כתבות     בתי מלון     מוזיאונים     אירועים     ילדים     כרטיס ביקור     מסעדות    

אתרים מסביב למילאנו - איטליה

אתרים מחוץ למילאנו לא חסר: החל מטיול לעיר לוגאנו, דרך מסלול לאגם מאז'ורה וכלה בביקור בעיר גנואה, מילאנו גם מהווה נקודת מוצא טובה לטיולים באזורים מקסימים נוספים באיטליה

מאת: צוות דיסקברי


למטייל במילאנו שמחליט לצאת למסלול מחוץ לעיר לא חסרות אופציות לטיול. אחת מהן היא טיול לעיר השוויצרית המקסימה לוגאנו, שנמצאת במרחק שעה וחצי נסיעה ברכבת ממילאנו. לוגאנו, עיר הבירה של קנטון טיצ'ינו בדרום שווייץ, מהווה מרכז תיירותי גדול. העיר המקסימה נמצאת בין הרי האלפים לאגם לוגאנו.


מילאנו גם מהווה נקודת מוצא טובה לטיולים באזורים מקסימים נוספים באיטליה . מומלץ לטייל באגמים מסביב. צילום: ויקיפדיה
מילאנו גם מהווה נקודת מוצא טובה לטיולים באזורים מקסימים נוספים באיטליה . מומלץ לטייל באגמים מסביב. צילום: ויקיפדיה

 

מסלול נוסף שאפשר לעשות מחוץ למילאנו הוא לאגם מאז'ורה, שנמצא אף הוא במרחק נסיעת רכבת. האגם, אחד הגדולים באזור, הוא אתר נופש יפהפה שלצידו שוכנות מסעדות רבות, המציעות למטייל הרעב את מיטב הדגים הנמצאים באגם.

ניתן גם לצאת ממילאנו ולעשות סיור בעיר גנואה, עיר נמל בצפון-איטליה. בגנואה נמצא הנמל הגדול ביותר באיטליה והשני בגודלו במזרח התיכון. אטרקציית תיירות מושכת בעיר (ועשויה להפוך לאטרקטיבית במיוחד למטיילים עם ילדים),היא האקווריום הענק, שנחשב לגדול ביותר באירופה.

מידע על נופשונים, מלונות, השכרת רכב, טיסות שכר, חבילות משפחתיות, חבילות נופש בארץ ובחו"ל, נסיעה לח"ול, טיסות ברגע האחרון, מבצעי נופש, מבצעים ברגע האחרון, דילים ברגע האחרון, טיולים מאורגנים וכרטיסי טיסה ניתן להשיג אצל מיטב חברות התיירות ובאתר. כל הזכויות שמורות לאתר Discoveryt מבית מגזין דיסקברי טיול עולמי.