קבלו את ההצעות הכי טובות

חוות דעת
חוות דעת והמלצות על טיולי דיסקברי
 

אירופה
אירופה

Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours


מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


טיולים מאורגנים לצ'כיה והונגריה:"דיסקברי טיול עולמי":גיאוגרפיים: טיול מאורגן, טיולים מאורגנים, טיול, מאורגנים, טיסות, נופש
 
טיול מאורגן לבודפשט, וינה, פראג | דיסקברי טיול עולמי | 7 ימים
| More

משך הטיול: 7 ימים, 6 לילות

ליצירת קשר: 03-5627248

תאריכי יציאה: 
מחיר לאדם בחדר זוגי: מחיר מבצע החל מ- $1290 (עד ה-30.6)

 

למה מומלץ לנסוע עם דיסקברי?

 

בתי מלון איכותיים ! אין ימים חופשיים ! מדריך מנוסה ! ביקור באתרים יהודיים ! סיור בערים עתיקות ומודרניות ! מצודות היסטוריות ! כנסיות מרהיבות !


אתרים ומקומות במסלול להונגריה, אוסטריה וצ'כיה


בודפשט – גבעת המצודה, בית הכנסת והמוזיאון היהודי.
ברך הדנובה -  אשטרגום ומצודת וישגראד.

סנטאנדרה- עיירת האמנים.
וינה - ארמון שיינברון.
פראג – הרובע היהודי, העיר העתיקה, גשר קארל, מצודת וישהראד
 

מסלול הטיול להונגריה, אוסטריה, צ'כיה

 

יום 1: תל אביב, בודפשט  

 

מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נמריא לבודפשט, בירת הונגריה השוכנת משני צידיו של נהר הדנובה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר היפייפיה שזכתה לכינוי "פריס הקטנה"  הסיור יכלול תצפית על בית הפרלמנט, כיכר הגיבורים, גבעת המצודה, כנסיית מתיאש מהמאה ה-13 שצריחיה הגותיים נראים למרחוק, מצודת הדייגים ממנה נשקף נוף מקסים על נהר הדנובה ועל הגשרים החוצים אותו וכן על פשט- העיר החדשה. נמשיך לביקור בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי ברחוב דוהני (באם יתאפשר) ונראה את אנדרטת "עץ הערבה הבוכיה", המוקדשת לזכרם של קורבנות השואה

יום 2: אשטרגום, סנטאנדרה,וישיגראד


נצא ליום טיול ל "ברך הדנובה". נבקר באשטרגום, בירת ממלכת הונגריה לשעבר. נמשיך למצודת וישגראד הצופה אל עיקול הדנובה ולעיירת האמנים סנטאנדרה. בתום הסיור נשוב לבודפשט.
 

יום 3:  בודפשט, וינה


ניפרד מבודפשט וניסע לוינה. נערוך סיור בעיר היפה. נראה את בנין הפרלמנט המרשים, כנסיית סטפן הגותית וכנסיית קרל הבארוקית. נמשיך אל בית האופרה,כנסיית החצר הקיסרית- הכנסייה האוגוסטינית, בית העירייה וארמון הופבורג ששימש כבית מגוריהם הרשמי של הקיסרים ההבסבורגים. נמשיך לביקור בארמון שיינברון המפורסם ובגנים המרהיבים המקיפים אותו
. בערב -  ניתן לצאת לבילוי הכולל תצפית מהר קלנברג, ביקור בכפר היין גרינציג שם נהנה משתיית יין מקומי. 

 

 

 

יום 4: וינה, פראג

ניפרד מוינה וניסע לפראג, בירת צ'כיה, המכונה "העיר הזהובה". עם ההגעה הסעה למלון וטיול פנורמי בעיר.
 
יום 5:  פראג


נצא לסיור בעיר העתיקה. נראה את מצודת פראג הצופה על העיר, את  גשר קארל ועליו הכיתוב החקוק בעברית "קדוש קדוש" ( כעונש שהוטל על יהודי העיר ) על גבי הצלב עם פסלי הקדושים הנוצריים. נמשיך אל הרובע היהודי העתיק ונבקר בבתי הכנסת ובבית הקברות העתיק. בחלקו השני של הסיור נגיע אל ליבה הפועם של פראג, העיר העתיקה, שם ניצב לתפארה  סימלה המיתולוגי של העיר- השעון האסטרונומי ופסלו של יאן הוס. נסיים את סיורנו בכיכר ווצלב ונראה את הארמון המלכותי המשמש כיום כמוזיאון הלאומי.

 

 

יום 6:  פראג


ניסע לוישהראד – "המצודה הגבוהה" הממוקמת על צוק מרשים ממנו ניתן לצפות על פראג ונהר הולטבה. המקום שהוכר ע"י אונסקו "כאתר שימור עולמי", הוא על פי האמונה מקום הולדתה של העיר. בבית הקברות הסמוך נמצא הפנתיאון הלאומי, שם נחים על משכבם גדולי האומה הצ'כית, ובהם סמטנה ודבוז'ק


יום 7:  קארלובי וארי , תל אביב


ניסע לעיר המרחצאות ואתר המרפא המפורסם קרלובי וארי (קרלסבאד). נטייל במדרחוב ונראה את הקולונדות והמבנים בסגנון קלאסי ובסגנון הבארוק. לאחר הביקור ניסע   
לנמל התעופה של פראג, עמוסי רשמים וחוויות שלא ישכחו במהרה,   ממנו נמריא חזרה הביתה


יתכנו מקרים בהם הטיול יתנהל בסדר הפוך.
טיול זה מתבצע בטיסות שכר.


הערה : בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

 

מחיר הטיול כולל


טיסות שכר לפי המסלול .
מיסי נמל והיטל בטחון.
בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.
ארוחות בוקר בסגנון מזנון חופשי -  BUFFET.
סיורים וביקורים כמפורט בתוכנית.
אוטובוס תיירים ממוזג ונח.
תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל למעט סבלות.
מדריך ישראלי.

 

המחיר הטיול לא כולל

 

הוצאות אישיות

ביטוח רפואי ומטען

כל מה שלא כלול בסעיף "המחיר כולל"

 שירותי סבלות 

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

 

מידע כללי לנוסעים

 

הבהרות


כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים


בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים. 


דמי הרשמה ותנאי ביטול


הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי  ביטול כמפורט בפרק  'תנאים כלליים' באתר.

 

ביטוח


חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח  באמצעות חברת "דיסקברי".

 

בריאות וחיסונים


חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה).  במסע  מושקע  מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 

הבהרה


ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

 

מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 

חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים. 

 

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון

03-5627248 ולהזמין מקום עוד היום

 
הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיולים מאורגנים לצכיה והונגריה     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:


מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.


קידום אתרים seo-up
Powered by Artvision | Truppo Websites