קבלו את ההצעות הכי טובות

חוות דעת
חוות דעת והמלצות על טיולי דיסקברי
 

אירופה
אירופה

Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours


מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


טיול מאורגן למדינות הבלטיות של דיסקברי טיול עולמי. טיול למדינות הבלטיות של דיסקברי משלב טיולי שייט בים הבלטי, ביקור בשמורות טבע מרהיבות, ערים חשובות ועוד. טיול מהנה ומרתק!
 
טיול מאורגן למדינות הבלטיות | דיסקברי טיול עולמי | ליטא, לטביה, אסטוניה, פינלנד
| More

 

מסלול מעודכן ומשופר נכון לתאריך  22.6 

תאריכי יציאה:  22.7, 17.8

מחיר לאדם בחדר זוגי 1950$ במקום 2050$ (לנרשמים עד 15.5)

10 ימים / 9 לילות

ליצירת קשר: 03-5627248


 

 

מה תקבלו אצל דיסקברי?


 

חצי פנסיון לאורך כל הטיול! מדריך מקצועי ומנוסה! ביקור באתרים החשובים ליהדות !ביקור בגטאות של סיאוליה וריגה! ביתה של לאה גולדברג ! ביקור בפונביז' הישיבה המפורסמת! ביקור בטירות וארמונות עתיקים!

 

 

מסלול הטיול  

 

 יום 1 – תל אביב –ריגה

 

טיסת מתל אביב לריגה. נסיעה למלון. ארוחת ערב ולינה במלון בריגה.

 

 

 

  

יום 2 – ריגה, טאלין

 

אחרי ארוחת בוקר, סיור מודרך בריגה הפנינה של ים הבלטי. ביקור בעיר העתיקה, נמצאת ברשימת אתרי מורשת העולמית של אונסק"ו, ביקור בטירה, קתדרלה של ריגה ובכנסייה של פטרוס הקדוש. נראה בנייני המגורים האבן העתיקים ביותר בעיר, נראה שלבים שונים בהתפתחות האדריכלית של ריגה, מימי הביניים ועד היום. בית החדש בכיכר הראשי, חומות עיר העתיקה והשער השבדי, אנדרטת החירות, שדרה בריויבאס. אחרי צהריים נצא לכיוון טאלין, בירת אסטוניה. ארוחת ערב ולינה במלון בטאלין. 

 

יום 3 – טאלין, הלסינקי, טאלין

 

לאחר ארוחת בוקר נצא במעבורת לכיוון הלסינקי (נסיעה בערך שעתיים). סיור בעיר הלסינקי שהייתה מעומדת בשנת 2012 כבירת עיצוב עולמי. העיר המדהימה. אנחנו נבקר במרכז ההיסטורי, כיכר הסנאט עם הקתדרלה, בניין אוניברסיטת הלסינקי, בניין הפרלמנט והספרייה הלאומית, פינלנדיה הול, אנדרטת סיבליוס וכנסיית Temppeliaukio (כנסיית סלע).

אחרי הצהריים חזרה במעבורת לטאלין.

לינה וארוחת ערב במלון בטאלין.

 

 

 

 

 

יום 4- טאלין, ריגה

 

אחרי ארוחת בוקר נסייר בטאלין סיור מודרך, נבקר בעיר העתיקה, שנכללה ברשימת אתרי מורשת העולמית של אונסק"ו, נבקר בעיר מוקפת חומה עם המגדלים, נראה הטירה טומפאה מימי הביניים, מקום מושבו של הפרלמנט האסטונית הנוכחי וכנסית אלכסנדר נייבסקי, כיכר העיר ובית מרקחת עירוני  ממאה ה-15, וכנסיה של ניקולס הקדוש. אחרי הצהריים חוזרים לריגה.

ארוחת ערב ולינה במלון בריגה.

 

יום 5 – ריגה

 

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור ונבלה יום כיפי בשוק הססגוני ושוקק חיים של ריגה, אתר ייחודי זה נמצא כמעט בלב הליבה של ריגה, במרחק צעדים ספורים מהעיר העתיקה, אחד השווקים הגדולים ביותר במזרח אירופה, אנחנו נתרשם, נטעם, נקנה, העיקר נעשה חיים. אנחנו נמשיך ונסייר בעיר היהודית: בית הכנסת, הגטו היהודי, המוזיאון בבניין הקהילה. לאחר הצהריים נצא לביקור באתר השמדה רומבולה, ממוקם ביער רומבולה , ליד ריגה, שהפך לאתר הרצח ההמוניים, איפה נרצחו 25,000 יהודים מגטו ריגה ביום 30 בנובמבר ובדצמבר 8, 1941.

ארוחת ערב ולינה בריגה.

 


 

 

 

יום 6  – ריגה, סיאוליה, טלז, פלנגה, קליפדה

 

לאחר ארוחת בוקר אנו עוזבים את לטביה ועוברים לליטא. נבקר בסיאוליה, נוכל לראות את המפעל, הארמון ובית הכנסת של הגביר היהודי חיים פרנקל, הגטו היהודי בו חיו הפועלים היהודים במפעל הנעלים של פרנקל, וכך ניצלו מידי הנאצים. ניסע מערבה לסיור בעיר טלז ונבקר בבניין הישיבה שנוסדה בשנת 1875. נמשיך לפלנגה נבקר בגן פסלי העץ שבנה יעקב בונקה לזכר השואה. נמשיך לקליפדה שלחוף הים הבלטי לסיור, ארוחת ערב ולינה.

 

יום 7 – קליפדה, חצי האי נרינגה, קובנה

 

לאחר ארוחת בוקר נחצה במעבורת את מפרץ קורש ונבקר בחצי האי נרינגה, לשון יבשה המכוסה ביערות אורן ובדיונות המתנשאות לגובה רב. נבקר בעיירה  נידה. נראה את בתי העץ של העיירה ואת בית הקיץ של הסופר תומס מאן. נחזור לקליפדה ונמשיך לקובנה. סיור קצר באזור הישן של קובנה, שהיה ברובו יהודי, ברחובות על שמם של הסופר אברהם מאפו ולודוויג זמנהוף, אבי שפת האספרנטו. נעבור ליד ביתה של לאה גולדברג.  נמשיך ל"סלובודקה" הרובע היהודי הישן שנתפרסם בזכות הישיבה שפעלה בו ואשר שימש כגטו בתקופת השואה. ארוחת ערב ולינה בקובנה.

 

יום 8 – קובנה , וילנה

 

אחרי ארוחת בוקר, השלמת הסיור בקובנה נבקר בחלק הצפוני של העיר, ביקור ב"הפורט התשיעי"

המצודה ששימשה כמחנה מעצר ומות בתקופת מלחמת העולם השניה.

נסיעה לז'ז'מר בה נבקר בית הכנסת העתיק הבנוי מעץ. נמשיך לוילנה לארוחת ערב ולינה.

 

 יום 9  - וילנה, ריגה

 

ארוחת בוקר במלון, סיור בוילנה.

וילנה בירתה של ליטא היא המרכז המדיני, כלכלי ותרבותי של המדינה. נבקר במרכז ההיסטורי של העיר, נמצאת ברשימת אתרי מורשת העולמית של אונסק"ו. נבקר ב"שער השחר", כיכר הקתדראלה, נראה ארמון הנשיאות, אוניברסיטת וילנה. נבקר במוזיאון אמבר, נראה כנסיית המריבה של פטרוס ופאולס הקדוש, כנסיית הגותית של אנה הקדושה. נמשיך ונבקר באתרים היהודים. לאחר הצהריים אנחנו נבקר באתר ההשמדה הגדול של יהודי ליטא, יער פונאר. בערב נסע לריגה. ארוחת ערב ולינה בריגה.

 

יום 10 – וילנה, ריגה

 

לאחר ארוחת בוקר נסע לשדה תעופה ונצא משם לישראל. כאן הסתיים טיולנו.  

 

המחיר כולל

 

 • טיסות הלוך חזור לריגה דרך איסטנבול
 • 9 לילות בבתי מלון דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שרותים צמודים
 • בסיס חצי פנסיון
 • סיורים בטאלין, ריגה, וילנה והלסינקי
 • אוטובוס נוח וממוזג לביצוע התוכנית
 • מלווה דובר עברית במשך כל הטיול
 • מדריכים מקצועיים דוברי אנגלית
 • תשר לנותני שירותים 
 • מחיר לסינגל 270 יורו 

 

המחיר אינו כולל

 

 • בטוח בריאות
 • תוספת מיסי נמל ודלק שיחולו על כרטיסי טיסה ע"י חברות התעופה
 • הוצאות אישיות
 • ארוחות נוספות שלא כלולות בתוכנית
 • דמי סבלות

 

מידע כללי לנוסעים

 

 

הבהרות


כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים


בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.


דמי הרשמה ותנאי ביטול


הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . 

 תנאי  ביטול כמפורט בפרק  'תנאים כלליים' באתר.

 

הערה:


התוכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול.

המחיר אינו כולל כל מס/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול

 

ביטוח


חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח  באמצעות חברת "דיסקברי".

 

בריאות וחיסונים


חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה).  במסע  מושקע  מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 

דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

 

הבהרה


ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

 

מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.


חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5627248 ולהזמין מקום עוד היום!  

 
הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,תשלום בכרטיס אשראי יחויב בתוספת של 2.5% על מחיר הטיול.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיולים מאורגנים לבאלטיות - ליטא, לטביה, אסטוניה     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:


מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.


קידום אתרים seo-up
Powered by Artvision | Truppo Websites