טיול מאורגן כולל שייט לפיורדים הנורווגים | 12 ימים באניית הפאר COSTA FORTUNA

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

12 ימים 11 לילות

אתרים ואטרקציות

שייט באניית הפאר COSTA FORTUNA
המבורגף
נמל המבורג, גשר 'קוהלברנדט', נהר האלבה, כנסיית סנט פטרי, מגדל השעון וסנט פאולי, בניין העירייה, בניין הבורסה, מזרקת 'היגיאה', כיכר הביטלס, כנסיית סנט ג'ייקוב
ליבק:
סיור בעיירה העתיקה ליבק. נהר 'טרווה', רובע המבנים האדומים (אתר מורשת עולמית), השוק המקומי, כנסיית 'מריה הקדושה
שוורין:
'עיר שבעת האגמים'. סיור ברובע העתיק של שוורין, הקתדרלה הגותית של העיר, ביקור בטירת שוורין ובגנים המלכותיים - מהטירות היפות ביותר בעולם
ברמן:
בניין העירייה (אתר מורשת עולמית), פסל רולנד (אתר מורשת עולמית), סיור ברחובות העיר ומפגש עם אמני הרחוב הרבים
אמסטרדם:
הפארק העירוני 'וונדלפארק', תעלות המים, ווסטרקרק, בית רמברנדט, כיכר דאם, הארמון המלכותי, האנדרטה הלאומית, הכנסייה החדשה, שוק הפרחים.
ברגן:
"בירת הפיורדים" של נורבגיה. רובע בריגן עם בתי העץ העתיקים (אתר מורשת עולמית), שוק הדגים המפורסם, עלייה ברכבל לתצפית על נוף מרהיב, כנסיית העץ המפוארת 'פנטופט סטייב', מגדל רוזנקרנץ, רובע ההנסיאטי, הפארק העירוני
אולדן:
נסיעה ברכבי טרולי, סיור בקרחון בריקסדאל, עמק בריקסדאלן, מפלי המים הגבוהים, אגם בריקסדאל
אנדלסנס:
טיול במסלול המפורסם טרולסטיגן ("דרך הטרולים"), מפלי סטיגוספן, טרולווגן ("חומת הטרול"), ביקור בכפר ביורלי
פלאם:
העיירה שלמרגלות הפיורד העצום 'סוגנפורד'. סיור בעיירה, כנסיית העץ, עמדת התצפית 'סטגסטאין', הפיורד 'אורלנדספורד'
סטאבאנגר:
סיור בעיר ששמה "בירת הנפט של אירופה". סיור ברובע העתיק עם הבתים הלבנים (אתר מורשת עולמית), מוזיאון הדלק הנורבגי

למה דיסקברי?

ישנם למעלה מ -1,100 פיורדים בנורבגיה, פיורדים שיופיים הטבעי הבלתי נגמר הביא לכך שיפורסמו בכל רחבי העולם. להביט בפלא העצום הזה של הטבע מקרוב זוהי משאלת ליבם של רבים מבינינו. ואין זה פלא מדוע - הם באמת קסומים. 'דיסקברי' מזמינה אתכם לשייט אל הפיורדים שיגשים עבורכם את המשאלה הזו. השייט של 'דיסקברי' אל הפיורדים בנורבגיה יערך על אניית הפאר COSTA FORTUNA בתנאים של פנסיון מלא. במהלך השייט תעגון האנייה בערים המבורג, ברמן, ליבק ושוורין בגרמניה, באמסטרדם בירת הולנד, ובערים ברגן (בירת הפיורדים), אולדן, אנדלסנס, פלאם וסטאבאנגר בנורבגיה. הצטרפו אל השייט של 'דיסקברי' ויחד נחוש על בשרינו את הקסם של אוצרות הטבע המופלאים באירופה. 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

יום 1 | 31.07 | שישי תל אביב - המבורג, גרמניה

נפגש בשדה התעופה ומשם נטוס להמבורג דרך יעד ביניים באירופה. המבורג יושבת על גדות נהר האלבה ומכהנת כעיר השנייה בגודלה בגרמניה ועיר הנמל השנייה בגודלה בכל אירופה, ולמרות זאת, היא גם אחת הערים הירוקות ביותר בגרמניה – פארקים, גנים, אגמים ותעלות מהווים מעל לשני שליש משטחה של המבורג ומעניקים נופך טבעי יפהפה לעיר הגדולה. ממש בטבורה של המבורג שוכן האגם הגדול 'אלסטר' שמעניק את הטאצ' הסופי ליופייה הטבעי של העיר. המבורג היא אחת הערים שלקחו את הרעיון של דאגה לאיכות הסביבה צעד אחד קדימה ואף הקימה את פרויקט "הרשת הירוקה", במסגרתו תיכחד בהדרגתיות נוכחותם של המכוניות במרכז העיר ובאזור יתניידו רק באמצעות רכיבה על אופניים בשבילים מותאמים או בהליכה רגלית. לאחר שננחת בהמבורג נגיע למלוננו להתארגנות קצרה ומיד נצא לסיור ברחבי העיר. תחילה נבקר בנמל של המבורג שהוא האזור העתיק אך גם התוסס ביותר. זהו לא עוד נמל אירופאי טיפוסי, גודלו העצום של נמל המבורג וחזותו העתיקה העניקה לעיר את הכינוי "השער אל העולם". את הנמל חוצה גשר 'קוהלברנדט' התלוי מעל נהר אלבה ומחבר בין חלקיו השונים של הנמל. כיאה לנמל של המבורג, גם הגשר החוצה אותו נמנה עם הגשרים הגדולים ביותר בעולם. נמשיך את סיורנו ונעבור ליד מגדל השעון וSt Pauli Landungsbrücken הגבוה בעל הכיפה הירוקה ונצעד לכיוון המרכז המסחרי של העיר הממוקם מסביב לאגם 'אלסטר'. במרכז המסחרי נצפה על בניין העירייה שנבנה ב-1897 בסגנון ניאו-רנסנס ומחובר לשני מבנים מרשימים לא פחות, בניין הבורסה ובניין לשכת המסחר. שלושת המבנים העתיקים חולקים חצר פנימית ובמרכזה ניצבת מזרקת 'היגיאה' המפוארת אשר קרויה על שם אלת הבריאות מהמיתולוגיה היוונית. לאחר מכן נפקוד את כיכר 'הביטלס' המפורסמת של המבורג, כיכר שהמציגה לראווה פסלי מתכת בעלי קווי מתאר של כל 4 חברי הלהקה האלמותית (אגב, כאן בהמבורג הקליטה הלהקה את שיר המלחים הידוע "My bonnie Lies Over The Ocean). בהמשך נצפה על כנסיית St Patri שהיא המבנה הישן ביותר במרכז המסחרי ועל כנסיית St Jakobi המרשימה שבנויה בסגנון גותי, ובתום סיורנו בעיר נחזור למלוננו. לינה בהמבורג.

יום 2 | 01.08 | שבת המבורג - ליבק - שוורין

נאכל ארוחת בוקר במלון וניסע ליום סיור מרתק בליבק, עיירה שהוכרזה כאתר מורשת עולמי בזכות הבניינים הבנויים מלבנים אדומות, ומפורסמת גם בזכות המרציפנים המעולים שמכינים בה כבר מהמאה ה-16. ליבק שוכנת בצומת בה נפגשים נהר 'טרווה' והים הבלטי וסיור בה יפגיש אותנו עם גרמניה הכפרית והאותנטית יותר. כבר בנסיעתנו אל העיירה השלווה נצלול אל תוך האווירה הכפרית כשנחלוף על פני שדרות עצים ושדות ירוקים. במהלך סיורנו בעיירה העתיקה נצפה בהמוני כנסיות עתיקות, מגדלי פעמונים ועוד שלל מבנים היסטוריים המהווים עדות ניצחת לעברה המפואר של ליבק שהייתה העיר הבולטת מבין הערים שחתמו על "ברית ההנזה" – הסכם חתום של ערים גרמניות שנועד להגן על המסחר שלהן. נבקר בשוק ורובע הסוחרים של ליבק אשר במרכזם מצויה כנסיית 'מריה הקדושה' שנבנתה בשנת 1250, ולמרות שנהרסה במהלך מלחמת העולם השנייה, במהלך השנים שוחזרה הכנסייה וכיום הצריחים המעטרים אותה נמנים עם המבנים הגבוהים ביותר בגרמניה. נמשיך לביקור בשוורין, עיר יפיפייה המקושטת באגמים צלולים ובטירה אייקונית. סיור בעיר העתיקה של שוורין יכניס אותנו אל אווירה של ימי הביניים אותה נחוש בכל צעד ושעל. בסיורנו נחזה בקתדרלה עצומה ועתיקה הבנויה בסגנון גותי, השריד האחרון לעיר העתיקה . לאחר מכן נמשיך אל ה-אטרקציה בה' הידיעה של העיר – טירת שוורין. אין זה משנה כמה פעמים נשפשף את העיניים, עדיין לא נוכל להפסיק להתפעל מהמראה הקסום של טירת שוורין היושבת על אי במרכזו של אגם גדול, מוקפת בפארקים וגנים ירוקים. יופייה הציורי של טירת שוורין היווה השראה ללא אחר מאשר וולט דיסני המפורסם ולממלכת הקסמים שלו. לקראת ערב נעשה דרכנו חזרה למלוננו בהמבורג.

יום 3 | 02.08 | ראשון המבורג - ברמן - ברמרהאבן - עלייה לאוניה

לאחר ארוחת הבוקר במלון ניסע לכיוון הספינה. לאחר כשעה נעצור בדרך בעיר ברמן הנודעת על מורשתה המפוארת ואמני הרחוב הרבים שמופיעים בנקודות רבות בעיר. העיר מדיפה ניחוחות של היסטוריה, תרבות ותענוגות השזורים זה בזה ואף נמצאים במרחק הליכה קצר זה מזה. ברמן זוהי עיר שמלאה בהפתעות נעימות - תמיד יש עוד מה לגלות במהלך טיול רגלי בעיר. בסיורנו בברמן נצפה על בית עירייה אשר הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו. נחזה גם בפסל "רולנד של ברמן" המוצב בכיכר השוק ומתאר את גיבור העיר האגדי, רולנד. כמו בניין העירייה, גם פסל רולנד הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. מברמן נמשיך בנסיעה אל ברמרהאבן, עיר הנמל השנייה בגודלה בגרמניה (אחרי המבורג). נסייר במרכז העיר ונגיע אל נמל הדייגים העתיק של ברמרהאבן בו פזורים המוני מסעדות, בתי קפה, פאבים, חנויות בוטיק וחנויות מזכרות. באזור השעה 2 בצהריים נעלה על ספינת התענוגות "קוסטה פורטונה" שתהיה הבית שלנו לימים הקרובים. נקבל את החדרים ונתארגן לקראת הפלגת הספינה מהנמל בסביבות השעה 5 בצהריים. לינה על הספינה.

יום 4 | 03.08 | שני אמסטרדם, הולנד

הבוקר הספינה תעגון באמסטרדם ולאחר ארוחת בוקר בספינה נצא לסיור פנורמי בעיר. אמסטרדם זו העיר ההולנדית הגדולה ביותר, בירתה של הולנד וגם מרכזה הפיננסי, התרבותי והמסחרי. היא בנויה על כ-100 איים ומרושתת כולה בתעלות ובגשרים קטנים. מאז הקמתה אי שם במאה ה -12, אמסטרדם הלכה והתפתחה מכפר דייגים קטן לאחד מערי הנמל התוססות והמרתקות ביותר באירופה – הרבה מעבר לקופי שופס המוכרים ולרובע החלונות האדומים הידוע לשמצה, אמסטרדם מציעה למבקריה גם מוזיאונים גדולים ובולטים, מבנים עתיקים ומסוגננים, פארקים ירוקים ושלל מונומנטים מרהיבים. נטייל ברחובות העיר שליד תעלות המים הרבות ונצפה על 'בית רמברנדט', המקום בו התגורר הצייר המפורסם רמברנדט ואן-ריין שהיה ידיד קרוב של הקהילה היהודית. נבקר בכנסיית ווסטרקרק היפהפייה שמציגה את הצריח הגבוה ביותר של אמסטרדם. בהמשך סיורנו נגיע לכיכר דאם, המפורסמת ביותר מבין שלל הכיכרות שבעיר. כיכר דאם היא הלב הפועם של אמסטרדם ובה מתרחשים רוב האירועים הגדולים, בין אם זה היריד המסורתי שמתקיים בתקופות שונות במהלך השנה, הטקסים הממלכתיים או ההפגנות הפוליטיות, הכול קורה בכיכר דאם שבמרכז העיר העתיקה. סביב הכיכר ניצבים הארמון המלכותי, האנדרטה הלאומית והכנסייה החדשה מהם נוכל להתרשם. הולנד, ובייחוד אמסטרדם, הן מהבולטות ביותר באירופה בקישוטי הפרחים שלהן. באמסטרדם ישנן אינספור תערוכות פרחים שנתיות ושווקים צבעוניים, אחד מהם זהו שוק הפרחים המפורסם של אמסטרדם בו נבקר ונתרשם מתצוגות הפרחים הנפלאות שבמקום. נטייל לאורכו של "וונדלפארק", חלקת גן העדן הירוקה של אמסטרדם, פארק שליו ופסטורלי אשר מקושט כולו באגמים, שדרות עצים ושטחים ירוקים מטופחים. לקראת הערב נחזור לספינת הקרוז שלנו לארוחת ערב ולינה.

יום 5 | 04.08 | שלישי הפלגה בלב ים

יום זה נבלה על הספינה ונהנה מכל האטרקציות שהיא מציעה. ננוח או נשחה בבריכות שעל הסיפון, נחגוג עם מגוון תכניות הבידור שיש על הספינה מהופעות חיות וסרטים ועד טרקלינים וברים. לא נשכח את מגוון המסעדות ואת הספא המפנק. במהלך היום המדריך יעביר הרצאה מרתקת על הפיורדים.

יום 6 | 05.08 | רביעי ברגן, נורבגיה

בשעות הבוקר נעגון בעיר ברגן, עיר הנמל השנייה בגודלה בנורבגיה. ברגן "כלואה" על ידי הרים גבוהים המקיפים אותה ומעניקים לה את הכינוי "השער לפיורדים". יופייה הטבעי של ברגן מסוגל להפנט כל אחד ואחת מאיתנו, לא בכדי נבחרה העיר לכהן כבירת חבל הפיורדים. אך לצד היופי אותו הטבע נתן לברגן במתנה ברוב נדיבותו, אלו גם בתי העץ העתיקים והצבעוניים ושוק הדגים המפורסם שלה שיצרו יחדיו תמהיל מיוחד של טבע נפלא ואורבניות עתיקה המייחד את ברגן. לאחר שנאכל ארוחת בוקר בספינה נצא לסיור בעיר. תחילה נסייר ברובע 'בריגן' (הוכרז כאתר מורשת עולמית) הנחשב למן "מוזיאון פתוח" המציג את הבתים העתיקים של ברגן מתקופת "ברית ההנזה". נעלה באמצעות רכבל לעמדת תצפית מפורסמת על העיר וסביבתה, עמדה הממוקמת בגובה של 320 מטר מעל פני הים ממנה ניתן להשקיף גם על הפיורדים הגדולים מסביב. העלייה ברכבל לוקחת 5-8 דקות והיא חוויה בפני עצמה. לאחר שהשקפנו על נוף העיר נרד ברכבל ונמשיך לטייל ברחובותיה של העיר הציורית. נצפה על מגדל רוזנקרנץ המפורסם שנבנה במאה ה- 16 וחולש על העיר, נעבור בסמוך לכנסיית פנטופט סטייב אשר נבנתה בשנת 1150, נשרפה בשנת 1992 ולאחר מכן שוחזרה לעיצובה המקורי. נטייל גם באזור הגשרים, ברובע ההנסיאטי ובפארק העירוני של העיר. בתום יום הטיול שלנו בברגן נחזור לאניית הקרוז שלנו לארוחת ערב ולינה.

יום 7 | 06.08 | חמישי אולדן, נורבגיה

היום הספינה תעגון בעיירה אולדן, בסיס היציאה לתצפית על קרחון בריקסדאל – גולת הכותרת של ביקורנו בנורבגיה. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהספינה ונצא בנסיעה אל שמורת הטבע שבליבה שוכן הקרחון העצום על רקע נופים יפהפיים סביבו. נחווה אותה תוך נסיעה ברכבי טרולי מקומיים על מסלול יפהפה אשר יוביל אותנו אל נקודת התצפית באגם הקרחונים משם נזכה לחוות את אוצר הטבע המדהים הזה. קרחון בריקסדאל מוקף בהרים גבוהים ובמפלים מרשימים, והוא יורד מגובה של 1200 מטר הישר אל תוך עמק בריקסדאלן פורה הכולל את אגם 'Briksdalsbrevatnet' הבוהק בצבע טורקיז, צמחייה ירוקה ובעלי חיים רבים. מחניית רכבי הטרולי נמשיך בהליכה של כ-700 מטר עד שנפגוש פנים מול פנים בקרחון הענק. קרחון בריקסדאל הוא שלוחה של קרחון 'יוסטדאל' (הגדול ביותר באירופה). הוא אמנם נסוג בקצב מעט מדאיג, אך קרחון בריקסדאל עדיין נשאר בעומק של כ- 305 מטר בנקודה העבה ביותר שלו. המפגש עם קרחון בריקסדאל ישאיר אותנו מהופנטים מקסמיו של הטבע - היום זהו לא יום לשכוח את המצלמות בספינה! לאחר הסיור בקרחון נחזור ברכבי הטרולי לכיוון הנמל, באם יתאפשר הזמן נסייר קצת בעיירה בטרם נחזור לספינה להתארגנות קלה וארוחת ערב משביעה. לינה על הספינה.

יום 8 | 07.08 | שישי אנדלסנס, נורבגיה

עם בוקר הספינה תעגון ביעד הבא שלנו בנורבגיה, העיירה השלווה אנדלסנס השוכנת על שפת נהר 'ראומה' . אנדלסנס מוקפת בהרים גבוהים המתנשאים עד לכדי- 1800 מ'. בסיורנו בעיירה ניסע דרך אחד המסלולים היפים ביותר שקיימים, טרולסטיגן ("דרך הטרולים"), חגיגה חזותית משובבת עין שקשה להישאר אדישים אליה. טרולסטיגן זהו מסלול ארוך של 11 פיתולים גדולים ומסמרי שיער בין אוצרות הטבע הנורבגיים. זהו המקום בו השטחים הירוקים, ההרים המתנשאים והמפלים הגדולים פוגשים בסגנון האדריכלות הנורווגי, וביחד יוצרים נוף טבעי המשתלב עם המלאכותי כאילו נולדו זה בשביל זה. במסלול זה, גם חובבי האקסטרים המושבעים שבינינו לא יוכלו שלא לחוש את האדרנלין מפמפם בדמם שעה שניסע בכבישים המפותלים של טרולסטיגן. בהמשך המסלול שלנו נגיע אל טרולווגן ("חומת הטרול"), קיר ההר האנכי הגבוה ביותר באירופה המשלב את מסלול הטיפוס הארוך ביותר באירופה. טרולווגן נמתח לרוחב של 1788 מ ' ולגובה של 1000 מ', יחד הם יוצרים את פני הסלע האנכיים הגבוהים ביותר באירופה. אם חשבתם שסיימנו עם מראות הטבע משכרי החושים של נורבגיה, אז טעות בידכם, כי בהמשך המסלול מחכה לנו עוד פנינת טבע נפלאה מתוצרת נורבגיה – מפל סטיגוספן – מפל יפהפה הנופל מראשו של מצוק בגובה של 300 מ' אל העמק שמתחתיו. לאחר הפסקת צהריים נמשיך עם האוטובוס אל הכפר ביורלי הממוקם על פסגות ההרים הגבוהים שמעל לעמק 'גודברנסדאלן' ומציע שלג צח בכל ימות השנה. לאחר שהבטנו על נוף ההרים המושלגים סביב, נעשה דרכנו חזרה באמצעות רכבת שתעבור בין נופים פנורמיים עוצרי נשימה. בתום יום הטיול החווייתי שלנו בחיק הטבע הקסום נעלה שוב לספינה ונפליג לכיוון היעד הבא בטיולנו.

יום 9 | 08.08 | שבת פלאם, נורבגיה

ספינת הקרוז שלנו נשארת גם היום בגבולות נורבגיה, והפעם היא תעגון בעיירה פלאם הקטנה והציורית. פלאם יושבת למרגלותיו של הפיורד 'סוגנפורד', מלך הפיורדים! היא מוקפת על ידי פיורדים צרים, רכסי הרים גבוהים ועמקים דרמטיים. חלק נוסף בפאזל הטבע היפהפה של נורבגיה. תחילה נסייר בעיירה ונחוש את האווירה הכפרית האותנטית שלה. נצפה על כנסיית עץ מרשימה שנבנתה ב-1667 טיול בעיירה פלאם איננו שלם ללא ביקור בעמדת התצפית המרהיבה של 'סטגסטאין' היושבת בגובה של 650 מטר מעל אורלנדספורד. אורלנדספורד הוא זרוע באורך 17 ק"מ של 'סוגנפורד', הפיורד האגדי והעצום בגודלו. מיותר לומר שמעמדה זו נזכה לאחד מהנופים היותר דרמטיים של טיולנו. נמשיך את דרכנו ונגיע עד לאורלנדספורד הממוקם בין פלאם לבין הרי Beitelen. פיורד צר ועמוק זה משתרע על פני 29 ק"מ הכוללים כפרים קטנים, מפלים והרים תלולים. בסיום ביקורנו בפלאם ובסביבתה נעלה בחזרה לספינה לארוחת ערב ולינה.

יום 10 | 09.08 | ראשון סטאבאנגר, נורבגיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר סטאבאנגר, הרביעית בגודלה בנורבגיה. העיר מפורסמת בעיקר בשל האטרקציות הטבעיות הרבות סביבה והיא נמצאת על הרדאר של כל תייר ותיירת המבקרים בנורבגיה. בנוסף, העובדה שהעיר נחשבת ל"בירת הנפט של אירופה" מציבה אותה גם על הרדאר של לא מעט מדינות המחפשות לנצל את משאביה הטבעיים. חרף העובדה שסטאבאנגר זוהי עיר שעדיין שרויה בתהליך מודרניזציה, המורשת ההיסטורית שלה עדיין שולטת על פני השטח וברובע העתיק של העיר נמצא את האטרקציה הבולטת ביותר - 170 בתי העץ העתיקים והמשומרים ביותר באירופה. לאחר ארוחת בוקר נצא מהספינה לסיור בעיר ונהלך ברובע העתיק בין הבתים הלבנים והישנים אשר יספקו לנו הצצה אל התקופה העתיקה של העיר. הבתים אשר נבנו בשלהי המאה ה -18 השתמרו בצורה יוצאת דופן שזיכתה את סטאבאנגר בפרסים רבים על מאמציה. בהמשך נבקר במוזיאון הדלק הנורבגי הבנוי כהעתק מושלם של מתקן נפט. קשה יהיה לפספס את הסגנון המיוחד של המוזיאון כאשר נשוטט בעיר. אך המוזיאון מציע הרבה יותר מאשר יופי ארכיטקטוני בולט, שכן הוא יספק לנו את ההזדמנות ללמוד ולהבין לעומק את חשיבותו של הנפט לתעשיית המסחר הנורבגית. קשה להאמין אך נורבגיה הייתה שרויה בעברה בעוני קשה ובעזרת ניצול המשאבים הטבעיים שלה, בראשם הנפט, שינתה את פניה במהלך השנים וכיום נורבגיה היא אחת מהמדינות העשירות ביותר בעולם. בשעות אחר הצהריים במאוחרות נשוב לספינה לארוחת ערב והפלגה בחזרה. לינה בספינה

יום 11 | 10.08 | שני הפלגה בלב ים

יום זה נבלה על הספינה ונהנה מכל האטרקציות שהיא מציעה. ננוח או נשחה בבריכות שעל הסיפון, נחגוג עם מגוון תכניות הבידור שיש על הספינה מהופעות חיות וסרטים ועד טרקלינים וברים. לא נשכח את מגוון המסעדות ואת הספא המפנק. במהלך היום המדריך יעביר הרצאה מרתקת על הפיורדים. לינה בספינה.

יום 12 | 11.08 | שלישי ברמרהאבן, גרמניה - חזרה לארץ

הספינה תעגון בחזרה בברמרהאבן בשעות הבוקר המוקדמות, ולאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהספינה ונתחיל את דרכה חזרה לארץ. לאחר הירידה מהספינה ניסע באוטובוס לשדה התעופה בהמבורג, שם נעלה על טיסתנו חזרה לארץ דרך יעד ביניים באירופה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות סדירות במחלקת תיירים מיסי נמל ובטחון לינה בבית על בסיס ארוחת בוקר הפלגה בספינת COSTA FORTUNA על בסיס פנסיון מלא הסעות והעברות מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה תשר לנותני השירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים. סיורים כפי שמתואר בתכנית

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר טיפים לצוות הספינה (כ 10 יורו לאדם ליום) שתייה סבלות בבתי המלון ובתי הארחה ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל ארוחות נוספות תשר למדריך הקבוצה מה שאינו מופיע בתוכנית הטיול

טיסות

הלוך: 31.07

תל אביב 04:50 פרנקפורט 08:20 

פרנקפורט 10:00 המבורג 11:05

חזור: 11.08 

המבורג 15:00 פרנקפורט 16:10

פרנקפורט 18:00 תל אביב 23:05

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.