קבלו את ההצעות הכי טובות

מערב אירופה
מערב אירופה
Western Europe

מזרח אירופה
מזרח אירופה

Eastern Europe

אמריקה
אמריקה
America

אסיה ואוקיאניה
אסיה ואוקיאניה 

Asia

אפריקה
אפריקה
Africa

טיולי מסורת
מסורת
Religious

טיולי משפחות
משפחות
Families

קבוצות ונוסע עצמאי
מאורגן אישי
Independent Private Tour

חדשות
טיולים קרובים
Close by Tours

אמריקה  America
אפריקה  Africa
מערב אירופה  Western Europe
מזרח אירופה  Eastern Europe
מבצעי תיירות
באתר תמצאו מבחר של מבצעי תיירות, טיולי איכות גיאוגרפיים, טיולים מאורגנים: טיולים מאורגנים לתאילנד, לדרום אמריקה,לניו זילנד ואוסטרליה, לסין, ליפן, לאירופה, לארצות הברית, לאפריקה, לאגן הים התיכון ועוד. , מלונות בארץ, צימרים, חבילות נופש בחו"ל, השכרת רכב, בתי מלון בחו"ל, טיסות צ'רטר, טיסות סדירות, הפלגות נופש, קרוזים, טיולים לנוסע העצמאי, מועדוני נופש ועוד.

למידע נוסף: 03-5627248


דיסקברי טיול עולמי פורסת בפניכם מגוון טיולים לגאורגיה, עם מדריך מקצועי ואטרקציות נהדרות. היכנסו עכשיו לטיולים מאורגנים לגיאורגיה של דיסקברי ובחרו את הטיול המושלם בשבילכם.
 
טיול מאורגן לגאורגיה , 8 ימים
| More


משך הטיול: 8 ימים, 7 לילות

תאריכי יציאה: 5.4 15.5

מחיר לאדם בחדר זוגי: מחיר מבצע החל מ- 1090$ במקום 1290$ (לנרשמים עד ה-1.1)
לפרטים נוספים: 03-5627248


גרוזיה היושבת למרגלות הרי הקווקז, הייתה תמיד צומת דרכים חשוב בדרכם של כובשים, צבאות, סוחרים והרפתקנים. מפגש מרתק של שולי התרבות האירופית עם זו של אסיה. פסגות מושלגות, נקיקי סלע, נהרות שוצפים ומשטחי מרעה ירוקים הם פסיפס גרוזיני מרהיב החושף בפני המטייל מדינה שקיבלה לא מזמן את עצמאותה. הרומים, הפרסים, הערבים,  המונגולים, התורכמנים והעותמנים ולבסוף הרוסים, כולם הותירו בה
סממנים של תרבות, אדריכלות וגם גסטרונומיה עשירה. מערות חצובות בסלע, ציורי פרסקו מרשימים במנזרים וכנסיות, מרכזי פולחן פאגנים, טביליסי עיר הבירה הידועה כעיר המעיינות החמים, מבצרים אדירים העומדים בחלקם על תילם, ה"דרך הצבאית" המטפסת צפונה לרכס הקווקז הגבוה, הם כולם מכלול מרהיב הסטורי ונופי המאפשר הצצה אל אחת מהמדינות המתפתחות והמעניינות ביותר במרכזה של יבשת אסיה.תחנות בדרך:
טביליסי – ביקור בעיר העתיקה, בית הכנסת והמוזיאון ההיסטורי
מצ'חתה – תצפית על העיר העתיקה
גורי – מוזיאון סטאלין
אופליסצי'חה – אתר פולחן קדום, ומערות חצובות בסלע
קותאיסי – רובע יהודי, קתדרלה בבגרט, מנזר גלאטי – מרכז תיאולוגי בעל פסיפסים מרהיבים
וורדזיה – אתר המערות הגדול של גרוזיה, כ – 3000 מערות על פני 13 מפלסים
בקוריאני – ביקור במרכז העיירה
שמורת פארק בורגו'מי ומצודת אנאנארי               
גוש הרי קזבק – למרגלות הרי הקווקז הגדול
קזבגי – עיירה ציורית למרגלות הר קזבק
לינה בבית גרוזיני טיפוסי


המחיר כולל:
טיסות שכר על-פי המסלול.
מיסי נמל והיטל בטחון (מיסי נמל נוספים ייגבו בחו"ל).
לינה: גיאורגיה הינה מדינה מתפתחת. לפיכך, רמת שירותי הקרקע, מלונות, תחבורה, כבישים אינם
עומדים בסטנדרט בו אנו מורגלים והדבר עלול לשבש את לוחות הזמנים. המלונות בערים הם בדרגת שלושה כוכבים ובחלק מהמקומות תלון הקבוצה בבתי הארחה ללא מקלחות צמודות (מקלחות משותפות).

כלכלה - חצי פנסיון סיורים מודרכים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית
אוטובוס צמוד על פי הרמה הנהוגה בגרוזיה
תשר לנותני השרותים בחו"ל, למעט דמי סבלות.
מדריך מנוסה המכיר את המדינה
מפגש קבוצה: הנוסעים מוזמנים למפגש קבוצה שבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש ימסרו טלפונית ע"י מלווה הקבוצה.

 

מסלול הטיול:

1 יום ג' – תל אביב טביליסי
ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ממנו נמריא לטביליסי ((Tbilisi, בירת גאורגיה מהמאה החמישית לספירה הידועה גם כעיר מעיינות חמים. רומים, מונגולים, טורקמנים, עותמניים ורוסים, כולם הטביעו בה חותם אדריכלי מרתק. לאחר הנחיתה, נצא לסיור בעיר. נבקר בעיר העתיקה, במקדש מטקהי (Metekhi) מהמאה ה-12,  נהלך בסמטאות בין בתי חומה ציוריים, נראה את מרחצאות המים החמים, את שדרות רוסטאוולי ((Gamziri Rustavelis – ה"שאנז אליזה" של גאורגיה בו מצויים מוזיאונים רבים, בית האופרה, התיאטרון ובתי קפה. נעמיק הכרותינו עם העיר, ונבקר במוזיאון ההיסטורי של גאורגיה ונראה את בית הכנסת של הקהילה היהודית בעיר. בתום הביקורים, ניסע לבית המלון בטביליסי.

 

2. יום ד' - גורי, קותאיסי
היום נצא  מערבה אל עיר המבצר העתיקה גורי ((Gori. העיר בנויה בראש גבעה ובנייניה הם עדות לכובשים ולחולפים בשעריה. כאן נולד וחי יוסיף ויסריאונוביץ' גוגשוילי הידוע בשמו המחתרתי סטאלין. נבקר במוזיאון המנציח את תולדותיו של הרודן, נראה את בגדיו ואת קרון הרכבת שנשא אותו לועידת יאלטה המפורסמת. בתום הביקור, נמשיך מערבה, אל עיר המערות אופליסציחה (uplistsikhe)– אתר פולחן קדום וחשוב בטרם נכנסה גיאורגיה לעול הנצרות. למרות ההרס שזרעו צבאות וכובשים, שרדו עדיין חלק מהמבנים והמנזרים של העיר העתיקה שהחשובים שבהם הן מערות חצובות בסלע, מערכות ניקוז ואתרי פולחן. בתום הביקור, נגיע ללינה בקותאיסי,  בבית גרוזיני טיפוסי.

 

3. יום ה' - קותאיסי, גלאטי, בקוריאני
נעמיק את הכירותינו עם העיר קותאיסי (,(Kutaisi השנייה בגודלה בגרוזיה, שבסביבותיה מבנים מרשימים שהוכרזו על ידי אירגון אונסק"ו, "אתר מורשת עולמית". נבקר באזור היהודי, בקתדרלת בגרט (Bagrati (Cathedral חסרת הגג המשופעת בכותרות ובאבני בנייה מגולפות, במנזר גלאתי (Gelati (Monastery אותו ייסד המלך דוד הבנאי כמרכז תיאולוגי חשוב.ונתרשם מהפסיפסים המרהיבים. בתום הביקור, נמשיך בדרכנו לבקוריאני ((Bakuriani הידועה כאתר סקי.

 

4. יום ו' - וורדזיה, בקוריאני
את רובו של היום נקדיש לאחד האתרים המרשימים של גרוזיה, וורדזיה ( (Vordezia, אתר המערות הגדול במדינה, שנחצב במאה ה 12 . לא פחות מ 3000 מערות השתרעו באתר על פני 13 מפלסים. המכלול המרשים נבנה על ידי המלך גאורגי השלישי ובתו המלכה תמר. נראה את בורות המים, חדרי האוכל ומערות המגורים, מחסני היין, מאפיות ומערכות מסתור. בכנסיית מרים, נראה את הפרסקאות המרהיבים שבאחד מהם מופיעה המלכה תמר המחזיקה בידיה את דגם הכנסייה. בתום הביקורים באזור, נחזור ללינה בבקוריאני.


5. שבת - בקוריאני, גודאורי
נבקר במרכזה של העיירה בקוריאני. "נטעם" ממימיה הידועים ונמשיך בנסיעה  מזרחה וצפונה. נבקר בשמורת פארק בורג'ומי ((Borjomi Park, נראה את מצודת אנאנארי (Ananuri Fortress  )שנבנתה על ידי משפחת שודדים מיוחסת ונמשיך לכיוונה של ה"דרך הצבאית" -נתיב בו הונחה מסילת הברזל מגיאורגיה למוסקבה בראשית המאה ה-20. חשיבותה ויופיה של הדרך היא בעובדה שהיא מטפסת צפונה לאורך גוש הרי קזבק ומשם אל המישורים שחיברו את גיאורגיה לאירופה. נסיעה בנוף ההררי, עטור הקניונים, חרוץ בנהרות, מלווה ברכסים מושלגים של רכס הרי הקווקז הגדול.


6. יום א'  - גודאורי, קזבגי
נעמיק את הכרותינו עם רכסי הקווקז הגדול. נבקר בקזבגי, (,(Kazbegi עיירה קטנה השוכנת למרגלות פסגת הר קזבק המתנשא לגובה של מעל 5000 מטרים מעל פני הים. העיירה, העטורה מסביב בהרים ומצוקים, משמשת בסיס ליציאה לטיולים וגם אנו נבקר בדרכי הנוף היפות של האיזור. נחלוף כנסיות, מנזרים, מבצרים ונעבור דרך מעבר הרים המתנשא לגובה של 2395 מטרים. בתום יום ביקורים בנופים מרשימים, נחזור למלוננו בגודאורי.7. יום ב' - מצ'חתה, טביליסי
נצא בדרכנו חזרה דרומה לכיוונה של בירת גרוזיה טביליסי, בנתיב הדרך הצבאית ונבקר בבירתה העתיקה של גיאורגיה – מצ'חטה ((Mtskheta השוכנת על גדות נהר המטקווארי. העיר שימשה מרכז פולחני פגאני עתיק ואנו נבקר בחלק מהכנסיות העתיקות והגדולות המשלבות מאפיינים פאגאניים ונוצריים. נתעכב במנזר ג'רוואי ( (Jvari Monestaryהבנוי על גבעה גבוהה בשולי מצחתה, ונתפעל מציורי הקיר המרשימים. בתום הביקור, נמשיך לטביליסי וננצל את הזמן שנותר לנו להשלמת ביקורינו בעיר ובשווקיה.


8. יום ג' - טביליסי, תל אביב
תם טיולינו בגרוזיה, העברה לשדה התעופה של טביליסי ממנו נמריא בטיסה חזרה לתל אביב.

 

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

לינה בבתי מלון וכלכלה על בסיס חצי פנסיון

אוטובוס מרוווח ונוח

כניסות לאתרים על פי התוכנית

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

 

המחיר לא כולל

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל'\

סבלות

מיסי נמל ודלק: נכונים ל-1.3.2013. במידה ויחול שינוי במיסים אלו יעודכן המחיר בהתאם.

למשלמים בכרטיס אשראי תחול תוספת של 2.5% על מחיר הטיול.

הערה כללית :טיול בגיאורגיה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה.יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה.כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה.מומלץ להתאזר בסבלנות  למען הצלחת הטיול.

 

הערות חשובות:
הטיול כרוך בנסיעות ארוכות.

דמי ביטול: כמצויין בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 

ט.ל.ח


במקרה של לילה נוסף יחוייבו הנוסעים ב- 100$ נוספים לאדם


לפרטים נוספים: 03-5627248
הזמנת טיול מאורגן

הערות  

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,תשלום בכרטיס אשראי יחויב בתוספת של 2.5% על מחיר הטיול.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו  ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.  
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל.
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

הדפס כתבה שלח לחבר טיול לגיאורגיה, טיול מאורגן לגיאורגיה, טיולים לגיאורגיה     
שם מלא:
דוא"ל:
טלפןן/נייד:
מתעניין ב:


מועד נסיעה:
יעד נבחר:
הודעה:
טיולים מאורגנים

 
טיולים מאורגנים לאמריקה
מאורגנים לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים באפריקה
מאורגנים לדרום אפריקה
מאורגנים לאסיה ואוקיאניה מאורגנים למערב אירופה טיולים מאורגנים למשפחות
טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת
טיולי מסורת מאורגנים 

"Discovery – טיול עולמי" מציע מידע עולמי על תיירות, טיולים ונסיעות בנושאים הבאים: טיולים, אתרי טיולים, מסלולים, מסלולים לחופשות, חופשות, חופשה, אתרי תיירות, נופשונים, דילים, נסיעות, נסיעה, בתי מלון, מלונות, צימרים, לינה, מסעדות, קניות, טיולים גיאוגרפיים, טיול גיאוגרפי, שווקים,  מלונות בעולם, ילדים, אטרקציות, מוזיאונים, גלריות, אמנות, שופינג, אתגר, קרוז, שיט, סקי, משפחות, צילום, טיסות,חופשה בצפון , תרבויות, השכרת רכב, טבע, נוף, אדריכלות.
רומא, לונדון, ניו-יורק, איסטנבול, אמסטרדם, בודפשט, בייג'ינג, צפון-איטליה, דרום-איטליה, ברלין, ברצלונה, הוואנה, מדריד, פאריז, פראג, סידני, סקי, טוסקנה, פרובאנס, ירושלים.
איטליה, אנגליה, תורכיה, ארצות הברית, קובה, הולנד, הונגריה, גרמניה, הודו, תאילנד, ספרד, צרפת, צ'כיה, אוסטרליה, ישראל.


© כל הזכויות באתר שמורות לחברת דיסקברי טיול עולמי, משווקת טיולים לתאילנד, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים לתאילנד, טיולים מאורגנים למרכז אמריקה ולקאריביים, טיולים מאורגנים למזרח הרחוק, טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד, טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי ג'יפים, טיולים לנוסע העצמאי, טיולים מאורגנים לארצות הברית וקנדה, טיולים מאורגנים לאירופה, טיולים מאורגנים לאגן הים התיכון, ליוון, לבולגריה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, לקרנבל, לברזיל, צ'ילה, ארגנטינה ופרו, טיולים מאורגנים למרוקו, טוניס, קניה, טנזניה ונמיביה  למרוקו, טיולים מאורגנים לסווואזילנד, זימבבואה ומפלי ויקטוריה, טיולים מאורגנים לטנזניה, טיולים מאורגנים לגיל הזהב,  טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות, טיולים מאורגנים בהתאמה אישית ועוד.


קידום אתרים seo-up
ארטוויז'ן | Quickyweb