה באוסטרליה, נבחרה במשך מספר שנים ברציפות בסקר עולמי, לעיר שהחיים בה הם הטובים ביותר בעולם ואין זה מפתיע - זו עיר יפה ומסבירת פנים. את יומנו בעיר נתחיל בסיור במקומות הפופולאריים ביותר. תחילה נבקר בגנים המרהיבים של העיר, בהמשך נבקר בשוק ויקטוריה - שוק מקורה עצום, בו תוכלו לרכוש מתנות ומזכרות ולאכול מאכלים מתרבויות שונות שמרכיבות את אוכלוסיית מלבורן. לאחר מכן נראה את נהר ה"ירה", הזורם לאורך מלבורן וניזון ממי שלגים מהרי הסביבה. בהמשך הסיור נצא אל הרי דנדנונג, שם נבקר ביער ונחזה בתוכים שחיים במקום. כמו כן נבקר בעיירות קטנות ציוריות הנחבאות בתוך חורשות האיקליפטוס. בערב ניסע אל אחת האטרקציות היפות בטיול שלנו - אי פיליפ. באי נחזה במצעד הפינגווין הכחול הקטן החוזר מהים כדי להאכיל את גוזליו. זה מצעד מרהיב שנחשב לאטרקציה שמושכת אליה תיירים רבים המגיעים לאזור.

יום 27 | מלבורן הונג קונג

נצא אל שדה התעופה ונמריא להונג קונג.

יום 28-29 | הונג קונג – תל אביב

נמשיך מהונג קונג לישראל דרך יעד ביניים וננחת בישראל.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול, כולל טיסת ביניים טיסות פנימיות חצי פנסיון באוסטרליה וניו זילנד (ארוחות בוקר ועוד 22 ארוחות נוספות) מדריך ישראלי צמוד מצוות דיסקברי ומדריך מקומי (במקומות המחייבים זאת עלפי חוק) אוטובוס צמוד כניסות לאתרים על פי התוכנית תשר לנותני שירותים שונים בחו"ל (למעט דמי סבלות ותשר למדריך הישראלי) מיסי נמל דלק והיטלי ביטחון (מעודכן ל- 1.1.2019)

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות ביטוח מטען ובטוח רפואי כל מה שלא נכלל בסעיפי "המחיר כולל" דמי סבלות שינויים במיסי נמל דלק והיטל בטחון שיעשו על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.2019 הוצאות אישיות – ביטוח, תרופות וכדומה במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר בניו זילנד: $1280, בניו זילנד ואוסטרליה: $1890 במקרה של לילה נוסף יחויבו הנוסעים ב- $100 נוספים לאדם ללילה הוצאות ויזה לאוסטרליה וניו זילנד

טיסות

19.11-17.12.19

הלוך

המראה ב - 19.11 מתל אביב בשעה 06:00 נחיתה במוסקבה בשעה 11:05
המראה ממוסקבה בשעה 15:10 נחיתה בסינגפור ב20.11 בשעה 06:40
שהות יום בסינגפור.
המראה ב 21.11 מסינגפור בשעה 08:45 נחיתה באוקלנד בשעה 23:35

חזור
המראה ב - 16.12 ממלבורן בשעה 16:40 נחיתה בסינגפור בשעה 21:20
המראה ב - 17.12 מסינגפור בשעה 00:05 נחיתה במוסקבה בשעה 06:10
המראה ממוסקבה בשעה 12:10 נחיתה בתל אביב בשעה 15:25
 
 
7.12.19-24.12.19
 
הלוך
המראה בשעה 14:30, נחיתה בשעה 6:15 בהונג קונג
המראה בשעה 15:20, נחיתה בשעה 7:25 בניוז זילנד
 
חזור
המראה מסידני בשעה 15:45, נחיתה בשעה 21:55 בהונג קונג
המראה בשעה 1:10 ב 24.12.19 מהונג קונג, נחיתה בשעה 6:55 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, ונזק שעלול להיגרם כתוצאה מכך לטיול, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
הערה: התכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). בטיול מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
*ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
*מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
*חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.