קבלו את ההצעות הכי טובות

מערב אירופה
מערב אירופה
Western Europe

מזרח אירופה
מזרח אירופה

Eastern Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours

אמריקה  America
אפריקה  Africa
מערב אירופה  Western Europe
מזרח אירופה  Eastern Europe
מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


טיולי מסורת למשפחות: "דיסקברי טיול עולמי":גיאוגרפיים: טיול מאורגן, טיולים מאורגנים, טיול, מאורגנים, טיסות, נופש
 
טיול מסורת למשפחות להולנד , בלגיה וצרפת | דיסקברי טיול עולמי | 8 ימים
| More

 


ליצירת קשר: 03-5627248

משך הטיול: 8 ימים, 7 לילות

תאריכי יציאה: 7.7, 11.8

מחיר לאדם בחדר זוגי:  מחיר מבצע החל מ- 1890$ במקום 2150$ (לנרשמים עד 30.4.14)

הנחה לילד עד גיל 12 – 300$ לילד  (3,4 בחדר הורים)

 


מה מיוחד בטיול של דיסקברי

 

אצלנו תמצאו 3 פארקי שעשועים, אפטלינג בהולנד, וולבי בבריסל, יורודיסני בפריז

אתרים בטיול: מגדל אייפל, בית אנה פרנק, ארמון ורסאי ועוד.

שייט: שייט בסירות בחיטרוהן, שייט על הסיין 

 

מסלול הטיול


יום 1: תל אביב, אמסטרדם - יוצאים לדרך!


ניפגש "צ בנמל התעופה בן-גוריון ונמריא לאמסטרדם בירת הולנד. לאחר הנחיתה נסע לכפר הולנדי, כפר חיטהורן, כפר ציורי בנוי כולו על תעלת מייבס ונוכל לראות את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות הכפר. לאחר מכן נגיע אל המלון.


יום 2: אמסטרדם, כפר הדייגים וולנדם, כפר טחנות הרוח "זאנסה סחאנס"


עם בוקר, נצא לביקור באמסטרדם המכונה "ונציה של הצפון", בשל תעלות המים הרבות החוצות אותה. נצפה על ארמון המלכה הבנוי על כלונסאות עץ אשר תקועים באדמה רווית מים, נראה את כיכר "דאם", שוק הפשפשים, מגדל הדמעות, תחנת הרכבת המרכזית ואזור המוזיאונים. נבקר בבית אנה פרנק בו הסתתרה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם. נמשיך לבית הכנסת הפורטוגזי שנבנה בשנת 1675 ונראה את מצבת הזיכרון לשואה ולגבורה. לאחר הביקור נסע לכפר הדייגים הציורי וולנדם, הספוג באווירת המסורת ההולנדית. בדרך נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ הולנדיים מסורתיים. משם נמשיך למרכז טחנות הרוח "זאנסה סחאנס" בו נלמד על תפקידם של הטחנות השונות ועל מאבקו הבלתי פוסק של העם ההולנדי בשפע המים. בתום הסיורים נשוב למלוננו.

 

 

 

יום 3: פארק "אפטלינג", בריסל 


היום ניסע לפארק "אפטלינג" המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבת הרים, נהנה מעולמות קסומים, מסיפורי אגדות, ענקים וגמדים, נטייל בין מגדלים ובקתות ונאזין לעוגב המונע בכוח המים. בקיצור- עולם אגדות אמיתי! לאחר הבילוי נמשיך לבריסל, בה נלון.


יום 4: בריסל, מיני אירופה, פריס


לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור בבריסל, בירת בלגיה. נצא לכיכר "גראנד פלאס" המרשימה ונראה את ארמון המלוכה והמניקן פיס (פסל הילד המשתין), אשר הפך לסמלה המפורסם של בריסל.  משם נמשיך אל פארק וולבי הנמצא בסמוך לבריסל, לאחר מכן נסע למלוננו בפריס.


יום 5: תצפית ממגדל האייפל ושייט על נהר הסיין


היום יוקדש להיכרות עם העיר המפורסמת. נראה את שדרות שאנז אליזה, שער הניצחון, כנסיית נוטרדם, כיכר הבסטיליה, כיכר וונדום והמונומנט המנציח את ניצחונותיו של נפוליון. נעפיל יחדיו אל מגדל אייפל (הקומה ה- 2) ונשוט על נהר הסיין. נמשיך לביקור ברובע האומנים מונמרטר, נצפה בכנסיית סקריקר ונבקר באתריה היהודיים של העיר ה"פלעצל" ובאתר הזיכרון לשואה. בתום הסיור המעניין נשוב למלוננו לקבלת שבת, קידוש וסעודת ליל שבת.

 

 

צילום גיא נוימן
צילום גיא נוימן

 

יום 6: שבת בפריס

 

לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטיול רגלי עם מלווה הקבוצה באזור המלון.


יום 7: פארק "דיסנילנד פריס"


יום של כיף מבוקר ועד לילה בעולם האגדות והשעשועים של וולט דיסני - דיסנילנד. נחצה את הגבול לזמנים ולמקומות אחרים, נבקר בארץ הפנטזיות, ארץ התגליות וארץ ההרפתקאות. נחצה את גשר טירת היפהפייה הנרדמת, נשוט לתוך ג'ונגל סבוך לארץ הפירטים, נטוס בחללית למאדים, נתרגש מרכבות הרים מסעירות ונפגוש דמויות מוכרות ואהובות כמו מיקי מאוס, פינוקיו ופיטר פן. כמובן שלא נחמיץ את התהלוכה המרהיבה של דמויות מסרטיו של וולט דיסני. בתום יום מהנה של הרפתקאות נשוב לבית המלון.


יום 8: פריס, תל אביב


בשעות הבוקר נסע אל ארמון ווראסי, אמונם של מלכי צרפת, נצפה אל הארמון, נסייר בגניו המרהיבים, ולאחר מכן נחזור אל העיר. לצורך השלמת ביקורים וקניות.

בשעות הערב נצא אל שדה התעופה ומשם נחזור לישראל, עייפים אך מרוצים.

 

 

צילום גיא נוימן
צילום גיא נוימן

 

 

המחיר כולל


טיסות לפי המסלול
מיסי נמל והיטל בטחון
בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה
ארוחות בוקר קונטיננטליות, המורכבות ממצרכים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים ועוד 2 ארוחות שבת, כמו כן אפשרות להכנת כריכים לצהריים (לחם וממרחים). המעוניינים יוכלו בעלות נוספת לרכוש ארוחות כשורות ארוזות (המתחממות בן רגע) 
שהות בשבתות בקרבת מרכזים יהודיים המאפשרת היכרות עם הקהילות המקומיות
אוטובוס ממוזג ונוח
תשר (טיפים) לנותני שירותים בחו"ל למעט סבלות
מלווה קבוצה ישראלי, שומר מצוות, בקי ומנוסה
מפגש קבוצה: הנוסעים מוזמנים למפגש קבוצה שבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש יימסרו טלפונית ע"י מלווה הקבוצה.

 

המחיר הטיול אינו כולל

 

תוספת ליחיד בחדר: 750$

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.1.14 ועד למועד הכרטוס.

ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען.

הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

דמי סבלות

 

מידע כללי לנוסעים

 

הבהרות


כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים


בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.


דמי הרשמה ותנאי ביטול


הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .  תנאי  ביטול כמפורט בפרק  'תנאים כלליים' באתר.

 

ביטוח

חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח  באמצעות חברת "דיסקברי".

בריאות וחיסונים


חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה).  במסע  מושקע  מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 

הבהרה


ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון

03-5627248 ולהזמין מקום עוד היום

 הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,תשלום בכרטיס אשראי יחויב בתוספת של 2.5% על מחיר הטיול.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיולי מסורת למשפחות     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:

מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
חדשות
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה מאורגנים למערב אירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.

ארטוויז'ן | Quickyweb