טיול מאורגן להודו, 10 ימים 9 לילות מאהראג'ים וקארי דיסקברי טיול עולמי

טיול מאורגן להודו, 10 ימים 9 לילות מאהראג'ים וקארי דיסקברי טיול עולמי

10 ימים
/
9 לילות

אתרים ואטרקציות

  דלהי העיר החדשה וקריית הממשלה, העיר העתיקה והשוק ההודי, קוטב מינאר,

  רישיקייש טקסי נהר הגנגס , ביקור באשרם.

  ג'איפור רכיבה על פילים למצודת אמבר, ארמון העיר, הגן האסטרונומי, סרט הודי.

  אגרה "מקדש האהבה", טאג' מאהל, מצודת העיר, שוק קינארי.

  פאטפור סיקרי ה"עיר הנטושה".

  אורצ'ה העיר הקדושה.

  קאג'ורהו המקדשים הארוטיים.

למה דיסקברי?

טיול מאורגן להודו עם דיסקברי כולל:

 • ביקור בטאג' מאהאל
 • טיול למרגלות הגנגס
 • ביקור מיוחד באשרם
 • מצפה כוכבים בג'איפור
 • מופע פולקלור מיוחד
 • מדריך מקצועי
 • בתי מלון ברמה גבוהה
 • ללא ימים חופשיים
 • ללא סיורי בחירה
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 12/05/2024
חזרה: 21/05/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 2,980 $
מחיר לאדם יחיד 3,490 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 2,950 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 3,190 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - דלהי.

  נתאסף בנמל תעופה ונטוס לדלהי. דלהי, שהייתה הבירה בתקופת השלטון המוסלמי בהודו, יועדה על ידי הבריטים להיות בירת האימפריה הבריטית שמעבר לים והיא מורכבת מדלהי החדשה, רחבת השדרות ומבני ממשל בסגנון קולוניאלי בריטי ודלהי הישנה מסביב למסגד הגדול והשוק המפורסם.

 2. יום 2 | דלהי

  לאחר ההגעה נצא לסיור בעיר דלהי, נבקר במסגד הגדול ונצא לסיור ריקשות מרתק בסמטאות השוק. נבקר במקדש הסיקי ונלמד על הדת הסיקית שמשלבת בין האסלאם לבודהיזם, נבקר ב"קוטאב מינר", מגדל אבן בן אלף שנים שנבנה לרגל ניצחון המוסלמים על הממלכה ההינדי.

 3. יום 3 | דלהי - קאג'ורהו

  הבוקר נחווה נסיעה ברכבת ההודית (מחלקה ראשונה) אל עבר העיירה הקדושה: אורצ'ה, כאן מבלה האל בראהמה את ימיו, נבקר בעיירה ובמקדש המיוחד לאל בראהמה, לאחר הפסקה נמשיך בנסיעה באזור כפרי הודי לעבר העיר קאג'ורהו. בדרכינו נבקר בכפר הודי טיפוסי ונתרשם מאורח החיים של מאות מיליוני הודים. אחר הצהרים המאוחרות נגיע אל קאג'ורהו. בערב נצפה במופע אור קולי במתחם המקדשים העתיקים. המקדשים הארוטיים של קאג'והו הם תעלומה עד היום, נבנו לפני אלף שנה בידי שושלת הינדית ששלטה באזור, שושלת צ'נדלה , הגילופים על קירות המקדשים מתארים את תורת ה"קאמה סוטרה" שעוסקת ביחסים המגוונים שבינו לבינה ובאין ספור אפשרויות למעשה האהבה. סיבת גילוף הסצנות המפורטות כל כך על קירות המקדשים הם תעלומה עד היום. עם שקיעת השושלת ננטשה העיר ונתגלתה בידי ארכיאולוגים בריטיים, כיום האתר נמצא בחסות אונסק'ו.

 4. יום 4 | קאג'ורהו - אגרה

  בשעות הבוקר נערוך סיור מודרך בין המקדשים נתרשם מיכולותיהם של גלפי האבן לפני אלף שנים לתאר את הסצנות הרבות של הקאמה סוטרה בצורה מדויקת כל כך. אחר הצהרים נצא ברכבת אל העיר אגרה בירתם של השליטים המוגולים (מוסלמים ממוצא פרסי), ששלטו על חלקים נרחבים בהודו במשך 300 שנה עד להשתלטות הבריטית על הודו. בשעות הערב נגיע אל העיר אגרה ללינה וארוחת ערב במעט מאוחרת.

 5. יום 5 | אגרה - פאטפור סיקרי - ג'איפור

  הבוקר נצא לביקור ב" מקדש האהבה". מה כבר לא נכתב על הטאג' מאהל הקבר שבנה שאה ג'האן השליט המוגולי של הודו לאשתו האהובה מומטז מאהל (נזר הארמון) - סיפור אהבה נדיר לתקופתו, כאשר אשתו של השאה ילדה לו 13 ילדים ולוותה אותו בשדות הקרב. לאחר מותה בטרם עת, בנה השאה בניין מונומנטלי בארכיטקטורה פרסית, שהפך להיות אחד מסמלי התיירות של הודו. המתחם מרהיב בשלמות הרמונית ומשתלב בגנים המקיפים אותו. טכניקת שיבוץ אבני החן בקירות השיש של הבניין, מקנה לו ממש חיים. נבקר, נצטלם ונתרשם מהיצירה הארכיטקטונית המיוחדת הזו, בת למעלה מ - 350 שנה ומהסיפור המרתק שמלווה אותה. נבקר בשוק של העיר, קינארי - הודו במיטבה, חנויות סארי צבעוניות, בשמים ותבלינים. את הסיור נערוך באופני ריקשה. נצא לעבר העיר הנטושה פאטפור סיקרי. בתחילת המאה ה - 16 פלשו להודו המוגולים - מוסלמים ממרכז אסיה שהקימו אימפריה במרכז וצפון הודו שהתקיימה כ- 300 שנה עד להשתלטות הבריטית על הודו. אחד השליטים הדומיננטיים ביותר היה אכבר, שבנה עיר מלוכה (מדינה) במהירות שיא ובארכיטקטורה מיוחדת במינה, העיר ננטשה על ידי המוגלים מאחר ונדרשו למלחמות בצפון המדינה, העיר הנטושה שנשתמרה בצורה יוצאת מן הכלל הוכרזה על ידי אונסקו כאתר שימור מורשת תרבות עולמית. נבקר בעיר שמספרת את סיפור השושלת המוגולית בהודו. בתום הביקור נמשיך לעבר "העיר הוורודה" ג'איפור שבחבל ראג'סטאן לארוחת ערב ולינה. ראג'סטן ארצם של הרג'פוטים הלוחמים. תושבי האזור ידועים באומץ ליבם ולוחמותם וכך שמרו על עצמאותם בתקופות הכיבוש המוגולי והבריטי, והמהרג'ים של רג'אסטאן שומרים על מעמדם עד עצם היום הזה. נשות רג'אסטאן עטויות בסארי שלל צבעים שהופך את רחובות הערים לקלאידוסקופ של צבעים.

 6. יום 6 | ג'איפור

  נתחיל את הבוקר בביקור מעניין בשוק החלב העירוני. לאחר מכן נבקר במצודת אמבר מעוזם של הרג'פוטים. אל המבצר נעלה רכובים על גבי פילים בפי שנהגו אורחי הארמון בעבר. נבקר בארמון מבצר ונתרשם מעוצמתו. נחזור העירה לביקור בגן האסטרונומי , אוסף של שעוני שמש מדויקים להפליא שנבנו לפני שלוש מאות שנה לצרכים אסטרולוגים שחיי היום יום של ההודים מתנהלים על פיהם. נבקר בשוק הססגוני. בערב, נשתתף בחוויה בלתי נשכחת - סרט הודי מתוצרת בוליווד, באולם קולנוע מפואר. לינה וארוחת ערב בג'איפור.

 7. יום 7 | ג'איפור - דלהי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל דלהי, שם נבקר באחד מפלאי הודו המודרנית: מקדש אקשרדם. באבן גיר ושיש נבנה מקדש ומוזיאון ובו 234 עמודיי ענק מגולפים ותשע כיפות בסגנון הינדי אלפי פסלים וגילופי קיר. המקדש נבנה על ידי אלפי מתנדבים ומיטב אומני הודו נטלו בו חלק. נשלים סיור בעיר החדשה, שער הודו, השדרות הרחבות ובנייני הממשל. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

 8. יום 8 | רישיקייש

  נצא בבוקר ברכבת אל העיר הקדושה רישיקייש על גדות הנהר הקדוש גאנגס. לאחר ההגעה נצא לסיור בעיר, נבקר באחד האשרמים שקיבלו את פרסומם מאז ששהו בהם חברי להקת ה"ביטלס" בשנות השישים. נשתדל לעמוד על סוד המשיכה לאשרמים אלו על ידי צעירים ולא רק צעירים מכל רחבי העולם, טקס הפרידה מהנהר הקדוש למשך הלילה, המלווה בהנפת עשרות מנורות בלוויית פעמונים ומוזיקה.

 9. יום 9 | הרידוואר - רישיקייש

  הבוקר לאחר שנצפה בטקסי הבוקר על גדות הנהר הקדוש, ניסע אל העיר הקדושה Haridwar, אף היא על גדות הנהר הקדוש נבקר באתרי העיר ונחזור ללינה וארוחת ערב ברישיקש.

 10. יום 10 | רישיקייש - דלהי

  עם בוקר נצא ברכבת אל דלהי ונשלים ביקור בדלהי החדשה ובבזאר המפורסם. לעת ערב נוזמן לבית משפחה טיפוסי בהודו לאירוח חווייתי.

 11. יום 11 | דלהי - תל אביב

  עם בוקר נצא אל שדה התעופה לטיסה אל תל אביב. תם ונשלם עוד טיול מוצלח של טיול עולמי

טיול מאורגן להודו, 10 ימים 9 לילות מאהראג'ים וקארי דיסקברי טיול עולמי

המחיר כולל

טיסות בין לאומיות וטיסות פנים לפי התכנית

מיסי נמל והיטלי בטחון

כניסות לאתרים לפי התכנית

לינה: בבתי מלון מדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים

ארוחות: חצי פנסיון

סיורים ובילויים: לפי המפורט בתכנית

תחבורה: אוטובוס מתאים לתיירים

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במיסי נמל והיטל דלק שיתווספו למחיר לאחר 1.4.13 ועד למועד הכרטוס.

ביטוח רפואי ומטען. מומלץ ביטוח מורחב.

הוצאות בעלות אופי אישי טלפונים, כביסה

ארוחות נוספות

תוספת חדר ליחיד690$

יציאה או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול + עלות השינוי עצמו.

המחיר אינו כולל ויזה להודו .

במקרה של לילה נוסף תחול עלייה של 100$ לאדם, על מחיר הטיול

הוצאות סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

מפגש קבוצה: הנוסעים מוזמנים למפגש קבוצה כשבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש ימסרו לנוסעים טלפונית

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות ישירות 

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • הערה:

 • התוכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול. המחיר אינו כולל כל מס/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.