טיול לדרום אמריקה בקרנבל | 9.2 | 23 ימים | ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, כולל הליקופטר באיגוואסו, פינגווינים במגדלנה וכרטיס לקרנבל.

23 ימים 20 לילות

אתרים ואטרקציות

ארגנטינה
בואנוס איירס: כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונות הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו , שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע ארגנטינאי של ריקודי טנגו, טיול ושייט ברובע ונהר הטיגרה.
ברילוצ'ה: סיור כולל עליה ברכבל להר הקמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נואהל וואפי, ארוחה במסעדת הבשרים המפורסמת "דון אלברטו", שייט וטיול בשמורת הטורנדור וצפיה בקרחון השחור.
פטגוניה ארץ הקרחונים: שייט באגם ארגנטינאי לצפייה בקרחון אופסלה, הקרחון המתנפץ בפורטו מורנו וסיור בקלפטה.
מפלי איגוואסו: ביקור בשמורה הארגנטינאית,שייט אל המפלים.
צ'ילה
מושבת הפינגווינים באי מגדלנה – שייט וטיול בשמורה בין הפינגווינים.
מעבר הרי האנדים כולל חציית אגמים ע"י שייט.
שמורת טורס דל פיינה: סיור בשמורה כולל אגם אוזול.
ברזיל
סכר איטאייפו, מפלי איגואסו - הצד הברזילאי, מופע פולקלור ברזילאי - רפאין, טיסה בהליקופטר מעל המפלים (בלעדי לדיסקברי).
הג'ונגל האמזוני: מנאוס, סיור בג'ונגל, שייט לדייג פירנאות.
ריו דה ז'ניירו: סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ביער טיז'וקה, סיור פאבלות, סיור חופים, כרטיס לצפייה במצעד המנצחות של הקרנבל בריו.
האיים הטרופיים ליד ריו: שייט אל האיים, כולל ארוחת צהריים.

למה דיסקברי?

הטיול לדרום אמריקה בקרנבל ל - 23 ימים הוא המקיף ביותר והמלא ביותר בשוק. הוא כולל אתרים ואטרקציות שאין בחברות אחרות כגון: טיסה בהילקופטר מעל האיגוואסו, שייט אל האי מגדלנה, צפייה במושבת פינגווינים, שייט בנהר הטיגרה בבואנוס אייריס,ביקור באמזונס ובפטגוניה ארץ הקרחונים. הטיול כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום וכמובן הוא בתנאי חצי פנסיון. זאת אומרת, ארוחת בוקר מדי יום ו - 20 ארוחות נוספות לפחות. שימו לב שבחברות אחרות תקבלו פחות ארוחות. המדריך טוב, הטיול מלא והמחיר אטרקטיבי ביחס לכל מה שאנחנו נותנים בטיול וביחס לחברות אחרות יקרות יותר. 

מה כלול מסלול?

 • באיגואסו - טיסה בהליקופטר מעל מפלים (יחודי לדיסקברי וכלול במחיר) ושייט מתחת למפלים.
 • שייט אל האי מגדלנה וביקור בשמורת הפינגווינים.
 • ביקור בשמורת הטרונדור השחור בסמוך לברילוצ'ה ושייט לצפייה בקרחון השחור.
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול. כולל ארוחה במסעדה בשרים מפורסמת "דון אלברטו" בברילוצ'ה.
 • ערבי פולקלור: ברזילאי (רפאין) וארגנטינאי (טנגו).
 • ביקור בארץ הקרחונים, שייט לקרחון אופסלה וביקור בקרחון פורטו מורנו.
 • מעבר בהרי האנדים בשילוב שייט באגמים.
 • שייט לאיים הטרופיים ליד ריו.
 • ביקור באמזונס ושייט לאורך הנהרות ובתוך הג'ונגל.
 • ביקור בשכונת הטיגרה בבואנוס אייריס ושייט חווייתי בנהר הטיגרה. 
 • ביקור בשמורת טורס דל פיינה, כולל ימת אוזול.
 • כרטיס לצפייה במצעד המנצחות בריו.

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 09/02/2020
חזרה: 02/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 7,790
תוקף המבצע: 30.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $8100
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

מעודכן ל 25.07.19

יום 1 | תל אביב – בואנוס איירס

ניפגש בשדה התעופה ונטוס לטיול המאורגן בדרום אמריקה של דיסקברי דרך יעד ביניים לבואנוס איירס, בירת ארגנטינה.

יום 2 | בואנוס איירס - יום סיור

בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה מכונה גם "פריז של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי מזכירה בהחלט את פריז. היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. העיר משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. בשעות הבוקר ננחת בבואנוס איירס ומיד נצא לסיור מקיף באתרים המרכזיים של העיר - נבקר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות", זאת בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו ולא השאירו עקבות, היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרות ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם. נצפה על בניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. בסיום יום הסיור נחזור למלוננו, לינה בבואנוס איירס.

יום 3 | ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לברילוצ'ה, הנחשבת לאחת הערים היפות באזור ולא מעט בזכות נופיה הציוריים ואגמי הטורקיז. ברילוצ'ה היא עיר קיט ארגנטינאית השוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי, וסביבה אגמים נוספים לצד רכסי הרים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, שמה של ברילוצ'ה יצא למרחקים הודות למסעדות הבשר המעולות שלה. בנוסף, מפורסמת העיר גם בתעשיית השוקולד שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול בשמורת נהואל הואפי המשופעת במים ונופים. האגם עצמו משתרע על פני שטח של 565 קמ"ר בעוד עומקו מגיע עד לכדי 460 מטרים. אגם נהואל הואפי מתקשט בשישה איים, מוקף בהרים ירוקים וזורם דרך שבע זרועות יבשה שונות. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על הימה ונופי האנדים המקיפים אותה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת - בין היתר נטייל ברחוב הראשי מיטרה (או בשמו השני: "רחוב השוקולד") שמקביל לשפת האגם, שם ממוקמים המוני חנויות שוקולדים שונות ומתוקות. נעבור גם דרך הכיכר המרכזית שמעוטרת בבתי אבן שחורים ומיוחדים ובשעות הערב נעשה דרכנו למלוננו בעיר. לינה בברילוצ'ה.

יום 4 | ברילוצ'ה - שיט בשמורת טרונדור ותצפית על הקרחון השחור, ארוחה במסעדת בשרים "דון אלברטו"

יום שכולו טבע פראי ומרהיב לפנינו - מפגש עם ההר הרועם - הר טרונדור ועם הקרחון השחור. הטרונדור, הוא הר געש רדום ברכס האנדים הדרומיים על גבול צ'ילה-ארגנטינה ובקרבת העיר ברילוצ'ה. ההר המתנשא לגובה של 3.491 מטרים מזדקר גבוה מעל ההרים סביבו ושוכן מעל גבעות מכוסות חורש טבעי ואגמים בגווני כחול וטורקיז. ההר המכוסה בקרחונים מצדיק את שמו הציורי (פירוש השם טרונדור בספרדית הוא הרועם) בשל הרעש העז של גושי קרח הנופלים ממנו. הטרונדור נודע בקרחונים הרבים המכסים חלקים שונים שלו ואחד מהם והידוע מכולם הוא "הקרחון השחור" הנמצא בסמוך לבסיס ההר. לקרחון גוון שחור וזאת בשל גושי האדמה השחורה הנסחפים אליו באופן תמידי מהר הטרונדור "ומלכלכים" את צבעו הלבן הצחור והופכים אותו למעשה למלוכלך מבוץ ואדמה. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון ולאחר מכן צפים באגם קטן למרגלותיו, עד שהם נמסים. השילוב של ההר הגבוה, הקרחון בצבע הבלתי שגרתי והאגמים סביב יוצרים תמונת נוף בלתי נשכחת. נטייל בשמורת הטרונדור ונצא לתצפיות על ההר המרשים והקרחון השחור. בשעות הערב נחזור לברילוצ'ה ונסיים בארוחה במסעדת הבשרים הידועה "דון אלברטו". הכינו את הבטן לחוויה קולינרית ארגנטינאית אמיתית- מתנה מדיסקברי.

יום 5 | חציית הרי האנדים לצ'ילה - פוארטו מונט - שייט באגם כל הקדושים

היום נעבור אל המדינה השנייה בטיולנו לדרום אמריקה – צ'ילה. לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע מרתק שכולו טבע במיטבו, במהלכו נחצה ברכב ובספינות את שרשרת הרי האנדים כשאנו מוקפים בנופי מים תכולים, צמחיה עשירה ועבותה ופסגות נישאות של רכס הרי האנדים. ניסע למעגן שליד ברילוצ'ה ממנו נצא בשייט דרך האגם השקט והפסטורלי לפורטו בלסט. משם ניסע באוטובוס לאגם פריאס ונחצה את הגבול בפאוג'ה לצ'ילה. בהמשך נחצה במעבורת את אגם כל הקדושים (Todos los Santos), שנוצר מתהליכים וולקנים, כשאנו מוקפים בהרי געש מושלגים. לאחר מכן נגיע לאזור מפלי פטרואה הסמוך, שם זרימת המים הגועשים נופלת בעצמה אל תוך הנהר. נמשיך בנסיעה ולעת ערב נגיע לאזור העיר פוארטו וארס, שם נלון.

יום 6 | פוארטו מונט, פונטה ארנס, פוארטו נטאלס

הבוקר נגיע לפוארטו מונט, עיר נמל ציורית מעוטרת בבתי רעפים, מרפסות מסוגננות ושופעת בארכיטקטורה אירופאית שמשדרת אווירה נינוחה העוטפת את העיר. בפוראטו מונט ישנם שווקים שם נמצאים פריטי אמנות, מלאכות יד וכמובן דוכני אוכל מגוונים של פירות ים. כשנגיע לפוארטו מונט נצא לאחד משווקי הדייגים הנהדרים שלה. בהמשך נטוס לפונטה ארנס, שהיא אחת מהערים הדרומיות ביותר בכדור הארץ. כשננחת נצא לשחרר את הרגליים עם טיול בעיר. נראה את הכיכר המרכזית פלאזה דה ארמס, עליה מוצב מונומנט יפהפה של פרדיננד מגלן, מגלה הארצות הפורטוגלי המפורסם. בסמוך אליו נמצא מונומנט נוסף של בן שבט ה'אונה', שבט שעל פי מומחים נכחד מן העולם בסוף המאה ה-20 אז קבוצת מטיילים אירופאים פגשו במקרה אישה בת 56, מי שהייתה ככל הנראה האחרונה מבני שבט 'אונה' עתיק היומין. אגדת המקומיים סוברת כי כאשר תיירים נוגעים בכף רגלו של המונומנט, גדל הסיכוי לחזרתו של השבט הנכחד אל עיר מולדתו. לאחר מכן, נחצה את תעלת מגלן אל עבר העיירה הקטנה והפסטורלית פוארטו נטאלס, המשמשת כשער הכניסה לפארק הלאומי המפורסם טורס דל פיינה ולשמורת מגדלנה.

יום 7 | שייט למושבת הפינגווינים באי מגדלנה

מתי בפעם האחרונה פגשתם פינגווין??? הבוקר נצא לשייט מהנה אל האי מגדלנה הממוקם במרכז מיצר מגלן, 35 ק'מ צפונית לעיר פונטה ארנס. האי מגדלנה הוכרז כפארק לאומי ע"י ממשלת צ'ילה ומטרתו היא להגן על בעלי החיים המיוחדים החיים באי וביניהם פינגווינים, קורומרנים ,שחפים ועוד מינים רבים של חיות אקזוטיות יפהפיות. במגדלנה נמצאות אחת ממושבות הפינגווינים הגדולות ביותר מחוץ לאנטרקטיקה ואוכלוסייתה נאמדת ב -60,000 זוגות של פינגווינים מגלן (Sphenicus Magallanicus). מסלול השייט זהה למסלול אותו עברו הנווטים הגדולים והנועזים ביותר של ההיסטוריה, כגון הרננדו דה מגאלאנס וצ'ארלס דרווין. עם הגיענו לאי נוכל לסייר בין מאות הפינגווינים המתוקים להפליא (ויש יאמרו גם מצחיקים), תוך הקפדה שלא להפריע ליצורים מופלאים אלו. המעוניינים יוכלו להגיע אל המגדלור של האי, שממנו נשקף נוף על האי כולו . לאחר סיור ייחודי זה, נשוט בחזרה אל פוארטו נטאלס.

יום 8 | שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור באחד משיאי הטיול - שמורת הטבע המופלאה טורס דל פיינה או בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם!, פלמינגו צ'ילאני והרבה ציפורי מים אחרות, יונקים רבים ובהם גואנקו (הדומה ללאמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. לאחר מכן נחזור אל המלון.

יום 9 | לגונה אזול (האגם הכחול), אל קלפטה

נצא היום לסיור בנוף קרחונים ובמהלכו נחצה את הגבול ונעבור לארגנטינה. נצפה בלגונה אזול (האגם הכחול), שם נתענג על המים התכולים והצלולים של האגם המוקף בצוקים תלולים של סלעי גרניט. באזור זה נוכל גם לראות מינים נדירים של בעלי כנף אקזוטיים. לאחר שנספוג מהקסם של הלגונה הכחולה, נשים פעמינו לכיוון אל קלפטה - שער הכניסה לארץ הקרחונים. כשנגיע נערוך סיור היכרות בעיר ונגיע אל מלוננו.

יום 10 | שייט באגם ארגטינו וצפייה בקרחון אופסלה

עם בוקר ניסע לנמל פונטה בנדירה ונעלה על ספינה נוחה בה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala) הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון עצום הממדים הזה הוא בגדר תופעת טבע מדהימה. הוא מתנשא לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם ולעתים ניתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז ומתרסקים בחוזקה אל המים. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט. באם יתאפשר נעצור גם ב"לגונת אונלי" ונוכל ללכת רגלית כדי לצפות בקרחונים מקרוב.

יום 11 | אל קלפטה, קרחון פריטו מורנו, ה"קרחון המתנפץ"

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באחד הקרחונים היפים בעולם: קרחון פריטו מורנו המכונה גם "הקרחון המתנפץ" על שום קולות הנפץ הבוקעים ממנו כאשר גושי קרח ענקיים נושרים ממנו ונופלים בקול רעש אדיר לימת ארגנטינו. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מראה מרגש זה המדגיש את עוצמת הטבע. בתום ביקורנו בקרחון נסע לשדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס.

יום 12 | שייט על נהר הטיגרה, וערב פולקלור עם טנגו בבואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל אזור טיגרה מיד נצא לשייט קסום ושליו בדלתא של הנהר בין האיים הרבים הפזורים והרחובות הציוריים של העירה. יינתן כמובן גם זמן חופשי לשוטטות ולבילוי במתחמי הקניות של המקום. טיגרה היא פרבר מקסים של בואנוס איירס הממוקמת באזור מיוחד במינו המכונה "הדלתא של טיגרה". אזור זה הוא למעשה דלתא ענקית של נהר הפראנה המשתרעת על שטח עצום של 14,400 קמ"ר והיא בין הגדולות בעולם, והיחידה שאינה נשפכת לים או לאוקיאנוס, אלא זורמת אל נהר הריו דה לה פלטה, המפריד בין ארגנטינה לאורוגוואי. זהו אזור מרהיב ביופיו המורכב מעשרות נחלים ותעלות שיוצרים ביניהם מאות איים ואיונים ומעניקים למקום אווירה שלווה וקסומה - מעין ונציה בתולית. האזור המכונה גם "אזור 1000 האיים" הוא אחד מאתרי החובה בכל ביקור בבירה הארגנטינאית. בערב נצא לארוחת ערב מלווה במופע ריקודי טנגו באחד ממועדוני הטנגו בעיר בואנוס איירס.

יום 14 | מפלי האיגואסו – שייט בסירה מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, סכר אייטיפו, ערב פולקלור ברזילאי (רפאין), נטוס למפלי האיגואסו.

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שלה שייכים 80% משטח המפלים. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים ובדרך זו נוכל לחוש את עוצמתם (אל דאגה! שכמיות גשם יסופקו). לאחר חוויה זו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופרגוואי. לאחר הביקור נשוב למלון להתרעננות ובערב נצא לחזות במופע פולקלור ברזילאי טיפוסי וססגוני (רפאין) הכולל מוסיקה, תלבושות וכמובן ארוחת ערב עשירה.

יום 13 | מפלי איגואסו – טיסה בהליקופטר וצפייה מעל המפלים

היום נמשיך בטיול המאורגן לדרום אמריקה אל אחד מפלאי תבל, אחד המקומות היפים ביותר שדרום אמריקה יכולה להציע - מפלי האיגואסו. מפלים אלו נחשבים לאחד מאתרי הטבע היפים בעולם, וארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל מפלי האיגואסו. נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). הכינו את המצלמות! בשעות אחה"צ נטוס לבירת האמזונס מנאוס ונעבור למלוננו במרכז העיר.

יום 15+16+17 | ג'ונגל האמזונס, שייט בסירות קאנו, דייג פירנאות.

נטוס לבירת האמזונס מנאוס - במידת האפשר נערוך סיור בעיר. חווית הביקור בדרום אמריקה אינה שלמה ללא שהייה בחבל האמזונס והיכרות עם נהר האמזונאס Rio Amazonas הנהר הגדול בעולם. אורכו, המוערך בין 6,259 ל-6,800 קילומטר, והוא נחשב לאחד משבעת פלאי עולם. באגן האמזונס יש מגוון בעלי חיים עצום, כ-10% מכל המינים הידועים בעולם. הדגה באמזונאס מהווה מקור פרנסה שופע לתושבים סביב הנהר. נתמקם בליבו של יער הגשם האמזוני כאשר במהלך שהותנו בג'ונגל נצא לטיולים מרתקים, שיאפשר לנו להכיר מקרוב בעלי חיים ייחודיים ובהם תנינים. בהמשך נצא בסירות קאנו לשייט ביובלי הנהר. נעצור לצפייה באינדיאנים מקומיים ונתנסה בחווויה מיוחדת: דייג פירנאות ביער . נמשיך לטייל בין שבילי הג'ונגל ונכיר את מיני הצמחים והעצים הצומחים לגבהים מדהימים.

יום 18 | ריו דה ז'ניירו, הר הקורקובדו

היום נטוס לעיר ריו דה ז'ניירו. רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן, ריו דה ז'ניירו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. לאחר הגעתנו נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור ונצא לסיור בעיר.

יום 19 | ריו דה ז'ניירו - יער טיג'וקה - סיור בפאבלות - חוף קופה קבנה וחוף איפנמה

בשעות הבוקר נעפיל (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר- "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה. אחר כך נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות, היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כול. לאחר הביקור ביער טיג'וקה נצא לסיור מרתק בפאבלות – שכונות העוני של ריו בהן מתגוררים מאות אלפי תושבים שיצרו מעין "עיר בתוך עיר" . נתוודע מעט אל אורח החיים המקומי של רבים מתושבי העיר הידועים בשמחת החיים שלהם, למרות הדלות והעוני. מהפאבלות של ריו "המטפסות" על ההרים נשקף נוף עוצר נשימה, שם נוכל להתרשם מהדלות ומהיופי של הפאבלות שמופיעות בעת ובעונה אחת. בהמשך נצא לחוש רגלית שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף קופה קבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחוק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים, והאווירה המיוחדת. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג את אווירת החופים הקסומה ואף נזכה לזמזם במקצב הבוסה-נובה את השיר היפיפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים, "הנערה מאיפנמה".

יום 20 | שייט לאיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, המעוניינים יוכלו לרחוץ בים, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום21 | ריו דה ז'ניירו -אצטדיון מרקנה -קתדרלה - צפייה במצעד המנצחות של ריו

נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה, נראה את הקתדרלה הענקית, נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שבו כ-135 אלף מקומות ישיבה. בשעות הערב נצא אל אחד משיאי הביקור - מצעד המנצחות של הקרנבל הברזילאי שם נצפה באחד המצעדים הססגוניים והשמחים של בתי הספר לסמבה בריו.

יום 22 | ריו דה ז'יינרו

לפנינו יום שלם נוסף בריו. נעלה להר הסוכר שבנוי בצורת חרוט וגובהו 4000 מטר (באמצעות רכבל), ממנו נצפה על נופיה המרהיבים של העיר. לאחר מכן נשלים ביקורנו בעיר וכמובן שלא נוותר על מסע קניות לפני החזרה ארצה. בהמשך היום ניסע אל שדה התעופה ונמריא דרך יעד ביניים חזרה לישראל.

יום 23 | תל אביב

ננחת בת"א בשעות הערב עמוסי חוויות וזיכרונות נפלאים. תם ונשלם הטיול המאורגן של דיסקברי.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים :*פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.10.18. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.1.2019 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1890$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

 להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך.

 

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

Bariloche

kenton palace

Puerto Varas

Cabaña del Lago

puerto natales

weskar patagonian lodge

EL CALAFATE

HOTEL UNIQUE CALAFATE

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

MANAUS

GO INN HOTEL

AMAZONAS

AMAZON VILLAGE LODG

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA


הערות

שימו לב והשוו היטב את הטיול לעומת טיולים בחברות אחרות לפעמים הזול יקר והיקר זול !בקשו מחברות אחרות את דף האופשונאליים (סיורים נוספים בתשלום) בדקו היטב מה אתם מקבלים. לכל טיול\תאריך המסלול שלו. בעת ההרשמה בקשו את המסלול המתאים\רלוונטי למועד שלכם ותגלו שחברת דיסקברי נותנת לכם יותר מכל חברה אחרת! בדיסקברי כל הסיורים הכתובים כלולים במחיר הטיול ללא תוספת תשלום

טיסות

הלוך 09.02.20

נמריא מנמל התעופה בתל אביב בשעה 16:25 וננחת ביעד הביניים פרנקפורט, משם נמריא בשעה 22:05 וננחת בבואנוס איירס בשעה - 08:00 ביום למחרת.  

חזור 02.03.20

נמריא מנמל התעופה בריו דה-ז'ניירו בשעה 19:40 וננחת ביעד הביניים פרנקפורט ביום למחרת, משם נמריא בשעה 14:05 וננחת בתל אביב בשעה - 19:10. 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.