קבלו את ההצעות הכי טובות

מערב אירופה
מערב אירופה
Western Europe

מזרח אירופה
מזרח אירופה

Eastern Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours

אמריקה  America
אפריקה  Africa
מערב אירופה  Western Europe
מזרח אירופה  Eastern Europe
מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


טיול מאורגן,טיולים מאורגנים לליטא, לטביה ואסטוניה:"דיסקברי טיול עולמי":ליטא, לטביה ואסטוניה,גיאוגרפיים: טיול מאורגן, טיולים מאורגנים, טיול, מאורגנים, טיסות, נופש
 
טיול מאורגן למדינות הבלטיות | דיסקברי טיול עולמי | ליטא, לטביה, אסטוניה, פינלנד
| More

 

11 יום, 10 לילות 

ליצירת קשר: 03-5627248

תאריכי יציאה: 30.06, 06.08

מחיר לאדם בחדר זוגי: החל מ - $1950 במקום 2,275 $המבצע לנרשמים עד ה- 30.4


 

מה תקבלו אצל דיסקברי?


 

חצי פנסיון לאורך כל הטיול! מדריך מקצועי ומנוסה! ביקור באתרים החשובים ליהדות ! ביקור בגטאות של סיאוליה וריגה! ביתה של לאה גולדברג ! ביקור בפונביז' הישיבה המפורסמת! חצי האי גרינגה ! ביקור בטירות וארמונות עתיקים!

 

באילו מקומות נבקר בטיול ?

 

 

הלסינקי:  הקתדרלות, כנסייה חצובה בסלע, אתר הנצחה למלחין ז'ן סיביליוס, סיור בעיר

טאלין:  סיור בעיר, פרלמנט, ביקור בעיר העתיקה

ריגה:  בית הכנסת, הגטו היהודי, המוזיאון בבניין הקהילה

סיאוליה:  ארמון ובית הכנסת של הגביר פרנקל, הגטו היהודי

טלז: בניין הישיבה המפורסם
פלונגן: גן פסלי העץ

קליפדה: סיור בעיירה השוכנת על חוף הים הבלטי

חצי האי נרינגה:הגעה במעבורת לחצי האי וסיור בעיירה ניבה

קובנה:  סיור  רחובות בעקבות הוגים ומשוררים יהודיים: אברהם מאפו, וולודוויג זמנהוף. ביתה של לאה גולדברג, ביקור ב"סלובודקה", הרובע היהודי הישן, הפורט התשיעי –המצודה ששמשה כמחנה מעצר ומות

ז'ז'מר: בית הכנסת העתיק העשוי עץ

וילנה:  המרכז ההיסטורי, הקתדרלה המרשימה, ארמון הנשיאות, אוניברסיטת וילנה, האתרים היהודיים בעיר בה פעל הגר"א (הגאון מוילנה), סמטאות הרובע היהודי, אתר ההשמדה – יער פונאר.

פוניבז: בניין הישיבה המפורסמת 

 

 

תכנית הטיול

 

יום 1 – תל אביב -ריגה

 

טיסת בוקר מתל אביב לריגה. לאחר הנחיתה נסיעה לאורך מפרץ ריגה, דרך פרנו לטאלין.


יום 2 – הלסינקי, טאלין

 

הבוקר נפליג להלסינקי, בירתה של פינלנד. נסייר ונבקר באתריה: הקתדראלות היפות, כיכר הסנאט וכיכר השוק, כנסייה יפה בארכיטקטורה מודרנית החצובה בסלע, אתר ההנצחה הקולי למלחין הפיני הדגול, ז'ן סיבליוס. בתום הסיור נפליג חזרה לטאלין לארוחת ערב ולינה.


יום 3 – טאלין, ריגה

 

נסייר בטאלין, העיר המוקפת חומות ומגדלים, נראה את הפרלמנט וכנסית אלכסנדר נייבסקי. נבקר בעיר העתיקה הבנויה בסגנון ימי הביינים..  לינה בריגה.

 


 

 

 

יום 4 – ריגה

 

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בריגה בירת לטביה נבקר בעיר העתיקה והשוק, בתים בסגנון ארט-נובו בעיר השמורה על ידי אונסק"ו, נבקר באתר ההשמדה רומבולה, בסוף היום נסע לריגה. 

 

יום 5 – ריגה

 

 היום נמשיך בסיורנו בריגה, נסייר בעיר היהודית: בית הכנסת, הגטו היהודי, המוזיאון בבנין הקהילה. לינה בריגה.

 

יום 6 – סיאוליה, אלז, קליפדה

 

היום אנו עוזבים את לטביה ועוברים לליטא. נבקר בסיאוליה לראות את המפעל, הארמון ובית הכנסת של הגביר היהודי חיים פרנקל, הגטו היהודי בו חיו הפועלים היהודים במפעל הנעלים של פרנקל, וכך ניצלו מידי הנאצים. ניסע מערבה לסיור בעיר טלז ונבקר בבניין הישיבה שפירסמה עיר זו. נמשיך לפלונגן ונבקר בגן פסלי העץ שבנה יעקב בונקה לזכר השואה. נמשיך לקליפדה שלחוף הים הבלטי לסיור, ארוחת ערב ולינה.

 

 

 

 

יום 7 – חצי האי נרינגה, קובנה

 

נחצה במעבורת את מפרץ קורש ונבקר בחצי האי נרינגה, לשון יבשה המכוסה ביערות אורן ובדיונות המתנשאות לגובה רב. נבקר בעיירה  נידה. נראה את בתי העץ של העיירה ואת בית הקיץ של הסופר תומס מאן. נמשיך לקובנה.  סיור באזור הישן של קובנה, שהיה ברובו יהודי, ברחובות על שמם של הסופר אברהם מאפו ולודוויג זמנהוף, אבי שפת האספרנטו. נעבור ליד ביתה של לאה גולדברג.  נמשיך ל"סלובודקה" הרובע היהודי הישן שנתפרסם בזכות הישיבה שפעלה בו ואשר שימש כגטו בתקופת השואה. נמשיך אל "הפורט התשיעי" המצודה ששימשה כמחנה מעצר ומות בתקופת מלחמת העולם השניה. ארוחת ערב ולינה בקובנה.

 

יום 8 – קובנה , וילנה

 

השלמת הסיור בקובנה ונסיעה לז'ז'מר בה נראה את בית הכנסת העתיק הבנוי מעץ. נמשיך לוילנה לארוחת ערב ולינה.

 

 יום 9 – וילנה

 

 וילנה בירתה של ליטא היא המרכז המדיני, כלכלי ותרבותי של המדינה. נבקר במרכז ההיסטורי של העיר: נראה את הקתדראלה המרשימה, ארמון הנשיאות ואוניברסיטת וילנה ועוד. לינה בוילנה.

 

 

 

יום 10 – וילנה

 

נבקר באתרים היהודיים של העיר שכונתה ע"י היהודים "ירושלים דליטא" ובה פעל במאה ה-18 הגאון מוילנה (הגר"א). תלמידי הגר"א הפכו את וילנה למרכז יהודי דתי ורוחני גדול, בעיקר של זרם המתנגדים. נטייל בסמטאות הרובע היהודי, שהפך לגטו סגור בתקופת מלחמת העולם ה2, ונמשיך לביקור באתר ההשמדה הגדול של יהודי ליטא, יער פונאר. 

 

יום 11  - וילנה - תל אביב

 

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונצא משם לישראל. כאן הסתיים טיולנו.  

 

הבהרה : יתכנו שינויים במסלול

 


 

המחיר כולל


היטל דלק, מס נמל והיטל בטחון. (הידועים ביום 1.3.14, כפוף לשינוים בחברת התעופה). חצי פנסיון - בתי מלון בדרגת תיירות טובה

אוטובוס תיירים ממוזג צמוד לפי המסלול.
שייט טאלין – הלסינקי וחזרה.
שייט קליפדה – נרינגה וחזרה.
דמי כניסה לאתרים לפי התוכנית.
מדריך דובר עברית.
תשר לנותני שירותים 
פגישת קבוצה לפני היציאה.

ליחיד בחדר לבד – תוספת 450$

 

המחיר אינו כולל


בטוח בריאות

תוספת מיסי נמל ודלק שיחולו על כרטיסי טיסה ע"י חברות התעופה

הוצאות אישיות.
ארוחות נוספות שלא כלולות בתוכנית.
דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

 

מידע כללי לנוסעים

 

הבהרות


כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים


בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.


דמי הרשמה ותנאי ביטול


הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . 

 תנאי  ביטול כמפורט בפרק  'תנאים כלליים' באתר.

 


הערה:


התוכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול.

המחיר אינו כולל כל מס/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול

 

ביטוח


חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח  באמצעות חברת "דיסקברי".

 

בריאות וחיסונים


חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה).  במסע  מושקע  מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 

דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

 

הבהרה


ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

 

מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.


חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5627248 ולהזמין מקום עוד היום!  

 

 
הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,תשלום בכרטיס אשראי יחויב בתוספת של 2.5% על מחיר הטיול.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיולים מאורגנים לבאלטיות - ליטא, לטביה, אסטוניה     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:

מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
חדשות
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה מאורגנים למערב אירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.

ארטוויז'ן | Quickyweb