כתבות     בתי מלון     מוזיאונים     אירועים     ילדים     כרטיס ביקור     מסעדות    

טיול לסין - למה, כמה ואיך והכול בדרך קצרה

אין ספק כי על מנת להפיק ולמצות את המרב מטיול של כשבועיים בסין הדרך הטובה ביותר היא להצטרף אל טיול מאורגן, כגון טיולים שמציעה ומוציאה חברת דיסקברי טיול עולמי.  טיולים מאורגנים לסין מתבצעים עם מדריך מקצועי המכיר היטב את המדינה הבלתי נדלית הזו. היכרות זו מאפשרת לכם לבקר במקומות שהם בבחינת "אסור להחמיץ"- במירכאות ובלעדיהן. 


יש יתרונות רבים בביצוע טיול מאורגן לסין: לא צריך לדאוג למסלול, למקומות אכילה ולינה. אין צורך לבזבז זמן על תכנון לאן נוסעים ( ואיך נוסעים!),  וכיצד לא לכלות את כל הזמן בשאלות ובבירורים בגלל חוסר מידע בסיסי והעדר יכולת להסתדר בארץ מרתקת זו.

אמרתם סין- אמרתם בייג'ין. אמרתם כיכר טיינאמן, מקדש השמים, מקדש חמש הפגודות, מגדל הטלוויזיה הגבוה ביותר בסין – 405 מטר גובהו- המאפשר תצפית מרהיבה על העיר, ארמון הקיץ, העיר האסורה, החומה הסינית. אמרתם סין אמרת שיאן (העיר הגדולה ביותר בצפון מערב), שנגחאי ( העיר הגדולה ביותר בכל סין) ובה אתרי תיירות מרתקים, העיר גווילין על נופה המיוחד ובו מסלעות יפות, מערות מיוחדות ועוד. אמרתם סין- אמרתם שיט בנהר היאנגצה, הנהר השלישי באורכו בעולם.

טיול מאורגן מאפשר להתוודע גם אל להסה טיבט (ארץ האלים), המהווה את הבירה התרבותית והפוליטית של טיבט ובה ארמונות, מקדשים ומנזרים יפים להפליא. ביקור בסמן אינו שלם ללא ביקור בסצו'אן ובו תשעה כפרים היושבים בעמק הנושא שם זה, שהוכרז בשנץ 1992 כאתר מורשת עולמי על ידי ארגון אונסק"ו. בטיול מאורגן תוכלו לבקר גם בדרך המשי.

וכל אלה הן רק טעימות, דגימות, מהחוויה העצומה שגלומה בביקור בסין. אם חשוב לכם להפיק ולמצות כל רגע מהביקור בסין ואינכם רוצים לטרוח ולהתייגע בניסיון לארגן טיול לבדכם, מומלץ לסמוך על בעלי מקצוע וניסיון שמזמנים לכם ליהנות מכלי לדאוג כלל לכל הסידורים הטכניים הרבים הכרוכים בטיול בחו"ל בכלל ובסין הענקית בפרט. אין ספק כי מי מכם שיבחרו לצאת לטיול מאורגן עם חברה שאנשיה מאומנים ומיומנים בהדרכת טיולים במדינות רבות בעולם ייצאו נשכרים מכל הבחינות.