קבלו את ההצעות הכי טובות

חוות דעת
חוות דעת והמלצות על טיולי דיסקברי
 

אירופה
אירופה

Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours

מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


טיולים מאורגנים ליפן:"דיסקברי טיול עולמי":גיאוגרפיים: טיול מאורגן, טיולים מאורגנים, טיול, מאורגנים, טיסות, נופש
 
טיול מאורגן פרימיום ליפן בפריחת הדובדבן - 14/15 ימים- 12 לילות - מסלול ייחודי כולל האי שיקוקו
| More
 

תאריכי יציאה:  

מחיר מבצע החל מ-  במקום  (לנרשמים עד 10.4

 

 מסלול מעודכן ל-31.1.16

קראו כאן המלצות של מטיילים על הטיול שלנו ליפן  

 

הטיול של "דיסקברי" כולל תוכנית מקיפה שכוללת את מיטב האתרים ביפן המודרנית והמסורתית, כולל אתרים שלא תמצאו אצל חברות אחרות. במסלול זה נעבור לאי יפני נוסף– שיקוקו , הטיול מלווה במדריך מקצועי, אוטובוס צמוד, חצי פנסיון , ללא אופשונאלים, שירות אישי מהרגע הראשון ועד הרגע שתחזרו הביתה!  מחירי מבצע לנרשמים בהרשמה מוקדמת !
 
מה ייחודי ובלעדי בטיול של דיסקברי?
 
ארוחות עשירות רובן מערביות, חצי פנסיון! מדריך מקצועי מיומן ! נסיעה ברכבת מהירה! 4 מוזיאונים ייחודים ! שני לילות של לינה בסגנון יפני טיפוסי! לינה במנזר בהר קויה! ביקור במבשלת סאקה! טבילה בבית מרחץ מקומי! מעבר על מערכת הגשרים הארוכה בעולם לאי המרתק שיקוקו !
 
מקומות בטיול
 
טוקיו: האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, רובע אקיהברה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו, עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י ועוד.
איזור האקונה: שייט באגם אגם אשי, הר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח , לינה בסגנון יפני , רחצה בבית מרחץ יפני
טירת מאטסומוטו העיירות העתיקות מגומה וצומגו בית המורשת ע"ש חסיד אומות עולם סוגיהרה, מוזיאון ריקוד ותלבושות
טאקיימה: מוזיאון מרכבות האלים, שוק הבוקר, רחוב סאנמאצ'י
הכפר אוג'ימצ'י עם גגות הקש
קנאזאווה: גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים
קיוטו: הגן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, גן מקדש האיין, פביליון הזהב, רובע הגיישות גיון, בית שלום ועוד.
נארה : מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פרק הצבאים.
הר קויה: לינה במנזר בודהיסטי.
האי מייאג'מה, המקדש "הצף"
הירושימה: פארק השלום ומוזיאון הפצצה
קוראשיקי : עיר המסחר העתיקה
האי שיקוקו : מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה.
קובה : עיר מגדלי הבקר לבשר, רובע עשיר.
אוסקה: תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי

 
מסלול הטיול
 
יום 1: תל אביב – טוקיו
 
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לטוקיו, בירת יפן, דרך יעד ביניים.
 
יום 2+3: טוקיו
 
נחיתה בטוקיו. טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק: חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, , אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי.
 
נבקר באי המלאכותי אודאייבה, ממנו נשקף נוף מרהיב של מפרץ טוקיו, נמשיך למקדש מייג'י המוקדש לקיסר מייג'י הנערץ אשר פתח את שערי יפן לטכנולוגיה ולתרבות המערבית , ברובע הארג'וקו הנחשב לרובע הצעירים: נתרשם מהחנויות האופנתיות, המסעדות המשובחות והצעירים הגודשים את האזור, לבושים במיטב מחלצות הפאנק, הרוק ומה שביניהם.

 

למחרת נבקר בשוק הדגים. נראה את בית הפרלמנט (מבחוץ) את שער ארמון הקיסר בו גרים הקיסר ומשפחתו, נמשיך למקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון מהמאה ה - 7  שבצמוד לו שוק מקומי וצבעוני. נעבור ברחוב הקניות המפורסם שברובע גינזה, משם נמשיך למוזיאון אדו – מוזיאון מרשים למדי המספר את סיפורה של טוקיו מראשית היווסדה כאשר נקראה אדו ועד לטוקיו המודרנית. הפריטים המוצגים בו מציגים את ההיסטוריה של העיר ומסודרים בסדר כרונולוגי.

 

נאכל ארוחת צהריים בסגנון מתאבקי סומו, ולאחריה ניסע לכיוון מגדל המטרופולין לתצפית מרהיבה על העיר כולה. ובערב נצעד ברובע שיבוייה המואר (בתחבורה ציבורית). לינה בטוקיו.

 
 #bodyimagesfull{1 

יום 4: האקונה
 
נצא באוטובוס לאזור האקונה (Hakone) , ובו אגם אשי (Ashi) בתוך לוע ענק של הר געש שהתפרץ לפני כמה אלפי שנים ונשוט באגם היפה. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים, ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם וברקע ניתן לראות ביום בהיר את הר פוג'י אחד מסמליה של יפן.

 

נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם וגם ביתן פיקסו נמצא שם, נמשיך להר פוג'י – אחד מסמליה של יפן ונעפיל לקו הצמחיה להתרשם מעוצמתו  (במידה שמזג האוויר והזמן יאפשרו) בסוף היום נגיע למלון באזור ללינה בחדרים יפניים טיפוסיים (שינה על גבי מזרני פוטון הנפרסים עבורנו על רצפת טאטאמי) ארוחת ערב מקומית ורחצה בבית מרחץ טיפוסי .

 
יום 5: מצומוטו – עמק קיסו – מגומה וצומגו
 
לאחר ארוחת בוקר במלון נצא בנסיעה אל מאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת למרגלות רכס  האלפים היפניים, שם נבקר בטירת מאטסומוטו – המכונה גם המצודה השחורה ואשר נבנתה במאה ה-16  ושמשה את הדאיימיו והסמוראים במשך מאות שנים .

 

משם נמשיך דרך עמק קיסו היפהפה לצעידה בעיירות העתיקות מגומה וצומגו היושבות על 'דרך הטוקאידו' שקישרה בין עריה המרכזיות של יפן - אדו וקיוטו. לינה באזור.
 
יום 6:  יאוטסו , גוצ'ו - מוזיאון ריקוד ותלבושות – פיסול מזון משעווה , טקאיימה
 
את הבוקר נפתח בביקור מרגש בבית המורשת של הקונסול היפני סמפו סוגיהרה, אשר פעל בעיצומה של מלחמת העולם השנייה , 1940, על מנת להנפיק אלפי אשרות מעבר דרך יפן לפליטים יהודיים אשרות כניסה ליפן וזכה לתואר 'חסיד אומות העולם'. ניסע לגוצ'ו ונבקר בבית מלאכה להכנת רפליקות מזון מפלסטיק (הממלאות את חלונות הראווה של המסעדות ביפן) במוזיאון ריקוד ותלבושות, ונמשיך לטקאיימה עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו.

נבקר ברובע העתיק של העיר שנשתמר יפה כבר מאות שנים.

 
יום 7: שיראגאווה -גו – קנאזאווה
 
נצא לשוק הבוקר של העיר טאקיימה (Takayama) , בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד.נצעד לביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'.

 

נמשיך לכפר אוגימצ'י שבשיראגאווה - גו הידוע בגגות הקש הענקיים המסורתיים שנשתמרו בו, נמשיך בנסיעה לקנאזאווה היושבת בקרבת חופו של ים יפן. עיר עתיקה שפירוש שמה הוא ביצת זהב, ונראה כיצד מייצרים עלי זהב, נלון בעיר.

 
ירוק בכל פינה
ירוק בכל פינה
 
 
יום 8: קנזאווה – קיוטו
 
נתחיל את הבוקר בביקור בגן קנראקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן, נבקר בשכונת הסמוראיים לשעבר, נמשיך את ביקורנו בקנזאווה, עיר נעבור בשוק אומיצ'ו ומשם נמשיך דרומה לאורך קו החוף דרומה דרך צוקי טוג'ימבו הניצבים על חוף ים יפן .

 

נאכל ארוחת צהריים ולקראת סוף היום נגיע לקיוטו המוכרת כעיר התרבות של יפן. ע"פ שעת ההגעה, נסייר רגלית בעיר. לינה בקיוטו .

 
יום 9:  קיוטו
 
נצא ליום טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה- 9 ועד המאה ה - 19 נבקר באתרים מיוחדים וביניהם : פביליון הזהב, "הגן היבש", טירת ניגו', ובמקדש קיומיזו-דרה החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. בסוף היום נטייל ברובע הגיישות גיון. ארוחת צהריים כלולה .

 

בערב נתארח בקהילת בית שלום (במידה והדבר יתאפשר)*
 
יום 10: קיוטו – נארה - הר קויה
 
הבוקר ניסע לנארה בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו, נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן.

 

משם ניסע להר קויה המקודש לסיור רגלי בשבילי ההר בתוך חורשה שלווה ומבנים קסומים ונכיר מקרוב את חיי הרוח ביפן. נתארח ללינה בסגנון יפני וארוחת ערב במנזר יפהפה ומטופח )חדרים זוגיים. חדרי רחצה ושירותים משותפים).
 
יום 11: הר קויה – הירושימה
 
נתעורר מוקדם על מנת לראות את תפילת הבוקר של הנזירים – טקס מיוחד שנערך בשעות הבוקר המוקדמות. מיד לאחר מכן - העברה לתחנת הרכבת באוסקה, ומשם נצא להירושימה ברכבת מהירה (השינקאנסן) , נבקר באי מייאג'ימה הסמוך להירושימה, נראה את המקדש "הצף" היפהפה איצוקושימה ונסייר על האי ככל שיותיר הזמן. בגמר הסיור נשוב להירושימה ללינה .
 
יום 12: הירושימה – קורשיקי - מעבר לאי שיקוקו – טקאמאצו – טוקושימה
 
נתחיל את היום בפארק השלום ומוזיאון הפצצה, שהוקמו אחרי סיום מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את אשר עבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי, מרגש במיוחד פסל הילדה עם
העגור המסמל ביפן אריכות ימים.

 

משם ניסע מזרחה לעבר עיירת המסחר העתיקה קורשיקי עיר תעלות המים, לאחר ארוחת הצהריים נעבור על גשר סטו אוהשי האדיר, המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרות בין האי המרכזי הונשו והאי שיקוקו. נגיע לעיר טקאמאצו השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שוגונים ששמרה על ציביונה העתיק, נבקר בפארק ריצורין המיוחד, מוקד עניין מפורסם בעיר. נמשיך לטוקושימה עיר עולי הרגל המשרה אווירה מיוחדת, נלון בעיר.

  
 
פריחת הדובדבן
פריחת הדובדבן
 
יום 13: טוקושימה – אקאשי – קובה – אוסקה
 
נחזור לאי המרכזי – הונשו על גבי גשר אקאשי האדיר , גשר תלוי באורך   3911 מטר, הארוך בעולם. נעלה למרכז המבקרים של הגשר כדי לחזות בטכנולוגיה היפנית המתקדמת. נמשיך לביקור בקובה עיר יפה שסבלה לא מזמן מרעידת אדמה אשר גרמה הרס רב. נראה את רובע קיטנו העשיר, את הרחוב הסיני, את איזור המרינה ועוד.

 

נגיע לאוסקה, נערוך סיור פנורמי בעיר, נצפה במבצר אוסקה, המצודה הגדולה והעתיקה ביפן, בה ניתן להתרשם מהבנייה היפנית המאסיבית של פעם, נצפה על העיר ממגדל אומדה ממנו ניתן להשקיף על העיר כולה (במידה והדבר יתאפשר).
לעת ערב נצעד במדרחוב דוטונבורי הסואן. בשעות הערב נצא לארוחת ערב חגיגית מסכמת.

 לינה באוסקה.

 
יום 14/15: אוסקה – תל אביב
 
נסע לכיוון שדה התעופה הצף על הים , ניסע על מערכת כבישים וגשרים עיליים הממחישים את עוצמתה של התעשייה היפנית.
משם נמריא חזרה לארץ דרך יעד ביניים . תם ונשלם. 

אתם מוזמנים לקרוא כאן רשמים והמלצות חמות של המטיילים שלנו על הטיול ליפן  
 

מלונות
 
להלן מבחר מלונות במהלך טיול ליפן (או דומיהם) בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין
בזאת משום הבטחה למלון מסוים .
 
רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה:
 
טוקיו
 
MONTEREY HOTEL
 
האקונה
 
YAMAGISHI RYOKAN
 
נאגאנו
 
HOTEL NEW SILK
 
טאקאימה
 
BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA
 
קאנזאווה
 
HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA
 
קיוטו
 
KYOTO KOKUSAI HOTEL
 
הר קויה
 
SEKISHO IN TEMPLE
 
אוסקה
 
HOTEL PLAZA OSAKA
 
הירושימה
 
MITSUI GARDEN HOTEL
 
אוסקה
 
OSAKA BAY TOWER
 
המחיר כולל
 
• טיסות בינלאומיות
• מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.5.13
• מלונות מדרגת תיירות טובה, לינה בבית הארחה של מקדש על הר קויה לילה אחד
• חצי פנסיון
• מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה
• כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית
• מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי
• אוטובוס תיירים , שיט, רכבת מהירה
• טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 
המחיר אינו כולל
 
במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה
כל תוספת למיסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר  1.5.13
ביטוח נסיעות רפואי ומטען
הוצאות אישיות
כל מה שלא כלול בתוכנית הטיול
תשר למדריך הישראלי
דמי סבלות
 
במקרה של לילה נוסף יחוייבו הנוסעים ב 100$ נוספים
 
המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות ₪/ JPY $/
 
תוספת ליחיד בחדר – 790$ ארה"ב
 
יתרון הטיול בדיסקברי לעומת חברות אחרות
 
תוכנית הטיול - תכנית מעמיקה ייחודית ומעניינת. התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן ומדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות. אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה: החל מיפן המודרנית, וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן.
 
תוכנית גדושה ומלאה - אין סיורי בחירה, אין ימים חופשיים.
 
הדרכה - מדריך מקצועי ומיומן מלווה את הקבוצה לכל אורך הטיול.
 
מידע כללי לנוסעים
 
הבהרות
 
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים. 
 
דמי הרשמה ותנאי ביטול
 
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
 
ויזה ואישורי כניסה
 
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
 
ביטוח
 
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי ".
 
בריאות וחיסונים
 
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל )במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
 
הבהרה
 
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש  'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה .
 
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון
03-5627248 ולהזמין מקום עוד היום !
 
התמונות באדיבות Ken Yoshida__
 


הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,תשלום בכרטיס אשראי יחויב בתוספת של 2.5% על מחיר הטיול.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיולים מאורגנים ליפן, טיול מאורגן ליפן | דיסקברי ליפן     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:


מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה טיולים מאורגנים לאירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.


קידום אתרים seo-up
ארטוויז'ן | Quickyweb