טיול לברזיל וארגנטינה בקרנבל | 13 ימים | כולל טיול באמזונס, כרטיס ל"מצעד המנצחות" וטיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

13 ימים 10 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האימהות), השכונות הציורית לה בוקה (ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו), שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו, ביקור בפרבר "טיגרה" (כולל שייט), ערבות הפמפס, ביקור בחוות גאוצ'וס.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר, עלייה להר קורקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה, סיור בחופים האקזוטיים של ריו, עליה ברכבל להר הסוכר, כרטיס כניסה למצעד המנצחות – הקרנבל הגדול בריו!
מנאוס:
סיור בעיר בירת חבל האמזונס. שוק 'מרקדו מוניציפל', תאטרון האמזונס, ארמון ריו-נגרו, נמל העיר, ארוחת ערב במסעדה מקומית.
ג'ונגל האמזונס:
סיור בג'ונגל, שייט לדייג פיראנות, שייט לילי בסירות קאנו, טיול ליער הקופים, ביקור במושבת "קבוקלוס" ושייט אל "מפגש הנהרות".
האיים הטרופיים:
שייט מהנה אל האיים הטרופיים וסיור באי כולל ארוחת צהריים
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, פטרופוליס, טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו - ייחודי לדיסקברי! שייט מתחת למפלים, סכר איטאייפו, מופע פולקלור.

למה דיסקברי?

'דיסקברי' מזמינה אתכם לטיול מרתק בדרום אמריקה הכולל היכרות עם בירת ארגנטינה בואנוס איירס, בירת ברזיל ריו דה ז'נרו ובירת האמזונס מנאוס. בטיולנו נבקר בג'ונגל האמזונס ונשוט על הנהר הגדול, נבקר בשמורת איגואסו ונטוס בהליקופטר מעל למפלים, ביקור באי טרופי ועוד. טיול מאורגן לארגנטינה וברזיל כולל הדרכה מקצועית, ערבי פולקלור ושילוב של נופים ושמורת טבע יחד עם סיורים מאורגנים בערים בואנוס אייריס, ריו דה ז'נרו ומנאוס, הנותנים הצצה לתרבות הססגונית ושמחת החיים של תושבי המקום.

הטיול של 'דיסקברי' לדרום אמריקה כולל:

  • גו'נגל האמזונס – שייט נהרות, טיול בג'ונגל, יער הקופים, דייג פיראנות ולינה בלודג'
  • טיסה במסוק מעל מפלי האיגוואסו – ייחודי לדיסקברי!
  • שייט לאיים הטרופיים
  • ערבי פולקלור ארגנטינאי וברזילאי
  • כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו - מתנת דיסקברי!
  • טיול ג'יפים ביער טיג'וקה
  • עלייה ברכבל להר הסוכר
  • שייט על נהר 'טיגרה' 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

מעודכן נכון ל - 5.2.20

יום 1 | ד' תל אביב – בואנוס איירס

ניפגש בנתב"ג ומשם נטוס דרך יעד ביניים לבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, אליה נגיע ביום השני של הטיול בשעות הבוקר.

יום 2 | ה' בואנוס איירס

בשעות הבוקר ננחת בבואנוס איירס ומיד נצא לסיור מקיף באתרים המרכזיים של העיר. בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה מכונה גם "פריז של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי בהחלט מזכירה את פריז - היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה נאו קלאסית משולבת עם סגנון אר-נובו. בבואנוס איירס ישנם פארקים ירוקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. תחילה נבקר בכיכר 'פלאזה דה-מאיו', המקום בו ארגנטינאים מתאספים בהמוניהם בשני מקרים - להפגין במחאה נחרצת או לשמוח בחגיגה צוהלת. שמה השני של כיכר 'פלאזה דה-מאיו' הוא "כיכר האמהות", שם אשר ניתן לכיכר בשל הפגנת האימהות שהתקיימה שם בימי שלטון החונטה הצבאית. אז התאספו בכיכר המוני אמהות כואבות לאחר שילדיהם ויקיריהם "הועלמו" (לא פחות מ-30 אלף אנשים נלקחו בידי המשטר הרודני שרדף את כל מתנגדיו). ההפגנה העצומה של האמהות ב'פלאזה דה-מאיו' היוותה את אחד מהגורמים הבולטים שהביאו להפלת דיקטטורת החונטה. בסמוך לכיכר נצפה על מבני הציבור המרשימים דוגמת ארמון הנשיאות, קתדרלת 'סן מרטין' העתיקה ובניין העירייה. נטייל לאורך "שדרת ה- 9 ביולי", השדרה הרחבה ביותר באמריקה הדרומית (לדעת המקומיים, גם הרחבה ביותר בעולם - יותר מה'שאנז אליזה' בפריז). שמה של השדרה הענקית מסמל את יום העצמאות הארגנטינאי שחל ב-9 ביולי. בשדרת ה-9 ביולי מוצב אובליסק המתנשא לגובה של 64 מטרים שהוקם בשנת 1936, על מנת לציין 400 שנים להיווסדה של העיר. נצפה על "הבית הוורוד" ששימש כמעונם הרשמי ומקום עבודתם של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם. נחלוף ליד בניין הפרלמנט ונתרשם מתאטרון 'קולון' המפואר שנבנה אי שם באמצע המאה ה - 19. נטייל במדרחוב הציורי של העיר הנמצא לאורך המזח ובשעות הערב נחזור אל מלוננו בעיר לארוחת ערב ולינה.

יום 3 | ו' מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים - ערב פולקלור (רפאין)

היום נטוס אל אחד מפלאי תבל - מפלי איגואסו (הצד הארגנטינאי). מדובר באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם כולו, מקום עליו הכריז ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. עם נחיתתנו בשמורת איגואסו נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' ו - 'סן סימון' כמו גם דרך מפלים קטנים יותר כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, (אם ישאר מספיק זמן לכך) אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לעת ערב, נחתום את היום הקסום שלנו במפלי איגואסו עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מרהיב במועדון 'רפאין': נצפה בהופעות ריקודים המייצגות לא פחות מ-8 מדינות שונות (כולם כמובן ברוח הלטינית התוססת) וגם על מופע "גאוצ'ו" אותנטי, נאזין למוזיקה קצבית ונהנה ממגוון מאכלים עצום כמו שרק דרום אמריקה יכולה להציע.

יום 4 | ש' מפלי איגואסו :הצד הברזילאי - טיסה בהליקופטר מעל המפלים

היום נערוך סיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים לאורך של כ-3 ק"מ. אמנם חלקם הגדול של המפלים אכן שוכן בצד הארגנטינאי, יחד עם זאת, הברזילאים יאמרו כי האיכות עולה על הכמות, וכי הנוף אשר נשקף מהצד הברזילאי שלהם הוא מרשים אף יותר. בשטח הברזילאי נמצא Iguacu National Park – הפארק הלאומי עתיר הממדים והפראי יותר. פארק זה ממוקם במרחק של כ- 30 ק”מ מהעיר פוז דו-איגואסו, עיר המארחת מדי שנה כמויות אדירות של תיירים. בהמשך היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת).הכינו את המצלמות! בסיום היום החווייתי נגיע למלוננו שבאזור שמורת איגואסו.

יום 5 | א' ג'ונגל האמזונס

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את ביקורנו בשמורת איגואסו ולאחר מכן נטוס דרך יעד ביניים אל העיר מנאוס, בירת חבל האמזונס הברזילאי והעיר הגדולה ביותר באזור ממנה ניתן להגיע בקלות אל מעמקי הג'ונגל. לאחר הנחיתה נעבור אל הלודג' שיארח אותנו באמזונס. ביקור בדרום אמריקה אינו שלם ללא שהייה בחבל האמזונס והיכרות עם הנהר הגדול ביותר עולם. האמזונס הינו אחד משבעת פלאי הטבע בעולם. מערכת אקולוגית עתיקה, כמעט מיתית, שעושרה ופלאיה לא נותנים לדמיון מנוחה. יותר מ- 1/3 מכל מיני בעלי החיים שתועדו בעולם נמצאים באגן נהר האמזונס, כולל 1/5 מכלל הציפורים עלי אדמות. זהו עולם שלם ומסתורי של יצורים אקזוטיים, שאמאנים מיסטיים ונפלאות הטבע - מגוון בלתי מוגבל של היצירה הגדולה ביותר של אמא אדמה. בימים הקרובים "נחרוש" את ג'ונגל ונהר האמזונס שאורכו נע בין 6,259 ל-6,800 קילומטר שם מצויים כ-1/5 מכלל המים המתוקים שבעולם, בעוד יובליו זורמים בין לא פחות מ-9 מדינות שונות. את הסיור הראשון שלנו באמזונס אנו נערוך בשעות אחר הצהריים כאשר נצא לטיול רגלי לאורך המערכת האקולוגית הייחודית, אל מעמקי הג'ונגל הסבוך והבלתי חדיר שיהפנט אותנו ביופיו ובעוצמתו. נפגוש בטבע פראי אשר רוב חלקיו לא הופרעו בידי האדם - יערות גשם, סוואנות טבעיות ונחלים צלולים - נתענג על המראות המדהימים של הריאה הירוקה הגדולה ונאזין לקולות בעלי החיים האקזוטיים. בסיום יום הטיול הראשון שלנו באמזונס נגיע אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

יום 6 | ב' ג'ונגל האמזונס – יער הקופים – מושבת "קבוקלוס" – דייג פיראנות - שייט לילי בסירות קאנו

הבוקר נשכים לקולם המצייץ של הציפורים והקופים, צליליו הקסומים של הג'ונגל המתעורר לחיים עם שחר. לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרך לטיול אל יער הקופים שבאמזונס ונפגוש במינים הרבים והשונים של קופים מעט שובבים אך ידידותיים ורגילים לנוכחות בני אדם. יער הקופים הוא מרכז לשיקום קופים רבים שחולצו מסוחרים לא חוקיים או מאזורים בברזיל שהוצפו או נשרפו. רבים מהקופים נותרו ללא הוריהם ותלויים כעת בחסדיהם של המטפלים באזור. עם הגעתם מקבלים הקופים טיפול וטרינרי נחוץ וכן זמן להתאקלמות בביתם החדש, זאת לפני ששוחררו בחזרה אל הטבע. ביער הקופים נפגוש במינים אקזוטיים במיוחד הכוללים בין היתר את קוף העכביש, קוף צמרירי, קוף סנאי וקוף קפוצ'ין המפורסם יותר. בהמשך היום נבקר בבתיהם של "הקבוקלוס", התושבים המקומיים באמזונס. "הקבוקלוס" הם בני שבטים מעורבבים של אינדיאנים ולבנים אשר אימצו אורח חיים מיוחד. במהלך הביקור שלנו בבתיהם יזדמן לנו להכיר את המסורות והמנהגים שלהם, נלמד על ההיסטוריה של האמזונס ועל דרכי ההכנה של ארוחת 'קסבה' אותנטית. לאחר מכן נצא למסע דייג פיראנות - הדגים הכי ידועים לשמצה של נהרות המים המתוקים. לאורך השנים "זכו" הפיראנות לפרסום שלילי ותויגו כלהקות דגים טורפי אדם (בעיקר על ידי סרטי האימה של הוליווד), אך תפישה זו רחוקה מהמציאות שכן לא כל סוגי הפיראנות הם טורפים, ובאופן כללי גם נמנעים מלהיכנס למאבק טריטוריאלי עם בן אדם בוגר. היום נשנה את התדמית הקשוחה שהודבקה לפיראנה במסע הדייג שלנו באמזונס, ועם קצת מזל אולי נצליח גם לתפוס פיראנה אחת או שתיים ונבין כי הדג הטורף הזה הוא לא כל כך מאיים כמו שחשבנו, ואף אפילו טעים ביותר. בשעות הלילה נצא לשייט בסירות קאנו לאורך יובלי נהר האמזונס, במהלכו נאזין לקולות הלילה של ג'ונגל האמזונס ונכוון פנסים אל הנהר בתקווה לצפות באחד מהתנינים הרבים שמסתובבים בשעות הלילה.

יום 7 | ג' ג'ונגל האמזונס - "מפגש הנהרות" - סיור במנאוס - ארוחה במסעדה - טיסה לריו דה ז'נרו

היום נצא לשייט בסירות קאנו לאורך יובלי נהר האמזונס, במהלכו נזכה לפגוש מגוון עצום של בעלי חיים אקזוטיים, ביניהם דולפיני הנהר הוורודים, דגי פיראנה, להקות קופים, עצלנים ועוד אינספור מינים שונים ומשונים של בעלי חיים נדירים. נבקר ב"מפגש הנהרות", אזור באמזונס שבו נפגשים מקורות האמזונס, הנהר השחור (Negro) ונהר מדירה (Medira) - שני נהרות אשר מקבילים לאורך כ-70 ק"מ עד שמתמזגים להם יחדיו ויוצרים זרימת מים בגוונים צהובים. בשעות הערב המאוחרות ניפרד מג'ונגל האמזונס ונחזור אל הציוויליזציה עם סיור פנורמי במנאוס, עיר הבירה של חבל האמזונס. תחילה נבקר בנמל הצף של העיר, שם פועלת תעשיית הגומי המקומית והמפורסמת של האזור. נמשיך אל השוק הגדול והמקורה של מנאוס, שוק 'מרקדו מוניציפל', מבנה ענק שנוסד בשנת -1882 ובו המוני דוכנים המציעים המוני פריטים מכל הסוגים – החל מציוד למסעות ג`ונגל, קמח מנדיוקה האינדיאני (שורש שיח מגורד ומיובש) , שקי שעועית ואורז, מנורות נפט, פירות וירקות אקזוטיים, פריטי דת ה'אומבנדה' (הדת האפרו-ברזילאית) והרשימה רק הולכת ומתארכת. לאחר שבחנו את כישורי המיקוח שלנו בשוק הגדול של מנאוס, נבקר בתאטרון המפואר של העיר, "תאטרון האמזונס", מבנה מפואר שהוקם בשנת 1896 בהשראת מיטב התאטראות באירופה של אותם ימים ונהיה לאחת מהאטרקציות הבולטות במנאוס. התאטרון עצמו הוא עדות לעושר המקומי של מנאוס בתקופה בה מיצוי הגומי פרח באזור ותרם לשגשוגה של העיר (טרם הובא לידי שימוש הגומי המלאכותי). לאחר מכן נצפה על ארמון 'ריו-נגרו' המפואר שנבנה בשנת 1900 וכיום הפך למרכז תרבותי שבו תערוכות פתוחות עבור הקהל הרחב. בשעות הערב נסעד במסעדה מקומית ולאחריה ניסע לשדה התעופה של מנאוס ונטוס אל בירתה של ברזיל, ריו דה ז'נרו. עם נחיתתנו בריו נעבור למלוננו בעיר. לינה בריו דה ז'נרו.

יום 8 | ד' ריו דה ז'נרו - הר קורקובדו

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור היכרות ראשוני בריו דה ז'נרו. רק שמה של העיר - ריו , מעורר בדמיוננו אסוציאציות חיוביות של מוזיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים סוחפת ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן, ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ושוקקת חיים עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. במהלך סיורנו נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו, שם נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נבקר במאפיית קולומבו, המאפייה המפורסמת ביותר של ברזיל שנחנכה בשנותיה הראשונות של הרפובליקה הברזילאית, אי שם בשנת 1894. מבחוץ נוכל להתרשם ממבנה המאפייה המעוצב בסגנון ארכיטקטורה פריזאית, ומבפנים, נוכל להכיר לבלוטות הטעם שלנו עולם חדש של טעמים בדמות חטיפים ברזילאים ופורטוגזים מסורתיים. נבקר בכיכר XV, מהכיכרות החשובות ביותר של ריו דה ז'נרו. בכיכר זו נמצא הנמל העתיק של העיר, הארמון הקיסרי ושתי כנסיות יפהפיות. נטייל בחלק המסחרי הישן של העיר המאופיין במרצפות ובתים קולוניאליים מסורתיים בשילוב עם מסעדות וברים מודרניים יותר - שם גם נוכל ליהנות בזמן ה"האפי האוור" ממשקה מרענן לסיום סיור ההיכרות שלנו עם ריו דה ז'נרו. בשעות הערב נגיע למלוננו בריו לארוחת ערב ולינה.

יום 9 | ה' ריו דה ז'נרו - יער טיג'וקה - חוף קופה קבנה וחוף איפנמה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו ובתוכו אוצרות טבע מרהיבים מהם אנחנו נהנה כשנשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה. נעבור בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות, היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. לאחר הביקור ביער טיג'וקה, נצא לחוש רגלית שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר - חוף קופה קבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחקים ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים והאווירה המיוחדת - כל אלו הקנו לחופים של ריו את המוניטין הכה מיוחד ואקזוטי שלהם. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג את אווירת החופים הקסומה ואף נזכה לזמזם במקצב הבוסה-נובה את השיר היפהפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים, "הנערה מאיפנמה". בסיום הערב נגיע למלוננו בעיר, לינה בריו.

יום 10 | ו' שייט לאיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, המעוניינים יוכלו לרחוץ בים, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 11 | ש' ריו דה ז'נרו - אצטדיון מרקנה - קתדרלה - צפייה ב"מצעד המנצחות" של ריו

הבוקר נשלים את סיורנו בריו - נטייל לאורך רחובות העיר ונספוג מהניחוחות והצבעים של ריו. בהמשך נצפה על הקתדרלה הענקית של ריו, מקום מושבו של הארכיבישוף הרומי-קתולי של העיר. את בניית הקתדרלה תכנן האדריכל אדגר פונסקה, שהעניק למבנה סגנון מודרניסטי בהשראתן של הפירמידות המפורסמות של בני המאיה. היא נבנתה בין השנים 1964-1979 וקרויה על שמו של סבסטיאן הקדוש, מי ששימש כפטרונה של העיר. לאחר מכן נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון "המרקנה" שבו כ-135 אלף מקומות ישיבה, הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ולמעמדו כדת נוספת לכל דבר ועניין. בשעות הערב, נצא לחוות את אחד משיאי הטיול לדרום אמריקה - "מצעד המנצחות" החגיגי של הקרנבל הברזילאי שם נצפה באחד המצעדים הססגוניים והשמחים של בתי הספר לסמבה בריו.

יום 12 | א' ריו דה ז'נרו - עלייה ברכבל ל"הר הסוכר" - טיסה חזרה לארץ

לפנינו יום שלם נוסף בריו. בשעות הבוקר נעפיל (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר- "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה. ההר השוכן בסמוך למפרץ ריו, זכה לכינויו המיוחד בשל צורתו המזכירה כיכר סוכר מזוקק. ממרומי פסגתו של הר הסוכר נשקיף על העיר כולה, על מפרץ גואנאבארה ועל אוסף האיים הפזורים מסביב. לאחר מכן נשלים ביקורנו בעיר וכמובן שלא נוותר על מסע קניות לפני החזרה ארצה. בשעות אחה"צ ניסע אל שדה התעופה ונמריא דרך יעד ביניים חזרה לישראל.

יום 13 | ב' ריו דה ז'נרו - תל אביב

ננחת בת"א גדושים בחוויות ובזיכרונות נפלאים. תם ונשלם הטיול המאורגן של 'דיסקברי' לדרום אמריקה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים: *פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.2020. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: הטיול בתנאי חצי פנסיון - כולל 10 ארוחות בוקר ו-10 ארוחות נוספות. ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי).

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של $50+ תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: $1250 ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול .

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה בטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך: (המלונות בדרגת תיירות טובה)

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

הערות

***הטיול כולל כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו אשר מתקיים במוצאי שבת - נשב באחד מהיציעים, נצפה במצעד ונבלה בקרנבל עד לאחר חצות. לאחר מכן נחזור אל המלון. 

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יינתנו אתרים חלופיים ראויים.

טיסות

הלוך 19.2.20

המראה מנתב"ג בשעה 16:00, נחיתה ביעד הביניים ציריך בשעה 19:20. 

המראה מציריך בשעה 22:30, נחיתה בבואנוס איירס בתאריך ה-20.2 בשעה 09:00 בבוקר. 

חזור 1.3.20

המראה מריו דה ז'נרו בשעה 19:35, נחיתה ביעד הביניים פרנקפורט בתאריך 2.3 בשעה 10:55.  

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 19:10. 


***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה  

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.