טיול לארגנטינה וברזיל - כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו | 19.1 | 13 ימים

13 ימים 10 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונות הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו, שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו.
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, טיסה במסוק מעל מפלי איגוואסו. ייחודי לדיסקברי!
סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור.
האיים הטרופיים:
שיט מהנה, סיור באי כולל ארוחת צהריים.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה,סיור חופים, סיור ב"עיר המלכים" פטרופוליס.

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי, מזמינה אתכם לטיול מרתק בדרום אמריקה, הכולל היכרות עם הערים הגדולות בארגנטינה וברזיל, טיולים ביערות, סיורים בפאבלות, שייט בנהרות, ביקור באי טרופי ועוד. טיול מאורגן לארגנטינה וברזיל כולל הדרכה מקצועית, ערבי פולקלור ושילוב של נופים ושמורת טבע יחד עם סיורים מאורגנים בערים בואנוס אייריס וריו דה ז'נרו - הנותנים הצצה לתרבות הססגונית ושמחת החיים של תושבי המקום.

 הטיול כולל:

*        טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו – ייחודי לדיסקברי!

*        שייט לאיים הטרופיים, שייט מתחת למפלי איגואסו.

*        ערבי פוקלור ארגנטינאי וברזילאי

*        סיור ג'יפים ביער טיג'וקה

*        שייט בנהר 'טיגרה' בבואנוס איירס 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 19/01/2020
חזרה: 31/01/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 3,790
תוקף המבצע: 30.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $4090
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

מעודכן ל 16.9.19

יום 1 | 19.1 | א' תל אביב – בואנוס איירס

ניפגש בשדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס דרך יעד ביניים.

יום 2 + 3 | 20.1 + 21.1 | ב' - ג' בואנוס איירס - יום סיור מלא

לאחר נחיתתנו בשעות הבוקר, נעבור למלוננו בעיר ונצא לסיור מקיף בבואנוס איירס. תחילה נבקר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות" בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו, היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרות ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה בבניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, מכונה גם "פריז של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי מזכירה בהחלט את פריז. היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית וארט-נבו. העיר משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. בסיום יום הסיור נגיע למלוננו בעיר, לינה בבואנוס איירס.

יום 4 | 22.1 | ד' ערבות הפמפס - גואצו ליום אחד

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל ערבות הפמפס ליום גדוש ומלא חוויות. חווית הביקור בארגנטינה אינה שלמה ללא ביקור בערבות הפמפס – ערבות מוריקות ועצומות בגודלן המניבות יבולים חקלאיים עשירים ומגוונים. הפמפס היא גם ארצם של ה"גואצוס"- הבוקרים הארגנטינאים שנוהגים לרעות את עדרי הבקר הגדולים במישורי הפמפס המשופעים בעשב ירוק. באזור זה פזורות חוות גואצוס רבות ומבודדות שבהן חיים הבוקרים הארגנטינאים יחד עם סוסיהם. נסייר באזור ונבקר בחוות גואוצוס אותנטית שם נאכל ארוחת צהריים כמו הבוקרים - אסאדו משובח ומטעמים נוספים. בשעות אחה"צ ניסע חזרה לבואנוס איירס.

יום 5 | 23.1 | ה' טיגרה - "ונציה של דרום אמריקה", שייט בנהר - ערב טנגו עם ארוחת ערב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל טיגרה ומיד נצא לשייט קסום ושליו בדלתא של הנהר בין האיים הרבים הפזורים והרחובות הציוריים של העיירה. יינתן כמובן גם זמן חופשי לשוטטות ולבילוי במתחמי הקניות של המקום. טיגרה היא פרבר מקסים של בואנוס איירס הממוקמת באזור מיוחד במינו המכונה "הדלתא של טיגרה". אזור זה הוא למעשה דלתא ענקית של נהר הפראנה המשתרעת על שטח עצום של 14,400 קמ"ר והיא בין הגדולות בעולם, והיחידה שאינה נשפכת לים או לאוקיאנוס, אלא זורמת אל נהר הריו דה לה פלטה, המפריד בין ארגנטינה לאורוגוואי. זהו אזור מרהיב ביופיו המורכב מעשרות נחלים ותעלות שיוצרים ביניהם מאות איים ואיונים ומעניקים למקום אווירה שלווה וקסומה- מעין ונציה בתולית. האזור המכונה גם "אזור 1000 האיים" הוא אחד מאתרי החובה בכל ביקור בבירה הארגנטינאית. בשעות הערב נצא למסעדה מקומית לארוחה ומופע טנגו.

יום 6 | 24.1 | ו' מפלי איגואסו: הצד הברזילאי - טיסה במסוק מעל המפלים

הבוקר נטוס למפלי איגואסו . לאחר הנחיתה נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח של כ-3 ק"מ. לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). הכינו את המצלמות! לאחר החוויה המסעירה נשוב למלון באיגואסו.

יום 7 | 25.1 | שבת מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים, סכר איטייפו וערב פולקלור ברזילאי "רפאין"

נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עצי עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' (del Diabl) ו - 'סן סימון' (San Simon), כמו גם דרך מפלים קטנים יותר עם שמות חביבים יותר גם כן כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לאחר הביקור נשוב למלון להתרעננות ובערב נצא לחזות במופע פולקלור ברזילאי טיפוסי וססגוני (רפאין) הכולל מוסיקה, תלבושות וכמובן ארוחת ערב עשירה .

יום 8 | 26.1 | א' איגואסו - ריו דה ז'נרו

לאחר ארוחת הבוקר נטוס אל העיר התוססת של ברזיל ובירתה הנצחית, ריו דה ז'נרו. רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוזיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. לאחר הנחיתה נערוך סיור הכרות ראשוני עם העיר: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו הצופה אל העיר מגובה 709 מטר, עליו ממוקם פסלו הענק והמפורסם של ישו. נשקיף על העיר ועל שלל חופיה הציוריים ממעוף הציפור בעמדת תצפית משובבת עין. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון "המרקנה" שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו ולבסוף נצא לחוש שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף קופה קבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחוק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים, והאווירה המיוחדת. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג משהו מאווירת החופים המיוחדת. נבקר גם בשכונת איפנמה המפורסמת ונוכל לזמזם במקצב הבוסה נובה את השיר היפיפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים, "הנערה מאיפנמה". בסיום היום נעשה דרכנו למלוננו בעיר, לינה בריו.

יום 9 | 27.1 | ב' ריו דה ז'נרו - סיור ג'יפים ביער טיג'וקה - רכבל ל"הר הסוכר"

יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נצא לסיור ביער ענק זה, בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נגיע גם לנקודות תצפית יפות על העיר ונלמד על הצמחייה הייחודית שלריו וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. נסיים את היום בטיפוס (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר - "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה. בסיום יום הטיול החוויתי נעשה דרכנו למלוננו בריו.

יום 10| 28.1 | ג' "פטרופוליס" – עיר המלכים

היום ניסע מחוץ לריו ונגיע אל פטרופוליס - בה שכן ארמון הקייץ של הקיסרות ששלטה בברזיל במאה ה-19. עיר זו נחשבה לעיר הקיט של מלכי ברזיל והדרך אליה עוברת בנוף משכר, דרך הרי העוגב הנישאים, שגובהם מעל 2000 מטרים. נבקר באחוזה המלכותית, שהיום משמשת מוזיאון למורשת המונרכיה הברזילאית ,נבקר בכנסייה המלכותית שם קבור המלך דום פדרו השני ובגנים היפהפים שמסביב. נחזור בשעות הערב אל ריו.

יום 11 | 29.1 | ד' שייט באיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 12 | 30.1 | ה' ריו דה ז'נרו – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר, כמובן שנשאיר גם זמן לקניות ומזכרות. בשעות אחה"צ ניסע לשדה התעופה ונטוס דרך מדריד חזרה לת"א.

יום 13 | 31.1 | ו' תל אביב

בשעות הערב ננחת בתל אביב, עמוסי מתנות, חוויות וזיכרונות בלתי נשכחים!

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים: *פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.1.2020. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון ויותר במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי).

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של $50+ תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.1.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: $1250 ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול .

מלונות

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

טיסות

הלוך : 19.1

המראה בשעה 16:00 מנתב"ג, נחיתה ביעד הביניים ציריך בשעה 19:00  

המראה בשעה 22:30 מציריך, נחיתה בבואנוס איירס בשעה 09:00 ביום למחרת.

 

חזור: 30.1

המראה בשעה 19:40 מריו דה ז'נרו, נחיתה בפרנקפורט בשעה 11:00 ביום למחרת.

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05, נחיתה בשעה 19:10 בתל אביב.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.